311802
  • genndy
    #202297
    Ilyen már a DA:O-ban is volt. Sőt, már a NWN2-ben is (leeht hogy a NWN1-ben is, az kimaradt).
  • Dzsini
    #202296
    A Blackgate egy oldalnézetes, eredetileg kézikütyükre kiadott akciójáték, az Origins nem :)
  • grebber
    #202295
    Ha gonosz lennék:

    Kár, hogy:
    * drága lesz (ugyis valaki megsajnál és megveszi neked ezt is)
    * nem fog futni a gépeken, amiken játszhatok (ez a te gondod)
    * drága lesz (már mondtam hogy úgyis megveszi neked valaki)
    * DLC-k (csak azt lehet velük lehúzni aki hagyja magát)
    * drága lesz (tudod te , és titkon el is várod a fentieket)
    * még az előző részeket sem játszottam végig (sajnos sezzel sokan vagyunk így)
    * ja, és írtam már, hogy drága lesz (írtam már hogy ne ugyis megveszi neked valaki?)
  • TBTPumpa
    #202294
    De legalább nem lesz +karakter DLC, csak új küldetéseket "ígérnek". De ugye, mivel EA, így hiszi a piszi.
  • Rapid81
    #202293
    Mi a különbség a Blackgate és az Origins + Season Pass között?
  • IMYke2.0.0.0
    #202292
    Utólag agyonüthetünk, ha kiderült, hogy mégis az volt?
  • Dzsini
    #202291
    "Végül a készítők 40 különböző befejezést ígérnek a játékos döntései alapján" 13-13 piros és zöld, valamint 14 kék. :))

    (ez még ugye nem spojler?)
  • IMYke2.0.0.0
    #202290
    "A játékos többféle szinkronhang közül választhatja majd ki karakterének hangját, de a BioWare kísérletezik olyan testreszabási lehetőséggel is a karaktergeneráláskor, melyek például lehetővé tennék, hogy meghatározzuk karakterünk hangmagasságát."

    Üdv a Saints Row-világában.
  • IMYke2.0.0.0
    #202289
    Rengeteg befejezéssel jön a Dragon Age: Inquisition

    "Ami érdekesebben hangzik, hogy a játékos komolyan befolyásolhatja a környezetet kereskedelmi vonalak felállításával, területek elfoglalásával és a meglévő ökoszisztémák felborításával. Mivel a szörnyek várhatóan nem fejlődnek együtt a karakter szintjével, így az új kihívások abban a formában jelentkeznek majd a régi területeken, hogy a megváltozott viszonyok miatt újfajta ellenségekkel kell szembenéznünk. Ehhez kapcsolódik az állatvilág is: az állatok ugyanis fontos szerepet kapnak azon túl is, hogy craftoláshoz szükséges alapanyagokért vadásszuk őket. Előfordulhat például, hogy a kihalás szélére sodrunk egy fajt, ami így hozzájárul a terület addig bejáratott életvitelének megváltozásához. Ezen kívül a sárkányok, banditák, bűnözők legyőzése is komoly hullámokat indít el, melynek hatását az egész világban érezni fogjuk.

    A készítők háromféle párbeszéd-választó kört terveznek. Egyet a szerepjátszáshoz, egyet a komoly döntésekhez, egyet pedig az érzelmes pillanatokhoz. A játékos többféle szinkronhang közül választhatja majd ki karakterének hangját, de a BioWare kísérletezik olyan testreszabási lehetőséggel is a karaktergeneráláskor, melyek például lehetővé tennék, hogy meghatározzuk karakterünk hangmagasságát.

    Végül a készítők 40 különböző befejezést ígérnek a játékos döntései alapján, és ha hihetünk nekik, akkor ezek nem csak apróságokban fognak eltérni egymástól, hanem jelentősen különböznek majd."

    Kár, hogy:
    * drága lesz
    * nem fog futni a gépeken, amiken játszhatok
    * drága lesz
    * DLC-k
    * drága lesz
    * még az előző részeket sem játszottam végig
    * ja, és írtam már, hogy drága lesz?
  • Fpocok
    #202288
    Meet Amazon Fire TV, A Video-Streaming Android Game Mini-Console

    Na bazz... nem tudtam, mi hiányzott...
  • ratgab
    #202287
    Ingyen 1 euró/ láda megér egy kis farmolást. Simán összejön pár hónap elett egy teljes árú steam játék ára.
  • ratgab
    #202286
    Vettem, de halvány lila ibolyám nem volt, hogy ezzel tölthetek bármit is. És nem is tudom hol kéne keresni ilyen lehetőséget.

    Könyvtárban tuti nincs benne a Blackgate és az oldalán se írja, hogy meglenne.
  • Fpocok
    #202285
    Igen... Úgy látszik STEAMes verzió nem jó. Most leszedtem a hivatalos oldalról a non-steam verziót, úgy néz ki így jó lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #202284
    Hátha érdekel valakit itt is: az "Age of Wonders III" gyönyörűen fordítható.
    Képek a link mögött.
  • Dj Tommy
    #202283
    Metro - LL Complete, ez biztos vétel lesz számomra.
  • ratgab
    #202282
    Elejétől tölti mindig. Ótvar szar a Defiance-naj a patch telepítési kialakítása. Ráadásul murvalassan is jön.
  • lalakov
    #202281
    Basszus, most vettem meg a sima Riptide-ot.
  • grebber
    #202280
    A Deep Silver lehúzza a népet avagy A Deep Silver újra kiadja új csapatainak régi játékait

  • Micsu
    #202279
    Hülyeség? Miert szted nincs abban relacio amit irtam?
    Nameg ha csak az en hulyesegeimre reagalnal nem sok wall of textet dobnal szvsz
  • davidka003
    #202278
    **NOTE: Compatible with Kindle Fire HD and Kindle Fire HDX devices, 2nd Gen and up**
  • genndy
    #202277
    Vagy lehet hogy a többi in-app, de mégis ingyen vehető?
  • tomsolo
    #202276
    Lehet a Deus Ex miatt :)
  • Rapid81
    #202275
    Ez lemaradt:
    Akkor miért ez a neve?
  • Rapid81
    #202274
    The Complete First Season...
  • genndy
    #202273
    Pisiszünet ne számítson bele a játékidőbe?
    Régebben én is így csináltam, de most már nem nagyon érdekel, azon a pár negyedóran nem múlik semmi, visszajövet viszont annál hamarabb folytathatom. A monitort kikapcsolom aztán jóvan.
  • tomsolo
    #202272
    Pont azért kell onnan elmenni mihamarabb, mert most csak a vérét szívják, de egyébként meg az életével játszanak.
  • Sir Quno Jedi
    #202271
    Me ő a hunger games 13. körzetében él azé! Ott nem oan 1xű a helyzet.
  • tomsolo
    #202270
    Azt nem vágom hogyha ilyen körülmények közt élsz akkor a CS:GO itemek farmolás helyett nem volna proaktívabb másik munkahelyet keresni?


  • IMYke2.0.0.0
    #202269
  • genndy
    #202268
    Na, akkor azért nem találtam sehol, pedig emlékeztem hogy ma írtad be.
  • ZsZso
    #202267
    Igen, de úgy néz ki nem kellett volna Imyvel töröltetnem :(.
  • Evoluti0N
    #202266
    Vesszőorgia.
  • Evoluti0N
    #202265
    Ok. Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen beteg. Olyant is szoktam csinálni, hogy ha játszom valamivel és hosszabb szünetet tartok valamiért (kimegyek valahova, vagy valami), akkor kilépek belőle, hogy aztán a végén, nehogy többet írjon már, mint amennyit valóban játszottam vele.
  • genndy
    #202264
    Vótmá, és sajnos nem igaz (asszem ZsZso írta). Csak az Ep1 van ingyen, a többi fizetős:
    "Product Description: Episode one of a five-part game series (Episode 2-5 can be purchased via in-app)..."
  • Rapid81
    #202263
    Walking Dead Season 1 ingyér'

  • Zóanagyvarázsló
    #202262
    Én a statisztikámat sem vagyok hajlandó teleszemetelni azzal, amivel nem játszom. Elég a libraryt.
  • ZsZso
    #202261
    És az ebben a jó, hogy mire a végére érsz, már kezdheted is újra a listát, mert annyi idő alatt tuti a feledés homályába veszett a sztori és/vagy a részletek.
  • Tinman #202260
  • Botond #202259
    Ez a gondom nekem is. Már most annyi cím van raktáron, hogy ha holnap leáll minden játékfejlesztő, és többet senki nem ír sor programkódot se, ami játék, akkor 200 évig kell hogy éljek, hogy mindent végigjátszak, amit akarok. :)
  • Csokiturmix
    #202258
    Igen, 22-én.