311802
  • Botond #203459
    Ha még az évezredben végigérek az elsőn és bele tudok kezdeni a másodikba, akkor már fogom tudni a választ a kérdésedre. :D
  • Botond #203458
    Szar chieftec az volt a baja, nema kábel! -.-
  • Rapid81
    #203457
    0 újdonság, tök ugyanaz a kinézet és játékmenet. Mitől is új rész ez és nem egy újabb 1000 + 1. DLC?
  • Fpocok
    #203456
    Csak engem nem izgat az új Borderlands játék? Úgy értem... a második rész és az első jó volt... de valahogy nem tudnám elviselni mégegyszer ugyanazt a játékot.
  • Fpocok
    #203455
    OFF

    Na megjött a táp, beszereltem és második indításra el is találtam a jó kábel kombinációt :D
  • Rapid81
    #203454
    Nekem az Infinity van meg és nekem is megvan a 85% kedvezmény.
  • IMYke2.0.0.0
    #203453
    Röviden: ebből is GOTY-t érdemes majd venni - 2016 tavaszán.
  • IMYke2.0.0.0
    #203452
    A Te oldaladon állok.
    99%-ban női karakterrel nyomulok, ha lehet választani. Indokokat az elmúlt 4 évben ha nem írtam le egy tucatszor, akkor egyszer se :)
  • IMYke2.0.0.0
    #203451
    Hoppá! Nekem is megvan már a 6000 pontom a Raptr-ban:
  • grebber
    #203450
    Watch Dogs Season Pass

    "Már azt is tudjuk, hogy egy új egyjátékos kampánnyal is felvértezik a produktumot, kapunk egy rakás új küldetést és fegyvert, valamint egy vadiúj játszható karaktert is DLC-k formájában."
  • Totti5
    #203449
    Grafban nem túl acélos, talán a peccs óta vállalhatóbb, de AAA címtól nem ezt várjuk. Bugos, AI rettentőszar, emberek ellen sokat kell harcolni. Fő gond hogy b kategória, nem lett rendesen megcsinálva, összecsapott munka.
  • Sir Quno Jedi
    #203448
    Nettó faxság, egy nő éppúgy el tudná ezt a sunnyogó hekker alakot játszani. Mindjárt ott van Summer Glau. Csak akkor kell két voice acting színész egy helyett, soroljam.
  • IMYke2.0.0.0
    #203447
    Én kétszer játszottam végig. Valamikor meglesznek a DLC-k, akkor újra.
    Szerintem is vállalható a játék. Én jól éreztem magam a vele töltött idő alatt.
  • w77d
    #203446
    Nem tudom miért volt úgy lehordva ez az Alien: Colonial Marines, de 3 óra játék után azt kell mondanom, hogy nem rossz ez.
  • IMYke2.0.0.0
    #203445
    Én is szívesebben játszom olyan játékkal, amiben lehet válogatni a karakterek között.
    A Watch_Dogs (Max Payne, No One Lives Forever, és ezernyi más] játékban a sztori miatt nincs választási lehetőség.
  • Tinman #203444
    Ja-ja facial az jóak
  • Sir Quno Jedi
    #203443
    Kösszdekössznem. Full female voice acting, storyline, facial mocap és breast physics kell!
  • Micsu
    #203442
    majd jön hozzá vmi patch és indíthatsz egy elfuserált átoperált férfit
  • Totti5
    #203441
    Xbox One-ra pénteken jön, veszem, érdekel.
  • Sir Quno Jedi
    #203440
    Az a bajom a wecsdegszszel, hogy pl. nem egy Saintsrow, nem lehet benne tetszőleges karim.
  • IMYke2.0.0.0
    #203439
    Bizony így van.
    S ami talán meglepőbb - lassan már az akcióik sem olyan olcsóak... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #203438
    Képet, vagy nem-is-igaz-e... :)
  • grebber
    #203437
    Steam a létező legrdágább:

    Konzolokszervize: 9400+ 500ft
    Uberkonzol: 9900+990
    576: 10999Ft
    Galaxis: 10790 Ft+ 590ft
  • wantonly
    #203436
    Berántva!
  • wantonly
    #203435
    Köszi, de dobozost szeretnék, kulcsért nem adok ennyi pénzt. Akkor már kiteszem a polcra.
  • IMYke2.0.0.0
    #203434
    Vedd meg 17%-al olcsóbban, mert na - "Watch_Dogs" - 49,99 euro...
  • Csokiturmix
    #203433
    Kulcsos oldalakon van 7e körül.
  • wantonly
    #203432
    Hol érdemes Dark Souls II-t előrendelni?

    Körbenéztem cdgalaxis, konzolokszervize, 576 oldalkon, mindenhol 10-11k körül van. Ennél olcsóbban felejtős?
  • grebber
    #203431
    The Last of Us: Remastered - Ő lesz a PS4-es verzió!
  • Micsu
    #203430
    nem vagyok nagy hdsítés párti nade ez pont az a játék aminek kijár már
  • Micsu
    #203429
    és melyik laptom nem az? szvsz már a dellektől kezdve a thinkpadek sem érnek egy kalap szart se, rengeteg gond van mind1ikel
  • Dzsini
    #203428
    Amíg valaki nem szól miatta, hogy off... :)
  • Tinman #203427
    Nem.
  • genndy
    #203426
    Jaj, ne kötözködj vele, akkor ma is egész nap ez fog menni
  • tomsolo
    #203425
    Részemről jöhet, bár a HD képektől nem vagyok elájulva eddig...

    Egyébként én egy Unreal 1-nek is örülnék felturbózva annak még sztorija is volt nem úgy mint a 3-nak.
  • tomsolo
    #203424
    Imho a Toshiba laptopok dicsősége már csak kósza emlék... ráadásul olyan ocsmány lett mind, hogy szörnyű. Laptopoknál egyébként is olyan van csak, hogy drága és talán jó is, minden más hazugság. :D

    Chieftec-ről meg annyi nekem elég volt, hogy a régi cégemnél egyszerre - percre pontosan - döglött ki az összes chieftec táp, nem véletlen hogy nem nyerték meg a második beruházást ;)
  • darkling
    #203423
    Strike Suit Zero Director's Cut.

    Akinek megvan az eredeti SSZ, annak 85%-os engedmény (2,7 euró lesz). A DC tartalmazza a 2 DLC-t, meg elvileg grafika, hangok updatelve.

    Kár, h. az OST nincs benne.
  • Tinman #203422
    Minden nap akad egy hozzád hasonló ügyfél, akinek a tapasztalata az adott területen kimerül a legjobb esetben 5 gépbe, de ebből olyan mély bölcsességeket von le, hogy beszarsz.

    De nem ez a baj. Hanem az, amikor tanácsot kér, mert elmondása szerint nem tudja, majd elkezdi vitatni a tanácsot, hogy a bátya szobatársának lányának a gépébe állítólag egyszer ez és ez volt és neki azt mondták xyz helyen, hogy az különben is jó/nem jó.

    Régen voltam olyan balga, hogy még garos dossziékat is mutogattam az ilyeneknek, ma már egyszerűen csak elzavarom a picsába.

    Nyilván lehet Mercedes-ből is hibás, elvégre jártam a merci szalonba ájtískedni, Mercedes oszt' mégis állandóan volt munkájuk. Szar a merci. Lófaxt. Szar a Chieftec? Lófaxt. Ilyen egyszerű.

    A PH-sokról annyit, hogy az a réteg mely a tápos kérdéskörben benne van azok nem ma kezdték a szaGmát. Van köztük olyan, aki 30 éve napi szinten javítgat is tápegység áramköröket. Az ilyen emberek szava és tapasztalata szentírás. Lehet vitatkozni vele, de teljesen felesleges, mert a nagy számok mellette állnak.

    Ilyen a Toshiba laptop is. Van aki élből elutasítja. Veszi a Dell-t, majd még gar időn belül itt tobzódik nekem kínlódva. Egyszerűen sokkoló, hogy mennyire nem mennek vissza garba Toshiba notik. Mennek amíg szét nem törik őket. De pl. a vinyóikról ez már nem mondható el... azok erősen felejtősek.
  • grebber
    #203421
    Hátha valaki bétázik még manapság:

    EverQuest Landmak beta:

    Your unique activation code: 4J7D-MAA3-M9AA-T662-GPMA

    How to Redeem Your Beta Key:

    Visit www.landmarkthegame.com
    Enter code in the box on upper right hand corner and click the 'Redeem a code'.
  • grebber
    #203420
    5 db Ridge Race berendelve! Már nem írjon akinek esetleg kellett volna!