311802
  • Csokiturmix
    #202858
    Disney filmeknél azért jók a szinkron hangok, mert a Disney emberei hagyják jóvá őket, éppen ezért olyan a lentebb linkelt ének ismintha egy ember éneklené.
  • Tikal #202857
    és tényleg eltűntek a SAVE game-k...

    hogy csesszék meg... 30 óra játéknak annyi, és már nem sok hiányzott hogy 100%-ra vigyem... rohadjon meg a microsoft meg a steam is...
  • TBTPumpa
    #202856
    Pont tegnap néztük. Kellemes csalódás volt. Bizonyos jelenetek nagyon szépen ki voltak dolgozva, néhány pedig kevésbé (arról sütött, hogy siettek a dologgal - fcking premier dátum). Dalok jók voltak, bár még mindig nem értem az Oscar díjt. A történet pedig ugye egy Andersen mese Disney köntösben (bár az Aranyhaj is az volt azt hiszem). Karakterek jók, brutális képi transzfer + 7.1 DTS HD szétszedi a házat, az angol hang fantasztikus, bár a magyar szinkronnak sincs miért komolyabban szégyenkeznie (itt a magyar hangokra gondolok és nem igazán fordításra, az sajnos nem lett a legjobb, de a lényegi dolgot sikerült átadniuk a fordítóknak). Sajnos idehaza már nem az Intercom intézi a forgalomba hozatalt, hanem a lengyel ProVideo, ami meg is látszik a kiadáson (fapados Disney kiadás lett, amin alig vannak extrák). Sajnos a magyar feliratban rettentő sok elírás és elgépelés van. Nagyon aranyos mese, picit már a klasszikus Disney meséket idézi, jók a karakterek, főként Olafon nevettem sokat, amiket leművel a filmben + a magyar hangja is szuper volt. Van értelmes és jól megírt karakterfejlődés, jó és vicces dialógusok, és magának a mesének is van mondanivalója. Nagyon élveztem és ez már "sajnos" a sokadik olyan alkalom, amikor jobban tetszik egy Disney film, mint egy Pixar. És nem én vagyok ezzel egyedül...
    Csak ajánlani tudom, persze először Angolul + magyar felirattal, utána jöhet szinkronnal is, mert a karakterek magyar hangjai elképesztően jók lettek (bár melyik Disney filmnél nem).
  • Botond #202855
    Júliusig még megy.
  • Tikal #202854
    Gamesave manager-rel visszaraktam egy régi mentést... de semmi..most ezek tényleg leszopattak?
  • Csokiturmix
    #202853
    Pedig hosszú évek óta az első élvezhető és szórakoztató "mese" hálivúdtól.
  • Tikal #202852
    Olvasom, hogy a windows live-nak annyi... nem is nagyon érdekelne, de mentem volna játszani a Batman AC-vel, és a SAVE-m eltünt!!! Volt valakinek hasonló problémája??
  • lostprophet
    #202851
    Tud valaki olyan PC házat mutatni/mondani, amiben van legalább 2 darab 2,5-es hely? Laptopomból tervezem majd átpakolni az SSD-t és a sima HDD-t, de nem akarok neki külön 3,5-es tokot venni.
  • arty
    #202850
    én simán megnézem a mesét is majd, a Tangled is nagyon jó volt

    ez meg simán 10/10 :)
  • Rapid81
    #202849
    Ez baxott jó!
  • ratgab
    #202848
    Ez tényleg jóféle: Két számomra legszebb nyelv a magyar után a mandarin volt (utóbbit nem tudtam, hogy ilyen füllbemászóan dallamos).
  • Fpocok
    #202847
    Mintha a hörcsög be lenne szívva :D Nem csoda, hogy minden szart megvesz :D
  • Fpocok
    #202846
    OFF

    Magát a mesét nem láttam, mert már kinőttem, de ez nagyon jó!
  • IMYke2.0.0.0
    #202845
    Walking Dead Weekend van a Gamersgate-en.
  • Fpocok
    #202844
    Ráadásul aki csak singleplayert akar játszani, annak kifejezetten ajánlott, hogy ne vegye meg, hanem töccse le. Ilyen hülye rendszert... istenem...
  • tomsolo
    #202843
    Dollárban is drága, (Rapid úgy vásárol ott) nekem nem ment mert vmiért nem engedi kosárba rakni úgy :(
  • IMYke2.0.0.0
    #202842
    Brit fontban meg különösen (40 font). .=(
  • tomsolo
    #202841
    Drága az most ott.
  • IMYke2.0.0.0
    #202840
    GOG - Square Enix Weekend
  • DarkSector
    #202839
    gondolom a legolcsóbb játékokhoz van. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #202838
    Ja, kimaradt a játék, amire érvényes: "Dark Souls II"
  • IMYke2.0.0.0
    #202837
    GMG e-mailben 25%-os engedménykódot küld a tagjainak.
    Én kaptam.
    2014.04.11-ig érvényes, és úgy tűnik, hogy személyre szabott kód.
  • ratgab
    #202836
    Uccsó.
  • benőmenő
    #202835
    Devil May Cry-ból az első, vagy a spinoff?
    Amennyiben előbbi:
  • ratgab
    #202834
  • ratgab
    #202833
    Idei termés:

    Thief,Afterfall Insanity, Devil May Cry (első felét még tavaly toltam le), AC Liberation, Kickbeat, Mars Warlogs, Hitman Absolution, AC Black Flag (nagy része).
  • IMYke2.0.0.0
    #202832
    Sid Meier's Pirates! - 75% - 1,49 font (STEAM-es)
  • IMYke2.0.0.0
    #202831
    GMG - Focus on 2K Games
  • Evoluti0N
    #202830
    Az én listám:

    God of War 2, GoW 3, GoW Chains of Olympus, Resistance 1-3, Outland, Heavenly Sword, Puppeteer, Ni No Kuni, ICO, Shadow of the Colossus, Uncharted 3, Lollypop Chainsaw, Bayonetta.
    Az egyedüli idei és PC-s játék: South Park Stick of Truth
    Nem teljes játékok/DLC-k: Walking Dead 2. évad 2. rész, The Wolf Among Us 2. rész, The Last of Us: Left Behind.

    Jelenleg a Red Dead Redemption van folyamatban.

  • IMYke2.0.0.0
    #202829
    Visszaszívom!
    Úgy tűnik, a multiplayer DLC-hez is tartoznak achik... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #202828
    Majd összeállítom én is.
    De, ma végeztem a "Duke Nukem Forever"-rel. Egy huzamban 8 órányit, összesen 12 órát játszottam vele eddig.
    Öcsi kimaxolás szerencsére lehetséges, mert nincs benne multiplayer elvárás.
  • Botond #202827
    Steam könyvtárban last played 2014es dátummal, és tudom, hogy végigjátszottam:

    AC:BH
    Heroes6 kieg

    xboxon idei gratulálunk, végigjátszottad acsik:

    Castlestorm
    A world of keflings
    AC:REV

    Oszt ennyi. Ipaden is kb 2-3 cucc pörgött le. Viszont már nem 4-5, hanem 14-15 cucc van félbehagyva. :) Szerintem, ha nyáron átköltözünk és lesz végre gémer zugom, meg a gyerekeknek játszó szoba, akkor fel fog ez a szám pörögni. :)

  • benőmenő
    #202826
    Nem volt könnyű, de a másik topicban olvashattad, hogy mennyit nyavajogtam, hogy a dodge és a block is az L2-n van. Nos a később ráraktak egy üzés mozdulatot is és mind a 3-at kéne gyorsan és precízen alkalmazni. Ez volt az a pont, amikor azt mondtam kapják be a fejlesztők.
    Egy rendkívül hullámzó játék, amit végig a kapásból elérhető legmagasabb nehézséggel abszolváltam. Volt még 2 nehéz boss, akiknél patternt kellett magolni, de ennél már betelt a cérna és elszakadt a pohár.
  • DarkSector
    #202825
    És steam kártyás játék, vagyis visszadom kb 0.6-0.7 euro-t kártyákban....a foliás kártya árakat nem tudom mert mikor néztem a 6 foliásból csak 3 féle kártyábol volt fent 1-1-1 darab, 1-3 euro közti árakon.
  • DarkSector
    #202824
    3-3.5 euro kb.
    De amúgy nekem walletpénzből ment, vagyis ingyé.

    Renegade Ops ami Halo univerzumban játszódik, nekem tetszik, jópofa játék, és a Halo-ban megismert dolgok vannak benne, asszem azok a cuccok használhatók amik a Reach óta vanak vagy a 4.-részben.

    Pajzs, jó nem olyan cool mint a 4.ben, de az, meg az amikor megduplázod magad, meg ilyenek, nem néztem még meg mindent, meg van Drone is.

    Vezethető járművek, ahogy azt illik. :D

    Viszont ahogy néztem ennek nincsen multi illetve coop része sajnos.
  • Tinman #202823
    + #202798

    Azé' egy listát szívesen megnéztem volna :-)
  • Tinman #202822
    Elértéktelenedett... mondjuk jogos, közepes cucc, de legalább mocsok hosszú :-(
  • Tinman #202821
    Belebetegednék, ha 32 órát beletolnék egy játékba majd a főbosst nem nyomnám le és kilépnék, majd többet el se indítanám.

    Subculture = egy bug miatt 100x estem neki a végének, magának a játéknak vagy 8x. Még nem adtam fel, várok egy GoG-os kiadásra.
  • arty
    #202820
    mennyié?
  • zorrobomber
    #202819
    mind=blown