311802
  • Tinman #201812
    Sajnos nem :-(
  • Botond #201811
    Ja, meg amit Dzsini mondott, hogy tolják az egyenlítőhöz közelebb az országot, mert télen a sötét mellett a -10 is felháborító!
  • Botond #201810
    Ez a cikk azokról szól, akik 4kor eldobnak kapát, kaszát, oszt van ami van, de húznak haza. Hát nekem ilyen munkám még sosem volt, szóval hacsak nem mennénk át GMT+4 vagy GMT+5 időzónába, akkor nem nagyon jutnék haza világosban télen. Mondjuk picit zavaró lenne, hogy délben kell a nap, de aki ezt felhozná érvnek, azok az örök nyafogók, akiknek semmi se jó. Szóval GMT+5 kell ide!
  • Sippie
    #201809
    ugyan, ilyet sose tapasztalunk :D
  • lalakov
    #201808
    Azzal ugye tisztában vagy, hogy az ígéret és a megvalósítás két külön dolog?
  • Sippie
    #201807
    hinnye, akko rájuk köll szavazni :D
  • davidka003
    #201806
    Minden esténk egy világos órával hosszabb lehetne!
  • grebber
    #201805
    8-10 óra alvás azta kur.. Mikor aludhattam ennyit kb 1999 előtt még akkor amikor nem kaptam meg az pc-met!
  • Tinman #201804
    Szighejlesek :-D
  • Tinman #201803
    Nem sikerült megérteni :-(

    23-ig szoktam fent lenni, 7-kor kelek az 8 órányi alvás, teljesen idieális.

    A gond ilyenkor van, mert a téli idő szerint még csak 22:00 van a mostani 23:00 helyett. 22:00-kor még abs. nem vagyok álmos.
  • Botond #201802
    [URL=http://index.hu/napirajz/2014/03/31/beszappanozott/]Akkor a "B" terv :)[/URL]
  • Sir Quno Jedi
    #201801
    Én gyakran vagyok fent hajnalig és fél hatkor mindenképpen kelnem kell, mer rohanni kel a melóba. Csakhogy éjjel is melózni kell ám. Evvan, "az élet nem csak játék és mese".
  • Botond #201800
    Le kell feküdni időben. Ha éjfélig lennék fent, akkor én is fáradt lennék, ha csavargatják az órát ha nem. És gondolom nem a héten először voltál fent ilyen sokáig. Szóval ennek amúgy semmi köze az óraátállításhoz, mert 8-10 óra alvás az minden időzónában 8-10 óra, a 4-6 az meg 4-6 ugyanígy.
  • Sippie
    #201799
    melyik párt? :D
  • Dzsini
    #201798
    Inkább a reggeli "normálisabb" világosodás a fontos a téli időszámításkor, hogy 7-8 óra tájt, amikor a többség iskolába-munkába utazik, akkor ne legyen éjszakai sötét, hanem egy kicsit már legalább világosodjon, és a munkahelyen, ahol van ablak, ott ne kelljen akár egy órán át világítani reggel is (és ha 4-ig van munka, akkor délután is kevesebbet, hiszen mire sötétedik, már zárnak). Ha 8:30 után kel a nap, akkor 8 óra előtt nem világosodik.
    Az, hogy ne sötétben érj télen haza, az igazából ennyi világosban töltött órával megoldhatatlan, nem erről szól az állítgatás. De legalább van rá esélyed, hogy reggel egy kis világosságot láss, ne éjszakából éjszakába mozogj (tőlünk északabbra még sokkal súlyosabb a helyzet)

    Az állandó téli és az állandó nyári időszámítással is láthatóan szívás van ezen a szélességen, a sarkokhoz közelebb még inkább.
    El kell költözni az Egyenlítő környékére, ott nincs (vagy jóval kevesebb) ingadozás, közel 12-12 óra a nappal-éjszaka.
  • Tinman #201797
    Engem nem zavar melyik időzóna lesz, leszarom, úgyis szívok télen, mert akárhogy állítják az órát, mindig sötétbe érek haza.

    Csak NE váltogassák évente 2x.

    No politika, így csak annyit, hogy xy párt ígéretében benne van, hogy eltörlik. Egyre szimpibbek
  • Tinman #201796
    Reggel elkéstem a melóból... párom ébresztett, majd mint a szél úgy visszaaludtam, aztán 20 perc múlva pánikszerűen kapkodtam össze magam.

    (23:00-kor szoktam téli idő szerint aludni, most 24:00 körül jött az ihlet.)

    Slusszpoén: Beértem a cégbe KÉSVE és SENKI nem volt itt, vagyis én nyitottam, holott már rég nyitva kellett volna lenni. ^^

    +mindjárt elalszom. -.-
  • davidka003
    #201795
    Most keltem fel, rohadjon meg az óraátállítás, mert hulla vagyok. Ezt megelőzőleg pedig semmi bajom nem volt.
  • Dzsini
    #201794
    Nekem itt bent a repi naptár, amit kaptunk simán kiterjesztette egész évre a téli időszámítást, ezért szerintük nyár közepén 3:47-kor kel a nap, és 19:45-ig van fent :) (4:47 - 20:45 helyett)

    Ha egész évben a nyári lenne, akkor tél közepén nézne ki úgy, hogy 8:32-kor kel és 17:05-kor nyugszik... (a 7:32 - 16:05 helyett)
  • IMYke2.0.0.0
    #201793
    Óra átállítás OFF.

    Nincs 1 perce, hogy találkoztam olyan falubelimmel, aki a kérdésre, hogy "miért vagy ilyen bágyadt?" azt válaszolta, hogy minden évben tönkre teszi ez az óra előreállítás, és legalább 1 hétig belassul tőle.

    ON
  • arty
    #201792
    Erről a problémakörről írtam én is ;) És nekem nincs PP-m, regelni se tudok, mivel a bankkártyám van náluk regelve.

    Szánalom egy cég.
  • ratgab
    #201791
    Nem is értem az egészet, mert én Deathstroke-ig elvittem és elég sokat mászkáltam a városban is és egy fia hasonló gonddal se találkoztam. Lehet csak mákom volt.
  • Fpocok
    #201790
    Azért másodjára elbántam Deathstroke-kal is hardon. Oliver büszke lenne rám :D
  • Dzsini
    #201789
    Azt nyilatkozták nemrég, hogy a Cold Cold Heart DLC-vel foglalkoznak, a patchelés nem annyira fontos:

    The team is currently working hard on the upcoming story DLC and there currently are no plans for releasing another patch to address the issues that have been reported on the forums.

    If we do move forward with creating a new patch, it will try to address the progression blocking bugs for players, not the minor glitches that do not prevent one from continuing to play. The issues that are not progression blockers will unfortunately no longer be addressed.

    We apologize for any inconvenience this has caused for some of you, and want to thank you for having been patient.


    Úgyhogy először várni áprilisig, hogy a sztori DLC kint legyen, utána várni, hogy hátha méltóztatnak továbbra is foglalkozni a játékkal, aztán majd egyszer a complete változatot megvenni. Addig ráér.
  • DarkSector
    #201788
    Hát jo ezt nem tudni...amig nem jelent meg. :)
    De igen benne van a pakliban hogy nem. :)
  • lostprophet
    #201787
    A lényeg az, hogy szerintem nem lesz annyi változtatás ebben az ultimét mindentbele csomagban, amiért érdemes lenne megint megvenni PC-n.
  • DarkSector
    #201786
    Tomb Raider-nél sem ugyanaz a pc-ssel.
  • lostprophet
    #201785
    Gyakorlatilag ez csak a konzolosoknak fogja megérni, mivel szvsz a PC-s verziók grafikáján nem fognak javítani, azzal eddig sem volt gond.
  • grebber
    #201784
    Sokan végig se tudták játszani az eredetit! Ezért nem is értem minek vetted meg! Told a warezt ott semmi hiba nem volt!
  • Fpocok
    #201783
    Kurva életbe már, mi a tököm ez? Már másodszorra esik ki croc a pályáról... bugos lesz, elmegy a hang és kifagy a játék.

    Már meg is bántam, hogy eredetit vettem.
  • DarkSector
    #201782
    Micsoda Batman?
    Csak mert maga a Steam is egy buzeráns lett pár napja.
  • Fpocok
    #201781
    EJJ WTF?
    Fagyogat, bugos, mi a fasz van már? Ezért vettem meg?
  • DarkSector
    #201780
    Outlast ja, csak kérdés merül fel hogy az angol tudással mérsékelten rendelkezőknek ez mennyire lesz jó befektetés. :D
  • grebber
    #201779
    Mivel a történet kerek egész mivoltát csak x-edik végigjátszás után lehet összerakni (erre kiváncsi leszek nagyon valójában hányszor kell majd nekifutni) így nem csak futni kell és ennyi.

    Ott az Outlast abban is elég sok papírfecni volt mindenfelé amiből érdekes dolgokat lehetett megtudni.

    Más: Ha már a jogok nálunk vannak huzzunk le erről is egy újabb réteget:Új kiadást kap a Metro 2033
  • tomsolo
    #201778
    gameflyosok megoldották, hogy ez a paypal az én paypalom és utána elsőre ment - ami fontos lehet, hogy minden adat kb meg kell egyezzen a paypalos fiókkal
  • tomsolo
    #201777
    Nem feltétlen.

    Egyszer belefutottam egy esetbe - most is működik az oldal - rögtön jeleztem a PP-nek kamedli adja vissza a pénzem, le se szartak(ja ticket ment a resolution centerbe) aztán annyi hiába csatoltam a teljes vásrálás menetét.
  • DarkSector
    #201776
    Amúgy van egy képzeletbeli mérleg a fejemben.
    Mármint a Daylight-al kapcsolatban.

    Méleg egyik fele:

    Érdekes, mert biztos ilyesztgetős, nem összevisszagyilok, meg változó pályák, stb

    Mérleg másik fele:

    Micsoda véletlen generálás? Nekem ez annyit sugall hogy ismétlődő pályarészek objektumok. Nincsen fegyver? akkor fussak csak el és ennyi?
    Lehet unalmassá válik.

    Ezért nem regeltem még be.
  • Sippie
    #201775
    tyűbazze, akkor az én fejemben valami gond lehet, hogy nem is agyaltam még ilyen trükközésen
  • Rapid81
    #201774
    Nem fognak hívni, nem fognak semmit csinálni, egyszer csak simán megkapod az emailt a Steam kóddal... Ennyi.
  • Rapid81
    #201773
    A 10 rendelésemből 4-nél csinálták ezt... Szóval de, fognak...