311802
  • Szabi #204059
    gmg-re egy csomo zsetont lehet vele kapni az acsikért :D

    (~1300ft :DD)

    4órás végigjátszás videó van fent yt-on, én 4óra alatt 55%ig jutottam el :/
  • IMYke2.0.0.0
    #204058
    Én is teljesen végigjátszottam [csak az idióta galambkövészetet nem csináltam meg].
    A 2 DLC-t kihagytam.
    Majd 'eccer', amikor rohadt olcsó lesz a complete, és kedvem is lesz megvenni...
  • Botond #204057
    3 helikopteres küldi van. És nem nehéz, hanem nincs összefüggés s gombok nyomogatása és a helikopter működése között. Gondoltam egy számot tálald ki, hopp nem nyert. Fun.
  • IMYke2.0.0.0
    #204056
    Olyan sok a látogatód, hogy megéri a monetizálás?
  • ratgab
    #204055
    Ma van a hivatalos uninstalláltam, mert nehéz nap vagy mi? XD

    Én meg végigszendvedtem azt a részt is GTA 4-ben és csak utána uninstalláltam....
  • davidka003
    #204054
    Én töröltem kb pár óra játék után. Nincs normális térkép és azt se tudod hova kell menni. Én nem fogom szopatni magam vele.
  • davidka003
    #204053
    GTA 4-et én is töröltem az utolsó helikopteres résznél. Szopjon vele az akinek két anyja van. :D
  • Szabi #204052
    pfúú ez a FEZ zseniális és kbsztt idegesítő egyszerre :DD
  • Botond #204051
    Kontrollerrel kap még egy esélyt, ha azzal is irányíthatatlan akkor kuka.

    Fallout3 már nem aktiválható liveon, nem jön belőle öcsi. :(
  • grebber
    #204050
    Úgy gondoltam hogy most kivégzem a régi Codokat a Call of Duty 4: Modern Warfare-al bezárólag!

    Azt kell mondjam az évek során elég magasra tették a mércét hangulati szinten mert ez az 1 most elég semmilyen. Már nem érezni semmi wtf hatást mint a mostani Codoknál hogy mész pörög akciózol ezerrel.
  • Fpocok
    #204049
    OFF

    Mi a fax van a Youtube-bal? Bármit töltök fel, dokumentációt kér a monetizációhoz. Nem mintha nagyon töltögetni akarnék, csak most tegnap észrevettem? Ilyenkor mit kell csinálni?
  • davidka003
    #204048
    Max Payne 3-at játszom New York Minute módban. Brutális.
    Annyi a lényeg, hogy csak a Chapter elején van mindig mentés. Ha meghalsz bárhol akkor mindig az adott chapter elejére rak vissza. Plusz sietni kell, mert időre megy. Ha letelik az idő szintén jön a chapter restart.
    Chapter 13 elég szopatós már.

    Nem is értem ki az aki nekiesik ezek után a New York Minute hardcore-nak. Ott az egész játékot kell végigvinni halál nélkül időre.
  • IMYke2.0.0.0
    #204047
    * Hauru no Ugoku Shiro = Howl's Moving Castle
  • IMYke2.0.0.0
    #204046
    Három szó: pénz, pénz, pénz.
  • IMYke2.0.0.0
    #204045
    Tény vén fütyi vagyok. Cserébe és talán már megy a saját értékrend általi rangsorolás - nem úgy, mint mondjuk 14-18 évesen.

    Remélem, nem lesz flame: Én az Oroszlánkirálytól sem estem hanyatt akkoriban. Nem is tartom minden idők legjobb animációs filmjének.
    Sőt, nagy bajban is lennék, ha elő kéne venni egy filmcímet erre a titulusra.

    2010 óta nézek igazából, kifejezetten animéket.
    Addig be-becsúszott egy-egy ilyen filmecske [nem sorrendben: Vexille, Chihiro, Hauru no Ugoku Shir, GiTS, stb.], de nem célirányosan kerestem a sztorikat.
    Viszont, mióta kitágítottam a kört, és kifejezetten rájuk startoltam, elfogadóbb és egyben kritikusabb is lettem bizonyos témákkal, stílusokkal szemben.
    Amerika már nem tud megetetni velem oly' sok mindent, míg korábban.
  • TBTPumpa
    #204044
    Wreck-It Ralph-ot is folytatják, de minek?
  • arty
    #204043
    te vén fa..... :DDD

    (szerintem akarva akaratlanul a sok rajzolt(!)/cgi anime után más lett a mérce/-céd!)
  • arty
    #204042
    Látod-látod ;) Ezek tényleg nagyon gyermeteg gyermekmesék pár felnőtteknek is szóló poénnal.
    Croodsot nem láttam még, így neveldet igen, az szerintem is jó - viszont elszomorít, hogy folytatják :(((
  • IMYke2.0.0.0
    #204041
    :)))

    Én például szeretem a Frozent, és egyáltalán nem érdekel / zavar, hogy honnan származik Elsa képessége [ezzel az erővel a írott / mondott / rajzolt / animált mesék ~90%-át megkérdőjelezhetnénk... Csillagszemű juhász?]...
  • IMYke2.0.0.0
    #204040
    Tegnap 2 jó filmet is megnéztem - utóbbiban meg ott a "Pavane" (nagy zenekariban).
    Arról (mert vannak hasonló taktusaik) meg ez jutott eszembe: Youtube
  • TBTPumpa
    #204039
    Szintén zenész.
  • Tinman #204038
    OFF:

    Ruszki pop.

    Nekem a Tatu is bejött, lehet köpködni, de ez most egész elkapott:

  • IMYke2.0.0.0
    #204037
    Én vér cikinek tartottam az "Így neveld a sárkányodat" filmet. A Croodék is harmatos volt.
    Különbözőek vagyunk.
  • TBTPumpa
    #204036
    Yep. A látvány néhol egész elképesztő volt, néhol pedig összecsapott. Hangzás rendben volt (angol DTS-HD + magyar AC3 is).

    Nem egy rossz mese, bár nekem is sok volt már az éneklés. De a karakterek legalább aranyosak, viszont az engem is zavart, hogy nem magyarázzák el Elsa képességét (miez, honnét jött, tesója miért nem tud varázsolni satöbbi). Emiatt van gondom a filmmel. Ha ez meglenne sokkal jobban tetszene, így csak átlag fölötti alkotás. Viszont jobban tetszett, mint az Aranyhaj. Amire emlékszem belőle:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hosszú hajú csaj (elrabolják a királyi családból), aki mindig énekel. A film végén elmegy fodrászhoz. Volt egy aranyos kaméleon állatkája. Meg volt egy gonosz boszorka, aki mindig a "lányát" fésülgette, meg egy srác, akit üldöztek és a plakáton sosem tudták rendesen lerajzolni az orrát.

    Kb. ennyi maradt meg az Aranyhajból.
  • Tinman #204035
    Nem jött be az sem... 1x nézhető volt, jobban tetszett, mint a Frozen. Ellenben az Így neveld a sárkányodat és a Croodék az erősen bejött, párom is osztja ezt a véleményt.
  • TBTPumpa
    #204034
    Igen. Ez a lelőtt játék, de nem is kár érte. Fizetős singleplayer + mikrotranzakciók? Ugyanmár! Kukába való!
  • arty
    #204033
    +1

    4200 + 1600 videom van nézve a két aliassal.
  • arty
    #204032
    ez a lelőtt, cancelt kapott c&c?

    graf bejön... amugy meg szokásosnak tűnik, pár skirmishre 5$-ért jó lett volna :/
  • arty
    #204031
    Chihiron a kölköm bealszik.
    Frozent végignyáladza (még nem volt meg neki, de esélyes).

    Nem. Neked. Készült. (?*)

    (*aranyhajat imádtam, 3x is láttam már - neked az bejött?)
  • IMYke2.0.0.0
    #204030
    Amikor bejelentkezem, nekem is ezt csinálja - és én is gyűlölöm, hogy mindig kattintanom kell az igazi fiókra...
  • Tinman #204029
    Arra mi a megoldás, hogy jó ideje 2 fiókot tol nekem ez a szerencsétlen?

    Ha mail címemre jön egy értesítés és rányomok, tuti, hogy a másik fiókba dob át, ami nem a TinmanHU, hanem a gmail címes.

    Annyira idegesítő, hogy azt elmondani nem tudom.
  • ratgab
    #204028
    Cipőt is vettél?
  • IMYke2.0.0.0
    #204027
    Jól nyomod :)
  • Fpocok
    #204026
    9909 :D
  • IMYke2.0.0.0
    #204025
    Felnőtt fejjel nézzük mi már ezeket a filmeket. Ez van :)
  • IMYke2.0.0.0
    #204024
    Bizony van.

    1. bejelentkezel Youtube-ra
    2. Bal oldalon, a Youtube lapján: Előzmények (History)
    3. Az általad megtekintett videók felsorolásának tetején: "Megtekintési előzmények (4 916)"
  • Tinman #204023
  • Rapid81
    #204022
    Amikor elküldtem, akkor még az volt. :)
  • davidka003
    #204021
    Már nem ingyenes.
  • Rapid81
    #204020
    Ojrópából van 25 cent adó. Érdemes Hola-t mondani neki.