311802
  • tomsolo
    #202698
    Mit szarozol grebberel, nincs egy dollárod?
  • Dzsini
    #202697
    Mondjuk a "könyvek" tipográfiája tényleg szégyenletes néha.

    A Clarendont meg nem fogom halál nélkül megcsinálni, toll a fülükbe. Marad a 11/12 acsi, a játék viszont teljesen rendben volt.
  • Tinman #202696
    Nekem is kéne Kami, meg Oknytt is, de Grebber nem adja... se játékért, se TF2 kulcsért, se Paypal-ért. Gondolom nem szereti a vidékieket :-(
  • tomsolo
    #202695
    De most Blood Dragon mert azt az ötszáz forintot, már a tutorialért megérte.
  • tomsolo
    #202694
    Engem nem fogott meg, mondjuk nálam már az is megalapozta nem tetszést hogy Betűk, Tipográfia meg Minden aztán egy sima space tologatós justify vana könyvekben (shame).

    Ellenben a KAMI az nagyon bejött, mindenestől ötös a maga stílusában.
  • Tinman #202693
    Harvester Steam-en! Ejha ^^

    Anno nagyon érdekelt, de még wrzban sem tudtam beszerezni, aztán huss elreppent 18 év.

    Atyaég... 18 év, mintha csak 4-5 éve lett volna :-(
  • Tinman #202692
    Yep :-)

    Rider-t akartam írni, de nemrég a Typewriter történetét olvastam :-D
  • Tinman #202691
    Nem jól. Planescape ma teljesen lepergett, könnyed átkötésre vágytam... nem lehet mindig hácéskedni :-/
  • Rapid81
    #202690
    Én mondtam.
  • Botond #202689
    Gog.com-ra valók azok.
  • Botond #202688
    Dark Souls2 végigjátszással hogy haladsz?
  • grebber
    #202687
    Dune 2000 vagy az Emperor Battle for Dune kerülhetne már fel steam-re.
  • Tinman #202686
    Ez a Type: Writer iskolapéldája annak, hogy miről kéne szólnia az indie játékoknak.

    - eredeti ötletek megvalósulása kis pénzből
    - élvezetes játékmenet csilivili effektparádé nélkül
    - ART
    - kazuárok számára is élvezhető nehézség, de az öreg rókák is eltudnak vele maszatolni (minden betű/minden extra gyűjtése)

    Bonus: Oktat, ismertet.

    Utoljára ennyire az Unmechanical-t kedveltem. Örülök, hogy az n+1 nulla grafikás indifosok mellett ilyenek is létezhetnek. Amúgy volt egy sejtésem, hogy a franciák keze benne van a dologban, utánanéztem és tényleg. Van bennük kakaó, ha ötletelni kell :-)
  • Tinman #202685
    Mert mindenki rájött, hogy már megvan neki :-(
  • grebber
    #202684
    Halo 4.99 euro Megvárom a -50%ot és be is rántom!
  • Fpocok
    #202683
    CoD:MW2 DLC
  • wantonly
    #202682
    Én sem. Minden méreg drága, szóval semmi extra.
  • zorrobomber
    #202681
    Én nem látok semmi különöset.
  • Rapid81
    #202680
    Örülök, hogy csak 1 ember maradt... Köszönöm!
  • Fpocok
    #202679
    LOL
    Nézzétek meg a steam klienst. Áruház, egyből felül a nagy képeknél. Nézzétek meg őket. Megtaláljátok a kakukktojást? :D
  • Dzsini
    #202678
    Hát, azért az utolsó (rejtett) pályán én már párszor majdnem elkezdtem nyelveken szólni :)
  • grebber
    #202677
    Elkezdtem ezt a Face Noir ha már megvan és sikeresen eljutottam vagy 5 percig benne :(

    Fogalmam sincs mit kéne
  • ratgab
    #202676
    Teljesen egyetértek. Amikor valamit félbehagy az ember igazság szerint a teljes élményért ezeket előlről kéne kezdeni.

    Nekem gyakorlatilag ilyenkor legtöbbször irányítási gondjaim vannak (nem tudom mi mit csinál, melyik gomb mit okoz....XD)
  • arty
    #202675
    az uj - ahogyan írod is - egy hangulattalan grindfest (már nem emlékszem, hogy a régiben is ennyit kellett-e szenvedni 1-1 upgradeért)
    az eventet jól megválasztva kihívás nincs, tutira bejön a körök végén a pénz, fejlesztesz, mész a következőre a jobb kocsival

    irányítás is sajnos béna igen és itt a kihívásmentesség mellett valódi problémát is jelent - ellentétben pl az ignitionnal, ahol legalább nehézség volt
    ha a nézet amugy vonz, javaslok egy bang-bang racing beszerzést :) 3+ óra karrier, 0 grind, gyönyörű, made in hungary :)
  • tomsolo
    #202674
    Most nézem lesz új Jane Jensen játék, GK sorozatot hogy szerettem. Emlékszem a 3-mal S3 Savage 3D-vel azt hittem ennél jobb már nem lehet :D
  • zorrobomber
    #202673
    Igen, ez nekem is örök keresztem, hogy elkezdek valamit kivesézni, elveszek benne, picit elunom, váltok másra, aztán amikor folytatnám előbbit pár nap/hét/hónap után csak pislogok hogy oké akkor most mi van. Rosszabb esetben mentést keresgélek. Jellemző példa erre a Witcher 1 a millió potionnel és kukázással.
  • zorrobomber
    #202672
    Persze, tisztában vagyok ezzel, csak a fránya konkurencia. Most az vett rá, hogy mocorgott bennem a kérdés, hogy mit tudok tolni az Intel HD 4000-en. Torchlight 2 lett volna a célpont(tavaly Kínában az 1et toltam le), de hiába fut, nagy tömegeknél slideshow, úgyhogy stornóztam.
  • Evoluti0N
    #202671
    RPG játék: Szerepjáték játék. Ülj le, egyes!
  • Evoluti0N
    #202670
    Ezért nem kezdek bele régi RPG játékokba. 100 óra után beleunok bármilyen játékba, akármilyen jó is legyen. Kivéve, ha valamilyen multi mókáról van szó. Ha meg pár hét szünetet tartok és utána térek vissza, akkor teljesen el vagyok veszve.
  • Tinman #202669
    Brutál kivesézősen volt nekem olyan 300 óra körül, de nevetve letolható a fele alatt is.

    Amire emlékszem, hogy nagyon lassan ment mert elóvatoskodtam az Durlag tornya. Ott a tolvaj egy kicsit volt használatban :-D

    Egy biztos... ha szereted az RPG-ket ezeket le kell tolnod, míg megteheted, mert kihagyhatatlanok.
  • Tinman #202668
    Sorry efelett elsiklottam, spoiler fóbia :-D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az bizony még nagyon az eleje. A Halottasházból mikor kijutsz Sigilbe az igazából 5-6 főbb helyszínt jelent. Tonnányi küldetés. Kicsit olyan, mint a BG2, ahol a játék laza 1/3-át a városban elquesteled. Feltételezem Dakkon és talán Fall From Grace lehet a két társad. A csóka akiről írtál az szerintem Pharod a szemétszedők főnöke. Hosszú az út ozzá, holott már a játék első percében hallasz róla.

  • zorrobomber
    #202667
    Anno, még a 2000-es évek elején beletört a bicskám, pedig már akkor is konyítottam valamit az RPG-khez. Ha most nem tolom végig akkor soha, mert már most is azért kopottas a fénye külcsíny szempontjából. Semmi min/max-olást nem tervezek, csak élve jussak el a végéig...
  • zorrobomber
    #202666
    Egy dolog akarni valamit, és másik oldal a tények ismerete, azaz a rendelkezésre álló szabadidő :(
  • Tinman #202665
    A végéig! Ez a minimum :-)
  • Tinman #202664
    Tudom senki nem hisz nekem, de igazából ami az accomon van, azt nem lenne rossz végig is tolni és nem csak azért, mert megvettem :-)

    Tessék, most is egy indei-vel csapatom a Type: Rider személyében. Frankó kis múzeumi körséta, nagyon kellemes art, jó hangulat, nem túl frusztráló árkád és logikai megoldások. Korrekt.
  • Tinman #202663
    Másnál is megesett...
  • Fpocok
    #202662
    [off]Na megjött az új kártya. Beszereltem és minden faxán megy!
  • zorrobomber
    #202661
    Karakter
  • zorrobomber
    #202660
    Tegnap belekezdtem BG1-be... Half-elf Blade, kíváncsi leszek ezúttal meddig jutok.
  • grebber
    #202659
    Hátha valakit érdekel a drm free: Deep Silver játékok a GOG-on!