311802
  • Dzsini
    #204459
    Ahogy törlesztesz folyamatosan fogy a kintlévő hitelállomány, így egyre kevesebb az az összeg, amire az éves kamat arra a hónapra eső részét számítják, egyenletes törlesztés mellett.
  • MerlinW
    #204458
    "200 ezer. Minimum."

    Hát te ne is vegyél fel ilyen matematikus képességekkel:))
  • MerlinW
    #204457
    Nekem is "csak" 396 DLC-m van 561 játék mellett.
  • Tinman #204456
  • Tinman #204455
    Na jó, de ezek az állatok, azt nem tették bele :-D
  • tomsolo
    #204454
    Imho 20% önrésszel (~1300 a KTG)
  • w77d
    #204453
    miva? nekem van itt a legtöbb vásárolt DLC-m? kövezzetek meg!!! XD
  • DarkSector
    #204452
    PS3-ra cserélne egy tag Heavy Rain-t (M. E.-változat) Metal Gear Solid 4-re.
    Szerintetek cseréljem el?
  • Tinman #204451
    Túl kevés.
  • Tinman #204450
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kérdések 90%-ra jól válaszoltam, erre egyszerűen 124k-t gondoltam logikusnak, de szerinte nem jó, mert:

    "Havi 9456 forintot törlesztő részlettel számolva összesen 113 472 forintot kell összesen visszafizetni."

  • tomsolo
    #204449
    Kamat + KTG.

  • DarkSector
    #204448
    picurit ironizáltam. :D

    Amúgy ja, első rész játszható volt, annyira nem voltam odáig, 2.rész kicsit intenzívebb volt ott szanaszét gyaktam mindenkit. 2. résznél jó voltam multiban.

    Amúgy akartam játszani Ghost Recon Online-al, de lófaszt nem lehet, mert az is akad minimumon, és látványt megintcsak nem indoloja a gépigény.
  • Szabi #204447
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    boltba felvett hitel, vagy banknál ?

    ha boltba, akkor a bolt nyeli le azt a 10ezer ft-ot, csak vidd már el a készüléket :D
  • Tinman #204446
    Nem értem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Becs szó, nézek, mint a vett malac. Ez, hogy jött ki? Rácsaptak a hasukra?

    Felveszek 100k-t, azt mondják 24%-os kamat van rá 1 évre, hogy a 'csába lett abból csak 13472 Ft-os haszna a banknak?
  • IMYke2.0.0.0
    #204445
    De akkor ennek most "örülünk", nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #204444
    STEAM után szabadon a Gamersgate is "frankó", "kihagyhatatlan" és "nagyszerű" leárazásokkal ajándékoz meg minket.

    Kép (bal oldali játék leárazását nézd):
  • genndy
    #204443
    200 ezer. Minimum.
    Tök mindegy, úgyis rátesznek valami plusz összeget valami indokkal és át leszel verve. Megoldás: SOHA ne vegyél fel hitelt.
  • Tinman #204442
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    "Havi 9456 forintot törlesztő részlettel számolva összesen 113 472 forintot kell összesen visszafizetni."

    Jó, hülye vagyok... de én ezt most akkor sem értem.

  • Dzsini
    #204441
    Hacsak nem peccselik meg, központilag, hogy kiiktassák a GameSpy-t, ahogy pl. a Live-ot is néhány esetben.
  • IMYke2.0.0.0
    #204440
    Egyszer majd brutálisan olcsón megveszem és ránézek.
    A STEAM oldalán a vélemények lesújtóak.
  • Sippie
    #204439
    ez... tré... nagyon tré.
  • Maak
    #204438
    How to Survive hidegen hagy benneteket? Kerdezem mert ugy latom csoportbol 5 fo rendelkezik vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #204437
    Volt bizony. FPS Józsi barátom annak idején rengeteg órát bele is "tolt" - sokat mesélte, milyen meccseket játszott cheaterek ellen stb.
  • genndy
    #204436
    Multihoz mindenképpen be kell jelentkezni a GameSpy fiókba, ha LAN, akkor is. Border1 is ilyen. Ez megszűnik = no more multi.
  • IMYke2.0.0.0
    #204435
    Szerintem, 130+ ezer.
  • Maak
    #204434
    Gondolom ha sima szorzat lenne akkor nem irod be ide.
  • DarkSector
    #204433
    Volt multi? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #204432
    Több mint 10 percnyi akciózás, menüben turkálás, után:

    1. kép: Ezt a mentést töltöttem be - jól látható, hogy mennyi játékidő volt eddig, és alatta a stopper.


    2. kép: Az akciózások s egyebek után, felülírva a mentés, bizonyítandó, hogy 10+ percig gond nélkül:


    A prezentáció célja az volt, hogy bizonyításra kerüljön, hogy Overlay mellett sincs gond.
  • Tinman #204431
    Szerintetek erre mi a helyes válasz?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Tegyük fel, hogy 100 ezer Ft hitelt vettél fel valamilyen cikk megvásárlására. A hitel éves kamata 24%. A hitelt egy év alatt, havi törlesztéssel fizeted vissza. (A kamaton kívül más költség nincsen.)

    Mennyi pénzt fogsz összesen visszafizetni a banknak?

  • Sippie
    #204430
    ezt nem teljesen értem. a játékosok saját maguk nem indíthatnak szervert? Half life-nál lassan 16 éve működik az a módszer, és a kiadónak egy centjébe sem kerül.
  • IMYke2.0.0.0
    #204429
    Leáll a Crysis 1-2 multiplayer módja a GameSpy megszűnésével

    Az egyjátékos részek továbbra is tökéletesen működnek majd, illetve a Crysis 2 konzolos változatainak multiplayer módjai is elérhetőek maradnak. A Crytek megköszönte mindenkinek a támogatást és elnézést kért a "most már kicsi, de elkötelezett PC-s rajongói tábortól".

    Csak csúnya szavak jutnak eszembe így hirtelen ezen utolsó mondat olvastán. Maradjunk is ennyiben.
  • ratgab
    #204428
    Ha végiggondolod egyszer azt a pénzt, amiért a te kártyádat megvették valaki beletette a rendszerbe (steam wallet feltöltés), ergó ez is a valódi pénz virtualizált formája.

    Persze az elv világos, hogy olyan dologért kaptál valamit, amiért alapvetően nem szoktak adni semmit (pl. dobozos alapkiadáú játék mellé).
  • ratgab
    #204427
    Amúgy nekem nem elindítással volt gondom, hanem pár perc után CTD-m volt. Menüben böngészve, safehouseba, úton szaladgálva, gyakorlatilag bárhol bármikor. Jah és az autosave meg totálisan nem működött.
  • ratgab
    #204426
    Helyi fájlokat ellenőrizhettem, attól még kidobott ugyanúgy. Overlay kikapcsolva megoldotta. Windows ugyanaz, mint neked.
  • IMYke2.0.0.0
    #204425
    Minden megoldódott a helyi fájlok ellenőrzésével.

    Windows 7 Ultimate, 64 bit - Overlay egyszer bekapcsolva, és egyszer kikapcsolva is elindítva: a játék elindul és betöltve a régi mentésem:

    Kép:
  • Tinman #204424
    Igazából saját magam megnyugtatására csináltam. Abs. megnyugodtam... ez a teljes PC-s életpályám alatti összeg PC-s DLC-kre.

    A kártyapénzt miért gondolod a rendszer támogatásának?

    Veszek egy játékot, sokszor szó szerint fajlagosan 0.3 Euro-ra jön ki az ára. Elindítom itt cégben, leteszem tálcára, közben melózok. Kidob 3-5 kártyát, darabját elviszik 0.1 Euroért. A befolyt összegből teljes játékot veszek Steam akciókor vagy DLC-t szintén akciókor.

    Ha ebből ez a rendszer képes megélni, hát egye fene nem sajnálom tőlük :-D

  • IMYke2.0.0.0
    #204423
    Azt a kutya mindenit!

    Nekem sem bekapcsolt, sem kikapcsolt overlay mellett sem indul el!
    Sem DirectX 10 & 11, sem DirectX 9 esetében.

    Beindul, fekete képernyő, majd vissza az Asztalra :(((
  • IMYke2.0.0.0
    #204422
    Köszi a tanácsot.
    Most meg is nézem, hogy 64 bit alatt hogyan muzsikál. Ugyanis utoljára még a 32 bites Windows 7 alatt került elindításra, mindenféle gond nélkül.
  • ratgab
    #204421
    Akinek esetleg crash gondjai lennének Saints Row 3-al (ha netalántán most kapna hozzá valaki kedvet) Steam átfedést nyomjátok ki a játékra jobb gombbal kattintva a tulajdonságok közül. Előtte 4-ből 5x crashelt pár percen belül. Ezt megtettem és simán tudtam 20 percet játszani (ha jól láttam az autosave-be kavar bele valahogy).
  • Evoluti0N
    #204420
    2(?) hét játszás után azt kell mondanom, hogy a The Secret World valami hihetetlenül jó küldikkel van megáldva. A sok MMO "ölj meg ennyi ezt meg azt és hozzál ennyi ezt meg azt" küldijei után az hatalmas felüdülés. Nem azt mondom, hogy itt nincs ilyen küldi, de elenyésző mennyiségben. Hangulatos világ, változatos küldik, jó sztori, érdekes lore, érdekes karakterek(!). Néha olyan, mintha nem is MMO-t játszanék.