311802
  • ratgab
    #202337
    Bravót nem dob már, esportsot viszont dobhat. Bravó szépen megy, nekem csak 3 db van belőle.

    Skinért nem fizetek.
  • Tinman #202336
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    7 évet letoltam itt. Jó ideig nem volt gond. Az utóbbi 2 évben viszont egyre durvább, igaz utóbb mindig megkaptam az elmaradást.
    Múlt héten immáron HARMADSZORRA közöltem a főnökömmel, hogy felmondok. Nem fogadta el, győzködött, hitegetett. A januári bérem a mai nappal lerendezte. Február 25%-a rendezett, március 100%-a nem rendezett, igaz ez utóbbira normál rend szerint is lenne még 8 napja.

    A váltás? Nem egyedül vagyok, van egy párom. Neki most egész jól alakul, lehet végre 8 órába teszik, és nem olyan rég kapott egy második melót, így picit emberibb fizetése van. Aztán kinéz neki egy igazi nyugdíjas állás, szinte a saját maga főnöke lehetne. Ez év vége felé sok minden kiderül... ha neki se jönnek össze a dolgok, akkor nincs mese valamerre mozdulni kell.

    Külföldi elinduláshoz meg pénz kell, fejenként alsó hangon 200k. Ez jelenleg kivitelezhetetlen.
  • Rapid81
    #202335
    Új Indie Royale
  • IMYke2.0.0.0
    #202334
    Call of JuarezŸ Gunslinger - STEAM - Uplay - 66% - 5,09 euro
  • Fpocok
    #202333
    Ja, nekem is az ugrott be.
  • Micsu
    #202332
    amúgy van vagy 10 bravó meg vagy 10 esports ládám (meg még van bőven más is), béka segge alatt volt az áruk de most szépen megy felfele, remélem nem dob többet mert akkor eléggé el fog menni az áruk, akkor én is szépen eladogatom őket, de én visszafektetem a játékba, veszek pár szép skint magamnak
  • DarkSector
    #202331
    Sikerült szarul lemásolni a Warframe-et.
  • ratgab
    #202330
    Én ezt a mostani játékfelhozatalt nemigen fogom dícsérni. Akkor majd 10 évet mondok.
  • ratgab
    #202329
    Mondom, hogy játszani is szoktam csak felbasz.

    Amúgy meg nem az idle a gaming, hanem a tárgyakkal kereskedés amit dob utána az a gaming...XD
  • Evoluti0N
    #202328
    5 múlva azt fogod mondani, hogy 5 évvel ezelőtt milyen jó volt.
  • Evoluti0N
    #202327


    Bioware-nek tudod, hogy mikor hiszek már el bármit is. Tessék szépen bizonyítani, visszaszerezni a bizalmamat irántuk és akkor majd megint jóban leszünk.
  • Micsu
    #202326
    az hogy idle szerveren csövezelen nem gaming, látod eldöntöttem
  • Csokiturmix
    #202325
    Csak belenéztem de a Mirror of Fate-től már 10-15 perc alapján is jobbnak tűnik de igazából egyelőre egy fapados Origin-nek hat, ami kézikonzolon elég, PC-n már nem annyira. Kreatív ötletekre szerintem ne nagyon számíts ez nem az a játék.
  • ratgab
    #202324
    Ajjaj. Bajban lesz a pénztárcám idén. Elvileg októberben jön a Shadow of Mordor, ami sajnos 0 day vevős játék lesz számomra!
  • Fpocok
    #202323
    Meg is érkezett az első Amazon exklúzív játék
  • ratgab
    #202322
    Idle szervernek hívják és pont erre találták ki.
  • ratgab
    #202321
    Amit remélem, hogy nem negatívumként említessz (egyrészt 5-6 évvel ezelőtt még voltak kreatív ötletek és jó kivitelezések AAA-ban, azóta meg olyan zuhanórepülés van ezen a téren, hogy az eszméletlen... természetesen tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek).
  • ratgab
    #202320
    Nem is gamingnek szánom. Általában csak megy idle szerveren ha nem vagyok gépnél. Néha játsszom is amúgy vele (nem gaming meg viszonylagos. Ki dönti el mi a gaming?), csak felbasz, hogy sok a cheater. Épp az imént léptem ki egy meccsből. Srác ha nem wallhackelt akkor vadászkutya legyek. Kinéz és már fejlövés... persze!

    Amúgy meg új hobbim a Steam Wallet gyűjtés, aminek ez is szerves része.
  • Sippie
    #202319
    hja, gondoltam bemegyek egy üres szerverre, és akkor nem zavarok senkit :D
  • ratgab
    #202318
    Ez már első alkalommal is gyenge vicc volt, már mikor kitalálták akkor is.
  • ratgab
    #202317
    Ennyi! 0 day vétel és kész.
  • Rapid81
    #202316
    Vannak idle szerverek, mint TF2-ben.
  • Sippie
    #202315
    ja szóval szerverre is be kell lépni? Azt hittem elég a főmenü.
    Saját szerver esetleg?
  • Micsu
    #202314
    akartam már a múltkor is jelezni hogy inkább a fejlesztőknek szidd a jó édes anyjukat mert nagyobb mértékben hibásak egy szar termékért mint a kiadó (persze sok esetben az ő kezük is benne van)
  • Micsu
    #202313
    akkor max ha olyan szerveren vagy, normálisabbak kibasznak 1 perc afk után
  • Fpocok
    #202312
    A héten ma már a második eredeti játékommal szopok és még csak szerda van. Elegem van. Mostantól egy jó darabig nem szerzek be semmi eredeti játékot, Dark Souls2-t is visszamondtam. Leszophatnak a kiadók.

    A Defiance NEM FUT AZ ÉN GÉPEMEN, mert valamiért mindig beáll egy idő után játszhatatlanra.
    Akit érdekel, annak tudok adni 1000FT-ért egy egy napig használt Trion Defiance accountot (STEAMre nem regelhető, de simán letölthető a játék hivatalos oldalról).
  • Csokiturmix
    #202311
    Adhat.
  • grebber
    #202310
    Jóvammá,csak hülyülök (nekem minden nap ilyen nem csak a tegnapi)
    Nekem még mindig áll (sajnos ahogy a tőzsde alakul még jó sokáig szó szerinte csak ÁLL, hogy ha bejön a biznisz 2 embernek a kívánságlistájáról veszek valamit.
  • IMYke2.0.0.0
    #202309
    Ja, és megint beindul bennem valami - mindezt azok után írod, hogy komplett angol levelet (kérésed, fordításom) és üzeneteket fordítok le neked (még ma is, fordításom).

    Semmi hánytorgatás, csak nem kicsit fura. Pont tőled.
  • Sippie
    #202308
    Csak háttérben futtatástól is adhat boxokat a CS:GO ?
    Raptr pontgyűjtés miatt én is alapból futtatok valamit, de ha ezt tudom akkor a CS lett volna :D
  • IMYke2.0.0.0
    #202307
    "számunkra úgy hangzott" - remélem, hogy csak számodra.

    Tőlem még senki sem olvasott ugyanis sem itt, sem máshol, sem privátban olyat, hogy kuncsorogtam egy-egy játékért. Nem is fog. Senki.
    Még akkor is szégyellem és szégyelltem magam, ha elfogadtam bármit is.
  • IMYke2.0.0.0
    #202306
    Ez így van.
    Hiszen, egyszer meg tudtam venni:
    * a magyar dobozos verziós "Dragon Age: Origins"-t
    * a magyar dobozos verziós "Dragon Age: Awakening"-et,
    * az UK verziós dobozos "Dragon Age: Ultimate Edition"-t,
    * majd utóbbit STEAM-re is,
    * majd a "Dragon Age II"-t is.

    Csak ugye, a belső hörcsög...
  • grebber
    #202305
    Ez akkor is számunkra úgy hangzott,hogy márpedig erre akkor összedobtok nekem

  • Csokiturmix
    #202304
    Igen, és a játék minősége ennek megfelelően 5-6 évvel ezelőtti PC-s színvonal.
  • IMYke2.0.0.0
    #202303
    "(ugyis valaki megsajnál és megveszi neked ezt is)"

    Tisztázzuk: sosem (!!!) kuncsorogtam, hogy valaki vegyen meg X játékot / DLC-t / bármit nekem.
    Ráadásul, mindenféle álszerénység nélkül rettentő kényelmetlenül érzem magam, amikor ajándékot kapok, mert tudom / érzem, hogy részben miért, és azért, mert soha életemben nem kaptam még családon belül se [igen, ez már csak az én "bajom"].

    A gépekről pedig nem tehetek - bár tehetnék!
  • Micsu
    #202302
    "* drága lesz (ugyis valaki megsajnál és megveszi neked ezt is)"

    hát ez gonosz volt, mehet a bannhammer :D
  • Micsu
    #202301
    sztem ez nem gaming, azaz ha ládákért játszol, amúgy tetszik a játék egyáltalán? :D sokkal több pénzt kereshetsz máshol ugyanennyi idő ráfordítással

    ez a hörcsögölés mint drog egyik mellékvágánya :D

    tinnél meg arra is céloztam hogy majd nem lesz szánalom a goat simulator ha dobja a kártyákat meg a ládákat, már lehet tolná is :)
  • wantonly
    #202300
    Érdekes, de nehezen hihető, hogy 40 befejezést elkészítenének jelentős különbséggel. Bár nem tudom nálunk mit jelent a "jelentős". Egyébként minek egyáltalán ennyi? Amennyi energiát ebbe belefektetnek inkább készítenének mondjuk 3, de valóban változatos befejezést.
  • Micsu
    #202299
    örökké biztos nem lesz drága :)
  • Rapid81
    #202298
    Jaaa. Én aszittem egy és ua. játék, csak ilyen GOTY változat a Blackgate...