311802
  • IMYke2.0.0.0
    #202978
    Ha Andersen-mese lenne, akkor el is fogadnám. Ha maradt volna papíron, el is fogadnám.
    De high tech lovagként is becsúszhat [és be is kellene csúznia!] olyan, ami miatt bizony akarva-akaratlanul ölnie kell egy ilyen "Jó"-nak.
    Érzelemmentesen ugyanis nem lehet jót sem cselekedni.
  • Botond #202977
    #202974 és #202973 nagy igazságok. 10-14 éveseknek nem lehetne batman képregényt eladni, ha fröcsögne a vér, ahogy Bud Spencer filmeket se nézhettünk volna tini korunkba, ha rambo filmek vérmennyisége elfolyt volna meg egy két közeli shot vmi klassz belezésről...
  • Tinman #202976
    Then goto #202963.

    Ajánlom Loki-t :-D

    Na jó, pro tipp: Logom. ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #202975
    Bocsánat, hogy arty helyett válaszolok: értjük a lényegét - csak unjuk már, hogy ilyen. :)
  • Tinman #202974
    Az egy antihős amiről te beszélsz, Batman az abs. "jó" és ennyi.

    Tudod: Ha te is ölsz, akkor nem sok különbség marad már köztük és közted.
  • Tinman #202973
    Nem, te a Batman lényegét nem érted, teljesen irreleváns amit elvársz tőle.

    Egy főleg a fiatalabbak számára példaként kitalált szuperhős mindig is minden körülmények között tiszteli az életet, ezért nem öl.
  • arty
    #202972
    nem várom el, hogy betmen öljön. viszont nem akarom elhinni, hogy állandóan csak ugyan az ellen a 2-3 karakter ellen kellene arénába küldeni :((
  • Csokiturmix
    #202971
    Miért? Joker a képregényekben is járt úgy ahogy a Cityen, igaz nem Betmen volt a partner hozzá.
  • Dzsini
    #202970
    Én rendes kisfiú voltam, azért fogalmaztam a 202967-et úgy, ahogy :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202969
    Szólhattál volna. Most elolvastam :(
  • Rapid81
    #202968
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az Akrham Cityben Joker megpurcan, bár nem szándékosan. Azért kattan be Harley Quinn is.
  • Dzsini
    #202967
    Azért a Batman "mitológia" nem a Rocksteady-féle Arkham sorozattal kezdődött, és a tulajdonosa nem fogja megengedni, hogy több, mint 50 éves alapelveket felrugdossanak egy játék kedvéért.

    (máig nem nagyon értem, hogy a második rész végét hogy sikerült keresztülverniük a DC-n, hacsak nem tudnak valamit, amit mi még nem)
  • Botond #202966
    Super Mario!
  • IMYke2.0.0.0
    #202965
    Pedig jó lenne, ha ölne már.
    Mert nekem is tele volt a púpom az Arkham Asylum alatt például az őrültek batuménre ugrálgatásakor [sima játékban és a challenge mapokon is] - milyen szép lenne: bumm a fejbe és jó éccakát.
    Joker feküdne mondjuk egy Apache-rakétától és kész.
  • arty
    #202964
    Van még másik, hasonlóan színvonalasak kivitelezett szuperhősös játék?

    Nem értem az ajánlatot.
  • Tinman #202963
    1939 óta így van. Keress más szuperhőst.
  • Tinman #202962
    Ez a Batman elvek egyik alappillére.
    Értem, hogy szeretnétek modernizációt (kütyükkel, spec ruhákkal ez meg is történik rendre), de az alappillért egyetlen író sem fogja kirúgni.

    Batman nem öl. Pont.
  • arty
    #202961
    Tehát mindig ugyan azt a kettőt-hármat.

    Izgi!
  • Dzsini
    #202960
    Hát, azért az Arkham Asylum (vagy a játékban a City) nem sima mezei állami intézmény :)

    Az mondjuk igaz, hogy nem túl jó a security recordjuk...
  • Fpocok
    #202959
    És szerintem ez elég gáz. Nem öli meg a rosszfiúkat, azok kijönnek, megölnek pár embert, becci elkapja őket, lecsukja, folyt köv. Visszaesők megölése jó lenne... :)
  • Sir Quno Jedi
    #202958
    Hogyne, Avengers soriban is szívtak vele (többször is). Csakhogy botumanó a sima mezei "állami" intézményekbe dugja a durva bűnözőket, ahol egyértelműen nem tudnak rájuk megfelelően vigyázni.
  • Dzsini
    #202957
    Vótmá, a DC és a Marvel univerzum is lefutott néhány kört a "szuperbiztos börtönkomplexum" sztorikkal :)

    Úgyse szuperbiztosak, mert egy képregény cselekményénél nem igazán jó főszál a "ma megint elsózták a konyhán a kávét" :)
  • Sir Quno Jedi
    #202956
    Jaja. Tök hülye. Mer ha az ember nem öl, akkor legalább győződjön meg arról, hogy nem tudnak könnyedén kiszabadulni a páciensei. Ámde mivel mindenki korrupt (ezt bati is tudja), azért MINDIG kilógnak.

    Inkább egy szuperbiztos börtönkomplexumot (és börtönpszichiátriát) építene supervillain-eknek gebinbe. Pénze van rá és simán kapna rá koncessziós szerződést az államtól. Na ott aztán nem lehetne ugrabugrálni. Mindenki megy a jégre. Nomeg ott a homloklebenyműtétek sora...
  • Tinman #202955
    Ti eddig hol voltatok? A Holdon?

    Batman SOHA nem öl. Így vagy a szabadon levőket üldözi, vagy az éppen kiszabadultakat.
  • Tinman #202954
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Passzív vagy. Tűzfal. DMZ. Port forwarding. Hajrá.
  • davidka003
    #202953
    Az annyira nevetséges volt Arkham Asylum-ban.
    Gyakorlatilag olyan érzése volt az embernek, hogy Batman nem csinál lófaszt se, mert csak leveri Harley Quinn-t de az folyton elmenekült.
  • arty
    #202952
    Harley Quinn!! Jajdejó lesz 764x is lecsapni (hogy utána MEGINT elmeneküljön és legyen lehetőség a 765. harcra is)!

    Ez a betmen játék biztosan kiváló szórakozást nyújt majd!
  • Sir Quno Jedi
    #202951
    Nem kell ahhoz pestis, tbc, fekete himlő, vagy malária stb. Elég ha iszol a vízből (vérhas, tífusz, kolera stb.), vagy véletlenül megsérülsz valahol, a legkisebb seb is lehet halálos, vérmérgezés, vagy eszel a fertőzött, vagy férges élelmiszerből, de egy sima vakbélgyulladás is halálos...

    Szép idők voltak azok, hajaj! De gyjó is vót akkoriba élni-e, mmmm!
  • Dzsini
    #202950
    Pestis-játék?

    - New Game
    - Egy városban ébredsz
    - Megfertőződtél
    - 2-7 napon belül meghalsz, közben vért hánysz, lázas vagy és tele lesz a tested kelésekkel
    - Game Over

    Kicsit indie-hangulata lenne :)
  • grebber
    #202949
    Votmá merre jártál!
    Nem csak write onlynak kéne lenni
  • Fpocok
    #202948
    A neve lemaradt: Dead Crusade.
  • Fpocok
    #202947
    A Medieval Co-Op Horror game powered by Unreal Engine 4, set in real world 14th century Europe during the Black Death pandemic.

    Van benne gameplay. Ahogy egy csapással kettő vág vagy három zombit :D
    Sajnos még nagyon messze van.
  • zorrobomber
    #202946
    Bocs, benéztem, 27 dollár.
  • zorrobomber
    #202945
    Valakit nem érdekelne Reaper of Souls 20 dollárért?
  • Zóanagyvarázsló
    #202944
    Régen megvettem volna, már, ha nem mocskos Live-os lenne, és nem lettek volna amiatt negatív tapasztalataim az alapjátékkal is :(

    Az SM vs CSM mindig is hálás téma volt, könyvben is ütött, de a Chaos Gate is részben annak köszönheti kvázi kultstátuszát.
  • DarkSector
    #202943
    Látom ez is fent van:

    Batman Arkham Knight
  • Fpocok
    #202942
    Nem a neted a gond?
    Az újabb utorrentek egy fosok. Szedd le és rakd fel a 2.0.4-et.
  • DarkSector
    #202941
    / ha valaki közületek tud segíteni az kérem szóljon!

    válaszokat pm-be vagy abba a topikba kérem. Köszönöm!
  • grebber
    #202940
    Ez az oldalnézetes Batman Blackgate jó volt.
    Igaz csak egy délutános a gameplay de egy percig sem untam.
    Ilyen game-eket onthatnának mobilra is, mert ezt a látványt bírják már rég.

  • Sir Quno Jedi
    #202939
    Amúgy pont azt hozzák fel hibának sokan a dow2 chaos rising ellen, hogy túl scriptelt és olyan, mintha egy filmet tolnál végig (én meg ezt szeretem). Sőt itt már a kariknak van külön mondanivalójuk, amiket külön meghallgathatsz küldik között, még a force commandered is tud kérdezősködni adott küldinél pl. stb. Szal. élőbbek lettek a karik. Iszonyat csatákba beletolnak, ahol rajtunk kívül nagyon sokan harcolnak még, mondván ezen a szinten már bírni kéne. Ja... Itt az ember megtanulja, hogy az emberi élet rövid(ke). :DDD

    És persze a döntéseid folyamatosan okozhatnak korrupciót és szép lassan a saját embereid is káosz merinekké válhatnak, a megfelelő powákkal együtt. (bár én igyekszem nem átállni) Szal. a káosz mindenkit megérint, aki harcol vele/ellen azt is.

    Nomeg term. áruló is van a rendünkben, naná, ahogy kell. Jó kis játék ez. Filmben is megnézném.