311802
  • IMYke2.0.0.0
    #202215
    Az a "baj", hogy ez így nagyon lelkesítően hangzik, és rögvest eszembe jut a videó, amit láttam a játékkal kapcsolatban - nekifut a kecske-jószág egy autónak, és végtelenül sokáig pörög a levegőben, pattog mindenen tovább [Saints Row-sorozat biztosítási csalás játémód] - és nekem, mint történetet előtérbe helyező játékosnak elmegy a kedvem tőle :)
  • kigyi
    #202214
    Úgy, hogy írsz a házigazdának, de itt ez sem játszik, mert a csoport zárt szerkezetű bekerülni kihalásos alapon lehet csak így nem reménykednék nagyon :) Csak és kizárólag aktív tagok lehetnek a csoport tagjai. Olyanok akik aktívak itt a fórumon és sokat tettek a közösségért. Valamint megszavazzák a jelenlegi tagok a felvételét, de van egy létszámlimit ami miatt bekerülni szinte lehetetlen (igen maximumon van).
  • tomsolo
    #202213
    Ja és 1700-2000Ft-ot simán megért.
  • tomsolo
    #202212
    Na egy kis bevédés, miért lett jó ez a szar(Goat Simulator), - látom hogy csak én vettem itt meg :P, bár megjegyezném hogy barátok közül aki megvette annál látom simán belerak 2-4 órát kezdetnek:

    Először is nem szimulátor, hanem egy sima playground játék - mókás - fizikával. A GTA-hoz hasonlítottam bár inkább talán Postalhoz, jobban lehet és nem a zúzás miatt hanem mert érdekes(vicces-beteg) interakciók - feladatok - vannak benne.

    Van egy alap Quest lista, bár azt inkább amolyan tutorial-nak lehet felfogni, ezekből kettőt leszámítva mindenki könnyen fog teljesíteni az első 1-2 órában, maradék kettő brutál pontok elérésére ösztönöz.

    Nincs mentés, minden újraindítás után 0 ponttal és érintetlen világgal kezdesz, egyedül a már elért teljesítmények maradnak meg. Van külön respawn menüpont ha esetleg beragadsz...

    Rengeteg felfedezni való, rejett dolog van benne, az acsikat általában ezért fogja adni és ez adja meg a játék lényegét: mindenre neked kell rájönni. Vannak mini questek, helyszínek, tárgyak amik módosítják a kecskét és extra tulajdonsággal, eszközökkel ruházzák fel amik lehet, hogy kellenek az adott acsi eléréséhez.

    Eléggé gépigényes a sok fizika miatt és eddig sikerült felfedezni egy questet amit jobb a végére hagyni - extra tulajdonsága hogy random kecskék potyognak az égből amik nem tűnnek el és 4-500 kecskehullán bóklászni már eléggé pörgeti a gpu ventit :) Aláfestő zenébe vagy beleszeretsz vagy kikapcsolod.

    Kikapcsolódásnak tökéletes, jelenleg egy map van, de készül hozzá még, lehet moddolni, van workshop, kártya miafasz...
  • Pari
    #202211
    Hali!

    Hogy tudnek meghivot kerni a steam csoportba?
  • IMYke2.0.0.0
    #202210
    Szerinted mi a fenének írtam azt amit?
    Megnéztem a videót, és leírtam a véleményem.
  • Fpocok
    #202209
    Legközelebb nézd meg a linket, mielőtt előre leírsz.
  • IMYke2.0.0.0
    #202208
    Játékokkal kapcsolatban.
  • IMYke2.0.0.0
    #202207
    Nem, az nincs meg - mert 99%-ban tőled csak sírást olvas az ember.
  • Fpocok
    #202206
    Az megvan, hogy ez egy poén, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #202205
    Én ezt inkább rinyának nézem.
  • Fpocok
    #202204
    Na ezek után mondjátok azt, hogy a Path of Exile nem Pay to Win!
  • IMYke2.0.0.0
    #202203
    A rajongókkal vigyázni kell - képesek arról is meggyőzni, hogy az ipari hulladék is ehető :))))

    //Mielőtt bárki megsértődne: én is sok mindenért rajongok.
  • Botond #202202
    Tegnap sokat autóztam a sógor jelölttel, és én is így gondolkoztam a h&s-ekről, de komoly továbbképzést kaptam egy titan quest rajongótól, szóval most már tudom, hogy nem mindegy. :D
  • Dzsini
    #202201
    Eh, igen :) virág-virág.
  • Botond #202200
    Diablo3 kiegészítőt :D Nem mindegy :D
  • Dzsini
    #202199
    Az a játék, ami ihlette a "nyerj diablo 2 kiegészítőt" verseny játékát (repkedni kell akadályok között 1 gomb nyomkodásával)
  • genndy
    #202198
    Logikai játék, számokat kell tologatni amíg 2048 nem lesz belőle. Kicsit olyasmi mint a sudoku. Kicsit.

    Flappy Bird: képernyőkopogtatással repül a madár, csöveket kell kikerülni.
  • Fpocok
    #202197
    Ez inkább csak ilyen költői kérdés volt, de köszi :D
  • Dzsini
    #202196
    - egy link egy weboldalra, ami egy logikai játékról szól
    - egy weboldal, ami egy logikai játékról szól
    - egy logikai játék, amiről a weboldal szól, amit linkeltem

    Nem értem a kérdést :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202195
    Kezdjük ott, hogy én azt se tudom mi az a Flappy Bird.
    Mondjuk, rohadtul nem is érdekel.
  • Fpocok
    #202194
    És ez mi a szar?
  • Dzsini
    #202193
    ez volt :)
  • Fpocok
    #202192
    Mi az a 2048?
  • Dzsini
    #202191
    Minden hétre kell valami őrület (angolban van egy jó szó rá: fad), amit felkap a net. Egy hónapja a Flappy Bird volt, két hete a 2048, most a kecskeszim.
    Két hét múlva lesz valami más.

    Minden ilyenhez kapcsolódik a szükséges rajongók és utálók tábora, akik nélkül unalmas lenne. :)
  • Szabi #202190
    majdnem mindenki pénzcsalást használ mert olyan kevés pénzt ad, viszont minden rohadt drága.. így legalább hátha kevesebben fognak csalni.. :D

    (én még egy kreditet se csaltam be, na meg hiába mentem sokat olyan autókkal amik nem is vezethetőek, mindig visszatöltöttem korábbi mentést :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202189
    Ezek számomra cheat-szagúak:

    Higher rewards for winning Cup challenges
    Million Dollar reward for winning a multiplayer race around O'ahu
    750k $ reward for winning a multiplayer race around Ibiza
    Carwash fee reduced to 20$
  • Szabi #202188


    #201982 - arty
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én a Steam-es verziót bontottam ki, ha vettél egy új autót, utána már nem indíthatod el a játékot az új indító fájl és az a frissítés nélkül, vagy sok pink mustangod lesz :D

    az online létet nem befolyásolja, de amúgy se mennek a szerverek.. :D
  • lalakov
    #202187
    Nem tudom, lehet. Csak rákerestem a problémára, hátha találok valami konkrét megoldást, de változó erősségű gépeken megy vagy nem megy.
  • Fpocok
    #202186
    Legfrissebb van. Próbáljam régebbivel?
  • Tinman #202185
    +1
  • Tinman #202184
    Szánalom.
  • lalakov
    #202183
    Sokaknak volt baja vele, erős gépeken is. :( Driver frissítést javasolnak, hátha az megoldja.
  • Fpocok
    #202182
    Kb 20 perc után beáll az fps 20-30 körülre, ami miatt játszhatatlan lesz. Játék újraindítás nem segít, csak ha az egész gépet resetelem.
  • lalakov
    #202181
    Nem tudsz vele játszani?
  • Rapid81
    #202180
    Disclaimer: Goat Simulator is a completely stupid game and, to be honest, you should probably spend your money on something else, such as a hula hoop, a pile of bricks, or maybe pool your money together with your friends and buy a real goat.
  • Fpocok
    #202179
    Mindjárt sírok...
  • MerlinW
    #202178
    Key Features:

    - You can be a goat
    - Get points for wrecking stuff - brag to your friends that you're the alpha goat
    - Steam Workshop support - make your own goats, levels, missions, game modes, and more!
    - MILLIONS OF BUGS! We're only eliminating the crash-bugs, everything else is hilarious and we're keeping it
    - In-game physics that spazz out all the time
    - Seriously look at that goat's neck
    - You can be a goat

  • tomsolo
    #202177
    Elmondom:

    Kurva jó. Én sem hittem volna de ez annyira rossz, hogy kecijó.
    Kb. a GTA-hoz tudom hasonlítani, zilliárd kihívással felfedezni valóval.
    Alig bírom lerakni az van.

    Az árából elég sokat visszaad (kártyás, playfire meg rögtön ad fél eurót ha elindítod ebben a két napban.)
  • Zóanagyvarázsló
    #202176
    - Broken-t mindig akartam próbálni jöhet

    Az első részből szerintem a sima verzió a definitív, nem a DC, az utóbbit újrajátszáshoz ajánlom, ha bejött a játék.