311802
  • DarkSector
    #203338
    Jó szerintem nem lett volna ingyen, de furcsa mert az ED nekem a csomagba kiszámlázta a 90ft-ot, de a Pikk-ben valamiért kinyomtatta és 0ft volt. :D
  • Csokiturmix
    #203337
    Hát ezt a Batman Blackgate témát is kerüljétek, legalábbis nagy gépeken. Hasonlóan béna kategória, mint a Castlevania Mirror of Fate. Itt is azzal operálnak ,hogy 6x kell végigmászni ugyanazokon a helyszíneken, mert mindig eszébe jut, hogy jaj de hát még nincsen meg a megfelelő kulcs, nosza akkor menjünk vissza, ráadásul a 2,5 miatt nagyon könnyen bele lehet zavarodni az egészbe és egy labirintussá válik itt is a helyszín, mint a C:MoF-ben. Na de ha ez még mind nem lenne elég akkor hozzá lehet még csapni a roppant gyenge karakter animációt, persze vita port de akkor is PC-n 3 olyan rész után ami kijött ez nagyon vérlázító és akkor még az irányításban is vannak problémák amik főleg a bunyóknál kerülnek előtérbe, ennek köszönhetően még ez a része is a szinte már élvezhetetlen kategóriába csúszik. Én azt mondom nem kellenek ezek a kézikonzolos, mobilos portok PC-re, eddig egyetlen élvezhető darab született belőlük, az pedig a Resi Re. volt de az is inkább csak azért, mert valamennyire hozta a régi részek hangulatát és a kiéhezett rajongóknak ez a morzsa is felért egy lakomával.
  • wantonly
    #203336
    Basszus, akkor kár, hogy nem Titanfall-t vagy valami drága cuccot rendeltél. :D
  • Fpocok
    #203335
    Ennek mi értelme van?
  • DarkSector
    #203334
    Nem, semmit, 1 ft-ot sse. :D
  • wantonly
    #203333
    Én meg vettem ma Euro Truck 2 GOLD-ot 900Ft-ért. Ez már fele annyi, mint a SPAR-os.
  • DarkSector
    #203332
    Assassins Creed III $5
  • wantonly
    #203331
    Most komolyan nem fizettél semmit? Amúgy nekem meg "elfelejtettek" számlát adni, amikor átvettem.
  • DarkSector
    #203330
    Jaj de jó!

    Fable és Sega Rally-ért kibicikliztem Pikk-Pakk pontba.
    180ft-ot keményen bekészítve, a nagy költekezésre.
    Erre kaptam 2 darab 0ft-os számlát.
    Dejó, 2 darab ingyenes játék. :D

    Csak így tovább!

  • tomsolo
    #203329
    Én nem szavaztam de így is küldték a kulcsot :D
  • MerlinW
    #203328
    Akkor nem maradtam le semmiről:) Teljesen meg vagyok nyugodva xD
  • wantonly
    #203327
    Én semmi említésre méltóra nem emlékszem, azon kívül, hogy nagyobb lett a hörcsög. :)
  • Dzsini
    #203326
    90% off, a maradék nem igazán érdekes :)
  • MerlinW
    #203325
    Visszatértem:)
    Kérhetek egy rövid összefoglalót az elmúlt hétről?:)
  • zorrobomber
    #203324
    Ácsi legyen mosmár! Olvasd el a topik címét, nehogy már NEKEM kelljen megszokni téged! Az meg hogy milyen az életed marhára nem érdekel, bármennyire is reklámozod.
  • zorrobomber
    #203323
    Engem nem zavar, hogy játékvásárlás mellett még warezolsz, de a topik legyen tiszta terep.
  • grebber
    #203322
    Isten után én voltam az első nemtudtad?
    Én olyan vagyok itt mint Batmannek a Joker!
    Megszoksz vagy megszöksz.

    29 éves vagyok, a muterékkal élek, függő vagyok és ne legyek kemény?
    Minden másra ott a mastercard.

  • Rapid81
    #203321
    Aki szavazott a Motte Island-re Greenlighton, az ezen az oldalon jelentkezhet Steam kulcsért.
  • ZsZso
    #203320
    grebber az umami íz az EJ topik tortájában.
  • zorrobomber
    #203319
    Imy, biztos sokszor kérdezték már, de miért is tűröd meg itt grebber-t, azon kívül hogy sajnálod?
  • IMYke2.0.0.0
    #203318
    Ilyet fejlettet akarok mondjuk a következő Saints Row-ba, vagy egy jobbféle single player RPG-be!
  • Rapid81
    #203317
    Reboot 3.0 bundle
  • Rapid81
    #203316
    Phising levél. Ha nyomtál volna a linkre, beírod az adataid, aztán bájbáj gmail acc.
  • grebber
    #203315
    Assassin's Creed film: lecserélték az írókat, átdolgozzák a forgatókönyvet
  • Dj Tommy
    #203314
    Kiss off:
    Ha már tápegység, akkor nekem most ilyen van:
    CHIEFTEC CTG-450-80P
  • Sippie
    #203313
    köszi az infót!
  • Scooter
    #203312
    Nekem 6 évig bírta az Enermax 600W-os tápom. 1x szedtem darabokra, hogy megtisztítsam, de alig volt benne por. Egy U alakú műanyag volt benne, ami minimálisra csökkentette, hogy por jusson bele. Egyedül az ára volt akkor húzós amikor vettem (40150 Ft). Kiszolgálta az idejét. Nagyszerű táp volt. 2 ventillátoros és fordulatszámszabályozós volt. A kikapcsolás után még 5 percig hűtött.
    Enermax 600W
    Azóta nem veszek ilyen drágát. Most Corsair 430W-os van.
  • tomsolo
    #203311
    Nem azt írtam, hogy grebber szaladj az Intersparba, hanem akit érdekel a dolog annak jól jöhet.
  • TBTPumpa
    #203310
    Chieftec-ből is van olcsóbb és drágább változat. Az olcsóbb változatok nem tudom milyenek, de az enyém az teljesen korrekt. Halk és hűvös, mondjuk nem is volt olcsó (38k), 80 pluszos + 5 év garancia is van rá.
    Persze én az általam nagyra tartott WD merevlemezekből fogtam ki egy rossz modellt, arra is van 5 év gari, de bármi is történik vele, úgysem cserélik, mert formázás után megjavul.
  • zorrobomber
    #203309
    Akkor...
  • zorrobomber
    #203308
    Új HM2 trailer

  • grebber
    #203307
    A játékok megvételét nőttem ki ,nem a játékot!
  • zorrobomber
    #203306
    Én úgy tudtam az Arma-ba belenőni lehet inkább, nem éppen egy Sims.
  • grebber
    #203305
    Úgy néz ki Magyarországon akarnak eladást produkálni ha a steam-en aranyáron a kutya se veszi

    Régen kellett volna ennyiért ,de mivel már kinőttem belőle nem érdekel ennyiért se!
  • Evoluti0N
    #203304
    Azt hiszem, hogy ez a legrészletesebb karakterkészítő, amit eddig valaha játékban láttam.
  • tomsolo
    #203303
    Arma 3 már 999Ft az Intersparban megint :P
  • zorrobomber
    #203302
    Xbox marketplace-en hogy viszonyulnak egymáshoz a különböző valuták?
    Crackdown akciós most és régóta be akarom húzni, szóval rányomtam a Buy gombra, elvileg 3.95 font, de forintban 656,70 Ft. Soha nagyobb gondot, csak furcsállom :)
  • IMYke2.0.0.0
    #203301
    Hát igen - az egész komplett sorozat-univerzum [és még én sem ismerem].
  • zorrobomber
    #203300
    Nem igazán csípem a stílust, ez csak azért keltette fel az érdeklődésem, mert visual novel, és időutazás, de már látom hogy felejtős, hisz tele van animés utalásokkal.
  • IMYke2.0.0.0
    #203299
    Chaos;HEAd-et például bírtam. 7 pontot kapott tőlem