311802
  • Micsu
    #204139
    nekem személy szerinte a medal of honor 1 kampánya sokkal jobban tetszett mint a cod1 1é, kinek mi
    most csak a singleről nyilatkozom mert tudom hogy a cod igazán mindig is a multiban volt király
  • Micsu
    #204138
    nekem a black ops tetszett a legjobban bár azóta egyel se játszottam, bár havernál láttam a 2őt ami nagyon alja lett, hogy miért?
    volt egy kis története, szakadtak a testrészek (nekem ez is kell az real háborús hangulathoz) és kellően változatos helyszinek voltak
  • w77d
    #204137
    COD 1 és a 2 a maga korában egy stílusteremtő és géphez szögező játék volt. A COD 2 ráadásul multiban is óriási volt, talán a mai napig nem tapasztaltam sehol olyan multis élményt.
  • Micsu
    #204136
    nah én meg ezt nem értem
    nem tudtam sose megérteni régen se a cod hypeot, halálunalmas volt már az első rész is
  • TBTPumpa
    #204135
    Köszi. Én is kaptam hozzá ilyen programokat, de sosem használtam őket. Még korábbról volt eredeti Nero-m így azt használtam. Bár valami még mindig nincs rendben. Alig hiszem el, hogy egy 800MB-os ISO kiírása 30-40 percig kell, hogy tartson. Most vagy a lemezek rosszak, vagy maga az ISO rossz (hivatalos Microsoft ISO), vagy az íróm dögledezik.
  • w77d
    #204134
    én is verném a farkam örömömben, ha egy fasza WW2 shootert kapnánk valahonnan. Csak nem ilyen modern COD stílusban legyen agyatlan hentelde, hanem stratégiai elemekkel megrészegített történelemre épülő játékmenet kéne hozzá.
  • ratgab
    #204133
    Dióhéjban meg is fogalmaztad az ízlésbeli különbséget.

    Igen én vevő lennék továbbra is 2. vh-s témára (sniper elite 3-nak örülök is, mondjuk az nem fps).
  • arty
    #204132
    Én azt látom fő különbségnek, hogy neked a 2 VH a zsánered, nekem meg az nagyon nem :)

    Látod, tiszta hülyék a kiadók... felteszem ma is vannak akik pénzt áldoznának 2. VH súterre, de most meg mindegyik modern. Anno meg csak 2. VH-s volt.
  • ratgab
    #204131
    Ezzel semmi baj nincs. Ízlésről nem vitatkozunk. Csak ha már látványosan szidta a régieket, gondoltam megvilágítom más aspektusból is a dolgot.

    Amúgy a Ghostnál majdnem elgyengültem, elég érdekes próbálkozás. Majd egyszer lehet ránézek.
  • arty
    #204130
    "Oké" ...
  • Dzsini
    #204129

    csak azért, mert van, akinek félúton odáig van a "végig", így egyértelműbb - bár kicsit spoileresebb - a dolog
  • MerlinW
    #204128
    Összeraktam a 64 kockát
  • Dzsini
    #204127
    Melyik "végig"? :)
  • MerlinW
    #204126
    Igen végigjátszottam. Mindenféle térkép nélkül. Egy teljesen jó logikai platformer.
  • Dzsini
    #204125
    Mert _még_ nem tudsz ott valamit megcsinálni. Rengeteg ilyesmi lesz abban a játékban, hogy elsőre
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sőt, első befejezésig se
    nem fogsz egy szobát kipipálni, mert valami olyasmit kell hozzá tudnod, amit még nem tudhatsz akkor, amikor először odakerülsz. A FEZ első falujában is van rögtön ilyen :)

    Ez egy játékstílus jellemzője, hogy akár a játék elején is találkozol olyan feladványokkal, amivel nem lehet azonnal elbánni.
  • Rapid81
    #204124
    Toki Toriban van térkép!
  • arty
    #204123
    és az, amikor 20 perc után találod meg a faék szobában a cuccot? ;)) nekem ilyen is volt - tudom, béna vagyok.
  • arty
    #204122
    hülye kérdés volt ez így 2014-ben - megnéztem a steam profilod és nem játszottad!!! :PPP (hacsak gogon nem vagy ubi/ea/egyéb hulladvány rendszerben.(mielőtt valaki: nem, a GOGé nem ubi/ea színtű retek, arra nem értem az utóbbiakat))
  • lalakov
    #204121
    Nem semmi ebben a korban. :o Jó egészséget neki a használatához! :)
  • Szabi #204120
    amikor a térképen egy tök üres szobára odaír egy ?-jelet és 20percet ugrálok és végignyomatom a gémpadot és billentyűzetet de nem történik semmi, na az egy kicsit idegesítő tud lenni... :D
  • Dzsini
    #204119
    Egy metroidvania jellegű játékba azért nem árt a térkép - a FEZ-be se, mert ezer dolgot hagysz hátra, amikért később vissza kell menni, és nem árt, ha legalább jelölés van arról, hogy ott még van-e tennivalód. Annál azért bonyolultabb az a játék, hogy még én rajzoljam a 3D térképet is hozzá :)
  • arty
    #204118
    Megkérdezhetem, hogy játszottál-e a FEZ-el? :)

    (Ha nekem 2014-ben kockásfüzetbe kellene térképet rajzolnom, inkább félbehagynám a játékot.)
  • MerlinW
    #204117
    Ékes példája vagy a mai generáció játékosainak:) Térkép egy platformerbe? Most komolyan? Mondjuk Toki Tori is gáz mert nem mellékelték a megoldásokat, sőt a Tetris is mert összevissza esnek az elemek:)

  • Botond #204116
    Xboxon is szoktam tolni, autó ott se jobb, helikoptert még nem próbáltam.
  • arty
    #204115
    PSN+ -on veszel bármilyen akcios játékot, az nemcsak örökre a tiéd, de akkor is játszhatod, ha épp nincs PSN+ -od!

    Korlátozott elérés az ingyenjátékokra van!
  • arty
    #204114
    imgburn
  • arty
    #204113
    COD WAW az egyetlen, amit nem toltam végig (pedig én a cod3at is lenyomtam boxon :D az is mekkora egy retek volt...) - végre modern combat és elfelejtettük a szarrákoptatott VH2-t, erre megint vissza ... naneeem.
  • arty
    #204112
    nemérted?!

    4-6 óra folyamatosan változatos pályákon filmszerű hentelés = uncsiiii.
    12 órásra elhuzott, copypaste kampány, végtelenített AI hullámokkal = királyság

    ;))))
  • arty
    #204111
    Én pedig grebber mellé állnék - az ujabb codok sokkal jobbak. (hogy kinek melyik, az izlés kérdése)
    Látványosság, akció, nem termelődik végtelenül az ellen és végre hanyagolódik a tré 2. VH is, vannak karakterek, van változatosság (jármüvek, artillery....)
  • Evoluti0N
    #204110
    Idén lesz 70. Igen, ő akarta. Az egyik öcsém régebbi laptopját kapta el. Egyedül van, unatkozik, látta nálunk, hogy mi mindent lehet csinálni a neten és eldöntötte, hogy ő is a világháló része akar lenni. Nagyon élvezi, de sokszor panaszkodik, hogy odaégeti az ebédet, meg hasonlók, mert túlságosan rákockul. :D
  • arty
    #204109
    eleve kontival kellene nyomnod - talán akkor nem hangzott volna el az autós szidás monológod sem :P
  • arty
    #204108
    van térkép, de jópár óra, mire átlátod - s addigra jól el is igazodsz a pályák közt

    az első óra után akkora frusztrációt okozott, mint még semmi, de kaptam bíztatást tottitól és dzsinitől, hogy nem olyan para és valóban - a látszat ezesetben DURVÁN csal!
  • arty
    #204107
    nehéz, oké, ha kell a kihívás
    időre megy -> fos
  • Botond #204106
    Nem voltam benne biztos, hogy ez a játék e amivel ugyanígy jártam xboxon, de akkor ez az. ^^
  • Tinman #204105
    X-2 egy mocsok nagy pénzlehúzás volt.

    Az első FF volt, amikor meglépték azt, hogy u.a. a világban egy kvázi folytatást kapsz. Epekedve várta mindenki, hiszen az FF X-et anno mindenki majdnem az FF VII magasságaiba emelte. Igen, szerintem nagyon jó volt ott és akkor, ma már nem tudom mit szólnék hozzá, mert azóta sok jó jRPG-t letoltam köztük a prevgen legjobbját a Lost Odyssey-t is.

    Szóval, többek között én is előrendeltem 12k körül az X-2-öt. Nagyon vártam.
    Aztán 10 órányi játék után már nagyon kínos volt, hogy szinte minden ugyan az... ugyan azon a helyen játszódik, csak más 1 soros szöveget kapsz, ugyan azok a szereplők zömmel és még a zene is 90%-ban ugyan az.

    Ellenben a nehézségen sokat emeltek... sokat kellett volna grindelnem, nagyon sokat, így egy idő után én egyszerűen fogtam bevágtam a sarokba és azóta se értem hozzá. Talán majd HD-t letolom.

    X-2 = rókabőr, moneyhat.
  • lalakov
    #204104
    Hány éves ha szabad kérdezni? Ő akarta a gépet?
  • Totti5
    #204103
    X is kellően gáz, az X-2ről már tudni sem akarok. Engem a hányinger kerülget tőle annyira idétlen. Inkább FF13 csibekeltető, de kezd a 7-8al azok etalonok, meg ajánlanám a Lost Odyssey, de az csak X360.
  • Evoluti0N
    #204102
    Köszi a válaszokat. Egyébként olvastam, hogy a X jó lett, de a X-2 már nem annyira. Sőt, egyesek azt írják, hogy egyenesen rossz lett. Le tudnád esetleg írni spoilermentesen, hogy mi a gáz az X-2-vel?
  • Tinman #204101
    Világos lesz minden, főleg, hogy FF-ekben külön help rendszer is van, nagyon bénának kell lenni, hogy ne lásd át a rendszert.

    Visszautalások korábbi részekre lehetnek, de ezek külön történetek mindig. FF X és X-2 nyilván összefügg, ahogy a XIII és a XIII-2 is.

    FF VII-et előrébb venném, mint az X-et. Steam-es superior, full magyarítás, achik, imádom, VIII. ugyan ez! Toljad!
  • Evoluti0N
    #204100
    Eléggé JPRG noob vagyok. Eddig a Ni No Kuni volt az egyetlen, amivel játszottam. Tervezem megvenni a FF X HD-t, de előtte lenne pár kérdésem. Ezek a FF játékok összefüggnek valahogy és teljesen értetlenül fogok kinézni a fejemből, hogy most mi miért és hol van, vagy világos lesz minden? Az ilyen karakterfejlődés és hasonló játékmeneti elemek világosak és (relatív) könnyen megtanulhatóak olyanoknak is, akiknek ez az első FF játéka, vagy arra számítottak a fejlesztők, hogy úgyis játszott a korábbi részekkel az, aki ezt megvette és rögtön bedobnak a mély vízbe? Köszi.