311802
  • Tinman #202818
    Na ez az :-D
  • arty
    #202817
    Órában lényegesen rosszabbul, darabszámban jobban ;)
    Utóbbit uge 5-6 órás codok adják, nincs közte "baldurzgét".

    De neked hogy lesz így meg idén a 40-50? ;))
  • Tinman #202816
  • zorrobomber
    #202815
    Szűklátókörűségre vall azt állítani hogy a Minecraft nem HC játék. Egyszerűen csak neked nem tetszik mert nem vezet kézenfogva, nem tudod 10 óra után azt mondani hogy kiplatináztad, stb.
    Biztos láttál már ilyen videókat de azért nyugodtan nézd csak meg. Ha ez nem HC akkor mi az?
  • kigyi
    #202814
    Ha sokat nem is, de 45-50 vásárlást már lebonyolítottam 1 volt közötte ami nem jött meg, de az is Amcsi cucc volt, na bennük nem is bízok...
  • Tinman #202813
  • Dzsini
    #202812
    #202678 és #202697 :)
  • DarkSector
    #202811
    Nem a grafikára értem, lehet kratív, ettől még nem lesz kielégítő HC játék.
  • zorrobomber
    #202810
    Ja igen, micsoda borzasztó példa, hogy kreatív ötletekkel is lehet sikert elérni, tényleg borzasztó dolog, ahelyett hogy gyártanák a jobbnál jobb grafikájú futószalag címeket.
  • DarkSector
    #202809
    Csak akkor erről vesznek példát a fejlesztők.
  • Micsu
    #202808
    miért ne lenne az?

    kellett a minecraft sikere ahhoz hogy elinduljon ez a indie mizéria, az hogy neked vagy nekem nem tetszik kit érdekel?
  • benőmenő
    #202807
    Az év elején ~8 óra Castlevania LoS, egészen az endbossig, amihez már nem volt gyomrom. Összesen 32 órám van ebben a rendkívül hullámzó játékban.
    Természetesen volt tizenpár óra DaS egy wandererrel, de azt már parkoló pályára tettem amíg eldöntöm mi legyen a 2. rész előrendelésével.
    Dead Space 3-at elvittem egy darabon, de a már korábban említett mentési anomáliáknak hála egy időre ezt is hanyagolom.
    Körözgettem 3 óra körül Race07-ben.
    Lassan elérem a 10 órát Hearhtstoneban. Nálam eddig GOTY.
    Jelenleg a F.E.A.R. megy, amikor olyan a hangulatom, de még az elején járok 3 órával.
    Ezekhez jönnek még a mobil címek, mint a Flappy bird, 2048, illetve most a Zombie Tsunami.
  • DarkSector
    #202806
    Meg is van!

  • The Protector
    #202805
    Ha kicsit is bátrabb lennék mennyi fain dolgot tudtam volna venni magamnak onnan.......:(
  • grebber
    #202804
    Igen de a 45 napra figyelj ,mert ha kiesel belőle akkor nem kapod vissza!
    Ha elindítottad a procedurát onnan még 20 napod van bizonyítani az igazad.Ha ez idő alatt nem derül ki semmi lép a paypal elkezd "nyomozni" és dönt ~ 30 nap!

    Én most pl egy kínai webshoppal állok harcban.
  • genndy
    #202803
    Borderlands 2, A:CM és Red Faction: Guerilla ami eszembe jut tavalyról.
    Idén semmi, Skyrim és Just Cause 2 folyamatban.
  • TBTPumpa
    #202802
    King's Bounty: Warriors of the North?

    PC Guru teljes játék coming!
  • zorrobomber
    #202801
    Igen.
  • Rapid81
    #202800
    Életemben először vásároltam eBayen. Ha jól tudom, akkor, ha nem jönne meg a cucc, a Paypallal vissza lehet szerezni a zsetont, ugye?
  • Botond #202799
    Én 2013 végén gondolkoztam, hogy mit vittem végig, de annyira összefolynak az emlékek, hogy fogalmam nincs. Acsikból meg hasonlókból vissza lehetne fejteni, de annyira meg érdekel. :)
  • Csokiturmix
    #202798
    Hát órában sehol nem vagyok ehhez (mondjuk nem is baj) darabszámra viszont jobban állok :)
  • Tinman #202797
    2014-ben eddig csak 3 játékot vittem végig

    - King's Bounty: Warriors of the North (~170 óra)
    - Planescape Torment (~140 óra)
    - Type: Rider (6 óra)

    Ti, hogy álltok?
  • Tinman #202796
    11/12 achit feloldottam kemény küzdelemmel Type: Rider-be, letoltam a titkos pályát is (agyfaxt kaptam tőle).

    Az utolsó achi számomra lehetetlen! (Halál nélkül csináld meg a 4 fő részből álló Calderon westernes pályát.) Feléig ok, de a célkeresztes részen, hamar kilőnek, utána full előröl lehet kezdeni az egészet.

    Nézem a játékosok 2.5%-nak megvan az achi. Fordítok: A játékosok 2.5%-a csaló és team achi unlockoló progit használ. Videó nélkül senkinek nem hiszem el, hogy "tisztán" szerezte meg az achit, inkább simán csak hazugnak hívom...
  • DarkSector
    #202795
    "Minecraft - 12 milliónál jár a Xboxos kiadás"

    Szerintem ez nem is olyan szuper hír mint amilyennek tűnik.
  • Rapid81
    #202794
    Plusz a Paypal fee. ~1 ojró a különbség a Steames árhoz...
  • tomsolo
    #202793
    //törölve
  • tomsolo
    #202792
    persze steamdb-n az appokat és bundlekat külön is, sőt a historyt is éppen mikor mit matattak
  • Sippie
    #202791
    az igen... meg lehet valahogy nézni egyáltalán, hogy egy játék milyen régiósként van meg a steamemen?
  • DarkSector
    #202790
    nem aki kapja ajándékba nem bannolják.
    Mert te vagy a megkárositott.
  • tomsolo
    #202789
    Nem, azzal nem szoktak foglalkozni aki kapja - max leveszik a kontójáról az adott appot(vagy megsem jelenik).

    Az a gáz, hogy egy app régió korlátait bármikor megváltoztathatják tehát Vlagyimir megvette régió/gift/trade zár mentesen elajándékozza neked, közben meg úgy döntenek hogy mégis, akkor te inventorydban lévő dolog is megkapja ugye.
  • tomsolo
    #202788
    Még azt tudom elképzelni, hogy a magas trade bonyolító arcok chatjét monitorozzák van nyom arra, hogy pénzért - steamen kívül - sefteli a cuccait. (Meglepődnék ha nem csinálnának ilyet.)
  • Sippie
    #202787
    a régiózáras móka miatt lehet érdekes esetleg. De pl steamgiftsen is csomóan ajándékként osztják a játékot, és nem kérnek pénzt érte, aztán ha nyerek, a steamesek látják hogy kaptam egy ajándékot, és kapom a ban-t, meg az is aki adta? :D
  • DarkSector
    #202786
    Jaja az a legegyszerűbb amit lejebb kicsivel írnak, ehhez külön profil kell. Akkor nincsenn probléma...:)
    Max ha felhalmozol 50-100 vagy még több giftet, na az már elég gáz, most is az 50gift a srácnak ott rahgadt a profilján, egy kevés euro értékben.
    TF kulcsokról nem is beszélek.
  • DarkSector
    #202785
    Hát valami seftelt, az tuti, nem hiszem hogy vletlen volt, 50 GIFT volt a tárolójába, az 50 darab játék, jó ez önnmagában még nem akkora gáz, de állítólag van közük ami régiózáras vagy mi és ő azt alap utón nem vehetett meg, meg irtak pár dolgot, hogy a profiljával visszaéltek, (bár utóbbit nem hinném hiszen az ID-t nem lehet hamisitani.)
  • tomsolo
    #202784
    Garancia nyilván nincs semmire annál a cégnél aki kénye kedve szerint állítgatja az adott app korlátozásait. :)
  • Sippie
    #202783
    mármint mit úszik meg? miért bannolták a srácot?
  • DarkSector
    #202782
    Miazhogy átverik, eddig is cserével tolták nem?
    vagy elküldték ajándékként?

    Mert szerintem a cserékkel sem garancia hogy megússza valaki.
  • tomsolo
    #202781
    Mostanában úgy verik ezt át, hogy nem sima giftként hanem csereként tolják azzal nem tudnak mit kezdeni ;)
  • DarkSector
    #202780
    Érthetetlen. :D
  • Fpocok
    #202779
    Persze... nem tudja miért.