311802
  • Tinman #201612
    Jó, ha van különvélemény
  • wantonly
    #201611
    3% - FRAGS

    Nem próbáltam.
  • TBTPumpa
    #201610
    A LoL-nál már minden jobb. De legalább a női karakterek csöcsösek benne.
  • Tinman #201609
    Ma láttam egyik weboldalon 5% kupont és basszus nem találom :-(
  • Rony94
    #201608
    Dota FTW :D
  • Fpocok
    #201607
    Smite bajnokság.
    Szerintem jobb, mint a LoL.
  • wantonly
    #201606
    Fekete Hadművelet €3,99

    Elvileg aktiválható.
  • Tinman #201605
    Ebből szvsz egy jó kis cikket akarnak kerekíteni.
  • DarkSector
    #201604
    :D

    Ez kedves tőle.
  • lostprophet
    #201603
    Rákerestem a címre, egy régebbi hirdetése (kissé már khm, krípi):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    24 éves budapesti kedves, jó kiállású férfi fiatal 14 éves, 15 éves vagy 16 éves lányt támogatna anyagilag. Hosszabb távra keresek, és hosszabb távon tudnék Neked fizetni. Ha érdekel egy korrekt férfi, korrekt összegért, korrekt kapcsolat, akkor írj bátran! Részletek e-mailben! E-mail címem: [email protected]
  • Tinman #201602
    Anno Spore ügyemet nekem is ügyesen megoldották, szóval +1.
  • Tinman #201601
    Nem akarom elrontani a bulit, de index.hu-s mail cím...
  • Rony94
    #201600
    Na jó, ez azért egy kicsit bizarr. Én is Zoltán vagyok. (Becsszó nem ÉN raktam ki a hirdetést!!! XD)
  • lostprophet
    #201599
    Már előre látom a nedvesedő bugyijú csajokat, amint határozottan, százával az emailküldés gombjára kattintanak, hogy Zoltán eltartsa őket :D
  • tomsolo
    #201598
    Vagy Zoltánok.
  • lalakov
    #201597
    Biztos találsz olyan hirdetést is ahol nagymamák keresnek érett fiatal fiúkat. :-P
  • Rony94
    #201596
    A fenébe hogy én fiúnak születtem!!!!
  • lostprophet
    #201595
    Munkalehetőség:
  • arty
    #201594
    Nem általános, hogy van nem-indiai telefonos ügyfélszolgálata is egy cégnek.
  • wantonly
    #201593
    Anonymous nyert megint.
  • Rapid81
    #201592
    Ha supporttal beszélsz, SOHA ne állj le egyezkedni indiai vagy egyéb nem angol/amerikai ügyintézővel! SOHA!
  • arty
    #201591
    upaly pedig talán mindenek legalja :)
    sok gondom volt, sose tudtak segíteni érdemben, sőt... volt ugye h az accom is elvesztettem (majd visszakaptam) -> ekkor kaptam két ingyenjátékot kárpótlásul, az végülis jól esett ....
  • arty
    #201590
    ea magyar szupport = 10/10
    ea nemzetközi support = 2/10
    :)

    eddig az ms szupportal vagyok a legelégedettebb, noha ott is voltak már gondjaim.... (magyar lájvra migráció után elvesztek tartalmaim, reklamáltam és csak a pingvinezés... totális fejetlenség.... és "bocs" - érdemben nem tudtak segíteni).
    viszont minden más esetben maximális kedvesség, tisztelet, segítőkészség - és végül valódi segítséget kaptam.
    UK és magyar ügyfélszolgálattal is volt tapasztalatom, volt ahol sajnos csak a kintiek tudtak segíteni - de ők legalább tudtak!
  • arty
    #201589
    Szerintem annyira nem. Persze mondhatod, hogy csak pechem volt, nemtudom ...

    Az volt, hogy vásárolni akartam egy fényképezőgépet, amit az amcsi nagybácsiékhoz rendeltem (pár héttel később jöttek
    volna magyarországra, kapóra jött) és a céges amexemmel fizettem ki (nem volt más kártyám akkoriban, ami netes
    vásárlásra alkalmas lett volna, de eddigra már vagy egy éve ezt csináltam, nem aggódtam különösebben). Látszólag minden
    okésan indult, pár nappal később kaptam egy levelet, miszerint ugyan hívjam már fel őket ezen és ezen a számon, mert
    gond van a vásárlásommal.

    Nem estem kétségbe, felhívtam őket, ahol mismásolva közölték (indiai ügyfélszolgálatos...), hogy nem lehetséges a
    vásárlásom és adjam meg mindenféle adataimat ill. adjak elérhetőséget a bankomhoz, méghozzá olyat, ahol angolul is lehet
    ügyet intézni. Nem értettem teljesen, hogy ezt mégis hogyan képzelik (hogy a bankom majd ad telefonon bármi infót
    rólam/számlámról), de megadtam és azzal váltunk el, hogy pár nap múlva érdeklődjek.

    Megtettem. Új ember (indiai...) felveszi, FOGGALMA sem volt róla, hogy mi és hogyan áll az ügyemben. Megint lefutottuk a
    kört, megint megadtam a bankom elérhetőségét, adataimat, pár nap mulva ismét beszélünk - tettük le.

    Jópár nap múlva: semmit nem tudtak az ügyemről - megint. Na ekkor már kiakadtam és emelt hangon közöltem az
    ügyintézővel, hogy akkor ezt MOST elintézi vagy az égig eszkalálom - válaszul letiltotta az accountomat és
    megfenyegetett(!), hogy feketelistára teszik a nagybátyám(!) címét és sem amazontól, se bármilyen leányvállalattól,
    partnertől nem lehet majd arra a címre rendelni, ha netán újat regelek. Döbbenten tettem le és azért megijedtem, mert
    szívességért cserébe nem akartam megszopatni a rokonékat... ekkor ~1+ hét után még mindig nem tudtam, hogy mi az úristen
    van a rendelésemmel és már a weboldalon se tudtam utánanézni semminek, acc hiányában.

    Felhívtam az amcsi rokont, hogy lehet, hogy gond lesz ... megnyugtattak, hogy no para, hívjam fel őket megint és kérjek
    amerikai(!) ügyintézőt, indiaival neki ne álljak beszélni. Ők sosem szoktak.
    Megtettem és az amcsi ügyintéző - amellett, hogy érthetően beszélt :D - végre érdemi válaszokat tudott adni: feltehetően
    letiltották a kártyámat és elnézést kért a félreértésért, majd engedélyezte az accountomat is újra. Beszéltem a cégemmel
    és valóban: amikor megvette a cégünket egy nagyobb hal, az a régi amexeket tiltatta (PONT akkor...), h majd újakat oszt
    (új feltételekkel). Sajnos időben már nem tudtam megoldani az amazonos (jóval olcsóbb) vásárlást, így rokonék induláskor bestbuyban vettek nekem egyet, drágábban + addigra a forint is gyengült kb 15%-ot.

    Egen, tudom, hogy rendesen összejött minden és nagy pechem IS volt, de ettől még az egy hetes töketlenkedést, agressziót nem tudom elfogadni jó supportként. Azóta nem volt velük ügyem, aminek bevallom örülök :) Nem hiszek abban, hogy ekkora cég-méret mellett egy support jó tudna lenni. Egyszerűen bonyolultak a rendszereik, sok a melós, vegyes a képességszintjük, egy vagyok a csilliárd vásárlóból - alig számítok.
  • Dzsini
    #201588
    Nekem a héten az EA/Originnel volt egy jó tapasztalatom a Steames Spore online kapcsolódásával - ráadásul magyarul!
  • Moby
    #201587
    Minden este elmormolok egy imát, hogy másnap bejelentsék a hazai indulásukat. A reggeli zsemlémet is tőlük venném.
  • TBTPumpa
    #201586
    #201572

    #201573

  • Tinman #201585
    Ehhez képest félelmetesen más az Amazon support.

    Nem elég, hogy 30 percen belül este későn válaszoltak (ott volt késő :-), de még utána vissza is kérdeztek, hogy minden ok-e, SŐT másnap egy másik ügyfélszolgálatos megkérdezte, hogy sikerült-e a kollégának rendbe tenni a dolgokat. Le voltam hidalva.

    U.e. a sokáig az aláírásomban levő futocipok-ös oldal. Elképesztő mennyire segítőkészek voltak még azután is, hogy már rég beletettem sok 100km-t a cipőbe.
  • Rapid81
    #201584
    Én sem...
  • Fpocok
    #201583
    Nem nyertem
  • arty
    #201582
    Szerintem annyi történik, hogy szájíz szerint a képedbe hazudik, kerüli a direkt választ, stb. Ez a munkája :((
    Hogy emellett sokszor retardált a supportos, az csak egy plusz.

    Én ilyenkor a végtelenségig el-levelezek velük, hiszen mivel igazam van, nekem könnyebb leírni, mint neki kitalálni egy következő kört....
  • Tinman #201581
    Zavvi-s előrendelésem kínjait talán olvastad.

    Tegnap láttam, hogy még mindig az alap kiadáshoz is -az oldaluk szerint- jár a képregény.

    "Straight answer"-t kértem tőlük igen, vagy nem.

    Erre figyeljétek a választ:

    Thank you for getting in touch about Dark Souls II.

    The Comic Book was originally offered as an extra to customers who pre ordered the game, and so I wouldn't be able to guarantee that an order placed today would still include the comic. If there was any remaining stock when your game was dispatched then we would be happy to include it in the parcel, but it does depend on the stock available.

    If there is anything else that we can do, then please do not hesitate to get in touch and a member of our team will be happy to help.

    Kind regards,
    Chris
    ***********************

    Tulajdonképpen most az komoly, hogy súlyosan sérült emberek ültetnek support munkához? Ez mennyire legális?
  • Rapid81
    #201580
    Én megkaptam. Egyszer csak jött az sms a terhelésről. :)
  • ratgab
    #201579
    Ezt megaszontad.....XD
  • DarkSector
    #201578
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • arty
    #201577
    és megjött a válaszuk is - amire ment is a zárszó.



    Rapid! te hogy állsz?

  • arty
    #201576
    kilőtték.
    gamefly nem írt semmit vissza, cancelre tolták a vásárlásom.

    sohatöbbet ezeknél a retkeknél!
  • Rapid81
    #201575
    Ez is teljes lett...

  • Tikal #201574
    végig toltam... mondjuk pont ahol véget ért, azt hittem ott fog beindulni a sztori, aztán megnéztem mennyi órát öltem bele, 20, a credits is lementem, és beletörődtem :) AC sokkal jobb volt, na de majd az új ..
  • lostprophet
    #201573
    Vegyél megbízható, sok pirospontos embertől :D Én kábé 6 éve vettem egy Ati HD3850 AGP-s videókarit, akkor még garival és azóta is vígan szala az ősök gépében.