311802
  • ratgab
    #203859
    Cucc mennyiséget nem tudom, csak azt, hog a kieg kapott ilyen feature-t. Utánaolvasgattam én is annó.
  • Evoluti0N
    #203858
    És tényleg van. Most néztem utána. Azonban valami cuccokat kell venni és azokkal lehet utazni és első végigjátszásnál csak korlátozott számban van.
  • ratgab
    #203857
    Dark Arisenben legjobb tudomásom szerint már van gyorsutazás.
  • ratgab
    #203856
    Hm 3650-ért nem kapok dobozos verziót belőle.... Dark Arisenből legalábbis biztos nem.
  • Evoluti0N
    #203855
    Két baja van: FPS gondok, nagyon nehéz. Olyan Darksouls szerű nehézséget képzelj el. Na, jó, akkor 4 baja van. Még az a baja, hogy nincs gyorsutazás és sokszor nehéz elmenni a térképen. Ha szereted a nehéz játékokat és nem zavarnak az FPS dropok, akkor tetszeni fog.
    Ami jó benne: Hatalmas montszták, amiket a rogue kaszttal meg lehet mászni és tök SotC szerű harcokat lenyomni velük; epikus harcok; részletes karaktergenerálás, ahol tudsz magasságot állítani és ami hatással is van a játékmenetre; hangulatos helyszínek és dungik; bazinagy térkép.

    Nem tökéletes játék és nem az én stílusom, gyorsan tovább is adtam rajta, de méltatlanul népszerűtlen, mert igazából tök jó.
  • El Gigante
    #203854
    Dragon's Dogma megér pár ezer forintot psn-en? Hangulatosnak tűnik!
  • ratgab
    #203853
    Ezekből a kiadványokból könnyű összeszedni 10k értékben. Amúgy meg köszönöm a tanácsot és a linket!
  • Anonymusx
    #203852
    A kiadó honlapján rendelve is kb ilyen árban vannak, ha legalább 10.000 ft értékben vásárolsz.
    http://www.deltavision.hu/delta-vision-konyvroham/
  • Evoluti0N
    #203851
    Nem vagyok sértődékeny fajta és nem vettem semmiféle támadásnak a dolgot. Még csak fel sem merült benne, hogy "beszólás" lett volna Dzsini részéről.
  • ratgab
    #203850
    Dishonored credits legördült (első végigjátszás volt) és nagyon tetszett. Szerencsére a High Chaos - Low Chaos nem csak a befejezésre van szerves hatással.
  • tomsolo
    #203849
  • tomsolo
    #203848
    Olcsó Darksiders kéne :(
  • ratgab
    #203847
    Amúgy Elaine Cunningham trilógiája is szuper. Azt már olvastam. A varázsló lányától a Széljáróig és most nagyon olcsó. Ennyiért venném is ha nem kéne érte Playit-re menni.
  • ratgab
    #203846
    Dárdakrónikák utáni részekre.
  • zorrobomber
    #203845
    Mire gondolsz új Dragonlance könyvek alatt?
  • Dzsini
    #203844
    Jogos, máskor volt, hogy odaírtam ilyen kérdésnél, hogy valóban érdekel, mert én tényleg nem tudom a választ az adott kérdésre - most kifelejtettem. Igazad van.
  • Maak
    #203843
    Es ha asztalos akkor otot.
  • Sir Quno Jedi
    #203842
    MÉG kettőt, azaz hármat.
  • Tinman #203841
    Az nem V, hanem KETTŐT kérek... érted? Nem egy játékot kér, hanem kettőt, ezért hörcsögöl, ezért hörcsög

    /viccel
  • genndy
    #203840
    Erről a hsz-ről jutott eszembe: pici eszmefuttatás flame-ről, sértődésről:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na valahol itt van elásva a félreértések meg sértődések gyökere, amiről Imy is beszélt valamelyik nap: kevés az információ. Ezt a hsz-t én simán kicsit kötekedő, "bármit is válaszolsz, én úgyis fölsorolok még 5-öt" jellegűnek éreztem, pedig nem az volt, nem volt gonosz hangulatjel, semmi ilyen, csak egy egyszerű kérdés. A második részéből ("nem tudom én se") derült csak ki, hogy semmi rosszindulat nem volt benne, csak egy érdeklődés, hogy mi alapján teszi Evo a kijelentését.
    Úgyhogy ha nem teljesen egyértelmű, hogy nem kötekedés a hsz-ünk (főleg visszakérdezésnél könnyű ezt a másiknak belelátni), felmerül a legkisebb gyanú is hogy félreérthető lesz, akkor legyen beszúrva még egy félmondat, amitől egyértelmű lesz a visszakérdezés oka.
    Én is így szoktam egyébként, vagy legalábbis igyekszem, bármilyen hsz kibír még zárójelben pár szót.
    Peace (most képzeljétek ide hogy mutatom a V-t mint a fenti hörcsög )

  • Botond #203839
    Settlers6 gfwl cím volt a dobozos, pedig ubi.
  • grebber
    #203838
    Nekem olyan mindegy ,az 5-ön kívül mindennel amit leírtam tudok játszani

    De belegondolni mindig frankó hogy semmiből nem tartanak nekik kiadni!
  • Totti5
    #203837
    Ms a kiadó xboxon ami egy időleges exluzivitást von maga után, semmi több.
  • Totti5
    #203836
    Nem lesz pcre forza és a többi.
  • Totti5
    #203835
    Mi ez megjelent már? Ja nem.
  • grebber
    #203834
    Elhalasztásról nem tudok átalakításról már annál inkább!
    Még akármi lehet, egy biztos dolog van az a halál!
  • Sir Quno Jedi
    #203833
    csak vicces, hogy elhalasztják a gfwl-t, majd bepofátlankodnak közben mégis
  • grebber
    #203832
    Amiért a Halo is jött steam-re!

    MS visszatér pc-re megmondták! Ennyi

    Csak most már valami ütős cím merülhetne fel!
    Gears of War 3 , Halo akármelyik pc-re ki nem adott része, Forza 1-5 bármelyik stb...
  • Fpocok
    #203831
    Nem az ő döntésük volt, mivel a microsoft megvette a timed exklúzív jogokat. hogy most miért jön pcre? Fignom sincs.
  • grebber
    #203830
    Below coming on steam

    Mi az nem fogy one-on vagy már illatos a pc-s zseton?
  • IMYke2.0.0.0
    #203829
    Claudia vitte a hátán a sorozatot. Nem is kérdés.
    A főszereplő alakját az első résztől utáltam, ellenszenves volt - és a végéig így is maradt.
  • Dzsini
    #203828
    Nem tudom én se, azért kérdeztem rá, hogy mennyi ilyesmi van, mennyiből nyert :)
  • Evoluti0N
    #203827
    Mivel nekem GOTY verzió van, így már lejátszom azt is. Zombis témákat szeretem. Majd meglátjuk, hogy milyen lett.
  • Tinman #203826
    Nagyon gyorsan kimaxoltad, nem semmi!

    "a legjobb cowboyos játék, amivel játszottam"

    Ez pontosan így van. Outlaws, CoJ, Gun, Dead Man's Hand? Árnyékai.

    Az Undead Nightmare ellenben egy pénzlehúzós szarság. Komolytalan baromság. Letoltam, de ha kimarad se vesztettem volna semmit. Anno ráadásul nem is volt olcsó, mert első körben külön lemezen, külön kiadásként érkezett ilyen 6-7k körül.
  • Evoluti0N
    #203825
    Nincs túl sok cowboyos játék és így nem is játszottam olyan sokkal. Nézzük: A 3 CoJ, Gun, Desperados 1-2, hmm.... Nem tudom, hogy volt-e még valami. :D Ha írsz címet, akkor biztos beugrik, hogy játszottam-e vele.
  • Dzsini
    #203824
    "a legjobb cowboyos játék, amivel játszottam" - mekkora a merítés?
  • Evoluti0N
    #203823
    Az imént játszottam ki 100%-ra a Red Dead Redemptiont. 43 óra 12 perc 24 másodperc volt. :) Mégpedig milyen jó 43 óra 12 perc 24 másodperc. Amit negatívumként tudok megemlíteni, az talán csak az, hogy a levadászható állatok "alkatrészei" és az összeszedhető növények csak eladásra és kihívás teljesítésére jók és nem lehet semmit se craftolni belőlük. Meg még esetleg az, hogy néha tök logikátlan helyeken nem engedi, illetve engedi lerakni a tábortüzet. Azonban emígy a legjobb cowboyos játék, amivel játszottam. Minden van benne, ami egy cowboyos játékba kell. Az aktivitások cowboyosak, a küldetések cowboyosak, a történet cowboyosak, sőt még a főszereplők is cowboyok. Mindez szokásos Rocktar minőségben tálalva.
    Most jöhet az Undead Nightmare DLC. Cowboyok és zombik. Érdekes kombinációnak ígérkezik :D
  • ZsZso
    #203822
    :D
  • Tinman #203821
    Grebber önmaga paradoxona.
  • Maak
    #203820
    [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1239267298&no=203625]#203625[/URL]