311802
  • ratgab
    #203258
    Megint csak a terelés. Tesztelési darabszámokról meg semmi (amiben kiderülhetne mennyire releváns az oldal, amit linkeltél ugyebár).... Na jó nem szívom tovább a véred. Köpd ki most már nyugodtan a horgot, nem akarlak kifogni....
  • tomsolo
    #203257
    Nekem Coolermaster Silent 600W van, hangját sosem hallottam, teszi a dolgát cserébe 5-6 havonta kipucolom, 15k volt Iponon.
  • Tinman #203256
    Első hsz.

    Nem baj, ha nem tudsz ezekről a dolgokról, csak engedj rá kicsit a damilra mert már fáradok :-(
  • lalakov
    #203255
    Szuper, köszönöm.
  • Tinman #203254
    Indiegalan, hogy tudok dollárban vásárolni?

    Dollárban adom meg az összeget, Paypal fizetésnél már Euro + adó?

    Most tényleg VPN kell már ehhez is?
  • ratgab
    #203253
    Szépen kikerülted a választ...
  • tomsolo
    #203252
  • Tinman #203251
    Hozzáadva a többi PH-s véleményét (köztük szervizvezetők, nagykeresek) gondolom 1 db. alapján hoznak véleményt. Teljesen evidens.
  • ratgab
    #203250
    Hány ezer darabot tesztelnek a listába tétel előtt?
  • wantonly
    #203249
    Ha megnézed elég hiányos, inkább iránymutató.
  • ratgab
    #203248
    Szerintem ne adj ki egy talánra (talán kell) útlevélért ennyi pénzt. Jó lesz ott a személyi is, aztán ha majd egyszer kell csináltatsz útlevelet. Azért hogy legyen totál fölösleges.
  • Tinman #203247
    Igen. Az újabb modelleket is letesztelik az okosok és beteszik a listába.
  • Tinman #203246
    #203212

    Ne fárassz.
  • ratgab
    #203245
    Egyébként egyetértünk, tényleg drága.
  • lalakov
    #203244
    Ez a lista folyamatosan frissül? Mert akkor elmentem.
  • ratgab
    #203243
    Nem a szerencsétlen okmányirodai dolgozók találják ki (sőt mi csak végrehajtók vagyunk). Kormánynál reklamálj. Hatályos illetéktörvény tartalmazza, keresőbe útlevél szócska.

    Sajnos kupon nincs.
  • Dzsini
    #203242
    A lakcím ingyen van, azt tudom (hiszen az a "nem választható" része a dolognak, mostanában olvasgattam utána, mert 2 hónap és lejár a füzetkém). Azon gondolkodom, hogy mellé melyik kellene - lesz-e szükségem az útlevélre mostanában, vagy elvagyok az EU-n belül? Igazából az útlevelem 2011-ben járt le, és azóta nem kellett...
    Az árakat köszi, azt nem sikerült egy utánanézésből kideríteni (az okmányirodánk honlapját nem kommentálnám :) ).
  • ratgab
    #203241
    Ha annyi Deákod van adhatnál nekem is. Azt hittem pénzszűke van.

    Grammarnáci: Ha már a saját hsz-edet se tudod értelmezni azzal nincs mit tenni. Táp szócskába kötöttél bele, ami grammarnáciskodásra utal. Vagy a másik eshetőség a szándékos értetlenkedés utalva az állítólagos hozzá nem értésemre (kissé kétértelmű a dolog).
  • Tinman #203240
    Ebben benne a szaxi?

    Mi az apjukfaxára kérnek el 14k-t? Kuponod nincs hozzá?
  • ratgab
    #203239
    Jogsi, útlevél, személyi + lakcímákártya. Ezekkel tudod igazolni majd magad.

    Útlevél 5 évre 7500, 10 évre 14000 Ft, Személyi 1500 Ft, lakcím úgy tudom ingyen van. Te tudod, hogy megéri-e.
  • Tinman #203238
    Grammarnáci? Hol? Értelmezés nem megy?
  • Tinman #203237
    Idén jár le igen.

    A yardokról meg annyit, hogy Deák Ferencre a legtöbb betérdel... pfff.
  • Dzsini
    #203236
    De, úgy tudom idén járnak le az utolsó füzetes személyik (az enyém is, nem sokkal azelőtt kaptam, mikor bevezették a kártyás változatokat).

    Lakcímkártyám lesz, azon gondolkodom, hogy személyi helyett útlevelet is csináltathatnék, ha már úgyis pénzbe kerül, legalább valami hasznom legyen belőle (jogosítványom nincs, az is kiválthatná).
  • ratgab
    #203235
    Grammarnáci kártyát elővetted! Akkor ez a vita is kifújt, elfogytak az érveid....
  • Tinman #203234
    Az ok, de az ügyfeleknek mivel állítod össze a gépet? Értékesebb hsz lett volna.
  • ratgab
    #203233
    Apropó, ha személyidben van a lakcímed, akkor az régi típusú (borda, illetva barnás) személyi. Nem fog az idén lejárni esetleg? Csak szakmai érdeklődés részemről. Kártyásba már nem fogják beleírni a lakcímet, hanem majd külön lakcímkártyára,de majd géppel.
  • Tinman #203232
    A hsz-ben szerepel a táp szó, így számomra értelmezhetetlen karakterek halmaza :-(

    Hal és kutyatáp ügyben majd igyekszem azért szelektálni, ha szóba kerül.
  • wantonly
    #203231
  • Dzsini
    #203230
    Nekem Acer laptoptápom van - passzív hűtésű, nem hangos, nem füstöl, bárhol elhelyezhető (még ház se kell hozzá), és egyetlen, hosszú kábellel ellátja a teljes gépet :)
  • ratgab
    #203229
    Hát tessék neki occsóé szerezni, nagyker áron...
  • ratgab
    #203228
    Ennyi. Úgyis olyat vesz az ember, amivel kapcsolatban van tapasztalata. Én is olyat veszek, amilyen már volt és esetleg bevállt. Nyilván ha beszopom a következő corsair tápot, akkor majd másikat veszek.

    Addig meg marhára nem izgat, hogy ki gyártja a belét, ha jól működik...
  • Tinman #203227
    Igen, biztos van Fpocoknál raktáron, sőt ahol veszi ott is van biztos... bmeg, még nálunk sincs, pedig itt aztán a soros átalakítótól egészen a PCMCIA kártyáig minden van.
  • Maak
    #203226


  • Rapid81
    #203225
    Pedig:
    - Nekem 5 évig ment a Trust 520W-os és még most is megy a fiam gépében, tehát I'm trust in Trust!
    - A HKC-m lassan 1 éve üzemel és halk, alig fogyaszt, valamint nincs füstszaga. Vegyétek!

    /Sarcasm off
  • Sippie
    #203224
    ez gagyi lista, nincs benne az én tápom, pedig jó táp :P
  • ratgab
    #203223
    Magas lóról beszélésben még mindig te vagy a király...

    Milyen magabiztosságról beszélsz amúgy? Elmondtam nekem mi vált be. Ez egy egyéni vélemény volt (tudod szerintem), amit te nem tudsz elfogadni, mert nem szereltem több ezer gépet. Szűk látókörűséged megértés kapcsán határtalan (vagy vannak már szövegértelmezési problémáid is?).

    Megértésed határtalan. Nem írtam, hogy szarok az említette tápok, csak én nem vennék.... Ebben mit nem lehet felfogni??? Áruld már el nekem légy oly kedves! Olvass vissza, sehol nem fikáztam a tápokat. Annyit mondtam én mit vennék, ha most kéne. Flame-t, okoskodást látsz ott is ahol nincs.

    Okmányiroda flame-d meg iszonyat gyenge amúgy... Ne is gyere okmányirodába, majd megbasznak a rendőrök a lejárt jogosítványért 5000-50000 Ft-ig terjedőleg (betellik a forgalmi akkor se gyere be véletlen sem, mert minek arra a kocsira műszaki címke....XD), ha nem tudod magad igazolni meg jól bevisznek az örsre ott éjszakázni. Sok sikert.
  • Sippie
    #203222
    áhá thx. Csak mert ilyenem van 7 éve és eddig semmi gond nem volt vele, legközelebb is simán vettem volna corsairt, anélkül hogy tudnám, hogy az másik gyártó, és lehet hogy szar... szeméccség
    :D
  • Dzsini
    #203221
    Érdemes lenne az alapismeretek között a ctrl+c és ctrl+v funkciókat tanítani az iskolában...
  • Rapid81
    #203220
    1. Létezik hosszabbító. Adjak? Mennyi kell?
  • wantonly
    #203219
    Nézel ismertetőt az adott tápról, ebben az esetben például.

    A prohardver fórumában is az esetek 98%-ban találhatsz infókat.