311802
  • Fpocok
    #204739
    Grat! Imádom :D
  • Rapid81
    #204738
    Ezt is befejeztem...

  • zorrobomber
    #204737
    GOG Battle of the Games 75% Off:

    Caesar III
    Pharaoh + Cleopatra
    Zeus + Poseidon
  • Micsu
    #204736
    tessék
    6 millió embernek van skyrime steamen

    nah most a 20 milliós összeladásból, ki lehet számolni hogy mennyi is a pcs
    ez a 86/14 sehogy se klappol, mondtam én
  • zorrobomber
    #204735
    dankoros? az milyen játék?
  • IMYke2.0.0.0
    #204734
    Most meg ez van terítéken?
    Ha tudnék linkelni statisztikát, azt sem hinnéd el...
  • Micsu
    #204733
    mire nem jött össze amit vártál? valami mobilos fps? :D
  • grebber
    #204732
    Ez is komoly lesz Ilyen szarokra bezzeg állandóan össze jön a pénz
  • grebber
    #204731
    Azért az early access se egy leányállóm!

    Interstellarral az élen rohadt single-t már mióta várom de szerintem már soha nem lesz berakva
  • genndy
    #204730
    Fogalmam sincs, google első találat volt. Csak arra kellett hogy mennyivel többen vették konzolon mint PC-n.
  • Fpocok
    #204729
    Oda fog bszni!
  • Micsu
    #204728
    én a vga chartzon olvastam bár ők nem a legmegbízhatóbbak, bár a 4 milliót 2012ben is olvastam már máshol, ami csak retail ergo sehogy se jön ki a 17%ék, steamen még legrosszabb esetben is elment belőle fél millió

    ez mennyire megbízható oldal amúgy?
  • genndy
    #204727
    Majd be lesz szkennelve valahol.
  • DarkSector
    #204726
    Jaja tegnap írtam is hogy undorodásom ellenáre megvettem! :D
  • genndy
    #204725
    http://www.statisticbrain.com/skyrim-the-elder-scrolls-v-statistics/
  • Prince23
    #204724
    Ghost Recon Phantoms - hiba

    Havernak nem akar elindulni a játék, és más egyéb ubis játék sem indul neki, a Heroes kártyajáték sem. ötlet?
  • Szabi #204723
    off: ehavi pc guru-t megvette valaki ? :D

    érdekelne belőle kb 2 oldal :)
  • tomsolo
    #204722
    Steamen láttam olyat ahol a playerek lecseszik az early access game developerét, hogy miért csak ennyi a cucc, szerintük ennél többet kellene kérnie mert.
  • Fpocok
    #204721
    Az áprilisi Gameszar újsághoz dobnak egy The Incredible Adventures of Van Helsing teljes játékot.
  • Micsu
    #204720
    jah és ez csak a retail
  • Micsu
    #204719
    12 körül ment el konzolokra, 4 pcre

    ergo 6 - 6 a két konzol, 4 a pc

    ez sehogy se 86/14
  • grebber
    #204718
    Nem a játékipar süllyed ide az a baj, hanem a sok debil dankoros aki veszi ezeket ,mert bizony veszik őket.
  • genndy
    #204717
    Elfogadom, ha mutatsz linket, számokkal, hogy mennyire nem fogytak PC-n a DLC-k a modolhatóság miatt...
    Tehát azt nem értem, hogy mi alapján állítod hogy ami modolható, ahhoz kevesebb DLC-t vesznek (hihető hogy tényleg így van, de számokat én még nem láttam).
  • IMYke2.0.0.0
    #204716
    Úgy vártam a "konzol témát"...

    Ha konzolon lehetne moddolgatni (vonatkoztasd ide a korábbi hozzászólásom azon részét, amit arra vonatkozóan írtam, hogy a fejlesztők direkt megakadályozzák a játékuk módosíthatóságát), akkor ott sem fogyott volna. Remélem, ezt azért belátod.
  • genndy
    #204715
    Áh. És mi is van a konzolosokkal? Ők bizony nem gyártanak maguknak ingyen kiegészítőket. Tehát ha plusz tartalmat akar, csak a hivatalos DLC-t tudja megvenni (ezért is gyártotta le a Bethesda a házépítős DLC-t, mert igény volt rá - konzolon is).
    És pont a Skyrimnél ~86/14 volt az arány az eladásoknál a konzolok javára. Nyilván kb. ilyen arányban vették a DLC-ket is mint a cukrot.
  • IMYke2.0.0.0
    #204714
    Arról nem tehetek, ha nem érted, hogy egy moddolható játékhoz azért nem vesznek sokan DLC-ket [és ezért nem is éri meg hivatalosan gyártani hozzájuk, sőt, ezért is tesznek 10-ből 9-et helyből moddolhatatlanná a fejlesztők], mert amit el akarnak érni a játékban, azt megtehetik akár maguk, akár más lelkes rajongók által INGYEN.

    A moddolhatatlan játékok esetében a fejlesztők árasztanak el olyan tartalmakkal, amikre jó esetben van kereslet.............
  • Dzsini
    #204713
    A "szeszélyes Április" kifejezés ismerős? :) Tavasz közepén még simán benne van egy kis fagy meg ilyesmi az időjárásban, akár pár nap havazás is.
  • wantonly
    #204712
    Az szép. Idáig nem ért el a jég, de nálunk is nagyon hideg a szél. Meg van bolondulva az idő, egyik percbe esik, utána süt a nap.
  • IMYke2.0.0.0
    #204711
    Először is, nem sokan - akik meg igen, azok biztos magukra ismernek.
  • Micsu
    #204710
    abban igaza van shepnek hogy itt sokan nem tudják azt normálisan kezelni ha valakinek futja drágább játékokra is mert mindig jön a szokásos szöveg amiket már idéztünk lejjebb
  • genndy
    #204709
    Azt mondjuk én sem értem, hogy mi köze a modolhatóságnak ahhoz, hogy hány DLC jelenik meg a játékhoz? Annyi jelenik meg amennyiről úgy gondolják hogy megéri.
  • Shep
    #204708
    Nyilván én vagyok a hülye, mint mindig, már azt sem tudom miről beszélek, lehet többet kellene innom, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #204707
    Megint sértődötten elvonulsz, amikor egyszerűen nem gondoltad át, amit írsz?
  • IMYke2.0.0.0
    #204706
    Senki sem beszélt homemade komplett küldetéscsomagokról.
    Most lusta vagyok utánanézni, és mondjuk nem is érdekelnek a pontos adatok, de arra emlékszem, hogy a Skyrim még ki sem hűlt, és már dőltek a módosítások hozzá - mert a motor lehetővé teszi.
  • Shep
    #204705
    Tévedtem, csak nem volt érthető miről beszélek. Na asszem egy időre megint elég volt.
  • Tinman #204704
    Pedig egyszerű a nagy számú játékvásárlás mögött álló elv:

    Bundle.-> Tartalma legyen mondjuk 6 db. játék. -> Érdekel belőle valami?

    - a, Nem. -> Nem veszem meg.

    - b, Egy. -> Igyekszem maradékokat cserélni, ha nagyon kéne, megveszem végül. Keletkezik +5 játék, melyeket beaktiválok, mert miért ne? Nem zavar. Tán még kártyás is, tán még kártyapénz is jön belőle. Vagy ha már megvolt 1-2, akkor van cserealap.

    - c, 2 vagy több cím. -> Instant buy + lásd a b, pontot.

    Egyszerű nem? Így pár dolláros pakkokból is hamar hízik a acc, nem kell hozzá súlyos ezreket elverni.
  • genndy
    #204703
    Hivatalos CK előtt max. modell- meg textúracserét tudtak csinálni a hozzáértők is (kb. mint a Borderben), de új tartalmat biztos nem tudtak belerakni. Azok csak CK után jöttek.
    Meg nem hiszem hogy ne csináltak volna több DLC-t ha látnak benne pénzt, csak már a TESO-ra kellett koncentrálniuk (vagy a következő saját játékukra, akármi is legyen).
  • IMYke2.0.0.0
    #204702
    Jégeső után, már olvadozás közben (olyan hideg szél fúj, hogy kabátot kell húzni):

  • tomsolo
    #204701
    FC3-ról semmit sem olvastam el, 2 screenshotot láttam róla és már került is a kosárba.

    Shift 2-ről mindent elolvastam - én állat - be is dőltem szépen a maszlagnak.
  • IMYke2.0.0.0
    #204700
    Úgy, hogy a Skyrim-hoz például nem volt pofikájuk több DLC-t kiadni, mikor még a hivatalos mod kit előtt szarrá moddolták hozzáértő emberkék a játékot.

    Borderlands 1-2 esetében, ha vért pipikélnek az emberkék sem tudnak modell átszínezéseken [ahhoz is külső program kell, hogy a játékban megjelenjen] kívül semmit sem elérni.