311802
  • wantonly
    #204619
    Thief Collection £2.99
  • Dzsini
    #204618
    Inkább arra mutat rá szerintem ez is, hogy az impulzusvásárlás így, hogy nincs konkrét pénzmozgás sokkal nagyobb üzlet, mint amit néhányan elképzelnek.

    Egy klikk (esetleg kettő, mert az egyklikkes vásárlás az Amazon szabadalma :D ), és "csak 1-2-5 dollár, ráadásul most 85%-al olcsóbb is", már megy is a raktárba, hogy onnan ritkán bújjon elő, mert úgyis inkább a nagyokkal játszik a többség. Az Amazonnál is a könyveladási listák élén üldögélnek az 1-5 dolláros könyvek - utazol hazafele, olvasnál valamit, az olvasón 2 dollárért 1 klikkből megveszed, és a következő percben már olvasod is. Hihetetlenül jól működő kereskedelmi gyakorlat.

    Ezt lovagolja meg a mikrotranzakciós, IAP-s rendszer is, hiszen ha ötvenedszer se sikerül egy pálya, és a végén feldobja, hogy csak 15 gyémánt, és kaphatsz plusz 10 akármit, amivel könnyebben sikerülhet (és a gyémántból 50 csak 2 dollár, egy üdítő ára), akkor sokan rányomnak, mert a plusz 10 akármivel tényleg sikerül az a pálya. Volt itt pár napja egy szám, hogy mekkora pl. a League of Legends vagy a DOTA2 havi becsült bevétele.
  • genndy
    #204617
    Vagy csak szimplán gazdag.
  • ZsZso
    #204616
    Köszi a felvilágosítást (nem cinikusan mondom)! Melóban általában csak headline -okat olvasok, teljes cikkekre nincs időm (tudom, nem jó gyakorlat). Akkor viszont kijelenthetjük, hogy hörcsög az egész világ? :)
  • Botond #204615
    Viszont még egyikkel se játszottam. De majd vmikor...!
  • Dzsini
    #204614
    Ezért jó átfutni a teljes cikket is - nincs többségben a "bundli vásárlós" közösség, akiknek százszámra vannak ilyen játékaik, az ilyen indie címek a sor legvégén vannak. Egy Humble Bundle átlagban 100 ezer körüli példányban fogy el, és ez vastagon a legismertebb forrása az ilyeneknek (persze ott a WB bundle ami 1 millió felett van, de ott nem is "hányás játékok" kerültek a listába.
  • ZsZso
    #204613
    A 36% nem vészes! Ha veszel egy kulcsos bundlikat, akkor a hányás játékok is bekerülnek a library-ba akaratlanul. Ezt figyelembevéve szerintem nem vészes.
  • Dzsini
    #204612
    Érdemes a cikkben linkelt teljes, Ars Technikás cikket is végigböngészni, rengeteg érdekes adat van benne.

    A két kedvencem belőle: Dota2 + Team Fortress 2 + CS + CS:Source + Civ5 + Skyrim játékidő összesen 2009 óta (azóta méri a Steam a játékidőket) kb. annyi, mint az összes többi játék összes játékideje (kb. 9-9 milliárd óra)
    A 110 legtöbb példányban (1,4 millió vagy több) regisztrált játék teszi ki az összes regisztrált játék több, mint 50 százalékát. (és ez kb. az elérhető címek 4 százaléka)

    Tehát vagy a nagyok között vagy, vagy szinte sehol.
  • Fpocok
    #204611
    36% of all games registered on Steam have never been played – report
  • DarkSector
    #204610
    Hát igen, én azt tudom hogy a Border 2 550ft-é zsákba ugrott. :D
  • DarkSector
    #204609
    Faszt, letöltöttem. :D szerencsére. :D

    Amúgy ma néztem meg a NFS 3d-be moziban, 2:15 perces.
    És üssetek agyon, szerintem piszok jó film lett, független attól hogy én szarabbra számítottam.
    Sok F&F rész mocsokszarabb volt ettől.

    Grat a rendezőnek.
  • zorrobomber
    #204608
    Holnap Deadlight lesz az ingyenes Xbox Gold game, lehet csekkolni hátha megint elszúrják és mindenkinek ingyenes lesz :)
  • DarkSector
    #204607
    Faszt, letöltöttem. :D szerencsére. :D
  • wantonly
    #204606
    Miért, megvetted? :)
  • zorrobomber
    #204605

    Call of Duty Snoop Dogg Multiplayer Voice Pack
  • DarkSector
    #204604
    Nem győzöm hangsúlyozni:

    "Nagyon sűrgősen jelezzétek ha ezekből találtok véletlen magyar szinkronos kiadást!!!!!!!!!!!

    Ezek hiányoznak!
    Köszönöm


  • DarkSector
    #204603
    Fasz NFS.

    Szarul fut, az oké, szar gépem van, de ez a kibaszottsok átvezető amiket nem tudsz elhajtani.
    És stb.
    Nem értem.

    Na mindegy, akit kurvára zavar, ezeket törölje vagy helyezze át a gecibe:

    NFS Rivals -> Data -> Win32 -> Cutscenes.sb + Cutscenes.toc + Videos.sb + Videos.toc
    Ez akkkor is jo ha a játékon bellül a help videók kifagynak, eleve be sem dobja majd őket!!!YEEEE
    Mentést máig nem értem.
  • Tinman #204602
    R-Type! OMG!

    Na ilyenkor szar ügy akinek nincs droidos telefonja... WAIT!
  • zorrobomber
    #204601
    Humble Mobile Bundle 5

    Bag It
    R-TYPE II
    Aralon: Sword and Shadow

    BTA:
    The Cave, The Room Two, Carcassone.
  • Tinman #204600
  • zorrobomber
    #204599
    OpenOutcast
  • wantonly
    #204598
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem ismerem őket, de én nem biztos, hogy mernék innen rendelni. Amúgy, ha rámész a linkre, már 137.989 Ft lesz belőle, ha szeretnél magyar menüt meg tartozékokat. Ezek is csak azért hirdetik ennyiért, hogy a lista elejére kerüljenek.

    Én is a Voda igájában vagyok, nem olyan régóta, mint te, de a felajánlott kedvezményük elég sovány volt... Valamit adtak azért, és részletre is fizethettem (teljesen kamatmentesen) a havidíjhoz hozzácsapva, így viszont nem lettem független.
  • Totti5
    #204597
    Ez még édes kevés. Majd ha él a környezet, lengedeznek a fák, növények, a víz felszínén mozog a növényzet, lesz látótáv akkor már jól fog kinézni. Ez így még semmi. Felesleges mutatni, persze értem koldulni kell, mutatni kell valamit, hogy létezik belőle pár bit.
  • zorrobomber
    #204596
    Az Outcast-nak régen is fontos része volt a látvány, így számomra egyértelmű volt hogy ha lesz remake akkor nulláról lesz újrapofozva. Ha jól rémlik már Cryengine-ben is elkezdtek készíteni belőle egy új verziót, esetleg ez ugyanaz?
  • zorrobomber
    #204595
    Ezért linkeltem be, sosem késő megismerni egy jó játékot :)
  • grebber
    #204594
    Egyébként ha megnézzük ezt a minőséget és az alapot akkor elismerően kijelenthetjük,hogy ez már valóban HD.Nem ugy mint sok más esetben hogy alig látni rajta kis eltérést

    Nagyon bízom benne hogy a magyarítás gond nélkül átültethető lesz majd!
  • Fpocok
    #204593
    Hát ez nekem nagyon kimaradhatott, mert így sem, de még csak képekről sem ismerem. A szót meg direkt írtam így.
  • Tinman #204592
    "Outcast fogalmam sincs"

    Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :-D
  • zorrobomber
    #204591
    Outcast GOG
  • Tinman #204590
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    GSMline? 1400 körüli vélemény, 5 csillagos netes bolt. 118k a teló - régi telóm ára. Amúgy Vodás előfizetők vagyunk vagy 15 éve, szóval asszem első körben berongyolok hozzájuk és megveregetem az asztalt, hogy valami jó árat mondjanak, mert megérdemeljük :-)
  • Fpocok
    #204589
    Azért az erős túlzás
    Amúgy mi ez a játék? Foggalmam sincs.
  • grebber
    #204588
    Mozgásban az Outcast Reboot HD
  • wantonly
    #204587
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha ilyen barátságos áron be tudod szerezni, akkor megértelek! Mifelénk komolyabbak az árak, amit a kereső kiad, azoknak a boltoknak a fele elég kétes megbízhatóságú, szóval csak óvatosan a vásárlással.

    A Lumia-t nem kell bemutatnod, mert nekem is az van, így megértem, hogy tetszik, engem sem érdekel már se az android se az iphone - bár egyik sem volt sose, viszont mindegyik volt már a kezeben. Nekem egyedül az árával van bajom, én mindig olcsójános voltam telefonvásárláskor, de most még én is megtaláltam a számításomat egy olcsó modellel. Azért én is elfogadnám ezt a Lumia 1020-t, ha valaki megdobna vele... :)
  • Fpocok
    #204586
    Contagion: Hát nem a grafikával fog hódítani. Source motoros
  • Tinman #204585
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekünk is van beépített S80-asba, lehető legfrissebb, de ugye a 3-4 havi frissítéssel ők nem veszik fel a versenyt, nem is akarják gondolom, emiatt jobb összhatást érek el a telefonommal :-/

    Q5-ös Audis ügyfél sajnál 80k-t a térképfrissítésre inkább nem is használja. Száni.
  • Tinman #204584
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet valami beállítósdi kérdése... nekem csak olyankor mondja, ha trafi veszély van.

    Látod pont ez a másik... 1x valamikor régen pár éve beállítottam a dolgokat és azóta használom. Nem fagy, nem indul újra, nincs bug, csak néha frissítem a térképeket, aztán ennyi. Teszi a dolgát.

    Szerintem a droidos Nokia soha nem valósul meg, mert az már ESETLEG Microsoft phone név alatt fog debütálni.
  • zorrobomber
    #204583
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem már linkeltem mi lesz erre a megoldásunk(amúgy a Dacia-t usb stick-el frissítheted és nem 5 óra). Amúgy meg ne magadból indulj ki, közeli rokon úgy vett 600ezerért navit a Mergába, hogy meg se nézte, aztán miután kiderült hogy csak német nyelven megy, hozzá se nyúlt. Aztán kicsit később sírt hogy használhatatlan a térkép is benne, frissítsem :D Oké. Az utólag vett navi pedig macera, ragasztgatni kell az ablakba, kilopják, tőteni kell, stb. Ha nem vagy csóró, akkor megéri a felárat a beépített.
  • Tinman #204582
    A francia autókkal kapcsolatos véleményem megtartom magamnak, nehogy még rám gyújtsa valamelyik itteni Rönópözsózitroen tulaj a házat.
  • Tinman #204581
    Rém egyszerű.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Első körben iPhone-t akartam, mert nagyon vonzott a millárdnyi app. Aztán sokat olvasgatva egyre inkább húztam a szám, hogy fizetős navi, a fényképező tehetsége gyenguska még a jelenlegi készülékemhez képest is, nem komptibilis semmivel és egy szaros MP3-at rámásolni se egyszerű, mer' itunes. No meg tényleg ciki lett szépen lassan...

    Droidos telót veszek, valami komolyat! Nézegettem én rögvest a Samsung Galaxy S4 Zoom-ot, de aztán röhögőgörcsben törtem ki, mert olyan egy ocsmány böszme lófaxt én akkor sem veszek meg, ha olcsó, meg azzal, hogy a faxba fogok én futni??? Hát lefutok 10 km-t és kipotyog az optikája basszus... de, hogy elállítódik az tuti.

    Jó. Nézegettem a Sony Xperia Z kategóira körül. Röhejesen szar képet csinálnak 21 MP körül, miközben ilyen laza 130k-s telefon. Aztán vegyek Sygic-et akciósan még hozzá? Miközben egész eddig legál ingyen használtam. Grrr.

    Aztán végül is Dzsini ültette el bennem előszór a gondolat szikráját, hogy amire én használom a telefont, arra egy jobbfajta Nokia az egyik legjobb választás.

    - GPS, legál, de ingyé', mert megszoktam
    - ütős fotós masina, ütős videózási képesség, sötétben is szép képet lőjön ám!
    - futós dolgok
    - zenehallgatás sokszor kihangosítva, mikor senki sincs a közelemben a semmi közepén

    Ebben a Nokia Lumia 1020 talán a lehető legjobb választás.

    Az árát NAGYON elírtad! 118k-ért vagy 4-5 cég is forgalmazza + régi telóm ára ebből lejön, úgy már erősen barátságos kezd lenni.

    És a másik nagyon fontos szempont: NEM veszek fényképezőgépet, + navit a cégesbe, mert nem vagyok málhás ló. Egy készülék tudjon 3-4-5 dolgot és azt frankón ám, mert sokat fizetek érte! N8 sőt anno az N82-öm is nagyon rendben voltak ezen a téren.

    Hát ezért...

  • wantonly
    #204580
    Értem én, hogy ez egyben van, nem kell külön fényképezőt cipelni. De ez számomra irreális összeg egy dobozért, akármi van benne.