311802
  • arty
    #202898
    fúdejó, csak nem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    harmadszor is kibelezhetjük jokert? alig várom! tök izgi, hogy mindig lenyomjuk és mindig visszajön!

    annyira felnőttes!
  • ratgab
    #202897
    Elég sok esetében magamra ismerek és nem a végén a konzolwar engem hidegen hagy... Vén vagyok mint a Mátra...

    23 jel, mely alapján felnőtt gémerek vagyunk
  • Fpocok
    #202896
    Nyilván nincs egy konkrét... de most már nekem ez lesz :D
  • ratgab
    #202895
    Ha már bullet time: El Matador megjelent steamen. Emlékeim szerint az se volt éppen rossz.
  • Dj Tommy
    #202894
    A Total Overdose jàtékkal is milyen régen jàtszottam màr, emlékeim szerint, nem volt rossz jàték.
  • Tinman #202893
    Mondogasd: "Nincs vele gond!" és akkor tényleg nem lesz gondod a postással, a Steam-el persze továbbra is...
  • Dzsini
    #202892
    Azért az is változik, néhányszor már újragondolták a történetet. Ezek a szuperhősös világok már csak ilyenek :)

    "Though many have been related, a definitive history of the Joker has never been established in the comics"
  • ratgab
    #202891
    Én csak most fedeztem fel, meg most ugye le is van árazva.
  • ratgab
    #202890
    Küldjed a repjegyet és már megyek is...
  • Fpocok
    #202889
    GYanítom nem egyre gondolunk. Én leginkább a miért-re gondolok.
  • Sir Quno Jedi
    #202888
    Most nem mondod komolyan, ogy eddig nem tudtad és az elmúlt évtizedeket homályban tévelyegve jártad?!??!
  • Fpocok
    #202887
    A sok idegeskedés ellenére folytattam a Batman-t és holy shit... nem bántam meg. A mitológiában egy hatalmas űr lett most betömve számomra. Aki esetleg nem tudja, mire gondolok...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Batman-Joker kapcsolata hogy kezdődött, miért ennyire megszállt Joker
    :)
  • lostprophet
    #202886
    Öhm, már tavaly óta fent van GOG-on a játék (az értékelések alapján tavaly február óta).
  • Sir Quno Jedi
    #202885
    Nnna eltoltam 50%-ig a Broken Sword 5-öt, itt a vége az első epizódnak. Már csak pár óra tán és megjön az epizód 2, háhá. Nem is rossz ez a játék, sőt! A legszebb klasszikus kalandjáték, amit valaha láttam. Nagyon durva nagyfelbontásúak a hátterek, így gyönyörűen skálázódik. Kb. ez a szint eévárható 2014-ben szvsz. A karakterek is profik, még ha 3D-sek is.
  • Sippie
    #202884
    van 3 darab 0,05 értékű... az ha elmegy 1-2 másodperc alatt, akkor lesz 0,15 eurom... hinnye :D
  • Csokiturmix
    #202883
    Persze, hogy ferdítettek, mert muszáj volt de a lényeget visszaadja és szerintem elég jól, és ez a lényeg, meg ha nem így lenne a Disney sem bólintott volna rá és szerencsére ott nem ilyen youtube huszárok bólintanak rá a dolgokra :)
  • DarkSector
    #202882
    Basszus, feltettem CS GO kártyákat, 3 darabot, és minden egyes kártyát ahogy feltettem eladásra market-en 1-2 másodperc (de szó szerint 1-2 másodperc!!!) alatt el is vittek, mekkora kereslet lehet rá :D
  • DarkSector
    #202881
    Nem tudom, de nem csodálkoznék. :D
  • wantonly
    #202880
    Legalább fel van darabolva 99 .rar fájlra? :)
  • DarkSector
    #202879
    Ezt a steam-et meg kibaszom minnyá a picsába.
  • DarkSector
    #202878
    Ilyet sem basztam még magon.
    Sok retardált.
  • Evoluti0N
    #202877
    Nem. Szerintem az összes thai férfi és osztódással szaporodnak.
  • Malakai
    #202876
    Elég sokat ferdítettek, ezt max akkor nem hallod, ha nem érted az eredetit. De a szinkron (!) fordítás elég nehéz dolog, több összetevős, mint simán csak 1:1 áthozni a jelentést, dalnál meg aztán különösen.
  • zorrobomber
    #202875
    Ne idegesíts fel, gyere akkor ide helyettem és hallgasd te az egész napos makogást! :D
  • Csokiturmix
    #202874
    Olvasom a magyar verzió alatt a kommenteket, hogy nem jó, meg nem is arról szól, mint az angol. Hát nem tudom, szerintem pont, hogy jó lett és pont azt adja vissza amit az eredeti is mondani akart, aki szerint nem az biztos szövegértelmezési gondokkal küszködik.
  • grebber
    #202873
    Nuuvem:

    Hitman 3 és Mini Ninjas is csak 800ft (Steam-esek)
  • ratgab
    #202872
    Megjelent a Total Overdose Gog-on, nemtom volt-e már.
  • Tikal #202871
    köszi, kipróbálom
  • Fpocok
    #202870
    JJ-vel nagyon mellélőni nem lehet.
  • TBTPumpa
    #202869
    Hogy Szirmait idézzem:
    "Az új filmben már tényleg csak az csillog, ami fizikailag is képes rá. Ez nem tűnik nagy dolognak, de higgyétek el, az!"
  • TBTPumpa
    #202868
    Leszámítva a sok Lens flare effektust. Értem én, hogy tetszik neki, de szinte az összes filmje azzal van tele (bár még mindig jobb, mint Májkülbéj amerikazászlólengetős effektusai). Remélem SW esetén hanyagolni fogja.

    Star Trek nézhető film volt, nekem csak a főszereplő sráccal volt gondom. Kb. olyan érzésem volt tőle, mintha a Barátok-köztből vették ki volna a srácot. Oké, nem egy súlycsoport a kettő, de picit olyan semmilyen "színészi játéka volt" és ripacs volt. Az ilyet annyira nem csípem, de a többi karakter/szereplő rendben volt.
  • Rapid81
    #202867
    Át lehet vinni. Arkham City Savegame patcher.

    Én használtam. Működik.
  • Szabi #202866
    J.J.-ben nagyon bízok, az eddigi munkássával nagyon megvagyok elégedve, még a Star Trek-et is énzhetővé tudta tenni számomra :D
  • TBTPumpa
    #202865
    Ez igaz. Nagyon odafigyelnek az ilyen dolgokra. Már csak arra kellene odafigyelniük, hogy ne közepes filmeket gyártsanak. Komolyan, nem is emlékszem, hogy valaha láttam volna-e a Disney-től jó emberi szereplőkkel megáldott filmet. Mindegyik olyan semmilyen volt. Talán a Star Wars megtöri ezt az átkot.
  • Sir Quno Jedi
    #202864
    Ezek legalább tudnak énekelni, de durván. A sok tehetségkutatós gyík helyében én belehallgatnék ebbe pl. és letennék a további karrieremről, mert ezekhez képest max. nyekeregni tud a többség. Itt másik szobában ha mennek ezek, a füleim visszanőnek a fejembe tőlük.
  • arty
    #202863
    Renegade X beta2

    Gyenge.
    Graf jó, hangok sem rosszak (modhoz képest), de sajnos minden más borzalom.
    Sok egység tul gyorsan mozog, a gyalogosok végképp idióta módjára rohangálnak, a helimet a tank lazán lelövi, miközben én folyamatosan sorozom a rakétáimmal... tragikus.

    NOD-al voltam, a GDI rakétázótankot (ilyen katyusa szerü) kb képtelenség leszedni - esetleg nagyon messziről artyval.

    Kár érte.
  • arty
    #202862
    nem tűnt el a mentésed, csak át kell másolni máshova! (mivel a lájvos helyett immár steames verzád van, gondolom!)

    ill módosítani kell a fájlon is valamit... guglizz rá. ha nem megy, küld át a mentésed és megcsinálom neked!
  • grebber
    #202861
    Gamersgate-nek nem mernek game-eket adni,mert még a végén vennék is valamit.

    Se Batman Blackgate, se Castelvania MFHD,gondolom a Halo sem lesz fent!
  • Rony94
    #202860
    Szerintetek a thai az valóban nő?
  • ratgab
    #202859
    Amúgy tényleg olyan, ha nem figyel az ember simán elhiszi, hogy ezt egy énekes adta elő.