311802
  • grebber
    #202738
    Dead Crusade
  • tomsolo
    #202737
    Utolsó kommenten felröhögtem :D
  • Fpocok
    #202736
    Ja igen. Hülyeséget írtam, jól mondod. Az egész összeget vonták le, nem 1-et. HA valaki pl 6 hónapot akart előre fizetni, mert úgy olcsóbb, annak annyit zároltak. Visszakapja, de addig sem tudja használni.
  • zorrobomber
    #202735
    De egyébként én pont fordítva értelmeztem a dolgot:
    "For starters, the biggest MMO out there does not do this. You can go buy a starter pack for WoW and play without a card. Not only that, but you shouldn't really try to justify a charge for a full price of a month when a 1 dollar charge can validate a payment method."

    Itt azt sérelmezik pont, hogy nem 1 dollárt vontak le(amennyi bőven elég lenne ahhoz hogy ellenőrizzék hogy valid e a kártya), hanem egy teljes havi összeget.
  • zorrobomber
    #202734
    Az miért kibaszás? Azt az 1 dollárt/eurot szerintem vissza fogják adni. Itt USA-ban a tankolás is így működik, lehúzod előtte a kártyát, és levon 1 dollárt amivel azt biztosítja hogy működő, fizetőképes a kártya, aztán amikor kifizetted a teljes összeget visszakapod az 1 biszbaszt.
  • Fpocok
    #202733
    Amúgy nem az a gond, hogy levonták (nem teljesen), mivel más is csinál ilyet... de nem az egész összeget, hanem max 1 dollárt/eurót. Jó sok emberrel kibasztak így.
  • Fpocok
    #202732
    Nem.
  • zorrobomber
    #202731
    Régebben ez a WoW-nál is így volt, nem? Egyébként én soha nem fogok játszani vele, akkor sem ha free to play lesz. MMO nem az én műfajom, erre már sikerült rájönnöm ennyi év alatt.
  • Fpocok
    #202730
    Pofátlan egy banda. Így akarnak játékosokat megtartani?
    Fél évet sem adok nekik.
  • wesker24
    #202729
    Soha napján kis kedden majd Ha Free 2 Play lesz nem ér annyit az egész !
  • tomsolo
    #202728
    :DDD
  • Fpocok
    #202727
    Majd pár hónap múlva, mikor törlik előfizut.
  • zorrobomber
    #202726
    Valaki tolja amúgy? :)
  • zorrobomber
    #202725
    Nyugodt szívvel tudom ajánlani a Civ 5-öt, sok régi Civ 4 fan ekézte, hogy kevésbé komplex, ami részben tartalmaz igazságot(bár a kiegekkel ez is egyre kevésbé igaz), de hozzátartozik a képhez az is, hogy az értesítésekkel, és a kezelőfelület letakarításával nagyságrendekkel felhasználóbarátabb is lett! Nincs is igazán szükség tutorialra, játék közben fogsz beletanulni. Go for it!
  • Sir Quno Jedi
    #202724
    Nah broken sword 5 behúzva maross-tól. Így hogy megjött mindkét epizódja, így már van értelme és ócsó is.
  • tomsolo
    #202723
    Gameagent akció!
    (Csak beregelve mutatja ezeket az árakt)
  • Micsu
    #202722
    ha 1 kör 3-4 óra az valami scenario lehetett

    vannak scenariok az 5ben is meg rendes játék is az őskortól kezdve, sztem nem olyan bonyolult bár én az első részel kezdtem
    nem kell tutorial csak kezd a legkönnyebben és a tanácsadók mondanak mindent
  • arty
    #202721
    nyomtam egy kört a Civ: Revolutionnal (x360on, "ingyé" goldos játék volt) - csak meg akartam nézni, h nyugiban törölhessem, de beszippantott. durva, h 1 kör ~3-4 óra :O (nyertem a németekkel, pekinget irtottam ki a legvégén :D )

    civ5 sokkal-sokkal-sokkal komplexebb? (botond, te talán tudod)
    mert ebben is van azért lehetőség, de kb 10 perc alatt bele lehet tanulni... namost a civ5 megvan a gmgs akcióból, de bevallom nincs kedvem kétórás tutorialhoz :/

  • arty
    #202720
    aztamocskos, a bf1942/bf2 miatt :((((
  • arty
    #202719
    +1
    csak nálam ez a határ 15-20 óra (kivéve ótókák - ott vagy mégelőbb vagy sokkal később (se))
  • tomsolo
    #202718
    ja fel is rakom fél ojróért darabját :D
  • Szabi #202717
    és steam-en is ad kártyákat :D
  • tomsolo
    #202716
    5.65-ért vettem Goat Simut - ráadásul náluk -, az egyik rewards-ot (imho) már azért nem adta meg (lásd 0 font a teljesítésért) mert már így is ők fizetnek nekem :) vagyis végeredményben 130 forintot adtak hogy nyomjam. :)

    Nem értem hol éri ez meg nekik...
  • arty
    #202715
    Hála az égnek, hogy nem kérdez minden második kattintás után ez a "fos".
    Pontosan ugy működik a felhős mentés-töltés, ahogy annak kell. Háttérben, a seggem is kinyalva. 10/10
  • Rapid81
    #202714
    Mert 10-ből 9.5 IndieGala egy kalap
  • arty
    #202713
    naVÉGRE! (10/10-re értve)
  • grebber
    #202712
    Ti tudjátok nektek mi az!

    A lényeg ,hogy én csinálom mert vannak sokan akik 1200-500ft helyett csak 360-490Ft-ot fizetnek és ezáltal spórolnak.
    Az utóbbi indiegalaban pedig 1 jó game mindig volt és az maga is megérte ez a kevesebb mint 500ft-os és mellé még úgy jár raklap game!

    Csak engem meglep hogy mindig az árak a téma és itt egyszer se vett senki olcsóbban indiegalát.
  • arty
    #202711
    "a véleményem: ez egy XXI-i gamer-kompatibilis-QTE-fesztiválra-gyúrt-akciójáték. "

    options menüre ezekszerint nem jutott idő ;)
    ott _MINDEN_ 21. századi fícsör ki/be kapcsolgatható (tudtommal - videot láttam a lehetőségekről)
  • Szabi #202710
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nálam mostanában amiért játszok és feloldom nem adja meg egy hét után se, de ha valamit SAM-el bekapcsolok arra 12órán belül a kreditek is megjönnek -.-

    (igen, utána törlöm a SAM-el szerzett acsikat)
  • wantonly
    #202709
    Várni kell amíg átkerül a GMG-re. Valamikor azonnal ott van, máskor meg várhatsz napokat.
  • tomsolo
    #202708
    Mondjuk több hiba is van, de nem pont erre gondoltam. :)
  • Rapid81
    #202707
    Kaptál érte 0 fontot. Most mi ezzel a baj?
  • tomsolo
    #202706
    Érdekes ez a playfire, keresd a hibát

  • w77d
    #202705
    én be is húztam tegnap gyorsan... régóta ki akarom próbálni és kb ez az ár amiért megéri
  • zorrobomber
    #202704
    Lehet azért mert szar?
  • Rapid81
    #202703
    Május 20-án leáll a GameSpy.

    Érintett játékok:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Alien vs Predator (Classic)
    Alien vs Predator 2
    ARMA
    Battlefield 1942
    Battlefield 2
    Battlefield 2142
    Battlefield Vietnam
    Battlefield Bad Company 2
    Borderlands
    Call of Duty
    Call of Duty United Offense
    Call of Duty 2
    Call of Juarez
    Call of Juarez Bound in Blood
    Civilization III
    Commandos 2
    Commandos 3
    Commandos: Behind Enemy Lines
    Commandos: Behind the Call of Duty
    Company of Heroes
    Company of Heroes Opposing Fronts
    Company of Heroes Tales of Valor
    Crysis
    Crysis Warhead
    Crysis Wars
    Far Cry
    Halo
    Hexen
    Hexen 2
    Jagged Alliance
    Jagged Alliance 2
    Medal of Honor: Pacific Assault
    Medal of Honor: Allied Assault
    Medieval Total War
    Medieval Total War 2
    Multiwinia
    Quake 2
    Quake 3
    Quake 4
    Need For Speed: Hot Pursuit
    Need For Speed: Hot Pursuit 2
    Postal 2
    Shogun Total War
    Soldier of Fortune
    Soldier of Fortune 2
    Star Wars Battlefront
    Star Wars Battlefront 2
    Star Wars Jedi Outcast
    Star Wars Jedi Academy
    Star Wars Republic Commando
    SWAT 2
    SWAT 3
    SWAT 4
    Titan Quest
    Tom Clancy's Ghost Recon
    Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter
    Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2
    Tom Clancy's HAWX
    Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory
    Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent
    (Starsiege) Tribes
    Tribes 2
    Tribes Vengeance
    Two Worlds
    Two Worlds 2
    Unreal Gold
    Warhammer 40K: Dawn of War
    Warhammer 40K: Dark Crusade
    Warhammer 40K: Soulstorm
    Warhammer 40K: Winter Assault
    Unreal Tournament
    Unreal 2
  • grebber
    #202702
    Szervezem én mindig az indiegala Happy Hour vásárlást de itt a kutyát nem érdekli soha pedig nem egy helyre szoktam beiírni! PH szinte csak gy vesznek a népek ,mert így mindenki jól jár (csak én nem)!Most is a fullos pak 360fr-ra jött ki!

  • Rapid81
    #202701
    Weekend deal - Ace Combat Assault Horizon - Enhanced Edition

    Tegnap még 7 ojró volt. Gondolkodtam, hogy megveszem. Erre a nagy hétvégi akciónak péntek este vége és ismét 30 ojró...
  • Botond #202700
    Oknytt-ra ráadásul happy hour van.
  • Tinman #202699
    Pont azok vannak neki, amik nekem nincsenek... nem akarok ennyi felesleget. A másik bundliból is sok megvan már.

    Shep szelleme kísért.