311802
  • zorrobomber
    #202658
    Ja mert amibe csak pár órát belejátszol, az kidobott pénz? Nem feltétlenül.
  • Sippie
    #202657
    és már rendelni se lehet :(
  • Dzsini
    #202656
    Nekem simán rögtön abban indult és 1080p-ben megy.
  • benőmenő
    #202655
    Nekem a Dead Space 3 mókázott a mentéssel, csak ott meg látszólag random elfelejtette a chekpointokat és ilyen fél fejezetekkel visszább rakott visza, amikor újra beléptem játszani.
    Igaz ez origin, de itt is a clous save-el lehetett valami turpisság, mert akik a warezt végigjátszották ismerőseim nem panaszkodtak ilyenre.
  • Tinman #202654
    HKEY_CURRENT_USER - Software - ExNihilo - Type:Rider

    Hexába van a felbontás, de ott a dec opció, és be lehet írni ami kell.

    Miért kell ehhez reg. adatbázist túrni 2014-be faxba már? -.-
  • Tinman #202653
    Nincs benne 1080p felbontás? Sigh :-(
  • lostprophet
    #202652
    Na végre megérkezett Amazonról a Gothic Complete Collection, azt hittem, hogy nagyobb dobozban érkezik, de az összes játék mindössze 2 DVD-n terpeszkedik (Gothic 4-et ugye nem tartalmazza).
  • Tinman #202651
    Találtam youtube-on 11 perces trábülsútingot azzal jó lett. Csodás.
  • IMYke2.0.0.0
    #202650
    Én Bioshock: Infinite-tól szopókázok hasonló területen - Cloud.
    Ki is kapcsoltam a 'csába játékon belül.
  • Tinman #202649
    Steam... már megint.

    1. Type: Rider-el akarok játszani itthon.
    2. Letöltöttem.
    3. Cégben már játszottam vele, hang nélkül, csak gyorsan átpörgetve az 1. részt, itthon előröl szeretném kezdeni.
    4. Elindítom itthon és nem előröl kezdi, hanem a felhőből tölti be a megkérdezésem nélkül a játékállást -.-
    5. In-game restartot nyomok, a pálya elejére, de nem a játék elejére dob vissza.
    6. Nincs delete cloud save opció, én nem találom.

    De unom már, hogy nincs semmi baja és minden szuper ezzel a fossal.
  • Scooter
    #202648
    Imádom amikor ilyen okos emberek vannak ilyen helyeken. Sógor, koma, jóbarát odaültette és azt se tudja mi van a boltban
  • kigyi
    #202647
    arról kaptam csak arról nem, hogy kiküldik-e valamikor.
  • wantonly
    #202646
    Lehet, hogy közben elfogyott? Nekem egy percen belül jött az e-mail.
  • kigyi
    #202645
    nekem sajnos még csak vissza sem igazolták a rendelésem :(
  • wantonly
    #202644
    Átvettem a 90Ft-os Fable-t, vicces volt.

    Keresgéli a gépen majd felnéz rám kerek szemekkel tátott szájjal, hogy "Ez most mi? Ez komoly?". Mondom, igen. :)

    Odasereglettek még páran, hogy nézd ezt mind elvitték, majd mondja nevetve, hogy "Jó, akkor most megírom a számlát, adhatok-e még valamit?".

    Amúgy 4db(!) CD van a dobozban, magyar nyelvű kiskönyv, stb. :D
  • davidka003
    #202643
    IWD már akkor sem tetszett amikor a PC GURU teljes játéka volt. Pedig az már vagy 10 éve volt.
  • Tinman #202642
    Egyetértek.

    Ez elsőre azért elég mély víz. IWD nagyon jó kezdés!
  • Tinman #202641
    99%-ban magyar (valamiért talán a patch miatt 1%-nyi szöveg angol) és a fordítás egyszerűen tökéletes! A fordító elképesztően jó munkát végzett! (Ég áldja érte Tóth Pétert (Petrus).)

    Ha akcióra/harcra vágysz, felejtsd el. Ez egy könyv, ami gyönyörűen ágazik többfelé.

    Nehézség csak egyfajta van: a default :-)

    Ez feltétlenül szükséges, hogy a lehető legjobban nézzen ki a mai gépeken.

    Csak 3 lépést kell megtenni, nem kell tőle megijedni.

    Még csak annyit, hogy NAGYON LASSAN bontja ki a szárnyait, sokáig azt se fogod tudni, hogy ki van kivel, pont mint a főhősöd :-)
  • Micsu
    #202640
    van hozzá magyarítás igen, meg sztem ne ezzel kezd a felülnézetes rpgzést, inkább icewind dalel vagy bg, újabbak közül meg dragon age (pcn van felülnézetes mód)
  • Micsu
    #202639
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kijutottam a városba, ott már elég sok küldit megcsináltam, szereztem 2 npct is, utána meg kellett találni valami totkos átjárót egy csávó miatt mert valszeg ő tudta ki vagyok vagy valami ilysmi, kb 10 órám volt benne
  • davidka003
    #202638
    Teljesen magyar? Milyen nehézségen érdemes elkezdeni egy olyannak aki nem nagyon játszott ilyen felülnézetes RPG-kkel?
  • Tinman #202637
    Csak ki voltak pipálva, hogy letoltam őket. A BG2 pl. eleve jobb szinte minden szempontból, mint az elődje. :-)

    Bezony... tinédzserként kevés voltam hozzá.

    Néztem statot minap és valami 3-400 ellenfelet tettem el láb alól a teljes játék ideje alatt (ebben picit direkt farmolás is volt). Ez baromi kevés ám! Ebből is jól látszik, hogy a szavak csavarása és az INT, WIS és a CHR dominál a játékban még akkor is, ha harcos kari vagy. Még olyan helyzeteket is meg lehet oldani remek párbeszédekkel, ahol aztán tényleg azt hiszed, hogy tuti harc lesz.

    Szóval, igen ne éld le az életed úgy, hogy nem toltad végig. Megérdemlitek egymást :-)

    Szabad tudni spoilerben, hogy hol és mikor adtad fel anno?
  • Tinman #202636
    UI-t nagyon nehezen szoktam meg. Elvileg 100%-ban egérrel is vezérelhető a játék vele, de 30 óra után se állt rá a kezem, végig használtam a billentyűzetet. Mondjuk ez lehet a BG, IWD negatív hatása is, mert ott annyira megszoktam a kezelésüket, hogy itt is ahhoz ragaszkodtam.

    Igen, van 1-2 helyszín, ami nagyon csúnyácska, de olyan is van, amelyik meglepően kellemes a szemnek.

    Az item highlight nagyon hiányzó funkció. Eleve a graf se könnyíti meg a földön heverő tárgyak észlelhetőségét :-(

    ... mégis, ezek a hibák, hiányosságok kb. semmit nem számítanak, pedig én aztán azt vallom, hogy nincs tökéletes, de ez a történet/zene/hangulat/egyediség/karakterek kombináció ez etalon.
  • Micsu
    #202635
    én is nekiállok majd még1x, amúgy is ez a rajzolt grafika eléggé időtálló

    a 10/10es játékaiddal a múltkor meg teli volt az aláírásod :D, én inkább úgy fogalmaztam volna hogy életed első 11/10es játéka

    egyébként meg nem gond hogy anno nem játszottam végig mert az idősebb korosztály értékeli jobban a planescapet mint a bgt, főleg a történet, világ, párbeszédek, mondanivaló végett
  • davidka003
    #202634
    Na ezt kéne megcsinálni normális UI-val meg jobb grafikával.
  • Tinman #202633
    Hát ennyi? Szaros ~140 órácska és vége? Egy rozsdás csavar se maradt már a Planescape Torment-ben, amit felfedezhetnék? Pfff.

    Nem spoiler (kimaxolt karakterem, Lawful Good ofkorsz):



    Hatalmas SPOILER! Utolsó helyszín!



    Ha egyszer valaki játszana vele és kérdése van tegye fel bátran, mindent tudok róla, ennél jobban nem lehet kivesézni 1 végigvitel alatt.

    Kb. fele ennyi idő alatt is lazán letolható, de akkor nagyon sok minden kimaradhat és a történet TELJES megértése csorbát szenvedhet.

    Amúgy apró hibái ellenére, ez életem első 10/10-es játéka.

    Jobb volt, mint a Final Fantasy VII, jobb, mint a BG saga és jobb, mint a DeS és DaS.
  • IMYke2.0.0.0
    #202632
    CSS előnyei.

    Elírások javítva az új menürendszerben. Emellett, hozzáadtam a blank page kódelemet minden linkhez, így mindegyik új fülön nyílik meg.
  • Dzsini
    #202631
    Nem az a hülye, aki eladja.
  • davidka003
    #202630
    Nevetséges a játékipar. Az ilyen ezer éves cuccokat kéne induló áron max 1000-ért adni de még annyiért se venném meg, mert sokszor akcióban kap annyiért újabb játékot az ember.
  • IMYke2.0.0.0
    #202629
    Hátha megfeledkezik pár emberke róla, miközben érdekelné:

    "Age of Mythology: Extended Edition, 20% Off*" - Klikk, ha érdekel!

    New in the Extended Edition:
    + Improved Visuals
    + Global Lighting
    + Antialiasing & Ambient Occlusion
    + Full Steamworks Integration
    + Workshop mod manager
    + Multiplayer
    + Achievements
    + Trading Cards
    + Leagues / Badges / Events
    + Cloud saves

    Extended Features:
    + Twitch Integration
    + Treaty Mode
    + Enhanced Observer mode

    *Offer ends when the game releases on May 8th.

    12 éves játékról beszélünk - 28 euró az ára (jó, a "feljavítások" jók, de, na, én azért sokallom).
  • IMYke2.0.0.0
    #202628
    10 nap? Azért ennyi idő alatt már az Amazonas közelében is találhatna adótornyot :)
  • tomsolo
    #202627
    Vegyél Goat Simut, 6-800 forintból kijössz vele :P
  • Dzsini
    #202626
    Na nekem teljesen külön zseb van, ami "csak ilyen célra" mehet el (ha mást rendelek esetleg neten, akkor azt kipótolom a számlán, szerencsére az átvezetés egyik alszámláról a másikra díjtalan).
    Persze nekem egyszerűbb a dolgom, se kocsi, se gyerek :)
  • Botond #202625
    Utolsó látogatás márc25, biztos 2 hétig a brazil esőerdőkben nyaral, és ott nincs net. :)
  • Botond #202624
    Nekem is külön kártya van ilyesmire, de ha marad a gémer keretből, akkor elköltöm játékra (lego, barbie, ilyesmik, nem game) a gyerekeknek, vagy akkor onnan fizetem a cascokat mondjuk. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #202623
    "Késik a The Incredible Adventures of Van Helsing 2

    A magyar fejlesztésű hack&slash késik, ugyanis a hírek szerint a NeoCore főhadiszállását ellepték a szörnyek, akiket ki kell tisztogatni, mielőtt kiadhatnák a játékot. Valójában persze arról van szó, hogy még kicsit polírozni szeretnék az anyagot, hogy az minden tekintetben felülmúlja az elődöt. Azért négy új képet szerencsére küldtek, vigasztalás gyanánt. Az új megjelenési dátum május 22-e!"
  • Dzsini
    #202622
    Én hónap elején felteszek egy összeget a webes kártyára - ha marad, akkor következő hónapra több lesz, ha nem marad, akkor lemaradok arról, amit esetleg jobban szeretnék.

    És nincs "csak most gyorsan még feldobok rá mert ez most nagyon kell" :)

    Ezzel így egész jól működök (plusz egyre több a felhalmozott tartalék rajta, mert bőven nem költöm el a "zsebpénzem", mindig tartalékolós voltam).
  • IMYke2.0.0.0
    #202621
    AproPopó: Shep hová tűnt?
  • Sippie
    #202620
    dehogy fos az, atomzsír :D még itt van a polcomon :P :D
  • Micsu
    #202619
    és miért kell mindent letolni? főleg úgy hogy rengeteg indie szemét lehet az accodon :)