311802
  • grebber
    #203819
    Ezért mondtam én hogy küzdök.Én nem hazudok.

    Ez nálam ilyen most még kell hirtelen aztán mire indulna lehet már nem fog érdekelni.
    Nálam a game vásárlás ilyen vagy-vagy de mindkettőért megvívom a magam harcát.
  • tomsolo
    #203818
    "Kivéve, amikor mégsem"

    Mint például?
  • Tinman #203817
    Lol.

    #195146 -ba még te linkelted a Uplay-ra regelhető 5 euros-s AC: Liberation HD-t.
  • grebber
    #203816
    Nem steam-es uplay logo figyel a hátulján!
    De jó game szóval ennyiért Uplay-en is elfogadom!
  • Botond #203815
    Sógor asszem megy ki, majd mondom neki, hogy hozzon 1-2t, ha tud, és ugye ha steames, akkor hozhat nekem is. :D
  • grebber
    #203814
    Megveszed vagy miért kérded? Mert ha nem veszed meg nem is létezel
  • ratgab
    #203813
    Uplay enabled.
  • Botond #203812
    Kivéve, amikor mégsem, ezért kérdeztem. :D Innen nem nyílik meg cd galaxis, ott szokott lenni hátsó borító, ami alapján ez eldönthető, vki meg tudja sasolni? :)
  • tomsolo
    #203811
    Uplayes játék dobozban mindig uplayes.
  • Botond #203810
    Ez ingyenes.
  • ratgab
    #203809
    4 valamennyi volt igen. Azért mégse 20, mint most az alapára. Hörcsöglimiten belül került vettük is.
  • Botond #203808
    Steames az, vagy sima uplay vajon?
  • Fpocok
    #203807
    Igen, ezt kapják meg a season passosok. Megérte azt a 4 eurót vagy mennyit :D
  • ratgab
    #203806
    Amúgy amit láttam az új Batman DLC-ből a Cold, Cold Heart-ból:

    Új ruhánk lesz a körülményeknek megfelelően, lesz egy jó kis sztori vonal új ellenfelekkel, pár új kütyüvel, új mozdulatokkal és természetesen remélem nem spoiler, de Mr Freeze-el főbossként. Én amit láttam belőle videó alapján az meggyőző volt, hogy nem egy everyday DLC lesz, hanem valami több.

    Ha jól sejtem season pass tulajok ezt megkapják (ez a narratív DLC vajon?)?!
  • ratgab
    #203805
    Lehetetlen! Ott nincs warez... wait!
  • ratgab
    #203804
    Ui.: Természetesen dícséretes a 0 day vétel és nagyban hozzájárulnak, hozzájárulunk az ipar fennmaradásához. Ha anyagiak és ár/érték arányt nézük, akkor durva bukta minden 0 day vásárlás (kivéve a korlátozott gyűjtőik, az még akár befektetésnek sem olyan rossz).
  • ratgab
    #203803
    Na ezért hülye, aki 0 day vesz játékot (eltelt 6 hónap és 5000 az AC Black Flag. Komolyan mondom vicc az egész).

    Cod World at War 2000-ért megfontolandó...

    11000-ért Starcraft 2 kétharmad (Liberty és Swarm), alakul ez hörcsögtársaim, alakul ez.

    Vajon az új Dragonlance könyvek milyenek lehetnek? Még annó az Őszi alkony sárkányaival kezdtem a sorozatot Ilyen kiadásom van amúgy kissé viseltes állapotban
  • tomsolo
    #203802
    állítsd előtte angolra a billt...
  • Tinman #203801
    Jogos a felháborodás.

    Nem is olyan rég a Dark Souls 2 pre-order még csak környéken se volt, nem, hogy postán, erre torrenten kint volt már 2 hete.

    Baxák meg, nagyon nem fair... legalább várna a wrz scene is addig, míg tényleg meg nem jelenik a game, mert nekik se lenne játékuk, ha mi nem rendeljük elő -.-
  • Fpocok
    #203800
    Ahha... értem.

    (ja bocs, most nézem, hogy az előző kommented már a kérdésre jött válasz. Még korán van sry)
  • Tinman #203799
    Alt + 251-re nekem rendes ű-t ír. Sebaj, kimásoltam, minden ok! Köszönöm!
  • Tinman #203798
    Gratula!

    Rejtélyek városa :-D

    Denison is Sura! Denison is Sura! :-DDD
  • Tinman #203797
    Kezdetektől fogva írom: ingyenes.
  • Tinman #203796
    Ezek szerint nem ment át.

    XBLA cím a Max tehát csak digitálisan letölthető tartalom! Mégis laza 3/4-ed évvel korábban kikerült torrentre.

    A Batman DLC is csak egy szaros fájl, miért lenne bármi különbség?

    Ahonnan ellopták az egyiket, úgy tudták ellopni, most ezt a DLC-t is.
  • Tinman #203795
    Probably Archery 10 dollártól???????

    Indeigala-n 4.99 dolcsiért több más játékkal együtt volt pár napja. Picit Humble elárazta.

    State of Decay kéne, de nem 15 dollárért. Vicc. Egy ilyen bundle-ban 10 dolcsiért kéne, hogy feloldja az összes címet. Azért bundle.
  • Fpocok
    #203794
    Na valaki akkor tudja, hogy került ki a Batman játék DLC-je 12 nappal a megjelenés előtt? Konzolra ofc.
  • Tinman #203793
    Az lófax.

    - Max The Curse Of The Brotherhood XBLA X360

    Torrent release: 2013-07-26

    Normál release: 2014-04-09(!)

    Na erre tessék gombot varrni.

    Nem. Nem valami pre-alpha játszhatatlan fos. Teljes, mindent tartalmazó, sokak által wrzban már letolt release.
  • Maak
    #203792
    +1
  • Fpocok
    #203791
    Következő CoD borító :D
  • DarkSector
    #203790
    :D
  • zorrobomber
    #203789
    Nekem elég lesz a májad. Szavadon foglak! :)
  • grebber
    #203788
    Playit-re megy valaki??

    Playit akciók

    Az 1490ft-os Assassins Creed Liberation HD-ért a testemet is odaadom aki megveszi nekem
  • grebber
    #203787
    Hitman GO - április 17-től

    Droidra csak később
  • zorrobomber
    #203786
    Jó lenne ha ezt én is abszolválnám, keltem már fel úgy 3-as metrón, hogy Újpest felé indultam és Kőbányán keltem fel a metrógarázsban, minden kocsi full üres, ajtók zárva, stb. :D
  • DarkSector
    #203785
    zavvi 10% valakinek?
  • DarkSector
    #203784
    OFF/// Tudom off, de ha valaki tud priviben vagy az adott topikban kérem jelezze, vagy elküldhettek olyan magyar netes oldalakat ahol olcsón van nagy BR választék esetleg.
    Köszönöm!

    "Ezt akarom megvenni, olcsóbban mondjuk magyar hanggal.

    Robocop (2014) Steelbook Edition"

    Válaszokat vagy IDE vagy PM....
  • DarkSector
    #203783
    :)
  • Fpocok
    #203782
    Nem hinném. Mindenhol 22-ét írnak.
  • ratgab
    #203781
    "Leszállás előtti megállónál automatikus ébredés"

    Én is ilyen szintre jutottam már egy idő után. Félelmetes amúgy az emberi szervezet.
  • DarkSector
    #203780
    Én nem értem, lehet pre order? :D