311802
  • Rapid81
    #203378
    Egyáltalán nem kevés hozzá, mivel azon toltam...
  • Rapid81
    #203377
    Akkor ultimate. Tök mindegy. Én a maximumra gondoltam, ami a játékban beállítható...
  • zorrobomber
    #203376
    Humble PC Android 9-hez hozzáadtak 3 játékot:
    The Shivah
    Savant - Ascent
    Syder Arcade

    Utóbbi kettőt nem ismerem, a Shivah viszont a Blackwell sorozat készítőinek játéka, érdemes lehet egy próbára.
  • TBTPumpa
    #203375
    Nah. Nem Ultra, Ultimate. Ultrán a jelenlegi is viszi 60FPS-sel, igaz 80 fokon és 300-400W fogyasztással.
    Ultimate grafikai beállításhoz már kevés a 7870 is (R9 270X is).
  • Rapid81
    #203374
    Az én 7870-es OC-m röccenésmentesen viszi a TR-t ultrán FHD-ban és közel semkerült 100k-ba... Honnan vetted ezt a butaságot?
  • zorrobomber
    #203373
    Ne már, ez komoly, hogy 90-100k-s kártya kell Tomb Raider ultra-hoz? Életemben soha nem költöttem többet 30-40ezernél egy kártyára.
  • TBTPumpa
    #203372
    Én sem játszok nagyon Ultra grafikán. Csak egy kivétel van. A Tomb Raider, azzal jó lenne Ultra grafikán játszani fullHD-ben, de ahhoz már kevés a VGA-m. Olyasmi kéne, ami reccenésmentesen viszi azt, de azok a VGA-k 90-100 000 Ft-os értékhatárt képviselnek, annyit pedig sajnálok költeni egy VGA-ra már. Ez is 95k volt anno, most pedig örülök neki, ha 30k-ért el tudom adni. Bár annyira "rossz" nem lehet, mert nálam is a játékok többsége maximális grafikai szint mellett akar menni, holott a kártya nem is bírja. StarCraft 2-t sem tudom maximális grafikán játszani, mert az új fizikai modellezéstől megfekszik a kártya. Diablo 3-nál szintén. Örültem, mert az alapjáték reccenésmentesen futott, aztán jött a Reaper of Souls, új fizikai motorral és ettől kifekszik a VGA. Eszméletlen FPS dropokat produkál a játék, ami zavaró egy nagyobb harcban. Ideje lenne cserélnem a VGA-t, de sajnos nem találtam megfelelő jelöltet. Ilyen átnevezett VGA-kra pedig főleg sajnálom a pénzt, hisz anno már megjártam egy ilyennel (Nvidia vonalon). Meg kéne várnom már az új VGA-k érkezését. Nvidia jövevényeinek lassan itt lenne az ideje (május-júniusban szoktak érkezni). Remélem már tényleg lesz valami előrelépés és nem a 2012-es VGA-kat nevezgetik át megint.
  • Rapid81
    #203371
  • DarkSector
    #203370
    Nem számít semmi, hörcsögök vagyunk. :D Ugyse inditanm el soha. :D
  • zorrobomber
    #203369
    Multi játéknál ökör aki ilyen tényezőket nem vesz figyelembe. Ráadásul már több gen Battlefield jött utána, szóval nem fognak visszamenni az emberek, hacsak nem lenne F2P és szerveznek köré reklámkampányt. A Titanfall árnyékában ez sohanapján kiskedden fog megtörténni :)
  • Botond #203368
    Első részben nincs uplay, ha steamen veszed. Én is tavaly kezdtem neki a sorozatnak, érdemes rászánni az időt.
  • ratgab
    #203367
    Abban volt egyáltalán?
  • ratgab
    #203366
    Haragudol bádogember?
  • DarkSector
    #203365
    De hörcsög akció. :D
    Nem számit mit veszel csak 1 dollár. :D
  • ratgab
    #203364
    Keresztfiamnak is chieftecet választottunk végül (pénz szűk keresztmetszet volt és kellett neki az erős vas a gaminghez így inkább arra költöttünk). Azt majd cserélget ha akar. Most azt találta ki, hogy jobb vga kell, hogy ultrán tudjon játszani. Egyelőre sikerült lebeszélni, mert hogy most vettük a gépet kb 2 hónapja és mi a bánatnak abba egy verzióval több vga, mikor annyival nem tud többet. Meg eleve mi a bánatnak az az Ultra, főleg, hogy régebbi játékokkal játszik elsősorban.
  • zorrobomber
    #203363
    Szerintem ezt csak óvatosan, nem lehet túl sok szerver.
  • DarkSector
    #203362
    Ugy esetleg, én mondjuk kihagytam. :D
  • zorrobomber
    #203361
    Az a legjobb rész, akkor még úgy tűnt lehet belőle egy jó kis sorozat. Csak ki kell hagyni a sallangot, végigvinni a főszálat és kész.
  • DarkSector
    #203360
    Battlefield 2142 Deluxe Edition $1 (Origin)
  • Rapid81
    #203359
    A GRID-ből kivésték a GFWL-t?
  • DarkSector
    #203358
    Hááát. Nem tudom megéri-e azt végigszenvedni.
  • wantonly
    #203357
    Az megvan steam-re, de gondolom a történet miatt illik az elsővel kezdeni.
  • Tinman #203356
    +1
  • DarkSector
    #203355
    Picsadrágák a játékok szerintem. :D
  • ratgab
    #203354
    Azért jó, hogy néha el kell jönnöm dolgozni, legalább nem olvasod egész nap a kötözködésem.. :-)
  • DarkSector
    #203353
    2. rész a legjobb. :D
  • wantonly
    #203352
    GameFly Codamasters Sale
  • wantonly
    #203351
    Nem. :D

    Úgy voltam vele, hogy majd egyszer elkezdem, csak közben megjelent vagy 4-5 rész, úgyhogy már mindegy. :)

    Az első rész meg "ubiwarez" DRM-el van meg azért is kerültem.
  • DarkSector
    #203350
    Most ugye viccelsz. :D
  • wantonly
    #203349
    Ja, viszont még az első résszel sem játszottam. :D
  • DarkSector
    #203348
    Elvileg kell hogy legyen.
    1100ft , szinte ingyé van. :D
  • genndy
    #203347
    SteamDB szerint igen, mert csak egy változat létezik, bárhonnan veszed azt kapod, abban pedig benne van a magyar nyelvi csomag is.
    Illetve PH-n is olvastam már egy megerősítést.
  • DarkSector
    #203346
    Mohács -> Tesco -> Inmedio :)
  • wantonly
    #203345
    Melyik bolt ez? Legközelebb oda rendelek. :D
  • wantonly
    #203344
    PH-n vettem olcsóbban, de sajnos már nem árulja, mert közben lejárt a steam-es akció.
  • DarkSector
    #203343
    Hát a gépbe 0ft volt. :D
    Pedig ott szorongattam a kezembe a 180ft-ot :P
  • Rapid81
    #203342
    Az jó, mert nekem meg nem jön meg...
  • wantonly
    #203341
    Volt már, viszont nem tudni, hogy van-e benne szép magyar nyelvünk felirat formájában. :)
  • Szabi #203340
    ajándék :DD

    #203333: hol volt 900ft ? :)
  • wantonly
    #203339
    Akkor a boltban cseszték el, de hihetetlen, hogy odaadta ingyen és nem is furcsállta, hogy ez most mi? :D