311802
  • Botond #202618
    Én már fél éve tolom a nem veszek semmi projektet. Viszont le kellett kérnem a netbankomból kivonatot, és akkor már bele is olvastam. Februárban 6 oldalnyi kivonatból egy komplett oldal az xbox live vásárlás. :D De az elhatározás már megvan!
  • IMYke2.0.0.0
    #202617
    Tegnap nem-legális-forrásból ránéztem a "Thief" (2014)-re.

    A bevezető akciózást és az első küldetés(?) elejét megcsináltam - úgy, hogy annak idején is játszottam az 1. résszel, majd belenéztem a 2.-ba is, a véleményem: ez egy XXI-i gamer-kompatibilis-QTE-fesztiválra-gyúrt-akciójáték. Ami ráadásul bivaly erős gépet követel.

    A kíváncsiságom (és Höri) győzni fog, de az biztos, hogy nem mostanában veszem meg.
  • Dzsini
    #202616
    Gondoltam úgyis Nagyböjt van, és ezzel gyakorlod egy kicsit az önmegtartóztatást :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202615
  • Tinman #202614
    Jövő hét? Ha a hétvégén nem veszek valamit, akkor súlyos beteg lettem/meghaltam :-D
  • wantonly
    #202613
    "Rendelésed átvehető a kiválasztott üzletünkben, melynek pontos címét megtalálod a rendelés adatai között."

    Megyek és ki is fizetem KP-ban azt a 90Ft-ot!

    Futárt azért nem kértem, mert annak illik borravalót is adni, az meg már kétszer annyi, mint a játék ára. :D
  • Dzsini
    #202612
    "mától egyetlen egy játékot se veszek meg" - ... mondjuk jövő hétig? :)

    (én mostanában csak két bundlet meg egy Fable-t vettem :) )
  • Tinman #202611
    Fact!

    Évente átlag 40-50 játékot játszok végig.

    1k-s Steam gyűjtemény mellett alsó hangon is 55 éves leszek, mire letolom őket... és akkor még a GoG, Origin, Uplay, Desura, dobozos gyűjteményről nem beszéltünk.

    Végül is nem olyan kilátástalan a helyzet, ha mától egyetlen egy játékot se veszek meg
  • IMYke2.0.0.0
    #202610
    Magamról: 400+ játékkal a hátam mögött eszemben sincs ilyenre hivatkozni :)))
  • Tinman #202609
    Pontosan!

    Kár tagadni, meg 3-400 játékos gyűjteménnyel tudatos vásárlásról papolni, meg arról, hogy semmi olyat nem veszünk ami felesleges. :-D

    Kinek nem inge...
  • Tinman #202608
    Lúzer-lúzer-lúzer
  • Tinman #202607
  • Dzsini
    #202606
    Csak közel van a kamerához, állványon :)
  • tomsolo
    #202605
    Az a hörcsög egyébként maga Tinman a kövérre hízott steam könyvtárával, és nem béke jelet mutat hanem, hogy vannak játékai amit két platformra is megvett :D


    //BTW a méretén feleslegesen rugóztok, mert a háttérképhez viszonyítva minden __látható hörcsög mérete irreális üljön bárhol is a mezőn.
  • ZsZso
    #202604
    Sziasztok! ZsZso vagyok és már 3 napja 12 órája 34 perce nem vettem egy játékot se, 12 napja 2 órája 11 perce semmit se aktiváltam Steamre.
  • Botond #202603
    Hát arról szól. A beismerés az első lépés a gyógyulás felé. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #202602
    Amikor elkészítettem az eredeti sajátot, akkor a hörcsög csak feature volt - és ezért is lett kicsi. tomsolo úgy gondolta, hogy a topik a hörcsögről szól és ezért tette naggyá :)
  • Botond #202601
    Azért örömteli dolgok ezek a felhasználónak is. Most vmi olyasmit olvastam, hogy az MS platformok közötti átjárhatóságot is megteremtik vmilyen szinten, és lesz vmi varázslás, hogy win8 phone progik fussanak pc-n, meg xboxon is (nem írták, hogy a 360on vagy az egyesen), szóval hogy ilyen multiplatformosak lehessenek. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.

    De addig is, amíg ez tökéletes lesz, addig is kidobhatnák rise of nationst is steamre. :) Mert age of myth hamar le fog pörögni, utána is kell vmi jó rts. :)
  • Dzsini
    #202600
    Szerintem ugyanaz a "szerelem", mint az új Ms Office megjelenése iPad-ra (ami a napokban történt meg). Változik az üzletpolitika.
  • Botond #202599
    Amúgy meg rise of nations kellene steamre, instant get lenne. Bár már végtelen plusz kettő órát beletoltam anno, mikor friss cucc volt, de azt hiszem ez a mennyiség ismét beleférne, annyira jóság. :)
  • Botond #202598
    Én amúgy nem értem mi ez a nagy szerelem mostanában steam és ms között, hogy sorban jelennek meg az ms játék remakekek steamre. És ha ennyire nagy a szerelem, akkor a nem ms gfwl címet miért nem teszik steamworks címmé?
  • Rapid81
    #202597
    Még van idő:

  • Botond #202596
    Goatsim :o
  • Zóanagyvarázsló
    #202595
    Ami érdekesebb, hogy Steamen sem látom a Complete Packben őket, pedig korábban valamelyikhez biztosan jártak. Esetleg remake lenne tervben?

    Nekem mondjuk egyelőre mindegy, a polcról bármikor lekaphatok őket.
  • zorrobomber
    #202594
    "The Rockstar Classics free download series is currently unavailable."

    ümm
  • zorrobomber
    #202593
    Giana?
  • tomsolo
    #202592
    5.6 fontot fizettem a GS-ért, 3.95-t jóvá is írtak a playfiren. Ennyit csak megért :)
  • DarkSector
    #202591
    :)
  • zorrobomber
    #202590
    GTA 1-2, hoh, nem is rossz ötlet, kösz hogy eszembe juttattad! Megnézem mennyire kopott meg a régi fénye :)
  • Zóanagyvarázsló
    #202589
    Ebből bírnék egy remaket (nem akkora trágyakupacot, mint a DeathRallyRemake, hanem valami szépet, mai fizikával, de ahol a játékmenet a régi)!

    Mi a baj a Death Rally remake-kel pontosan az eredetihez képest? Tudom, hogy a régi ingyenes, de őszintén szólva csak az újat próbáltam ingyenes hétvégén, és az lelohasztóan hangulattalan volt, az irányítás sem jött be.

    Mondjuk az Ignitioné se soha, sőt a GTA 1-2-é se túlzottan, csak azokkal megérte gyürkőzni. A nézet sem nekem való. A régit ennek ellenére élvezhetném?
  • tomsolo
    #202588
    Goat Simu 100%/15 óra és még van pár dolog amit nem próbáltam ;)

    Legszemetebb a Goat Flappy volt - a lányom besegített, de ott is kellet okoskodás - meg a 2+ millás highscore. A trailerben látható zúzdázás utóbbihoz kellett egyedül de ott is okosan.
  • tomsolo
    #202587
    Az a Vrally a TDU Unlimited csapat melója volt: egy szerethető fos. :D
  • DarkSector
    #202586
    A többi része nekem kimaradt. :)
  • lostprophet
    #202585
    Húú, én a V-Rally 3-mal játszottam, amikor először volt alkalmam kormánnyal irányítani játékot.
  • DarkSector
    #202584
    nekem a életem legelső emlékezetes rally-ja. V-rally
    Könny csordul a szemembe.
    A játék egy nagy fos.

    Az emlékek amiket felidéz, na az!!!!!!!!!!!!
  • lostprophet
    #202583
    Óóó, hogy én ezt mennyire imádtam, a bevezetőjét is rengetegszer végignéztem (GTA2 intrójával egyetemben).
    Mobil 1 Rally Championship 2000
  • Rapid81
    #202582
    A lényeg, hogy 40%-kal leárazva is drágább, mint Steamen leárazás nélkül... Kihagyhatatlan üzlet.
  • tomsolo
    #202581
    az annyit se ér :P
  • Rapid81
    #202580
    Van ott más is...

  • wantonly
    #202579
    PayPal Gaming Sale:

    South Park the Stick of Truth - RU 44% OFF 6,99€
    South Park the Stick of Truth - GLOBAL 55% OFF 17,99€

    Ez a kivételezés igazán szánalmas. Bekaphatják.