311802
  • Sir Quno Jedi
    #201772
    Naugye. Ez egy win-win szituáció, te lekopsz, ők meg megszabadulnak tőled. :DDD
  • wantonly
    #201771
    Velem már másodszorra játsszák el ezt az igazoljam, hogy én én vagyok hülyeséget.

    Ráadásul már volt minimum 2-3 érvényes vásárlásom náluk, ahol fizettem rendesen, tehát gondjuk nem lehet...

    Itt az lehet a probléma, hogy elcsesztek valamit és most gamersgate stílust játszanak.
  • ratgab
    #201770
    Ha nekik nem kell a pénzem ám legyen. Van aki örömmel elfogadja és tárt karokkal fogad, kinyújtott nyelvvel nyalja ki a seggem csak hogy ott költsem el a becsületesen keresett forintjaimat.
  • Sir Quno Jedi
    #201769
    Ők el is akarnak riasztani. Nem merik nyíltan kimondani (nehogy bepereljék őket), de ha így elmész magadtól, akkor okés. Nem kockáztatnak semmit sem, ez nekik fontosabb.
  • Sir Quno Jedi
    #201768
    Bármi megtörténhet. Paypal-t amúgyis rühellik, mert gyorsan vissza tudod szerezni a pénzed, mint júzer és a kereskedőnek esélye sincs. Bankkártya meg még rosszabb, hiszen ha bankkártyacsalás van mögötte, akkor elkobozzák a terméket (amit term. továbbadtak már addigra a kereskedők is) és jöhet a balhé.
  • ratgab
    #201767
    Nyilván ebben a kontextusban megérhető az álláspont. De másik szemszögből meg kifizeted a terméket (ergó nem baxtad át őket, mivel már meg is terhelték az összeggel a számlád) és utána baszakodnak a becsületes bantu négerrel. Azért ez már a mocsokság magas iskolája. Biztosítsa be magát vásárlás előtt, de ne utána! Mert azért mindenki begurul és kinyílik a bicska a zsebében.

    Másik fele a dolognak, hogy oké, hogy bebiztosítja magát, de hogy ezzel 10-ből 9 vásárlót kapásból elriaszt a további együttműködéstől az halál biztos!
  • Sippie
    #201766
    Csak abban az esetben érthetetlen a rinya, ha már egyszer megkapták a pénzt, és nincs más dolguk mint küldeni mondjuk egy steam kódot. Ott mi a szartól félnek ugyan? Benyögöm, hogy érvénytelen a kulcs miközben nem, és kérek vissza mindent? :D
  • Sir Quno Jedi
    #201765
    Igazándiból érthető a vislekedésük, mivel honfitársaink 99%-a elvtelen tolvaj geci, aki semmitől sem riad vissza. Így ha te próbálsz legálsian lejárni, akkor is rettegnek tőled és kapkodnak fűhöz-fához, hoyg valahogy bebiztosítsák magukat. vgy ha megnják, akkor enems 1xűséggel azt mondják, hoyg NEM titeket nem szolgáunk ki, nem szállítunk stb. Korrekt hozzáállás, nyilván elégszer megütötték a bokájukat.

    Én azonban nem szeretem, ha bantu niggernek néznek, még akkor sem ha köztük élek és nekem is tülök az orrom (és a helyükben én sem tudnék különbséget tenni), így az én álláspontom is érthető, hogy ezektől én NEM akarok semmit sem venni, soha.

    Itt mindenkinek igaza van és mindegyik álláspontot meg tudom érteni.
  • ratgab
    #201764
    Mondjuk teljes mértékben megértelek.

    Múltkor volt Paypalon kupon. Amazonon lehetett elvásárolni. Vettem Bioware pontokat egy német cégtől. Azok meg útlevelemet kérték, hogy fotózzam le magam mellett fenntartva. Írtam nekik, hogy uniós állampolgár vagyok nem kell nekem útlevél meg különben is kifizettem a terméket szóval kapják be.

    Adják ide a cuccomat, vagy kérem vissza pénzem. Végül megkaptam a terméket, hogy legközelebb nem lesznek ilyen engedékenyek. Azóta feléjük se néztem. Anyjukkal szórakozzanak.
  • MerlinW
    #201763
    Az biztos, mert többet feléjük sem nézek :)
  • Sippie
    #201762
    225
  • DarkSector
    #201761
    Grat ehez, hogy van erőd ezt megállni, További sok kitartást!
  • DarkSector
    #201760
    Igen? :D
    Na grat, én sem panaszkodom. :)
  • Csokiturmix
    #201759
    Bár, azt sem tudom mennyi egy lottó :D
  • Csokiturmix
    #201758
    Ötszörös pénz, az jó.
  • Fpocok
    #201757
    1525 :S
  • ratgab
    #201756
    Tök jó, hogy én még bele se kezdtem ebbe az évadba...XD
  • Csokiturmix
    #201755
    Mennyit fizet 250Ft-ot? :D
  • grebber
    #201754
    Nem előzetes az hanem a teljes rész leírása,hogy mi történik!
    Epekedve várom,hogy láthassam is.Elolvasva (igaz nehéz volt és sokadszorra lehet kivenni,de elég epic)
  • Fpocok
    #201753
    Nem néztem előzetest. Nagyon izgulok :D

    Smite döntő
  • ratgab
    #201752
    Húúú gyerekek Red Alert 3-at Weskerrel Coopban nyomjuk. Ma Soviet utolsó küldetésnek szerintem 8x fogtunk neki. Valamelyikünket mindig megfingatta a gép.

    Most megpróbáltam Wesker nélkül (Hardon toljuk persze) és elsőre meglett. Visszahúztál haver.... Ez van.... Miattad nem sikerült...
  • ratgab
    #201751
    Ezek csak elsőre köcsögölnek, aztán már nem fognak.
  • grebber
    #201750
    Már ellőtték az utolsó rész történetét ,elég epic lesz!!!!!!!Nem gyengén odabasz!
  • Fpocok
    #201749
    OFF

    Márcsak pár óra! Addig denevéremberezek kicsit.

  • Fpocok
    #201748
    Tovább kitart, mint bármilyen kaja.
    Fogyózom
    NEM ESZEK SEMMILYEN GYORS KAJÁT! (Több mint egy éve meg már csokoládét sem).
  • Fpocok
    #201747
    26giga a Batman:AO?

    DAFUQ?
  • grebber
    #201746
    Daylight-ot én is beszereztem már ,de még messze a megjelenés!
    Egy jóakarómnak köszönhetően félelmetes áron jutottam hozzá,de olyannyira hogy le sem írhatom!
  • DarkSector
    #201745
    Grat, de basszus, pont Batman-t veszel? miért nem eszel egy pizza-t? :D
  • Rony94
    #201744
    Grat! :D
  • DarkSector
    #201743
    egyet szereztem, ez ROW-os....Szóval ezzel nem lesz problem. :)

  • Fpocok
    #201742
    Szóval egy lottó árába volt a Batman. Megvettem :D
  • Fpocok
    #201741
    2esem lett az 5ösön!!!
  • Tinman #201740
    Fák.
  • Fpocok
    #201739
    Orosz + a környező országok. De nem régiózáras.
  • DarkSector
    #201738
    Szerintem nem baj, de CIS nekem kinai egyenlőre, hallottam már valahol csak nem tudom mit jelent. :D
  • Fpocok
    #201737
    "Igen, még legalábbis igen, CIS tag-es de angol és régiózár mentes, ezért olcsó. Üdv"

    Ezért annyi. Remélem nem gond, hogy belinkeltem.
  • tomsolo
    #201736
    Nekem azt írta már van ilyen paypal(!) regisztrálva náluk, innentől csak bankártyát tudok megadni :D
  • wantonly
    #201735
    Amúgy a PayPal tőlem nem vonta le. Viszont ma vásároltam ugyanígy a steam-en, azzal semmi gond nem volt. Szóval nem hinném, hogy PP fail.
  • wantonly
    #201734
    Én is visszaírtam nekik nagyjából ugyanezt. Engem ne hívogassanak £0.60 miatt... Pláne én nem fogok.
  • MerlinW
    #201733
    Visszaírtam a supportnak, hogy kapják be. Adtam pénz, kérem a terméket. Vagy adják vissza a pénzt és felejtsük el egymást örökre. Még hogy hétfőig várjak, meg telefonos megerősítés... rádaásul PPal-os fizetés után. Ezek nem normálisak.