311802
  • arty
    #201572
    én ott cseréltem el a 290esem egy 280X-re

    garist vegyél, nézd meg jól a kártyát h fizikálisan nincs-e baja, kb ennyi :)
    ha postán veszed, akkor pedig CSAK "ezer pirosas" embertől!
  • arty
    #201571
    az a "baj", hogy a valódi okaidat már elfelejtettem, ami miatt abbahagytad a BAC-ot - mostmár, hogy írtad te is és Zó is, beugrott, h minden sz*rt megcsináltál (hatalmas hiba, én is néha letértem az útról és szvsz NEM szórakoztató, gyak. kinyírja a játékot valóban)

    ha tényleg letolod és utána az Originsben is örömed leled, esetleg pozitívan nyilatkozol még az AA és az AC fényében is róla, tán még én is beszerzem (és ezzel szemen magam) ;)
  • arty
    #201570
    igen, mert hasonlóan konzumálunk itt mindannyian - a szabadidőnket jelentősen túllépve vásárolunk játékot(játékidőt) ;)

    az tény, hogy pár "mocsokra" kíváncsi vagyok ill. a szellemes kritikát is szívesen olvasgatom :))
  • arty
    #201569
    sry :))

    tehát helyesen: "a második még csak-csak, ha valaki nagyon bírta az elsőt (de már ez a második is egy nagy copipaszte)"
  • DarkSector
    #201568
    Folydogál a könynem.

    Ez a cucc (MW 2 Hardened) most kis megtakarítással 42 fontba kerül.

    Én asszem már több mint 1 éve vettem 5800ft volt nagyjából, most mennyit szakithatnék rajta? :D

    Amazonon még asszem 60 dollár.
  • TBTPumpa
    #201567
    PH-n van olyan, akitől érdemes VGA-t vásárolni? Vagy ilyet mindenképp boltban intézzek?
    Pedig egész jó áron dobálják PH-n a 280X kártyákat, boltban pedig jóval drágábban.
  • DarkSector
    #201566
    KÍNJUKBA már nem tudják mit adjanak még el a jónépnek, tuti ezt is megveszik rákattannak, még ha egy kibaszottnagy idiotaság akkor is, pont mert annyira agyament baromság. Szóval ezt is el lehet manapság adni.
  • ratgab
    #201565
    Batman fan vagyok én is (olyannyira, hogy a sidescroll cuccost is tervezem venni, ami amúgy vidi alapján elég igényes).

    Origins Deathstroke boss fight igaz, hogy QTE fest, de besírsz majd a gyönyörűségtől ebben biztos vagyok! Az a mozgás, mintha filmet néznél.
  • lostprophet
    #201564
    Szikla szimulátor MMORPG XDDDD
  • Tinman #201563
    Arty:

    A Batman-t nekem az muszáj letolni, ismerni, mert gyerekkorom egy tekintélyes részét behálózta. Az idehaza kiadott ELSŐ Batman képregény pl. megvan a mai napig. Szvsz a hazai képregénygyártás legminőségibb darabjai voltak. A papír anyagminősége, a festék, a tónusok és nem utolsósorban a rajz is durván odacsapott. Rengeteg Marvel/DC képregényem volt. Rengeteg.

    Ezzel elképesztő mennyit játszottam anno:



    És persze a Pro7-en rongyosra néztem ezt is:



    Jó, gagyi volt, szar volt, nevetséges volt, de egy 8-10 éves gyereket biztos akkoriban ez érdekelte ugye? Dehogy. Batman volt és kész, csak ez számított.

    A közben érkező filmeket pedig szinte mind a moziba néztem meg.

    Aztán ahogy jöttek-mentek a platformok és volt valami Batman-es cucc, azt nekem le kellett tolnom... és aztán jött az Arkham Asylum.

    Az a játék a Batman-es "életművem" koronája. Iszonyat bejött.

    Az Arkham City-vel is jól elvoltam, de kimaxolós énem belebolondult abba, hogy szó szerint 1 méterenként volt valami, riddle, valami apró bizbasz amivel foglalkoznom kellett. Ehhez hozzájött az, hogy elég gyakran kidobott a desktopra és volt, hogy 20 perceket elbuktam, köztük egy raklap ilyen apró bizbaszt. Eluntam, de úgy hagytam abba, hogy tudtam folytatni fogom és folytatni is akarom!

    Tehát ezek után még mindig gáz, hogy egy magamfajta gamer megvett egy olcsójancsi Batman Originst?

    Ezzel nem azt mondom, hogy Batman a kedvenc szuperhősöm, mert ez nem igaz, de mindig is kifejezetten szerettem a kalandjait.
  • Zóanagyvarázsló
    #201562
    Nyilván érzed te is, hogy most magadat próbálod másokra kivetíteni. Mellesleg az AC-t is azért hagyta félbe, mert akkor elveszett a sok mellékküldetés között. Lehet, hogy máskor vagy máshogy megközelítve ízleni fog neki. Ha mégsem, az a mi nyereségünk: éppen te akarsz vele minden mocskot végigjátszatni, hogy írjon róla ;)
  • Csokiturmix
    #201561
    Nem is értem miről beszélsz. az első még csak-csak, ha valaki NAGYON bírta az első kettőt... de már a második is akkora copipaste, h nekem is nehezen ment le :/ Ezt dekódold légyszíves!
  • IMYke2.0.0.0
    #201560
    Pécsett véged lenne :)))
  • arty
    #201559
    ~1:1 ugyanaz harmadszor, végigjátszhatatlanubugos - ez lenne a korrektség szinonimája? az első még csak-csak, ha valaki NAGYON bírta az első kettőt... de már a második is akkora copipaste, h nekem is nehezen ment le :/

    és mindjárt itt reményteli, valódi Rocksteady folytatás :)
  • arty
    #201558
    Mindhármat végigjátszotta vs. B:AC-t félbehagyta ;)
    de a mindenki által gyengébbnek tartott B:AO majd áttörést hoz ;)

    neeem, ez csak simán a kellmindháromasteamaccomramer'hörcsögvagyok kategória (mint nekem a HL1Source - mi az esély, h valaha letolom? 1-2 órát játszok az elejéből, aztán kuka)
  • DarkSector
    #201557
    Paypal-os xboxos felhasználóknak!
    1 H Gold -----> 2.2 euro
  • ratgab
    #201556
    Direkt nem akartam elspoilerelni, de igen. Az egy nagyon jó bossfight véleményem szerint.

    Más: Most nézem az Age of Wonders 3-at. Egy random pályán játszik a srác, de már most mocsok jónak néz ki a játék!

    Van neki Warlock 2 videója is azt is nézzük mindjárt.
  • lostprophet
    #201555
    Vagy 6 hónapig innen ingyen, ha meg lejár, biztos lesz újabb 6 hónapos verzió:
    Kaspersky Get One
  • Csokiturmix
    #201554
    Deathstroke? Lesznek még húzós részek.
  • Zóanagyvarázsló
    #201553
    Nem rémlik, hogy a Cursed Crusade-et, a Neverdeadet, a Sine Morát vagy a Catherine-t kaviárnak minősítette volna. Ezektől simán többet várnék én egy Arkham Originstől. (Bár én csak a Catherine-t játszottam végig, ami egyáltalán nem rossz, csak sajnos nem is jó.)
  • ratgab
    #201552
    *megy helyett természetesen meg
  • DarkSector
    #201551
    Hát igen, amiket viszont hoztál vagy hozattál nekem az fasza. :) Black

    viszont 2 x360 játékom rotty lett:

    Forza 3 és Riddick
  • ratgab
    #201550
    Minap volt megy az egyik legnehezebb boss. Szénné ízzadtam magam és volt QTE is benne bőven, de nagyon jó volt. Eddig élvezem az Origins-t.
  • Csokiturmix
    #201549
    Nem értem mi ez a lejárató kampány az Origins ellen, teljesen korrekt játék.
  • arty
    #201548
    nekem már csak egy outrun2 kellene xboxra :( (vettem egyet, de nem olvassa a box, látszik rajta a dvd-rohadás jele... nem merem másikat venni, gondolom mind ilyen hulladvány... 2 boltal is beszéltem, h venném, csak próbálják ki, mielőtt postázzák, de elhajtottak, h küldöem vissza ha gáz.... nanem.)
  • arty
    #201547
    * :DD

    Titkon reménykedek benne, h kilövik a gamefly accom és nem kapom meg az említett két valve játékot.... így legalább nem tudnak majd "jól" jönni évek múlva :D
  • arty
    #201546
    Beleunt az ACitybe is (nem elítélhető módon!), azóta csak (számára legalábbis) kaviárt fogyaszt, nyilván lesz értelme az unalmasabbnál is unalmasabb és emellett atombugos, szemét folytatással játszania ...

    ... ezzel ne engem etessetek!!! győzködje csak magát és te is őt, hogy jól döntött! :PP
  • genndy
    #201545
  • Tinman #201544
  • Tinman #201543
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bezony... tavaly tettem be képeket 200 méteres szintkülönbségről. Ott 7-8km/h-ás átlaggal futottam és közben úgy éreztem magam, mint egy katonai kiképzésen. Tavaly decemberben, mikor 10km-t futottam le először, az is tele volt heggyel, nem is tudtam 1 óra alatt lefutni. Most sík terepen ennyit lazán 20 perccel kevesebb idő alatt teljesítek.

    Amúgy semmi közöm hozzá, de a hegyen futás, se lefelé, se felfelé nem tesz jót se az ízületeknek, se a térdnek, se a VISSZERES lábaknak. Mondom, te tudod.

  • DarkSector
    #201542
    Grat, igen aki nem tudja mit ér egy ilyen lemez, vagy nem értékeli saját maga, attól olcsón lehet ilyeneket venni, e-bay-en meg tudják hogy ennek értéke van, Crash a platform egyik ékköve, és eredetibe? régen 2 eredeti ps1-es játékom volt max.
    Ezért is van még nekem 1-2 eredetim, xbox classic-ps2
  • DarkSector
    #201541
    Az fasza, én még nem jártam így hogy nem engedett nuveem, nekem ez friss infó.
    Amazonon volt olyan hogy megvettem és régios de hogy eleve megvenni nem engedi ez nekem új.
  • Totti5
    #201540
    Az még kocsival is fárasztó:D
  • Zóanagyvarázsló
    #201539
    Éppen Tinman esetében nem látom a remény hiányát, de speciel nálam se. Persze én majd sokára veszem még, idén Arkham City lesz majd (nagy dilemma, hogy PC-n vagy PS3-on játsszam először, utóbbira nincs meg a csodálatos DLC, miattad nem vettem akcióban se).
  • Zóanagyvarázsló
    #201538
    Én beérem egy 70%-os akcióval is. Direkt nem is mertem linkelni az Interplayes akciót, 50%-os kedvezményért itt nem kéne senkinek, nekem is fel van mát halmozva, amivel a közeljövőben játszanék, drágán nem veszek olyat, ami évek múlva jön majd jól*.

    *
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt én nem hiszem el, de hátha valakit át tudok verni.
  • Zóanagyvarázsló
    #201537
    Nem mintha végigjátszottam volna az elsőt, eszelős a mentési rendszer, a Demon's Souls nyaralás volt hozzá képest, casual Dark Soulsszal pedig elvből nem égetem magam.
  • Zóanagyvarázsló
    #201536
    Nekem a második rész kéne, mert magyar PSN-en az nincsen :( Mondjuk ennek van értelme polcra is, már ha lehet a gyűjtőszenvedélynek :)
  • shaddam
    #201535
    Egy ezrest mondott érte az árus, mondtam neki 500 amit kapsz érte. Aztán 700-ért elvittem (piacos fillérbaszás FTW :D) Ebayen ilyen 5-10 ezer +posta ahogy gyorsan ránéztem telefonon
  • Rapid81
    #201534
    Nem tudod megvenni, mert kiírja, hogy ebben a régióban nem vásárolható meg. BL2 DLC-kkel így jártam.
  • grebber
    #201533
    OFF: (Futás)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt a a rohadt tegnap voltam hegyre futni (Esztergom Vaskapuba fel).Eddig azt hittem hogy csak a minél hosszabb távok jelenthetnek nagy kihívást.A ló...zt :D Felküzdeni magad a hegyre na az igen.Szerintem majd a maraton alatt (feltéve ha sikerül lefutnom) nem fogok ennyire elfáradni mint ebben a hegymenetben.Haladsz előre ,de kb mintha megállna az idő és nem haladnál mégse :D Most már itt fogok felszaladgálni a sima szokásos 5-8 kmjeim helyett