311802
  • IMYke2.0.0.0
    #203979
    Köszönöm szépen :)

    Most derült ki számomra - a Youtube ugye jobb oldalon ajánl zenéket az éppen nézetthez -, hogy PSY és MC Hammer a valóságban is lépett fel már nem is egy helyen és alkalommal.
    Igaz, a "U Can't Touch This"-t még nem adták elő így, ahogy én bicajozás közben "megálmodtam" pár hete :)
  • ratgab
    #203978
    Zseniális!
  • IMYke2.0.0.0
    #203977
    Hú de rohadt drága ez még így is - 75% - 9,24 euro: "Sins of a Solar EmpireŸ: Rebellion"

    Kipróbáltam régebben "offline" és tetszett.
  • zorrobomber
    #203976
    cikk
  • zorrobomber
    #203975
    trailer:
  • zorrobomber
    #203974
    Azta... ezt nem láttam jönni.
    Fél év múlva jön az új Cív!
  • IMYke2.0.0.0
    #203973
    arty: Köszönöm, hogy szóltál :)

    Micsu: nem :(
  • Micsu
    #203972
    Imi befizetted a jogdíjakat?
  • arty
    #203971
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    donate linkek nem mennek

    Sorry — your last action could not be completed
    If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

    If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

    If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.
  • DarkSector
    #203970
    csá F1 2013-ban hol tudok hangot állítani?
    5.1-re vagy 7.1-re?
    és hogy lehet a grafikát állítani pc-n? :D

    Nem találom a menüben4 :D
  • Botond #203969
    Csak iOSre is jöjjön!
  • Scooter
    #203968
    Javítva.

  • IMYke2.0.0.0
    #203967
    OFF:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi történt volna, ha MC Hammer és PSY egy időben [1990] tevékenykednek, és úgy döntenek, hogy Rick James zeneszámát (Super Freak) EGYÜTT dolgozzák fel?
    Hallgasd meg a remixemet (klikk a linkre): PSY vs. MC Hammer...U Can't Touch This Style (i2k'014's Mashed Up DEMO) - 03:52
  • Scooter
    #203966
    Ez fincsi lehet!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.youtube.com/watch?v=v2grKk4Fv0k
  • arty
    #203965
    +1

    és szvsz a helik irányítása is jópoga, nem olyan primkó, mint sok játékban
  • zorrobomber
    #203964
    Pedig az autók irányítása rendben van. Na nem a valóság, hanem szórakoztatóság szempontjából - ellentétben a GTA5-ben útra ragasztott szuperatókkal.
  • zorrobomber
    #203963
  • wesker24
    #203962
    Jah kb nálam is a helikoptereznél kapott egy uninstallt addig jó volt de a helikopteres irányítás kritikán aluli volt igy tőlem is megkapta az uninstallt !
  • tomsolo
    #203961
    a KAMI-ért megéri grebbert ütni :) a többiről nincs véleményem... :D
  • Botond #203960
    Ez a GTA4 helikopterezés egy vicc. Irányíthatatlan. Már az autók taknyon csúszkálása is közröhely, de ez a helikopterezés meg egyenesen idiótaság. Asszem nyomok rá egy uninstallt aztán béke poraira.
  • Tinman #203959
  • ratgab
    #203958
    Egy egyszerű cseresznyefa sor is milyen szép tud lenni, ha szépen van elhelyezve.
  • IMYke2.0.0.0
    #203957
    OFF:

    Cherry Blossom
  • grebber
    #203956
    [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1390825434&no=118]Kihagyhatatlan játékok "ingyen"[/URL]
  • grebber
    #203955
    Valamelyik bundleba most van/volt a Lyne (nem keresem ki melyikbe de gondolom az andoidosba) olcsóért!

    Az amazon erre kontráz most és ingyen letölthető náluk! (Be is zsebeltem)
  • TBTPumpa
    #203954
    Zenei Off:
    4 év után megjelent a Kowalsky meg a Vega új albuma. Mol kutakon kapható 990 Ft-ért. Jók a dalok, jó a hangzás és maga az album külcsín is, dalszöveges könyvecske is van hozzá, szóval nagyon korrekt kiadás ez 990 Ft-ért.
  • arty
    #203953
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Sajnálom, de lesújtó a véleményem a magyar hangsávok minőségéről :) A dvd korszakban is brutális volt a különbség, azóta pedig csak még kevesebb pénz jut rá...

    aki teheti, az a nézze meg az Underworld 1 dvd (vagy a dvd hangját használó blurayrip) metrós-lövöldözős jelenetét angol hangsávval és a magyar szinkronnal is, egymás után. extrém példának ez a kedvencem. aki ezután marad a szinkronoknál, el tudja fogadni a hallottakat, annak TÉNYLEG nem kell a minőséggel foglalkoznia :)

    bluray remux -> 1:1 bluray kép és 1:1 bluray hang, sallangoktól megtisztítva (pl szlovák hangsáv, héber felirat). a flac az veszteségmentes tömörítés, tehát mindegy h truehd/dtshd a sáv vagy flac - viszont utóbbi méretben kisebb, a pécés lejátszók által dekódolható, s így a régebbi erősítők is megeszik

    a tömörített képminőség jelződ nem értem a szövegben... valami vagy remux vagy tömöritett rip, a kettő együtt értelmezhetetlen
    ha egy remuxnál azt látod mégis, hogy a video bitráta alacsonyabb, mint egy BD50-es ISO esetén, akkor az egy másik régiós BD 1:1 videosávját kapta
  • Totti5
    #203952
    Jólvan kimaradt a 'meg a monszták'
  • ratgab
    #203951
    Most ha beléd akarnék kötni azt mondanám, hogy nem is robotok püfölik egymást. Ellenben értem mit akarsz mondani. Kicsit Power Rangers feeling volt a film kapcsán.

    Sajnos belőlem nem váltotta ki azt, amire számítottam (azt hittem nagyon jól fogok szórakozni, ellenben csak egynek elment lett a végére).
  • kigyi
    #203950
    Igen nagyon komoly minőségi követelményeknek kell megfelelnie annak a hangrendszernek ami képes is megszólaltatni a különbséget a két hangsáv között. Az, hogy jelzi a hangsávot és elvileg azt játssza le az még nem jelent semmit. Ez csupán a marketing része sok hangrendszer esetében. Az én hangrendszerem is az igazi házimozi belépő kategóriája csak, de már képes rá, hogy valamilyen szinten hallható és megnyugtató különbséget mutasson a két hangsáv között.
    Viszont nagyon sok a rossz minőségű keverés és ez vonatkozik a szinkronok 90%-ra, sajnos rettenetes minőségben keverik újra a hangsávokat és ez nagyon nagyon kihat a végeredményre hiába a DTS vagy véletlenül DTSHD-Master audio hangsáv, ha szinkron az többnyire szar is :(

    Viszont az eredeti hangsáv az többnyire csudajó :)
  • TBTPumpa
    #203949
    Ejnye.

    Viszont találtam filmet FLAC hangsávval:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    The.Secret.Life.of.Walter.Mitty.2013.REMUX.1080p.BluRay.AVC.FLAC7.1.HuN-OCB


    Amúgy a kettő között nagy különbség lehet a képtömörítés miatt?
    X264 (20526 kbps) (tömörített képminőség - BD Remux) vagy AVC (26934 kbps) (gyári, érintetlen képminőség)
  • Totti5
    #203948
    Volt bizony. Ha a hülyeségeket mellőzöm ( emberes részek ) akkor újra gyerek voltam a film alatt és fülig ért a szám. Nagy robotok mindenhol püffölik egymást valami döbbenetesen jó rendezéssel és CGIvel. Zene is király volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #203947
    * Digital Theater Systems
  • IMYke2.0.0.0
    #203946
    Így van - ezért is bátorkodtam leírni, hogy valódi Digital Theatre Soundra hajtani ripek esetében luxus.
  • arty
    #203945
    jahogy szinkronhangsáv.... aki magyar hangal nézi a filmeket, annak nem tökmindegy a kódolás? a szar magasabb bitrátán is szar marad
  • IMYke2.0.0.0
    #203944
    Igen - 2014.01.03-a óta ez van :)
  • arty
    #203943
    Az átlag fülét/hangrendszerét tekintve kevesek lehetnek rászolrulva a raw (dtshdma/truehd/flac) hangsávokra... (értsd: _VALÓBAN_ hallaná os a különbséget a jobb hangsávval)

    Ami biztosan jobban és feltehetően sokkal jobban szól egy tökátlagos rendszert tekintve: jobb erősítő/hangfal páros.
    Bár az ugye nincs ingyen, ellentétben egy flacos mkv az ac3assal szemben :))
  • TBTPumpa
    #203942
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Törölt torrent, de még megtaláltam gépen a rölízt: "Magyar DTS hangsáv, rontva 448-as AC3-ra."
  • Fpocok
    #203941
    Bazz, most nézem, hogy neked mozog a logód.
  • IMYke2.0.0.0
    #203940
    HappyHunter: Boldog születésnapot! :)