311802
  • Sir Quno Jedi
    #202938
    noprob
  • Dj Tommy
    #202937
    Lehet csak az idő szépítette meg az emlékeket. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #202936
    A DoW1 vagy a CoH ütős single-ben (konkrétan a műfaj legjobbjai közé tartoznak) a DoW2 alapjáték pedig langyos lábvíz, viszont a co-op jó, és annak idején a multi is tetszett. Ergo azért kérdeztem, mert egyedül játszós RTS-nek (vagy inkább RTS-Diablónak) nem nagy szám, leszámítva a grafikát és a WH40k-t.

    Elnézést, hogy ez számomra releváns, és ezért kérdezni mertem.
  • Zóanagyvarázsló
    #202935
    Az irányítás, a nézet és általában a csata játékmenetének az alapjai azokhoz hasonlítható, csak minimális lehetőséggel (a több lehetőséggel máshol van, bár az Imperialism nem azért jó, mert annyira sok mindent lehet csinálni, mint a Civilizationben vagy a Paradox játékaiban, inkább azt a viszonylag keveset lehet jól, jobban csinálni benne). Ebből kiderül, hogy milyen, de ha azt mondom, hogy olyan, mint a TW, csak amúgy marhára mégse, abból nem :)
  • Sir Quno Jedi
    #202934
    Saztán? Borderlandsot is letoltam szingliben. Coopban sokkal jobb volt, de szingliben meg jobban tud figyelni az embere a sztorira és az apró finomságokra.

    Nekem nem hiányzik most ebbe senki sem. Barátaim már nem nagyon játszanak, mást meg honnan szerváljak, aki pont akkor ér rá, mikor én?!
  • tomsolo
    #202933
    1190-ért azért behúztam a Euro Truck 2 Goldot
  • DarkSector
    #202932
    hááát.
  • Botond #202931
    Hát hős az nincs, se spéci skillek/varázslatok, csak az egységek, szóval inkább TW, de az meg ugye realtime csata nem körökre osztott, szóval leginkább egyik se. Mindegy, ezek közül (beleértve civet is) nekem messze imperialism1-2 a kedvencem.
  • Zóanagyvarázsló
    #202930
    A Broken Age Act I lemaradt. Nagyon szuper volt. Intrónak. Várom a játékot is.
  • Zóanagyvarázsló
    #202929
    Én nem a Total Warhoz hasonlítanám a csatáit, hanem mondjuk a Heroes of Might and Magichez vagy a King's Bountyhoz (de ez utóbbi ugye nem birodalomépítős). Azokhoz képest nagyon lehetőségmentes, de a nézet,a hexák, az egyénenkénti egységirányítás rájuk hajaz.
  • Botond #202928
    Mentségemre szóljon, hogy jan-febr hónapokban esténként meló után nem játszottam, hanem újra végig néztem az elnök emberei 7 évadát. :D
  • Botond #202927
    Van benne taktikai lehetőség. Nyilván nem annyi, mint egy total warban, de számomra pont elég. Ugyanazok a trükkök amúgy, lőtávon táncolás, koncentrált támadás, stb. Legjobb cucc a világon!

    Amúgy én se sokkal többet, max 2 nulla annak a számnak a végére, amit mondtál, és kb annyi. Esetleg még szorozva 2-3al. :D
  • Fpocok
    #202926
    Megint kettesem lett az ötösön. Beszarok.

  • Rapid81
    #202925
    Ez a játék iszonyatosan jó, gyerekök!
    Ace Combat Assault Horizon - Enhanced Edition

    Mocskosul megérte az árát.
  • zorrobomber
    #202924
    Én is ezért kérdem, mert csak egyedül toltam és tervbe volt véve a coop :(
  • Tinman #202923
    Thx a listákat, tanulságos volt. :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #202922
    Én nem játszottam vele szerintem 20 óránál többet, csak tavaly próbáltam ki, de aztán feszítővassal leválasztottam magam róla, mert hajnalokig előtte ragadtam. (Crusader Kings dettó, azt is erőszakkal kellett abbahagyni.)

    Mindenesetre ez idő alatt nem éreztem, hogy a túl nagyok a taktikai lehetőségek, mindig egyértelműnek tűnt, hogy mi az ideális. Vereségektől mondjuk nem kellett tartanom, mert agresszív tengeri nagyhatalomként csak ott és azzal csatáztam, akivel én akartam. (Vicces volt, amikor azzal kerültem nyeregbe, hogy egyszerre elfogtam a legnagyobb, papíron nálam is erősebb tengeri riválisom 180 hajóját rakományostól :D)
  • Botond #202921
    Imperialismban van harc, és ha ötszörös túlerőt nem is, de 2-3x nagyobb haderőt simán szét lehet kapni. Meg ott a blokád flottával. Nem egy totalwar valóban, de én meg pl azt nem szeretem.
  • grebber
    #202920
    Silence of the Sleep - egy horrorjáték, egy fejlesztő

    Jóféle várom ,szavazzatok rá!
  • Zóanagyvarázsló
    #202919
    Én is ezt mondtam a Civre, csak ezt nem szeretem. Az rendben van persze, hogy a birodalom menedzselése háttérbe szorulhat, ha a harctéren könnyen ellensúlyozhatod az ottani hiányosságaidat (lásd Total War, ahol a harctéren szétkapod az ötszörös túlerőt real-time, oszt csókolom:). De ettől függetlenül a beleszólás hiánya, a bődületes mázlifaktor, a mindig áruló szövetségesek marha idegesítőek együtt.

    Az Imperialism ugyanazt csinálta (hadiipar dönt, ha harcolni akarsz), de egyszerre máshogy és jobban. A diplomáciát leginkább talán a Paradox grand strategy játékaiban bírom, a Crusader Kings sok szempontból fapados első részében pedig nem csupán nemzetközi szinten tetszik, de szinte lenyűgöz a hűbéri rendszer kezelése.
  • Botond #202918
    Civ1-2-3-4ben nem az a harc, és taktika, hogy odavonszolod a hadsereget és jobbról vagy balról támadsz, hanem ahogy a hadsereggel szükséges ipart és taktikát előteremted.

    Imperialism más liga. Mai napig heti szinten játszok mindkét részével. Ha vki csinálna egy HD remaket win8 vagy iOS érintőképernyősre, akkor szerintem többet nem is játszanék mással.
  • Zóanagyvarázsló
    #202917
    Én utálom a harcot a Civ IV-ben. Az a minden egységet egy mezőn tologatás borzalmas, ráadásul amellett, hogy nyilván a hadiipar dönt, az alapvető taktikai gyengeségei miatt azonos erőknél a szerencse a legfőbb faktor (ugye a pikás legyűrheti a tankot stílusban).

    Félreértés ne essék, kiegészítőkkel a Civ IV minden idők egyik legjobb játéka, de a Civ V-öt nagyon vártam a hexák miatt. (Idő nem volt rá, és jobb PC sem ártana.)

    Egyébként az Imperalism sokkal jobb harcot mutat fel, mint a Civ IV, bár valójában átverés benne, mert a gyakorlatban szinte csak fix eredményeket lehet elérni, csak látszólag van több lépési lehetőség. (Kivéve ha fővárost ostromolsz, és sok kör alatt nagy veszteségekkel gyöngítgeted, hogy végül bevehesd.)
  • Botond #202916
    Júliusig van gfwl.
  • Zóanagyvarázsló
    #202915
    Most még van GfWL, nem? Amúgy meg rohadjanak meg, hogy az drága pénzen előrendelt játékom feature-jei ugranak ezért! Mondjuk én csak az alapjátékkal játszottam, de ugye SQJ is csak most vágott bele a kiegészítőbe (ami állítólag jobb), azért kérdeztem.

    Szerencsére a Retribution már sosem volt Live-os, de a Chaos Risingot egyszer még jó lenne végigjátszani mással.
  • Zóanagyvarázsló
    #202914
    Deus Ex: Human Revolution (ennek mára végéhez közeledtem, de azóta újrajátszásban vagyok)+ The Missing Link - fasza
    Spectromancer - én bírom az ilyesmit
    Catherine - hááát, nem volt rossz, de elcserélném Imyvel a vele töltött időt, mondjuk DarkSector hozzászólásainak törölgetésére
    Dante's Inferno - középszar talán megvan
    The Legend of Kyrandia - középszar
    DarkSiders - korrekt, csak kissé unalmas, a kamera meg alja
    God of War III - fasza
    God of War: Ghost of Sparta - elment
    inFamous 2 (kétszer) + inFamous: Festival of Blood - korrekt volt, de kihagyható

    Szignifikáns időt töltöttem még el a Left 4 Dead 2-vel (nyilván nem egyedül, úgy élvezhetetlen) és a Crusader Kings Complete-tel.
  • zorrobomber
    #202913
    GFWL híján van még multi egyáltalán?
  • Zóanagyvarázsló
    #202912
    Egyedül játszod? Mert nagyon co-opra van kitalálva. Konkrétan nehezebb is úgy legnehezebb szinten is, össze kell dolgozni. DoW 2-t egyedül játszani olyan, mint Diablót játszani... egyedül. Bár a Left 4 Dead vagy a Borderlands még találóbb lehetne.
  • Sir Quno Jedi
    #202911
    Na, átimportáltam erősen level 20-as dow2 partimat a chaos rising-ba. Jól le is gatyásodott a csapat. :D De már kezdem jól felhúzni őket. Azé itt vannak epic fightok már első tucat küldiben is.
  • DarkSector
    #202910
    Igen, bocs elfelejtettem odaírni!!!! Igen használtak!
    El kell olvasni a játék oldalán az ár gomb alatt sárga vagy piros felirattal van vagy szokott lenni, hogy a játék mondjuk nem tartalmaz Contenteket.

    Mondjuk nekem volt Uncharted 2-3-nál multi reedem code mind a 4 példányban, de jobb ha ugy számolsz hogy nincs.
  • Sippie
    #202909
    használtak?
  • DarkSector
    #202908
    Game.co.uk-n olcsó játékok!

    1-4 font-ért, sok fasza játék 1 fontért már vehető!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Gears 2 Steelbook, nem gyengén fogyott el. :D
  • Tikal #202907
    Egyelőre kifagy a játék, most már el sem tudom inditani sehogysem :)
  • Rony94
    #202906
    Nem nagyon akarok offolni, de egyébként a képregényekkel ki hogy van? Én pár éve annyira rábuzultam hogy egy idegen sráctól megvettem vagy 4-5 darab Batman és 1 darab Pókember képregényt. Meg előfizettem a Hihetetlen Pókemberre egy-párszor (abból is van vagy 6 szám). Azóta én leálltam, egy az hogy a lelkesedés elszállt egy kicsit, meg ugye pénzem is alig és a képregények eléggé drágák. De így most jobban belegondolva a képregények engem érdekelnek. A jövőben lehet hogy elkezdem majd durvábban gyűjteni őket. Régebbi kiadásokat is szeretnék majd beszerezni.
  • Rony94
    #202905
    Bizony.
  • Csokiturmix
    #202904
    Peter Parker is meghalt vagy 2 éve.
  • Rony94
    #202903
    A képregényes sztorik már csak ilyenek. A gonoszok nem nagyon halnak meg, maximum a jófiúk. Mint pl. Robin az 1990/3-as számban (vagy 4-es számban, nekem ez van meg magyar kiadásban, de ez már rögtön az elején azzal nyit hogy Robin halott).
  • DarkSector
    #202902
    A Steam ugyanúgy szar marad de nekem jobb lesz. :D
  • Tinman #202901
    Én meg közben elélveztem Planescape-től, elismerően bólogattam Type: Rider végén és most a The Swapper (20. orb körül) húzott be, de rendesen. Hát mennyire mocskosul jó sci-fi/logikai játék ez? Remek hangulat, iszonyú jó és bizony helyenként kőkemény puzzle platforming és még jó kis sztori is van...

    35 leszek nemsoká' :-)
  • arty
    #202900
    barom vagyok :( megvettem és nem steames.
  • arty
    #202899
    Az én emlékeimben határ szutyokként él :))