311802
  • IMYke2.0.0.0
    #203939
    Rögzítsük: valódi DTS-re hiába hajtasz ripek esetében. A valóban "minőségi" anyagok a RAW-k ilyenkor. Azok meg ugye 20+ GB-osak...
  • arty
    #203938
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    konkrétan melyik film nfo-ját nézzem? ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #203937
    Hú, de beszálltam én is az OFF-ba :((((

    A Demi Lovatós "Let It Go" verzió egy szégyen.
  • TBTPumpa
    #203936
    Hát pedig szokás DTS-t lekonvertálni. A múltkori 2 filmnél is ez volt az NFO fájlban, pedig mindkét cucc egy ismert csapat "munkája" volt:


    Bár tényleg nem népszerű dolog ez, de akkor is.
  • IMYke2.0.0.0
    #203935
    Filmek esetében nem is fogsz - a releaserek nem fáradoznak ezzel.
    Ellenben, a minőségi anime-release csapatok a FLAC-re esküsznek [és nem tévednek].
  • TBTPumpa
    #203934
    FLAC-es filmekkel még nem is találkoztam. Az is jó lenne, mert közel ugyanaz, mint a DTS-HD, hisz nincs hangtömörítés. Csak magát a formátumot egy asztali lejátszó sem viszi. Hiába visz MKV-t, ha FLAC-et nem ismeri (szerintem).

    Amúgy meg Disney hétvége van Xpress-en.
    Mindegyik film kapott kemény 20% kedvezményt. Még a Frozen is, bár ott vigyázni kell. A magyar hangsávnál a stáblista alatt a Let It Go című dal lengyel változata szól. Nemsemmi. Ha már nem a magyart tették alá, mehetett volna az angol is, de nem.
  • arty
    #203933
    Ez azért masszív általánosítás, az x264 mára a kevésbé avatatlan kezekben is tűrhető eredményt produkál :)
    DTS-t pedig kb soha nem konvertál le senki AC3-ba. 10 random ac3as torrentből kb 0 lenne ilyen, ha most a két hazai legnagyobbról szednék mintákat. (BD a legtöbb esetben felesleges (=nemlátod-nemhallod a difit), csak ügyes kinti és/vagy azok munkáit használo hazai csapatoktól kell cuccot szerezni, akik értik a módját, h közel 1:1 az eredeti képét kapd.)
  • IMYke2.0.0.0
    #203932
    Animéknél a történet nagyon egyszerű - FLAC-es release-eket szerzel be, és kész.
    Minden más esetben a minőségre törekvés egyenesen arányban nagyobb tárhelyet, több időt követel meg.
    S valljuk meg: vannak olyan filmek [10-ből 9], ahol az audió minőségére hajtás felesleges helypocsékolás. AC3-ban is jó az 5.1 / 7.1.
    Aki annyira minőségre hajt, az úgy is megveszi az eredeti kiadványokat 7.1-es DTS-el.
  • arty
    #203931
    Nekem se jött be. Ennyire drága filmek után legalább azt szoktam érezni, hogy a "grafika" miatt egynek elment.

    Itt még azt se.
  • TBTPumpa
    #203930
    Jó az. MKV-t töltenék én is, ha lennének normális rilízek, de csak ilyen össze-vissza tömörített vackok vannak (némelyiken még az Angol DTS-t is lekonvertálják AC3-ra). Siralmas. Ezért kéne BD, de azt meg nem HDD-kre tervezték.
  • IMYke2.0.0.0
    #203929
    99%-ban mindent - animét, egész estést, sorozatot.
    Most a japán "1 Litre no Namida" (1 Litre of Tears) - dráma, megtörtént események alapján, létező személyekről mintázva - élőszereplős sorozatot kivételesen "csak" 720-ban (tehát downsampling), de még így is olyan a minősége, hogy pelenkát kellett cserélnem, mikor megláttam - Japánban ugye ezer éve FullHD adás van.
  • TBTPumpa
    #203928
    Mindent HD-ban nézel?

    Amúgy megelőlegezem, hogy a Trafó 4 is ilyen "szar" lesz (tele logikai bukfencekkel és idétlen dialógusokkal). Csak csöcsökkel és amerikai zászlóval. Aki a robotok miatt nézné, az ne tegye. 3 rész alatt alig szerepeltek a robotok a filmben. Inkább a srácot, annak barátnőjét (és melleit), idétlen szüleit, katonákat és az amerikai zászlót mutogatták, robotokat csak nyomokban tartalmazott. A végén meg úgy is Happy End lesz, mint mindig.
    Na látjátok, meg is spóroltam 1500 Ft mozijegyet/sávszélt a letöltésre.
  • ratgab
    #203927
    Azt kell mondjam dobozosban ez egész jól néz ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #203926
    Én azért nem szóltam, mert PayPalon nincs egy fillérem sem.
    A játék [a fullos csomag, értelemszerűen] amúgy egy ideje a kívánságlistámon van.
  • ratgab
    #203925
    Nagyjából egyetértek. Nekem felejthetőbb produktum lett így csak 5 pont.

    Na de tényleg nem offolok tovább.
  • ratgab
    #203924
    Mondjuk ha azt nézzük úgy fogtam neki 10 órakkor, hogy olyan 11 felé legkésőbb kikapcsolom aztán majd ma folytatom. Ennek ellenére egy ültő helyemben végignéztem.

    De túl sok volt a lelkizés, meg a duma (basszus grebberesedem....). A harcok jók voltak, de az meg nálam nem vitte el a hátán a dolgot (igazából a főszereplő se volt szimpatikus). Valahogy a történet eléggé kiforratlan volt és csak a látványt hivatott igazolni, így kevéskéne éreztem. Na mindegy, filmes off vége. Köszönöm a türelmet.
  • IMYke2.0.0.0
    #203923
    Véleményem a Pacific Rim-ről [2013. nov. 04].
  • grebber
    #203922
    Éltem a saját és mások "hörcsög" mivoltával így feltettem a kérdést kinek kell!

    Velem együtt 5-en lettünk így megrendeltem!
    Senkinek nem kellett sehova futkározni érte és a kiszállítási összeg is 5 felé oszlott. Így a lehető legolcsóbban mozzanás nélkül megkapták a játékukat (steam cd key) A mai világban a doboz kb senkinek nem kell úgyse!

    Cd galaxist se értem hogy az ilyen olcsó cuccokat miért nem rakja be a digitális részlgbe kibontják és odaadják a kódot. Mert nem hiszem hogy a futáros szállítással tartják fent magukat
  • TBTPumpa
    #203921
    Látvány, hangzás és az ázsiai csaj szuper volt.
    Minden más kuka. Tipikusan olyan film, ami hamarosan a retekklub vagy a Film+ repertoárjában szerepelni fog. Bár én sok új filmmel így vagyok.
  • Fpocok
    #203920
    Én úgy ültem neki, hogy utálni fogom, de jól szórakoztam. Mondjuk nem annyira, mint a kabinon, de hát ez van... :D
  • ratgab
    #203919
    Akkor valószínűleg (újra) velem volt a baj.
  • grebber
    #203918
    Jelentem nekem nagyon tetszett!
  • ratgab
    #203917
    És ebből miért van neked 5 db ha szabad tudnom. Tán nem eladó?
  • ratgab
    #203916
    Megnéztem a Pacific Rim-et. Volt akinek ez a film tetszett?
  • arty
    #203915
    ezt kár volt spoilerbe tenni :)
  • arty
    #203914
    fuj, zombis :(( (amugy próbáltam, nem jött be a "játékmenet", még az első epizódot se vittem végig)
  • IMYke2.0.0.0
    #203913
    Ügyes átkötés erős OFF-ból erős ON-ba.
    Inkább ilyeneket látnék személy szerint többet a topikban.
  • grebber
    #203912
    Rige Racer Unbounded a 608ft -os dobozos (steam-es) jószág!

  • grebber
    #203911
    Picit a munkahelyem miatt "védettebbek" érzem magam az átlagnál,mert vizsgálnak minket nagyon.

    (rák, hormon,vér, terheléses ekg, tüdőkapacitás, mindenféle ultrahang, csontritkulás mérés, csontkovács átnéz stb.)
    Mivel én rákkeltő anyaggal is dolgozom nekem ezekre alapból kö9telező elmennem 2 évente!

    Bár amikor ilyen ultrahang vizsgálaton rákérdeztem az orvosnál, hogy ez tök zsivány hogy mindent szart néznek de ez az ultrhang jó frankó előrejelez bajokat? És nézett rám bambán majdnem hogy kiröhögött hogy ez csak a már kialakult bajt mutatja. Kösz megnyugodtam

  • El Gigante
    #203910
    Ilyenkor mindig eszembe jut hogy milyen mázlista vagyok a balcsi mellett lakok!

    amúgy vízálló? Én ha futnék, maradnék pl a suunto vonalon. G shockot hordok mindenhez meló, öltöny, úszás, bringázás stb
  • Tinman #203909
    Nekem egy régi barátom Nagykanizsáról elindult, hogy 1 nap alatt körbe biciklizze a Balatont.

    Az éjszakát egy MÁV-os álló szerelvényben töltötte, mert még biciklivel is csak picivel több, mint a felére volt képes, pedig rendszeresen sportolt. Oké, nem volt pro bringás, de nem volt gyenge gyerek.

    Utána 1 hétig járni is alig bírt. Mindezt biciklivel.

    Ezt a távot lefutni csak extrém hosszútávfutók tudják, akik cirka 15+ éve napi szinten csak ezzel foglalkoznak és a maratont azt edzésnek futják HETENTE.

    Nagyon, de nagyon ajánlom, hogy végig olvasd.

    Másnak is érdekes lehet: Terheléses törésről + egy remek sztori.
  • grebber
    #203908
    Balaton kör hm. Még az életem során tervezek egy olyat.Először felmérem bringával a terepet milyen is hol merre,mert Balatont kb csak a térképen láttam aztán meglátjuk.De ez még nagyon nagyon a jövő zenéje előbb éljem túl a nyári maratoni dózist.
  • Tinman #203907
    Tudom, hogy remekül futsz, nem is kérdés.

    De hol futsz te annyit, hogy futás közben lemerüljön az akksija?

    Múltkor 21km-t lenyomtad 1 óra 44 perc alatt. Ennyi idő alatt ennek a kütyünek az akksija még a feléig se merül le.

    42 km-t elvileg 4 órán belül fogod futni. Elég lesz. Hidd el elég, micoach oldalon is írják, hogy csak azoknak merül le, akik nagyon amatőrök és 5 óra FELETT futják a 42 km-t.

    Sőt van olyan opciója, hogy zene off, BT off, és 5 mp-enként rögzít jelet. Ezzel még 50km-es táv is okés és az 5 mp-es rögzítéssel is nagyon pontos eredményt kapsz a teljesítményedről.

    Edzéshez mindenképpen kiváló... Spartathlonhoz (246km), Balaton körhöz (212 km) persze hulladék, de szerintem mi olyat soha a büdös életben nem fogunk futni, de még sétálni sem.

    Drága? Nekem mocskosul az, abs. nem engedhetem meg magamnak, így csak álmodozok róla.
  • grebber
    #203906
    Drága nagyon és aksija semmire nem jó. Rohamosan terjednek és egyre jobbak lesznek a mezei okos karkötők is.

    Szóval csak várni kell egy értelmesebbre jó áron és lecsapni rá!
  • Tinman #203905
    Walking Dead lesz a te játékod. Aki ott meghal az max 1x jön vissza zombiként, utána lent marad... mondom lent marad!!!
  • Tinman #203904
    Elég rövid a szerkesztési limit :-(
  • arty
    #203903
    Ó, Mr Freeze! végre! ő még nem szerepelt az előző betmenben... vagyis... izé... DE.

    Bár "biztosan" különleges lesz legyőzni, hogy aztán megint elmeneküljön/megszököjn és a következő részben hatalmas meglepetésként ismét megharcolhassunk vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #203902
    Ja, oké, megtetted Te :)
  • IMYke2.0.0.0
    #203901
    Törlésre került, mert az utólagos szerkesztésed miatt az egészet újra beszúrta.
  • Tinman #203900
    Ez futáshoz egy túlárazott useless shit. UV mérés egy futónak? Totálisan felesleges. A V2O max-ot pedig te is bármikor képes vagy megmérni, ehhez semmi nem kell, csak tudd, hogy 12 perc alatt teljes erőbedobással meddig jutsz. (Cooper) Abból kivonsz 505-öt, majd az eredmény elosztod 45-el. Ez a V2O max-od. Nem egy nagy ügy.

    Futáshoz ez való. GPS, pulzusmérés a csuklódról közvetlenül, szokásos, sebesség, kalória, km, edzéstervek, zenelejátszó, etc.

    110k-ról, 87k-ra csökkent már az ára. Akksi ideje ennek is szar, mint a legtöbb mindent tudó kütyünek, de maraton bevállalható vele!