311802
  • Totti5
    #202175
    Ne keress benne értelmet...


  • wantonly
    #202174
    Most komolyan, mi a jó ebben a kecskeszimulátorban? Én belenéztem a trélerbe és elborzadtam.

    Ingyenes játékként maximum 15 percig elszórakoznék vele, de ezért a hülyeségért, hogy lehet -ennyi- pénzt adni? :O

    Olvasom, hogy eladási listákat vezet... Oké, nem próbáltam, de egyszerűen nem értem.
  • Fpocok
    #202173
    Defiance. Nem engedi patchelni, errort ír ki. Most meg elkezdte letölteni az elejétől.
  • tomsolo
    #202172
    GMG-n a kupon hol 15%-t hol 22%-t ad...

    Behúztam a Goat szimulátort meg Last Knight: Rogue Rider Editiont

  • zorrobomber
    #202171
    Részletesebben? Mondjuk hogy mi nem megy és melyik game? :)
  • Fpocok
    #202170
    WTF KIADÓK??? Csodálkoztok hogy nem veszik a k*rva játékotokat PCre? Talán meg kéne úgy csinálni, hogy működjön. Már megint itt szopok egy eredeti játékkal... tököm kivan már.
  • Scooter
    #202169
    Humble Indie Bundle 2-őt vittem köszi
  • DarkSector
    #202168
    Kijött a Batman 2D, te gyüjtöd az ilyet nem? :D
  • MerlinW
    #202167
    Cortex Command Steam Key
    8?0?Q-WX86Z-5P4?M

    Humble Indie Bundle 2 Steam Key
    FYV2N-Y9KSC-DXNBK-8VVR?-2KPV?

    A ? azonos karakter.
  • ratgab
    #202166
    Szívesen meghallgatom, ha leírod.
  • MerlinW
    #202165
    Kér valaki Broken Sword 2-t?
  • Tinman #202164
  • zorrobomber
    #202163
    Tudom, ezért sem akartam nagyon belemenni ebbe a témába.
  • Tinman #202162
    Nem toltad még Broken-t? Hűűű ^^

    Az nekem szó szerint életmentő volt. Privátban elmondom, ha érdekel picit.
  • Tinman #202161
    Tudod, ha csak 1 cím érdekel kicsit, akkor nagyon nem szívesen jótékonykodom, főleg, hogy pl.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    holnap rendezik le a januári bérem hátralevő 35%-át és akkor még hol a többi?!.
    Április 1 van és ez bizony nem vicc.
  • Tinman #202160
    Naponta min. 6 órát vagyok Steam-en, átlag inkább 10-et. Kegyetlen jó rendszer lehetne, ha azt a kb. cirka 30 hibát kijavítanák.

    Grafikont inkább majd magamnak készítem, aztán ha lesz kedvem bedobom... azt már most látom, hogy félelmetesen kevés játékot vettem Steam-en. Drága.
  • Rapid81
    #202159
    Type:Riderből 1 acsi hiányzik:

    Desperado
    Finish the Clarendon level without dying

    Párszor már nekifutottam, de szopatós. :D
  • Sippie
    #202158
    semmi, visszavonva :)
  • Sippie
    #202157
    a kingdomhoz már 3,58 dolcsit kell fizetni
  • zorrobomber
    #202156
    Nem 1 dollár a limit ahhoz hogy steam kulcsot kapj? Vagy jelen esetben az sem érdekelt? :)
  • ratgab
    #202155
    4 dolcsiért megvettem. Ennyit kiadtam volna Kingdom Rush-ért is önmagában!
  • kjhun
    #202154
    Ez, már nem.
  • ZsZso
    #202153
    Kövezzetek. 0.1 USD -t költöttem, 1 USDt sajnáltam rájuk, úgysem fogok ilyen játékokat PC -n játszani (bár most a Bejeweled hatalmas favorit és s Broken Sword 2 is PCre való, de az már megvan). Ha jók lesznek a bónuszok, talán felpörgetem BTAra a csomagot, addig kivárok.

    Tudom, ez azért már a faszarágiságnak egy nagyon durva formája, de ilyen vagyok. Sajna időm nincs mostanában játszani, így lehet ez a 0.1 USD is sok rá - mondom ezt a sok itteni hörcsögnek :D.
  • zorrobomber
    #202152
    Ja, és grafikont ne csinálj, én is hasonló cipőben járok mint te, csak nem érzem fairnek mindig a steam fikát részedről.
  • zorrobomber
    #202151
    De, jobb. Emellett viszont szerintem jelen esetben erős leszarozni a steam-et a 2 euros árért. Azt is vedd figyelembe, hogy a pay what you want modell erősen alapozik arra, hogy nem mindenki a minimum összeget fizeti. Tehát, a te pakkod szigorúan véve nem 1 dollár, csak nem te fizeted a két ár közti különbséget, hanem a kevésbé sóherek :)
  • ratgab
    #202150
    Tételesen:
    - Broken-t mindig akartam próbálni jöhet
    - Bridge Constructor rajta van wishlistemen
    - Type: nagyon ajánljátok és kártyás is.
    - Ravensword: Valamiért érdekel
    - Kingdom Rush: kinéztem, kártyás
    - Knights of... : A többi már meggyőzött ez meg még kártyás is. Potyapénz mindig jöhet.
  • Tinman #202149
    Hmmm... felpiszkált picit ez is. Korrekt bundle, az ilyet szeretem, ez igazi indie bundle, nem pedig amikor korábban súlyos pénzekért megvett játékot szórnak megalázó áron.
  • Tinman #202148
    Nem értem.

    Nem jobb 1 dollárért venni és még bonus-t is kapsz, amit elajándékozhatsz, elcserélhetsz, vagy ha ne adja ég tetszik, akkor beaktiválhatod?

    Ha lesz időm készítek egy grafikont, így 1k játék körül, hogy a Steam vs. egyéb dd platform vásárlásaim, hogy alakultak. Erősen sokkoló lesz.
  • ratgab
    #202147
    Nekem a Kingdom Rush a motiváció. Én azt néztem már ki.
  • Rapid81
    #202146
    Nagyon jó! Csak ajánlani tudom!
  • Tinman #202145
    +1

    Type Writer eléggé szimpi, kinéztem már pár hónapja.
  • Tinman #202144
    14 éves op. rendszer? Jó, hogy mindjárt nem Geos vaze :-D
  • ratgab
    #202143
    Vesszek meg tetszik a pack! Ez vevős!
  • ratgab
    #202142
    Type, Kingdom és Knight ráadásul kártyás is.
  • Rapid81
    #202141
    Type:Rider miatt "must have", akinek nincs meg a játék!
  • zorrobomber
    #202140
    Ja, amúgy lehet nem meséltem itt még, de már nemcsak iOS, PC, Xbox360 platformokra hörcsögölhetek, hanem Android-ra is...

    Igazából nem akartam venni, de 40ezerért jutottam hozzá, bontatlan állapotban, és végül nem is bántam meg, mert 2 hétig nem volt laptopom itt kint. Jellemző, hogy korábbi humlibundlikból volt már pár címem hozzá egyből :)
  • wantonly
    #202139
    Nálam is! A többieknek mondom, hogy külön kulcsokat ad, szóval lehet ajándékozni.
  • zorrobomber
    #202138
    Hopp, kösz, ez ugrott a zsákba! :)
  • grebber
    #202137
    Mivel mindenki ilyen nyomorult szar áprilisi failokkal volt elfoglalva a legnagyobb napi hírt ,meg senki nem volt képes belinkelni.

    Caffeine - új túlélőhorror az Unreal Engine 4-gyel

  • wantonly
    #202136
    Amúgy elstartolt az új Humble Bundle.

    PC and Android 9