311802
  • zorrobomber
    #203298
    Logikus lépésnek tűnik :)
  • IMYke2.0.0.0
    #203297
    Én előbb az animét nézem majd meg.
  • zorrobomber
    #203296
    Steins;Gate review
  • lalakov
    #203295
    Tegnap jött a Google-től egy verification code, de a kétlépcsős beléptetés nincsen bekapcsolva. Kiléptem gmail-ből, hogy megnézzem belépésnél kéri-e, de semmi. Valaki máshonnan próbált belépni?
  • kigyi
    #203294
    Még nincs meg steam-en, de a telepítés egyenlőre csak a bolti gépre lesz, ha egyáltalán kibontom :D :D

    Amúgy volt már olyan játék pl. humble-ben aminél azért vettem meg a csomagot, hogy meglegyen közben nézem jé mér meg volt steam-en :D :D persze pont az volt egybe kulcsos.

    A hörcsög skill pontok pedig csak jönnek :D A Sega meg már megy is odaadtam a kolléganő fiának, bár ő nem fogja értékelni szerintem :D
  • ZsZso
    #203293
    Nagyobb összeget tennék rá, hogy
    - Steamen már megvan
    - Sose fogod feltelepíteni

    Hörcsög szintet léptél! Oszd el a skill pontod.
  • IMYke2.0.0.0
    #203292
  • kigyi
    #203291
    Na megérkeztek :) Hiába a hörcsög dolgozik :)


  • grebber
    #203290
    Letölteni steam-en mindig egyfélét tudunk mily meglepő igaz?
    De a netszerte 675 ezer féle webshopban ki a szar tudja mit hol merre.

    Majd csak akad egy emberke aki megvette!
  • Botond #203289
    Azt írja, hogy steamen aktiválhatod, ott meg egyfélét tudsz letölteni egy régióban szerintem. Szóval a kérdésed akkor inkább ha jól értem az, hogy ez régiózáras lenne avagy sem. :)

    Ezt viszont én sem tudom, nekem steamre nincs AC3 egyáltalán, xboxra elég az a rész.
  • grebber
    #203288
    Ha onnan veszem van magyar nyelv,de ez amazonos amcsi nem biztos hogy lesz benne!
    Ezért kérdeztem hátha valaki megvette anno vagy majd most!
  • Botond #203287
    Steam ac3 oldalon nem írják, hogy milyen nyelvek vannak benne? Megnézném én is, de innen nem tudom megnyitni steamet.
  • Dzsini
    #203286
    digitalizálják hozzá filmekből a fantasztikus akcentusát, "színészi" képességeit, a sárga-fekete ruciját és a kukorékolását :)

    (a videót majd otthon megnézem)
  • ZsZso
    #203285
    De! Ráadásul ahogy néztem nem is zombis játék. Feltehetőleg még halála előtti állapotában fogják beletenni a mestert.
  • grebber
    #203284
    PC-re már megvettem 0-day az AC 3 Collectors Editiont ,de az uplay-es.
    És ott nem igen szokták akciózni a season pass-t.

    Most steam-re meglenne az egész koceráj 12,5 dollárért ~3000ft-ért! De ha nem lesz benne magyar nyelv úgy nem érdekel!
  • Botond #203283
    xboxon van magyar felirat ac3ra meg egy csomó cuccra, lehet ideje lenne abba beruháznod. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #203282
    Ha kellően meglódul a gyűjtés akár még össze is jöhet az a 600,000 dollár az "Outcast Reboot HD"-hoz.
  • tomsolo
    #203281
    Nem halt meg? :o
  • IMYke2.0.0.0
    #203280
    Bruce Lee az EA Sports UFC-ben
  • grebber
    #203279
    Ha a magyar nyelv is választható lenne még meg is venném ,de szerintem tuti nem lehet választani :(

    Aki esetleg megveszi írja már le ,hogy jól gondolom-e és valóban nem lesz magyar nyelvű!
  • tomsolo
    #203278
    Kontrollerrel szarabb mint billel. Nem a verekedésekkel van gondom - azok kb. AC szintűek és ezzel mindent el is mondtam - hanem ahogy teperni kell az öreg Bruce-szal van az egészben vmi iszonyú gyökérség - kedvencem a csákyla expert HOLD és NYOMD kombinációja egy gombon egy kretén volt aki ilyeneket kitalált...
  • Dzsini
    #203277
    egy kis képgyűjtemény szépségekről :)
  • Dzsini
    #203276
    Nem eldöntöm, felsorolom a tapasztalatok alapján a lehetőségeket.

    Az első változatot is bővítettem hozzászólás alapján, ha van még olyan változat, amit kihagytam szólj nyugodtan :)
  • Rapid81
    #203275
    Attól függ, hogy melyik áll rendelkezésre. Ha csak komplett van, akkor vagy kiveszem a tápot és átrakom vagy ha nincs kedv, akkor csak a vinyót rakom át. Ha van táp, akkor hozzá való van és cserélem.
  • Tinman #203274
    "Egy kicsit műszerész, egy kicsit rendszergazda, egy kicsi távfelügyelet és távjavítás is van benne, meg sok-sok autózás."

    Ez is mind van.

    Mi történik, ha ilyen egybevasba tápot kell cserélned? Kicseréled a komplett gépet vagy a csak a tápot? Mert ugye nem szabvány.
  • Rapid81
    #203273
    Nekem is sokrétű a munkám, de nem tartozik bele az informatikai cuccok értékesítése, mert nem eladó vagyok, mint ahogy már mondtam. Egy kicsit műszerész, egy kicsit rendszergazda, egy kicsi távfelügyelet és távjavítás is van benne, meg sok-sok autózás.

    Mindenütt ugyanaz a 3-4 féle eszköz áll rendelkezésre, amikkel dolgozunk. Maximum ezekről tudok nyilatkozni. Dell Poweredge, HL ProLiant, HP DC 7-8000 szerverek, Cisco hálózati eszközök és IBM és HP PC-k/vékonykliensek. Amit tutira megtudok neked állapítani, az az IBM tápok szívóssága. 6-7 évig úgy elmegy, hogy rá sem kell nézni és akkor is a por fogja meg a ventit, de a táp még akkor is megy.
  • genndy
    #203272
    Én mondtam is csúnyákat Azért írtam, hogy azok nehezek voltak. De a verekedéseknél nem volt gondom.
    Tehát ha az ember nem ragaszkodik a mellékküldetésekhez (az augok is azok), akkor szerintem nem olyan vészes a bill+egér sem.

    tomsolo: kontrollerer nem tudod megpróbálni?
  • Tinman #203271
    Nekem IT melóhelyeken eddig mindig mindent csinálnom kellett, aminek köze van az IT-hez. A lev. szervertől a kettes létrán kábelcsatornázásig.
  • Rapid81
    #203270
    Nem, csak Opera Mini.
  • Rapid81
    #203269
    Nincs ügyfél. Már mondtam, hogy nem eladó vagyok. Az ember, ha IT-s, nem csak eladó lehet. :)
  • Rapid81
    #203268
    Éppen ezért kérdeztem, hogy adjak-e.



    Minden IBM 4800-722 tartalmaz egy ilyet gyárilag. Én ilyenekkel dolgozom.
  • Dzsini
    #203267
    Azért az advanced 2 vagy 3-nál
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahol a galériák között kell le, és balra átrepülni a metrólejárat fölött
    én elsőre, egérrel néha majdnem csúnyákat mondtam :) Aztán kontrollerrel 1-2 évvel később talán harmadikra meg is volt.
  • ZsZso
    #203266
    Úgy-úgy! Kormánnyal pedig maga a mennyország!
  • wantonly
    #203265
    Assassin's Creed III [Online Game Code] Price: $5.00 DRM: Steam
  • IMYke2.0.0.0
    #203264
    Köszi, hogy megpróbálod egyedül eldönteni, de inkább ne tedd, jó?
  • Tinman #203263
    Igazán hálás vagyok.
  • genndy
    #203262
    Nekem Cityben csak az augmentes tréningek voltak nehezek, egyébként jól elvoltam bill+egérrel.
  • tomsolo
    #203261
    Euro Truck 2 Gold mennyire megérte az ezer forintját, nesze neked AAAA++ játékok.


    Batmanekre rá se tudok nézni, City-n úgy felcsesztem magam az írányításon, hogyha lehet elcserélném az összeset igéretesebb indie fosokra.
  • genndy
    #203260
    Jujdejó!
  • lalakov
    #203259
    Köszönöm. :) Nekem mint nem hozzáértőnek jó lesz. A következő jelöltem már szerepel a listán: Coolermaster Silent 600W.

    tomsolo: A megbízhatóság mellett a hang is nagyon fontos nekem, jó ezt olvasni.