311802
  • grebber
    #203899
    Ezek sajnos nem igen sokkal bírnak többet.
    Remélem gps meg minden jóság lesz benne és akkor futáshoz nem kell a mobilt cipelni!
  • Fpocok
    #203898
    6 óra töltéssel aztán k*rva hasznos lesz...
  • grebber
    #203897
    Apple iwatch

    Ha bírni fog 5-6 órát egy töltéssel én vevő leszek rá feltéve majd ha földi áron lesz!
  • MerlinW
    #203896
    Ezek a hajók elvileg exkluzívak, nem lesznek elérhetők számunkra a játékban. Aztán fene tudja mi lesz. Nekem eddig nagyon nem jön be játék, így annyira nem is izgat. Mondjuk sokat nem láthattunk még belőle.
  • zorrobomber
    #203895
    Ebből nem lehet jól kijönni. Ha olcsóbb lesz/ingyen lesz a hajó akkor a mostani ajándék veszti értékét, ha meg marad minden így akkor végső soron mégiscsak a hajót árulják ennyiért. De értem én, nyilván nem tartanak pisztolyt a fejemhez.
  • MerlinW
    #203894
    Ez nem modell, hanem támogatás. Nem a hajóért fizetsz, hanem támogatod őket 275 dolcsival, amiért köszönetképpen kapsz egy hajót.
  • zorrobomber
    #203893
    Nagyon gáz ez a modell... ~275 dollár egy ingame hajóért napersze, elmennek a bús picsába.
  • darkling
    #203892
    Itt megveheted különféle csomagokban, $30 az alap.
  • grebber
    #203891
    Hydrophobia: Prophecy 0.74 euro
  • Maak
    #203890
    Tesco győr : Dishonored 2.7k - Fallout nw 1.7k - Skyrim Dragonborn (aszem) 2.5k es meg sok mas is felezve..bar nemtom uber arak-e csak szolok, hatha mashol is ez megy.
  • Sir Quno Jedi
    #203889
    Na paypal nem számol díjat ha barátoknak küldesz pénzt, mondjuk huf-huf számláról/ra és nem bankkártyáról, hanem paypal számláról, vagy bankszámláról. Most próbáltam ki, régen is így volt és még most is.
  • DarkSector
    #203888
    Kép.
    Ez jópofa nem? :D

  • zorrobomber
    #203887
    Egyelőre én nem látom mitől lenne jobb mint pl. az új Elite. Sőt, a szkriptelt animációk - bár az ilyen videókon jól mutatnak és lehet rájuk visongani - szerintem gyakorlatban inkább idegesítőek és unalmasak, és nem adnak túl sokat egy játék élvezetéhez. Várom, de csak a végleges játékot éljenző első review-k után leszek lelkes.

    Más:
    Blackguards - 20 dollár
  • MerlinW
    #203886
    1-2 évnyi fejlesztés még tuti kell neki.
  • genndy
    #203885
    ÁÁÁÁ, szerelmes lettem!
    Erről nem szabad több videót megnézni. Se hírt. Se kommentet. Se videót. Semmit.
    .
    .
    .
    .

    MIKOR LEHET MÁR ELŐRENDELNI?!?!


    (nagy űrszimulátor-rajongó vagyok, ja. Tie Fighter egérrel mindenkinek megvolt?
    Asszem előveszem az X-sorozatot amíg ez megjelenik)
  • zorrobomber
    #203884
    Hát igen, furák az emberek!
    Helmet on! :) ->
  • Fpocok
    #203883
    WTF?
  • ratgab
    #203882
    Nekem is.
  • Botond #203881
    Nálam az oldal jó. Legalább az jó.
  • zorrobomber
    #203880
    Ezt már én is néztem hogy a mi a híg fos. Csak nekem van széjjelperegve az oldal?
  • Zóanagyvarázsló
    #203879
    Nem bántásként mondom, csak éppen a minap volt megint akcióban. Mivel itt sokan filléreken lovagolnak, illik szólni, hogy olcsóbb is szokott lenni, különben más szól érte, még bunkóbb módon :)
  • Botond #203878
    És ne b*sszon meg az ideg, mi? :D
  • Sippie
    #203877
    akkor symbiamra van? jeeee :D
  • Botond #203876
    Ezmiez?

    Civ5 mobil port, ami nem fut iOS, Android és Windows Phoneon. Loller.
  • lalakov
    #203875
    Köszi a DLC-k még hiányoztak.
  • zorrobomber
    #203874
    Ne bántsd a hír hozóját :)
  • Zóanagyvarázsló
    #203873
    Én bírtam PC-n, de azért megijednék, ha N64-en is kiütéssel győzne. Annyira nem volt nagy kaliber.
  • Zóanagyvarázsló
    #203872
    Örömteli, de GOG-on rendszeresen le szokták árazni ennél jobban is, szóval eddig is elérhető volt nem Steam-only játékosoknak.
  • DarkSector
    #203871
    Jó ár ennyi Amazonon volt asszem 1 alkalommal.
  • Fpocok
    #203870
    Azért még kell neki sok idő, de ígéretes...
    N64 konzol legszórakoztatóbb játéka volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #203869
    Na, most 90%-on a Sanctum 2 - korábban elszúrták ugye.
  • Evoluti0N
    #203868
    Azok, az egy kezemen is megszámolható, RTS játékok közé tartozik, amit végigjátszottam. :)
  • DarkSector
    #203867
    Ez iszonyúan jó :D
    Nem tudtam hirtelen mi az ami évekig foglalkoztatott hogy vajon egy szaros háttérkép honnan van. :D

    De érdekes azért.
  • ratgab
    #203866
    Hát igen. Mint említettem nekem ehhez kell azért egy kisebb befektetés, hogy játszhassam. Lehet meglépem már a bővítést. Érik egy ideje.
  • IMYke2.0.0.0
    #203865
    Hú, hogy szerettem azt a játékot!
  • zorrobomber
    #203864
    Praetorians (Steam) - 3.49 euro
  • El Gigante
    #203863
    Dobozosban kb kétszer ennyi:S Darks souls-t szeretem a kihívás nem gond, ha olyasmi mint a dragon age akkor nekem tökéletes. Szerencsére nekem 500gb van! Ez elvileg a kiegészítős verzió meg ha jól olvastam tuningolt valamit a grafikán is. No meg ha ehhez is akkora a dlc mint a DaS-hoz, nem lehet olyan rossz vétel!
  • Evoluti0N
    #203862
    De emígy ne essék félreértés, szeretem én a nehéz játékokat. Outlandet nagyon bírtam, Heavenly Sword uccsó boss is tök állat volt, satubbi. Azt azonban nem szeretem, amikor egy játék úgy nehéz, hogy nem ad semmi támpontot, mit is kéne csinálni. Azt meg nem szeretem, ha végigjátszásokat kell nézegetnem, hogy érvényesüljek a játékban. Főleg, h szerencsétlen PS3-on még multitasking sincs. Rakjam magam mellé a laptopot és folyamatosan állítgassam meg a játékot és nézzem, hogy merre kéne menni, mit kéne csinálni? Na, ne már!
  • ratgab
    #203861
    Dobozos formában 3600-ot azonnal adnék érte. PSN is jó, csak ahhoz kéne venni egy winyót + HDD keretet (ez az átka az olcsójános 12 gb-s superslimnek, hogy telepíteni azt nemigen tudsz rá... legalábbis nagyobb cuccokat. Mostani eszemmel hozzádobtam volna és veszek egy 500 Gb-s verziót.... na sebaj).)
  • Evoluti0N
    #203860
    De emígy tényleg tök jó és hangulatos játék, de úgy tűnik, hogy túl kazuár vagyok hozzá, vagy nem tudom. Egyszerűen nem volt semmi támpont, hogy hova kéne menni, vagy valami és egyfolytában kétméteres ellenségekbe bukkantam, kimérákba és minden más szépségbe, amik megettek vacsorára. Kár.