311802
  • Dzsini
    #202257
    Majd a következőért nem kell :) Abból akkor majd nem maradsz ki
  • Tinman #202256
    Te nem az alapján különböztetted meg, én viszont igen.

    Más kategória, ha az aktuális netes marhaságért fizetni kell, mintha ingyen ránéznél.
  • Dzsini
    #202255
    Nem azt emeltem ki, hogy mi free vagy mi fizetős. Azt, hogy ez is egy 2 hétig tartó móka, amire egy csomóan rávetik magukat, egy csomóan hangosan utálják, és 2 hónap múlva csak néhány elvetemült fog vele foglalkozni / játszani, akik például a Garry's moddal is szórakoznak (az is fizetős).

    Minden ilyen rövidtávú divathullámot a hangosan rajongók és a hangosan utálkozók sorfala fogad, eddig is így volt, most sincs másként.

    Plusz vannak azok, akik maximum kinevetik azokat, akik felülnek egy olyan divathullámra (akár a rajongó akár az utálkozó oldalon), amiből ők épp kimaradnak :)

    A 2048-al jól szórakoztam (és nekem sokkal jobban bejött az alapelv, mint a Threes-nél, hogy nem kell 1+2-vel kezdeni), pár napot szórakoztam vele, nagyjából kijátszottam belőle azt, ami érdekelt (volt egy elég jó stratégiám, stb.), és már a könyvjelzőkben sincs bent. Ennyi volt, a kecskesimogató is ennyi lesz.
  • Tinman #202254
    Itt melóba elindítom, leteszem tálcára és közben a hülyeségeidre reagálok. Otthon meg játszok.

    Ez a gép távelérésre van főleg, abs. nem zavarja, ha a háttérben fut valami. Miért ne futhatna? Legalább innen jöjjön valamennyi a cégemtől -.-
  • Micsu
    #202253
    így van, egyre szarabb ez főleg azóta mióta bejöttek a kártyák, ládák , itemek
    sokan 5 accal gyűjtögetitek a pár eurós/centes cuccokat, ez se valami szép gaming jövő :P
    amúgy meg szégyeld magad hogy egy multi lövöldét erőltetsz pár skinért meg ládaért, ezek utána sztem ne bánts senkit aki szórakozásból akar goat simulatorozni
    sztem a farmolók miatt is egyre szarabb a steam de a valve hibája is hogy nem készült fel rendesen
  • Tinman #202252
    Meg még jön egy sztori DLC is nem?

    Atyaég... sok ez a jóból (rosszból?) :-/
  • Tinman #202251
    Csirkék vagyunk :-(
  • Csokiturmix
    #202250
    Már miért tölthetnéd? 2 külön játék.
  • Tinman #202249
    Mondom... napi gondjaim vannak Steam-el.

    Tegnap egész nap 2 gépről is próbáltam egyszerűen nem hozta be a CS inventoryban levő cuccokat. Full üres volt, holott 9-et jelzett.

    Ma ez megjavult a semmitől.

    El akartam adni egy nudli ládát, erre ezt írja:

    "We were unable to contact the game's item server. The game's item server may be down or Steam may be experiencing temporary connectivity issues. Your listing has not been created. Refresh the page and try again."


    ... és akkor fikázom. Még jó. -.-
  • Tinman #202248
    RATGAB!

    Batman Origins-hez vettél Season Pass-t... akkor elvileg FREE töltheted most a Blackgate Deluxe Edition-t?
  • IMYke2.0.0.0
    #202247
    A DLC-zést lehet jól is művelni [annyira ritka az ilyen JÓ kivételek száma, hogy sírni támad kedve a Játékosnak], de sajnos a fejlesztőknek, kiadóknak valahogy nem nagyon akaródzik ezt a JÓT ipari méretekben megvalósítani.
  • Tinman #202246
    Még egyszerűbben:

    - free
    - free
    - fizetős.

    Nem az ötletlopás/nem lopás alapján különböztettem meg őket.

    Ha ez a játék 1 dolcsis bundleban debütál szavam sincs. Nyilván ott lesz 3-5 hónapon belül, de így startban 9.99 Euro a Steam-en elég vicc.

    Nem tudom... talán nevelésből adódik vagy fogalmam sincs miből, de világ életemben ha alkottam valamit, abba szívemet-lelkemet beletettem, nem végeztem trehány munkát. Nekem ez egyszerűen biztosíték kicsapós történet, hogy ez most direkt ilyen.

    Értem. Poén. Ha 12 lennék lehet elröhögnék rajta haverokkal 1-2 óra erejéig, de akkoriban is inkább valami komolyabbal szerettem játszogatni (North & South, Dizzy, Creatures). Ezekben is ott a poén faktor, de sokkal többet adtak ennél...
  • ZsZso
    #202245
    Van egy csúnya árnyékos oldala, nem vitás. Nálam a DLC maga az antikrisztus.
  • tomsolo
    #202244
    " 2048 dettó u.e. csak"

    Ami egyébként egy meglévő IOS app [URL=http://asherv.com/threes/threemails/]open source "megvalósítása/ellopása"...[/URL]

    Szeretem, hogy olyan kis objektívek vagytok :P
  • Tinman #202243
    Halál nyugodt vagyok :-)

    Annyi remek címet kell még pótolnom, hogy életem végégig elég lesz, ha soha többé nem jelenik meg semmi... már pedig fog, jön Torment Tides of Numenera, Wasteland 2 is :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #202242
    Egyformán szürkének látjuk a Játékos Jövőt.
  • Tinman #202241
    Őszintén: Leld benne sokáig örömed. Komolyan!
  • tomsolo
    #202240
    "A kecseszar ezzel szemben a DLC, Early Acces, 5x aktiválós DRM továbbgondolása. Egy full direkt bugos, agyatlan, észt és ügyességet nélkülöző szeméthalom ÉS NEM INGYEN."

    Messze nem ilyen, pont az ellenkezője, hidd el. Egyébként kecske Flappy is van benne :)
  • Tinman #202239
    Tévedsz. Legalja.

    Nem hitték el, hogy venni fogják a lópáncélt... vették.

    Szkeptikusak voltak a DLC-k kapcsán, tuti üzlet lett.

    Senki nem hitte, hogy 1-2 eredeti Live-os játékát majd a faxára húzhatja... megtörtént.

    Ki gondolta volna, hogy az early acces darabokban kiadott bétáért majd pénzt adnak az emberek? Bejött.

    És most itt a direkt bugos, direkt szar Kecskebogyó... tuti siker. Metán jobban áll a user score, mint mondjuk egy Alpha Protocol.

    Félelmetes az emberi igénytelenség.
  • Tinman #202238
    Nem.

    - A Flappy hc játék + ingyenesen n+1 verziója van. Komoly ügyesség kell hozzá.
    - A 2048 dettó u.e. csak ebben az esetben logikai készség, előretervezés szükségeltetik, szintén ingyenesen n+1 verzió van.

    A kecseszar ezzel szemben a DLC, Early Acces, 5x aktiválós DRM továbbgondolása. Egy full direkt bugos, agyatlan, észt és ügyességet nélkülöző szeméthalom ÉS NEM INGYEN.

    - Te főnök, szerinted a szeméthalomra van vevő?
    - Persze, ha úgy reklámozzuk direkt, hogy egy szeméthalom, így nem lehet rajta fogást találni, a bugokba nem lehet belekötni, hiszen direkt szart adunk pénzért.
    - Erre nem lesz vevő főnök.
    - Minden szarra van vevő...

    ... és láss csodát, még itt is volt aki megvette. No comment.

    Mi lesz a következő lépés? Nesze bazdmeg 5 euros assembly kód, bármi lehet belőle, hajrá?
  • ZsZso
    #202237
    Azért 0.1 USDért Te sem hagynád ki!

    #202156 de, 1 USD a Steam kulcs, de az most nem izgat. Budget hörcsög vagyok.
  • Tinman #202236
    Fogadjunk.
  • IMYke2.0.0.0
    #202235
    Így van. Ezért (is) jó hörinek lenni :)
    Én is évekig ellennék.
  • genndy
    #202234
    Amúgy meg azért sem félek, mert bőven van betárazva játék, ha évekig nem jön ki semmi ami érdekel, meg csak ilyen félkész izék, akkor is elleszek. Ha meg az újak is elfogynak, akkor meg újra előveszem a régieket (most is éppen Just Cause 2-t kezdtem el újra, kell a hiányzó 2 achi, meg kijött ugye a magyarítása. Szerintem megint bele fog menni ~100 óra, nem fogom tudni megállni hogy ne teljesítsek minden falut 100%-ra )
  • IMYke2.0.0.0
    #202233
    ZsZso kérésére töröltem 2 hozzászólását.
  • dartonite
    #202232
    Ne emeszd magad sokaig,en ugy dolgozom fel az ehhez hasonlo kudarcokat hogy igy kellett tortennie es jon jobb lehetoseg.
  • IMYke2.0.0.0
    #202229
    Szomorúan olvastam ezt az off-ot.
    Fel a fejjel! Lesz még jobb is.
  • ZsZso
    #202228
    Meló OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Faxomba. Életem első skype interjúja és akkorát buktam, hogy öröm volt nézni. Beszélgetéstől rettegtem, de az flottul ment. 2 szimpla egyszerű programozási feladat volt utána, úgy hogy közben nézte mit csinálok. 15 perc alatt nem bírtam megoldani, amit egyből a beszélgetés után kb. 2 perc alatt sikerült. Szétbasz az ideg.

    Finnország ugrott.

    Bocs, a brutál OFF-ért.
  • Fpocok
    #202227
    Micsoda multi kill :D
  • Micsu
    #202226
    az meg a másik szánalom hogy max 2 hónap és ott lesz a steam libarydban
  • genndy
    #202225
    Van igazságod, de én nem félek különösebben. Néha jön egy-egy ilyen őrület, amit felkapnak és rövid időre sikeres, de azért még mindig nagyon sok projektből nem lesz semmi (sokszor ígéretesekből sem), mert nem veszik, Kickstarteren megbukik, bundliban sem fogy. Szerintem a vásárlók (még) tudnak szavazni a pénzükkel.
    A tendencia viszont jól észrevehető, megyünk a félkészek felé, ez igaz.
  • IMYke2.0.0.0
    #202224
    Végignéztem anno a Cinikus Brit videóját - utána eszembe se jutott semmiféle verzióban beszerezni -, és egyet kell értsek.

    Amúgy is, jómagam simán "elökörködöm" a Saints Row-k efféle bolondságaival, szóval, én aztán meg tudom érteni, ha van felvevő piaca az ilyen elfoglaltságoknak egy külön e célból készült játéknak.

    Csak arra a jelenségre gondoltam, hogy nehogy ezt elkezdjék velünk nagyban űzni a kiadók, mert megtehetik - a direkt bugokra gondolok, mint fícsőr, stb.
  • tomsolo
    #202223
    Imho inkább 10 Goat Simu mint még egy Deus Ex Fail.
  • IMYke2.0.0.0
    #202222
    Annyiban mindenképp érdemes elgondolkodni Fpocok véleményén, hogy ha ezt nagy volumenben kezdik el művelni a (többnyire indie) fejlesztők - lásd: DLC -, akkor bizony ez hatással lesz ill. lehet ránk, hétköznapi játékosokra is.

    A fejlesztők (a kiadókkal karöltve) már így is hülyére vesznek minket a félkész játékokkal (DLC, Early Access, fizetős alfázás, bétázás, Season Pass-ek, satnya mobilportok stb. stb. stb.) és a folytatásaikkal, mi lesz, ha rákapnak arra, hogy ezt még direktbe is tehetik velünk - mondjuk egy Láma Szimulátorral, vagy Lajhár Neveldével, AAA++ játék kiadóval a hát mögött...

    ///Millió szmájli mindenhol, összes hangulattal.
  • genndy
    #202221
    Ha van aki hajlandó érte pénzt adni ÉS jól szórakozik, akkor nem mindegy?
  • Fpocok
    #202220
    Az a baj az ilyen kecske szimulátorral, dayzvel meg a többi alfa szarral, hogy ezek nem játékok. Csak ötletek.
  • tomsolo
    #202219
    Nem akarom elspoilerezni, de ennyire vicces(jó tudom beteg) dolgokat még nem láttam játékban: pl döglött kecske gördeszka pálya. :)

    #: egyébként van külön ilyen gomb (ragdoll on/off) amivel élőt/döglöttet lehet játszani.
  • wantonly
    #202218
    Nem vagyunk tele, 35 tag van jelenleg és szóbeli megállapodás alapján 40 körül húztuk meg a határt.

    Viszont ismeretleneket valóban nem veszünk fel. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202217
    Mondjuk, az szimpatikus a fejlesztő(k)től, hogy helyből a szórakoztatásra utazik :)
  • tomsolo
    #202216
    Playground = nincs sztori.

    Van ilyen acsi is:

    Involuntary QA
    Ooops, the game seems to have crashed.

    :D