311802
  • Maak
    #203419
    Délig van ido.

  • Fpocok
    #203418
    Spelunky 4,75 euro.
  • Fpocok
    #203417
    Hát persze... biztos nagyon sok munka volt a RE4 HD-ben.
  • grebber
    #203416
    Rengeteg munka van vele!És minden pénzt megér 1-1 gyöngyszem!
    Persze ilyenkor mindig abból nem fog készülni soha szebb grafikás felújított verzió amit az ember saját maga személy szerint vár (az én esetemben ez a Gothic 1-2)

    Sokszor eljátszom a Stranglehold Unreal Engine 4-es újrakiadásának gondolatával is apám mekkorát ütne!


    Na Ride Racer nem kell itt senkinek? Mert akkor megrendelem 3-an már vagyunk!
  • Botond #203415
    A mi generációnknak. De akik most lépnek a piacra (tinik mondjuk), azoktól miért tagadjuk meg az élményt, hogy aoe2t toljanak pl?

    Grebber, szerintem gothic1-2 grafikájával nincs semmi gond, az még mai szemmel is játszható. Nem azt mondom, hogy nem lehetne hűdelátványosra megcsinálni, de szerintem teljesen oké, nem annyira gáz (nem 640*480 a max meg ilyenek), hogy ne lehessen ma is tolni. Sztori meg bestof.
  • Fpocok
    #203414
    Speciel nekem nincs gondom azzal, amikor egy játékot újra kiadnak más grafikával, pl resident evil... viszont a HDsítástól kimegy a hajam. Pénzlehúzás 0 munkával.
  • grebber
    #203412
    Mert a régi nagy király game-ek sosem merülnek feledésbe és látják bennük a rációt hogy ha újra kiadják akkor is kelendő lesz!
    Gothic 1-2 full remake-ért mai grafikai színvonalon ölnék!


    CRYENGINE Free SDK Showcase Trailer - GDC 2014 O Jézus. Na egy ilyen grafikával a Gothic
  • Scooter
    #203411
    Mostanában mánia ez a HD-sítés. Fantasztikus játék volt. Pár éve vittem végig, mert valahogy kimaradt. Hiába volt meg egy újság teljes játékaként. Mindig halasztottam, de ez a csillagkapus dolog mindig vonzott (a Kurt Russell-es). Nagyon jól néz ki, de valahogy félek tőle, hogy elcseszik. A zenék remélem nem változnak. Azok adták az egész játék hangulatát. A rizsföldes pálya zenéje valami döbbenetesen nagyszerű volt. Az előzetes videóban 1 hasonló zenét se hallottam. Reménykedek benne, hogy a régi verziót ültetik át és nem változtatnak a történeten, zenén kívül semmit, csak a grafikát turbózzák fel.
  • grebber
    #203410
    Hm közben szépen robog az Outcast HD kampánya már 117k felett

  • grebber
    #203409
    Az a driftes okádmánya ami ingyenes!

    Ez amiről szó van 10 euro ott!
  • Fpocok
    #203408
    Az nem ingyenes a steamen?
  • grebber
    #203407
    Ridge Racer Unbounded érdekel valakit innen?
    Engem igen ,szóval én rendelnék magamhoz többet is (pick pack pont összeget osztanák sokfelé) és küldeném a cd kulcsokat!
  • sz4bolcs
    #203406
    Hali! Rome2-t honnan érdemes beszerezni? Érdemes várni egy újabb steames akcióig?
  • wesker24
    #203405
    Na ez nekem is jöhet ide vele azonnal ! :D
  • DarkSector
    #203404
    Úristen akarom most! :D

    Csak tudnám hol lehetne megszerezni a teljes kollekciót:......
  • DarkSector
    #203403
    Fasza. :D
    Ki sem csomagolom őket. :D
  • wantonly
    #203402
    Nem.
  • DarkSector
    #203401
    Ezek a dobozos Fable és Sega Rally játékok vajon regelhetők steam-re?
  • grebber
    #203400
    Ridge Racer Unbounded 490ft

    A cdgalaxisban!(steames)

    Valaki nem jár arrafelé és venne?
  • wantonly
    #203399
    Van ami jobban néz ki, van ami nem. A sziklák és a talaj elég csúnya, a víz meg olyan, mint egy olajfolt, de a vége felé a belső tér már mutatósabb.

    Én sokkal jobban izgulok azon, hogy jól optimalizálták-e.
  • zorrobomber
    #203398
    Az első rész sem a grafikájától lett híres és valószínűleg ennek sem ez lesz a sorsa. Tőcsd be a Crysis-t ha a shaderek érdekelnek. Megnéztem a hivatalos oldalt, szokásos PR képek, nem haladják meg az ingerküszöbömet. Egyébként igen, valahol a 2006-os Oblivion szintje körül mozog a dolog, de az előd szerintem annál is rondább volt, ergo a fejlődés megkérdőjelezhetetlen! :) Továbbra is ez a kérdésem, és akkor mi van? Vagy megveszed, vagy nem, más kérdés nincs. Generációváltás, muhaha :) Szabad piac van, az hogy a mammut cégek ilyen fejlődés bullshit-el etetik a népet nem jelenti azt hogy mindenkinek be kell zabálnia, és ez nem csak a játékosokra, hanem a fejlesztőkre is vonatkozik.
  • ratgab
    #203397
    Most ami megfordult az agyamban: Vajon lesz olyan szopatós, mint az első rész volt (Ne Tinman és Merlin ne kezdjétek, hogy nem volt az és én vagyok a noob. Ezt mindenki tudja).

    Jó legyen. Szóval lesznek-e olyan "nehezítések", érdekes megoldások, mint Blighttown, Sen's Fortress, O&s és Capratgab nehézségű ellenfelek, illetve Tomb of Giants szerű kihívások. Ez nagyon érdekelne (már csak azért is, mert a lenti videó nagydarab böszme ellenfele elég hülyének tűnik és könnyen kicselezhetőnek, mondjuk biztos kezdőzóna.... upsz Tin úgyse nézi meg spoilerveszély miatt XD).
  • benőmenő
    #203396
    Lehet poénkodni, de tényleg úgy néz ki, mint egy korai prevgen játék, pedig már lassan fél éve generációváltás volt.
    Emellett a játék hivatalos oldalán a mai napig a kamu képek szerepelnek.
  • ratgab
    #203395
    Vártam a váltást low-ról high-ra, hogy na most majd és erre gyakorlatilag ugyanaz a látvány fogad. Érdekes. Mielőtt valaki belekötne az én vén szemem nem látja a különbséget (na és ha vak vagyok akkor mi van..:-D)
  • ratgab
    #203394
    Június vagy júliusig még él a GFWL. Le kéne tölteni és megnézni, hogy kivették-e belőle.
  • ratgab
    #203393
    Megkoptak az emlékek ezek szerint.
  • Totti5
    #203392
    Dúrván??? mi a dúrva benne és hol? én csak szar bevilágítást és staikusságot látok, nem túl acélos textúrákat, silány környezeti objecteket, fényárnyék hatások nyomát sem. A víz amitől majd bepissantanak az sehonnan néze sem szép. Nézzenek meg egy GTA5öt hogy milyen egy víz, meg egy látvány úgy capp pakk.

    Szó se róla, el lett baszva, konzolon nagyon, PCn az erőfölényből adódó dolgokon kívül nem nyújt többet. Amit mutogattak tavaly, ahhoz ennek semi köze sincs.
  • zorrobomber
    #203391
    Bundle Stars Reboot Bundle 3.0 - 1.79 euro
    Rune Classic
    X-Blades
    Hoard Complete Pack
    Ion Assault
    Knights & Merchants
    Planets Under Attack
  • zorrobomber
    #203390
    "2006os színvonalú ez a látvány"
  • Micsu
    #203389
    hát ha te ilyen könnyen hagyod magad átbaszni :D

    egyébként meg max 2006os színvonalú ez a látvány, ez tényleg durva így 2014 ben :D
  • Fpocok
    #203388
    Valóban elmarad attól a látványtól, de én már elfogadtam, hogy azok mind kamuk.
  • arty
    #203387
    lehet úgy értette, hogy ocsmánydurva :))
  • zorrobomber
    #203386
    Pirates of Black Cove Gold Edition - 1 dollár
  • Micsu
    #203385
    a konzolos verziót lehet veri de hogy durván nézne ki?
    még ez is bőven elmarad az e3as, meg más bemutatóktól
  • Fpocok
    #203384
    Ide linkelem, mert nem merek bemenni a topikjába.
    Dark Souls 2 a PCn
    Durván néz ki. Lowon veri a konzol verziót.
  • zorrobomber
    #203383
    Nagyon jó kikapcsolódás egy fárasztó nap után!
  • arty
    #203382
    én is berántottam :) kösz az ajánlót.
  • TBTPumpa
    #203381
    Milyen felbontásban? Mert a tesztek alapján kemény 30FPS-t produkál átlagban az R9 270X (ami egy módosított, átnevezett 7870).
    Persze, ha kicsi felbontásban akarunk játszani, akkor hozhat 40-50 FPS-t átlagban, de én már hozzászoktam a FHD nyújtotta élményhez.
  • zorrobomber
    #203380
    Multizni akarsz vele? Csak mert a single tudtommal menni fog GFWL után is.
  • Rapid81
    #203379
    Akinek megvan, az regélhetne róla. Ha nem, akkor sajna nincs értelme megvenni.