311802
  • DarkSector
    #202778
    Részvétem az illetőnek, de így sem szívesen ébrednék. :S

    KATT
  • DarkSector
    #202777
    Jah az, megijjedtem hogy a Halo Assault. :D
  • tomsolo
    #202776
    tessék:

    ACE COMBAT ASSAULT HORIZON Enhanced Edition - 1500 Ft

  • tomsolo
    #202775
    Helyedben azért rápingelnék marossékra hátha tudnak kedvezőbbet mondani rá :)
  • grebber
    #202774
    Csekkold a steam-et és kiderül:

    ACE COMBAT ASSAULT HORIZON Enhanced Edition
  • Rapid81
    #202773
    Köszi. Gyűjtök gyorsan kis zsebpénzt a kártyákból és húzom is be. :)
  • DarkSector
    #202772
    Assault micsoda?
  • tomsolo
    #202771
    Megint 7 ojró az Assault steamen, akit érdekel
  • DarkSector
    #202770
    Itteni oldal

    Pénzt még nem vonták le...:S
  • Fpocok
    #202769
    Kik?
  • DarkSector
    #202768
    Ja szuper. várhatok akkor.
    Lehet csak hétköznap intéznek ügyeket.
  • Fpocok
    #202767
    Feldolgozás alatt... kb...
  • DarkSector
    #202766
    Srácok rendelésnél mit takar a "Pending" állapot?
    Ez jót jelent vagy rpsszat? :D
  • TBTPumpa
    #202765
    Lego Hobbit (Lego figura + tornazsák)
  • Rapid81
    #202764
    Azért lőttem fel nyersen, mert így nagyítva sem vesznek el a részletek és nem lesz JPEG-kásás az egész. :) Pont ezért írtam oda a figyelmeztetést is. ;)
  • Dzsini
    #202763
    És kis játéknak ott van a duel méretű térkép, 1-1 ellen, az tényleg pont lezavarható egy este.
  • Micsu
    #202762
    dehogy
    normál gametimeal techonlógiai győzelem kb 8-10 óra
    lehet gametimeot meg map méretet külön állítani, ha sok civilizáció van, meg te is kiépítesz egy komoly birodalmat akkor tényleg el lehet húzni a játékidőt de amúgy nem olyan hosszú mint gondolod
  • Micsu
    #202761
    nekem a meg a heroes & might & magic sorozat
  • IMYke2.0.0.0
    #202760
    Cinikus Brit véleménye az "Age of Wonders III"-ról.
    Nekem is a Civilization 5 jutott a játék nem egy tulajdonságáról az eszembe.
  • arty
    #202759
    Áhá! Na, ez nekem is gondom volt a revvel, addig addig menedzselgettem az államom, amíg középkor lett - sietni kellett, nehogy elavuljanak (gondolom ez megtörténhet) a seregeim és tankok ellen menjek íjjal :)

    indítom!
  • IMYke2.0.0.0
    #202758
    Holnap után [mert választások miatt nem lehetek majd a könyvtárban - szomszédban lesz a voksolás, és nem tartózkodhat senki sem a közelben, és a tegnap szemlét tartó rendőr páros mondta, hogy a választás napján, napközben is járőrözni fognak a szavazás tisztaságára ügyelendő] majd megmondom neked - első kézből.

    Tegnap a Feketelista akasztott ki, annyira, hogy le is töröltem a francba - majd eredeti forrásból végigjátszom.
    A pakisztáni nagykövetséges, 20 hullámos kihívást akartam végre megcsinálni, és általában vagy a 4. vagy az 5. hullám közepe felé szabálytalanul leállt a játék. Nagyon remélem, hogy a lopott werza miatt.
  • Botond #202757
    Ja, és a 4 meg az 5 között az a különbség, hogy a 4 azt a vonalat képviseli, ahol végtelen plusz kettő darabos hadsereget lehet egy kockára felhalmozni, aztán azzal támadsz, vagy védekezel, vagyis az egy fejlesztés/termelési kapacitás alapon eldőlő játék, míg az 5ben egy cellára csak 1 egység állhat, így sokkal nagyobb szerepe van a terepadottságnak, a taktikázásnak (a fejlesztés konstans tényező). Van aki ezt preferálja, van aki azt, szerintem mindkettő zseniális. És örülök, hogy az 5 nem egy 4 graf upgradel, hanem más lett, mert ha zergelni akarok akkor ott a 4 (meg a 3,2,1, vagy a rev), ha meg taktikázni akkor ott az 5.
  • Botond #202756
    Komplexebb, nem bonyolultabb. Az alapok ugyanazok, ezért is lehet a revre is ráírni, hogy civ, de sok apróságot lespóroltak a revből, ami szerintem elférne, de igazán ami számomra a lényegi különbség a sima civek és a rev között az valóban a játékidő. A rev annyira pörög, és olyan hamar véget ér az idő, hogy nincs időd rendesen fejleszteni, építeni, taktikázni, belemerülni, mert hopp már vége is. Sima civ ebből a szempontból mélyebb, nem funkció van végtelen plusz kettő aztán ember legyen a talpán aki megjegyzi (alig van több funkció, de pár lényegi azért van), hanem az idő sokkal több, van időd építeni 2-3-4-5-20x akkor hadsereget, lassabban jön az új korszak, lassabban évül el a felépített hadsereg, többet lehet vele taktikázni, a városokat jobban lehet dédelgetni. Nekem ez a fajta mélység hiányzik a revből, azért olyan számomra mint a kvarcjáték. :)
  • arty
    #202755
    Így nem csoda, hogy a megtévesztő/félrevezető* "ez egy XXI-i gamer-kompatibilis-QTE-fesztiválra-gyúrt-akciójáték." véleményed alakult ki róla.

    *sajnos nincs itt shep, hogy elmondja: az opciókkal vajon tényleg lehet-e belőle oldschool thiefet csinálni vagy csak fizetett reviewt néztem ;)
  • arty
    #202754
    ha egy pálya 3-4 óra, akkor a civ kampány felteszem lenne vagy 100 ... erre sem időm, sem erőm sajna, így mamár stratégiai játékokat csak "skirmish"-ként tudom játszani. pár óra erre elég.
    easy tanácsot megfogadom (civ-revet is tutorral kezdtem, de az tényleg olyan faék, h nem kellett sok segítség)

    (zorrobombernek is kösz az ajánlást, ezekszerint jó h nem a civ4 idejében próbáltam bele a szériába :D )

    botond - no, te viszont megijesztettél :D
    a SOKKAL komplexebbség számomra nem jelenti, h jobb is (ződ-cives vagyok 0 idővel) :/ kicsit viszont lehetne bonyolultabb, ill az egér megléte sem lesz hátrány, kontival amikor már sok seregem volt (de minek :D ), elég sokáig tartott egy egy kör
  • IMYke2.0.0.0
    #202753
    Senki sem vitatja - és ehhez nem is kell 1:1-ben a gépről fellőni, és mindenki jól jár :)
  • Botond #202752
    Végiggörgettem gog.com katalógust, hogy mindent wishlistre tegyek amire esetleg még szükségem lehet a hörcsögölhetnéki igényem kielégítendő, és a lista végén vannak a legkevesebbet eladott játékok, amik ugye azok amik ingyen járnak az account regisztráláshoz. Na itt volt egy stargunner, ami szintén free, de eddig nem volt az accomon, szóval hozzáadtam. Ha esetleg más is így van, akkor pótolja. :)
  • Fpocok
    #202751
    Pont az a lényeg, hogy szép képeket csinál.
  • IMYke2.0.0.0
    #202750
    Biztos tudod, de nem kell nyersben fellőni a képeket, ha szépen átalakítod őket - 150 kb-os képek is remekül tudnak mutatni.
  • IMYke2.0.0.0
    #202749
    Jutott rá, de úgy indítottam, ahogy a játék alaphelyzetben volt - egyedül a grafikát kellett bizgerálnom, mert egy 4850-es már a 720-ashoz is kevés neki.
  • Totti5
    #202748
    Ki gondolta hogy ennek meg kell ugornia a GYÜ-t?
  • Botond #202747
    Végre mind a 8 nyári gumi fent van. o/ Még asszonyt kellene megfűzni, hogy ma ő vigye a kölköket játszóterezni, és végre nyugodtan lehetne zombiagyat gyűjteni borderlandsban. :D
  • Botond #202746
    Gyűrűk Ura trilógiához képest gyenge eresztés a Hobbit, de önmagában vizsgálva nem rossz anyag, az első alapozó rész után a második már kifejezetten jó!
  • Totti5
    #202745
    Max az első volt elnyújtott, de annak az első lassú ás lapos fele a legjobb a két részből ( számomra ). 2. egy oribtális kaland, nincs megállás, végig viszi a lendület és a pörgés.
  • Tinman #202744
    Hobbit 2-ről csak 3 mondat: Mindenki kritizálja, hogy elnyújtott, de szerintem meg úgy elröppent a több, mint 2 óra, mint a huzat. Nem szeretem E. Lilly-t (Tauriel / Lost->Kate), de ebben a szerepben imádtam. Frankó kis fantasy volt ez.
  • Tinman #202743
    Villanyvezeték fotózás? ELMÜ büszke lenne rád.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Frankók! Grat!
  • Rapid81
    #202742
    Legújabb "szórakozásom".
    (nagy képek: 1.5MB/db)




  • Botond #202741
    Ja,aha. :)
  • Botond #202740
    Xbox live és iOS marketplace is így működik, hogy amikor megadsz egy kártyát akkor zárolnak 1 dodót pár napra, hogy lássák frankó e a megadott kártyaszám.
  • Botond #202739
    Civ5 egy számitógépes játék, civ rev hozzá képest olyan, mint a régi kvarc játékok ahol jobbra balra kellett ugrálni a tengeralattjáróval a lehulló bombák elől. :)
    Szóval igen, civ5 jobb és komplexebb sokkal. Civ4 is. Múltkori 2k bundleban nem húztad be őket?