311802
  • Scooter
    #204099
    Nálam csak a II. világháborús (ilyen fajta játékokat szeretek) részek jöttek be (COD 1-2, meg a World at War). Amikor átment a modern verzióba, nálam ott halt meg a sorozat. Talán 1 végigjátszással még el lehet lenni az első Call of Duty 4: Modern Warfare-al, de az is nagyon karcsú volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #204098
    Az LG Blu-Ray íróm mellé kapott eredeti Cyberlinkes programcsomagot használom - van benne író is. Tökéletes.

    //elírás miatt újra.
  • ratgab
    #204097
    Így már világos! Köszönöm szépen!

    Neked is köszi Zó az összezavarásért .
  • ratgab
    #204096
    Na majd ha rákap az AAA-kra nagyival mehetsz coopozni...XD
  • Zóanagyvarázsló
    #204095
    A frissebbek közül csak az MW3 demóját próbáltam. Az tényleg rövid volt :)
  • Zóanagyvarázsló
    #204094
    Hülyeség lenen kibabrálni a vásárlókkal, ráadásul komoly vihart is kavarna, gondolj erre. Amúgy a hivatalos verzió is hangsúlyozza, hogy a Plus miatti kedvezménnyel vásárolt játékok a tieid maradnak.

    Egy módon lehet pórul járni: ha megkapsz ingyen egy játékot, lejár az előfizetésed, de utána már nem tudod megvenni olcsón, mert éppen nem akciós, korábban pedig nem tudtad véglegesíteni, mert ingyen járt. Ez viszont már jóval marginálisabb probléma, csak azért hoztam fel, hogy összezavarjalak.
  • Sippie
    #204093
    én azt látom, ahogy nagybátyám 18+-os vírusvideókra kattintgat, szóval te jobban jártál :D :D
  • Sippie
    #204092
    PSN+ al kedvezményesen megvett játékok akármikor letölthetőek, játszhatóak. Olyan mintha rendesen vetted volna meg, csak kuponnal olcsóbb. Az ingyen játékok a problémásak csak, amiket előfizetés nélkül nem lehet használni
  • Evoluti0N
    #204091
    Jaj! Nagymamám pár hónapja megkapta első számítógépét, megtanítottuk használni és az utóbbi hetekben azt látom Face-n, hogy újabb és újabb játékokkal kezd el játszani. :D Szerencsére ott még nem tart, hogy meghívókat küldözgessen. :)
  • ratgab
    #204090
    Sőt még WAW sem volt az.
  • ratgab
    #204089
    Cod4 még nem volt rövid, csak az utána következőek. Ellenben ugye az éra, az nekem gyomros volt.
  • ratgab
    #204088
    Még mindig nem elég tiszta a dolog számomra_

    Tehát ha most PSN+ nélkül veszek valamit, ahhoz nem kell később PSN+, hogy letöltsem, hanem azt bármikor megtehetem?

    Mert ha ez az állítás igaz, akkor inkább kibabrálok magammal, ha most veszek Dragon's Dogma-t PSN+-osként, mert azt csak +-osként tudom tőlteni.

    Ellenben ha sima userként veszem, azt bármikor leszedhetem sima userként.
  • Zóanagyvarázsló
    #204087
    A CoD 2 utolsó 2 vagy 3 pályáját sosem lőttem végig, de ezt figyelembe véve is rövidnek tűnt (a szovjet kampányt hardeneden játszottam, majd mivel nem volt annyira izzasztó, felvettem veteranra), sőt már annak idején is kritizálták ezért. Ugyanakkor a CoD 4 sem tűnt kiemelkedően kurtának tavaly.

    A Steam 18 órát ír nálam a Crysisra (ez 10-11 óra nettó) és 15-öt a CoD 4-re, pedig az előzőben lopakodtam szinte végig (de mint írtam, könnyebb volt, kevesebbszer haltam, viszont az utolsó pályát vagy egy részét újra kellett kezdenem bug miatt).
  • TBTPumpa
    #204086
    Off kérdésem lenne!
    CD/DVD/BD lemez írására milyen programot használtok?
    Ilyen meghajtóm van.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nekem most Nero 11 van (eredeti), de valami nem okés vele. Egy Image (ISO) írása 30-40 percig is eltart! Sosem tartott még ennyi ideig (általában 7-8 perc szokott lenni a leglassabb írási sebességgel). Nero 12 pedig leáll hibaüzenettel a képfájl írásakor, a Nero 14 pedig nem ismeri fel a BD írómat. WTF (Mondjuk ezek nem eredeti változatok).
    Ashampoo jutott még eszembe, bár azt a régi ASUS DVD íróm és a korábbi LG íróim nem szerették.
  • Fpocok
    #204085
    Komolyan nem értem, hogy miért nem lehet coop minden cod. Ez akkora baromság. 2000-ben megjelent Perfekt Dark-ban olyan jó volt a coop, hogy azóta sem láttam ennyire jót. Volt olyan pálya, ahol két különböző helyen születtünk le. Hatalmas élmény volt.
  • ratgab
    #204084
    WAW-ot is letoltam legnehezebben. Voltak részek, ahol úgy sunnyogtam, mint Sam Fisher. Egy részen csak dobáltam a gránátot ki a mezőre, mert ott gyűltek a rosszarcúak és ha kinéztél headshot és reload...XD
  • Zóanagyvarázsló
    #204083
    Az akciós vásárlások természetesen megmaradnak.
  • zorrobomber
    #204082
    Ó és ezt elfelejtettem, igen, a WaW még nagy kedvencem!
  • zorrobomber
    #204081
    Szerintem a 2 és a 4 volt a legjobb, onnantól lejtmenet. Játékmenetben talán a 4-et élveztem a legjobban, de azért nekem is hiányzott a 2. vh. Kicsit mellékvágány, de a Hell's Highway csapatterelgetős mókáját is nagyon szerettem!
  • Zóanagyvarázsló
    #204080
    Én is azt próbáltam hangsúlyozni, hogy a játékon belül annyira vannak olyan részek, hogy gyakorlatilag az egész olyan ;)

    Alapvetően amúgy bírom a II. világháborús témát, nagy kedvencem a Panzer General, végigjátszottam a WWII GI-t (ki mondhatja el ezt rajtam kívül? :), tetszett a 2000 évek elején a RtCW, a MoH:A és a CoD is, más élményt is nyújtottak, de a CoD 4 idején egy frissítés nagyon ráfért a témára, ráadásul utána a WaW megint II. vh-s lett. Hogy untam én is? Mert az agyonszkriptelést nem tudom már megemészteni, sőt akkor sem ment annyira könnyen. Ezért is vettem le veteránról a felénél, mert rájöttem, hogy a játékmenetét nem élvezem annyira, hogy megérje. (Hardeneden is sokkal nehezebb, mint a Crysis vagy a BF3-on legnehezebb szinten, pedig az utóbbit gamepaddel játszottam.)
  • Fpocok
    #204079
    WaW volt a legjobb, mert lehetett coopban tolni. Ez ver mindent.
  • ratgab
    #204078
    Figyelj grebber leírtam az érveimet. Én nagyon kedveltem a 2. vh-s Cod-okat. A modernizálást egyfajta arconcsapásnak fogtam fel még akkor is ha tényleg pörgött. Hiányoltam a fegyverzetet, hiányoltam a korábbi érát. Csalódtam a szériában.

    A játékidő mániámra (allergiás vagyok ugye a rövid: 5-10 órás AAA játékokra) meg nem térnék ki újra, mert csak flame-t generálna.

    Konkrétan egyébként a második részt tartom a legjobbnak.
  • ratgab
    #204077
    Ha teszem azt veszem most a Dragon's dogma Dark Arisen-t 8 fontért PSN+-osként, akkor csak akkor tudom letölteni ha plusszos vagyok.

    Ha veszem sima userként (PSN+ előfizetés nélkül), akkor akármikor letölthetem?

    Másik platform csak a pc-. De ki tudja a jövőben lehet lesz még ps4 is.... sohase lehessen tudni.
  • grebber
    #204076
    Első első Cod-okat a legjobbnak tartod ,de a 4-et szétuntad?

    Érdekes pedig az 1-et mindenbe felülmúlja hangulat/pörgés/változatosságban!De mások vagyunk na látszik is!

    (Azt meg mellékesen megjegyzem ,érdekes hogy sokan 4-6 órás szinte végig pörgös fps-t tudnak unni Ha még full ugyanaz lenne végig ugyanaz a pálya st bakkor megérteném de nem!)
  • Zóanagyvarázsló
    #204075
    Igen, de ugye a játékok természetesen csak addig hozzáférhetők, amíg él az előfizetés, bár 14 nap azért sok mindenre elég is lehet, és ha később előfizetsz, akkor újra tudsz velük játszani. Nem mondom, hogy mostanság nem éri meg előfizetni a Plusra, de egyébként most belevágva az ember PS3-on szerintem lemaradt a javáról, pláne ha van más platformja is.
  • ratgab
    #204074
    Jah és igen. Legnehezebb fokozaton toltam.
  • ratgab
    #204073
    Negyedik résszel egy nagy fő gondom volt. Jobban mondva kettő.

    1. Nem 2. vh-s.
    2. Már ez is a rövidség jeleit mutatatta, ami azóta még inkább elharapódzott.
    3. Szénné untam valamiért, pedig nem kérdés, hogy pörgött rendesen.

    Call of Duty 2 meg nálam a második világháborús FPS-ek non plus ultrája. Minden elemét imádtam.
  • ratgab
    #204072
    Úgy értem, hogy játékon belül vannak ilyen részek (amúgy meg pont tőled akartam kérdezni, lásd ez alatti hsz... :-D)
  • ratgab
    #204071
    PS3 mumuosok (elsősorban Zó): Ha mai nappal indítok egy playstation + 14 napos trial időszakot az azt jelenti, hogy a most futó ingyen játékokat megkapom én is a fiókomba?

    Továbbá akkor mai naptól kezdve 14 napig PSN+-os áron vásárolhatok a Store-ból is?

    Válaszokat érdeklődve várom és előre is köszönöm.
  • Zóanagyvarázsló
    #204070
    Vannak olyan részek? A 4 is ilyen, mondjuk úgy 95%-ban.
  • Zóanagyvarázsló
    #204069
    Megjelenéskor játszottam a CoD 2-vel, a 4-gyel pedig tavaly (ugye a 3 egy konzol-only CoD 2-klón volt melee-vel). Na most pontosan emlékeztem a 2 kínos szkript-elmebetegségeire, így bár a 4 sem lett kedvenc, sokkal jobban működött játékként és filmként is. Hogy azóta hol tartanak, azt nem tudom, ahogy azt sem, hogy a 4 nálad belefér-e az első CoD-ok közé, de én nagy előrelépésnek tartom, és azt is kétlem, hogy azóta az összes visszalépett volna színvonalban. (Bár filmszerű, helyszínen átélős cső-FPS-ként persze nem jelentéktelen az első két rész, a maguk idejében nagyot szóltak.)

    Hangsúlyozom, nem az én stílusom a CoD, mint FPS, sőt kevésbé az, mint 2005-ben, a multiját pedig az első résznek szerettem igazán. Rajta kívül mondjuk csak a 2-t erőltettem, a szintlépéses húzás miatt sem érdekeltek az újabbak, de nem is volt sok érv amellett, hogy az 1-et hajdan kedvelőként foglalkoznom kellene velük.
  • ratgab
    #204068
    Vannak olyan részek, ahol addig spawnol az ellenfél, amíg át nem haladsz egy ponton. Medal of Honor Allied Assaultban is így volt. Régen ez volt a divat.

    Amúgy megcsinálható, mert a World at War-ig azt összes Cod-ot végigjátszottam legnehezebb fokozaton. Második részt többször is.
  • ratgab
    #204067
    De jó, hogy helyettem válaszoltál. Első Cod-ok voltak a legjobbak, azóta mélyrepülés. Ahogy jöttek ki az újak egyre jobbak lennének? Még viccnek is rossz.

    Egyéni véleményem szerint legalábbis.
  • grebber
    #204066
    Ej ez a Ridge Racer kiba**ott nehéz!
    Első futamomon 80millió restart után nagynehezen szereztem egy második helyet,de most a második futamon 76-odszori nekiindulásra sincs dobogós hely

    Ha jól értem a drifetélsre adja powert amiért tudok nitrozni.De a gép már a start után 2méterrel a nyíl egyenes pályaszakaszon nitrozik.
    NFS szintű csalást érzek a dologban ott volt hasonló hogy atomnitrot nyomva is elmegy melletted a nitrot mellőző gép

    Ezzel el fogok kín szenvedni egy jó darabig az biztos. Ezért a 608ft-ért fogok diliházba kerülni az is biztos
  • davidka003
    #204065
    Még tesztben is említették, hogy rakás szar a térkép úgyhogy nem csak bennem van a hiba.
  • davidka003
    #204064
    COD4 volt az első ami teljesen filmszerű volt.
    A COD1 tényleg semmilyen már. Csak mész a random küldiken és unfair szar, főleg nehezebb fokozaton, mert nem egyszer van, hogy mögéd spawnolja le az ellenséget és simán meghalsz. Pedig szívesen vittem volna veteránon azt is.

    Embertelen mennyiségű enemy
  • Micsu
    #204063
    Annyira azert nem szar a cod hogy ne lehessen szeretni
  • Fpocok
    #204062
    Szerintem irreveláns a kérdés szempontjából. Nem azért akarom tudni, hogy mi fax van, hogy halálra keressem magam, hanem mert kiváncsi vagyok és dühít az egész.
  • Micsu
    #204061
    Van normális térkép max te nem tudsz eligazodni rajta

    Sztem nem idegesítő mivel halalkor nincs backtrack
  • zorrobomber
    #204060
    Jólvan, oké hivatalos. Te semmi más nem vagy csak egy kics. troll. Ilyet csak kitalálni lehet.