311802
  • Rapid81
    #204779
    Clash of the World Bundle
  • Zóanagyvarázsló
    #204778
    Értem a poént, de most, hogy mondod, nekem nincs okom úgy érteni, mert nem én tettem kategorikus kijelentést, te viszont - szokás szerint - igen, ráadásul az ellenvéleményekkel szemben látszólag hajlíthatatlanul, kiszólásokkal.

    Tehát én nem érzem indokolatlannak genndy megjegyzését, az én szemszögemből kettőnk között is éppen ezért volt többször konfliktus a múltban. Eredetileg nem állt szándékomban ezt ezúttal is az orrod alá dörgölni, de mivel szinte "rákérdeztél", talán nem gond, ha leírtam, hogy kívülről mennyire másképp néz ki az érvelésed. Ha nem figyelsz erre oda kicsit jobban, úgyis lesz még fölösleges vitád ebből, legfeljebb mással.
  • grebber
    #204777
    Face of War felkerült steam-re!
    Na már csak a best of előd kell a Soldiers Heroes of World War 2
  • wantonly
    #204776
    Gratula! Azért ehhez kellett egy nagy adag elhatározás és az ötlet is egyedi, legalábbis én még nem láttam ilyet.
  • IMYke2.0.0.0
    #204775
    Szóval, te is hatalmas empirikus kutatások után állítasz nekünk valamit... linkelhetnél egy komplett tanulmányt az ügyben, vagy nem hiszünk neked.
    //Értsd az egészet úgy, ahogy az a beszélgetés lefolyt, amihez hozzászóltál.
  • Zóanagyvarázsló
    #204774
    Elszúrták Jane Jensenék a Moebiust? Megmondom őszintén, nekem a GK remake-je sem tűnik túl lenyűgözőnek az eredeti mellett, de ez talán csak én vagyok, és ott a már meglévő tartalmat nehezebb elszúrni.
  • Sir Quno Jedi
    #204773
    Gyün lefelé a broken sword 5 nagy update-je, szvsz. ez az új epizód lesz.
  • Zóanagyvarázsló
    #204772
    Valójában több tipikus, DLC-kkel erősen fertőzött játék esetében jelentős a modding szerepe is. Lásd a Total Warokat, a Civilizationöket, a Paradox stratégiáit, ráadásul éppen ezen esetekben akadnak bőven lópáncélok is.
  • IMYke2.0.0.0
    #204771
    "Elfogadom, ha legalább a nagyságrend stimmel, vagy legalább van egy szám. De nincs, tehát csak találgatsz."

    Te is találgatsz.
    Sőt, tovább megyek: garantálom, hogy semmiféle felmérés nem készült, hogy "felhasználók, akik azért nem vettek DLC-ket, mert a játék moddolható volt".

    Remélem, elfogadható empirikus választ kaptál egy hipotetikus beszélgetésben, mely nem doktori disszertációk, több éven keresztül folytatott statisztikai felmérések, és Nobel-díjas kutatók véleményének szummázása volt.

  • Fpocok
    #204770
  • genndy
    #204769
    Nem, azon nem segít.
    Rosszul kezeli a játék a memóriát, és ha elfogy akkor döglik. Megoldás: SSME - Skyrim Startup Memory Editor. Nexuson fönt van, SKSE kell még hozzá. Itt áradoztam róla egy sort, meg van link is.
  • Fpocok
    #204768
    Akkor megnézem unoff patchel.
  • zorrobomber
    #204767
    Nekem eddig a 30+ óra alatt egyszer sem crashelt, pedig modokat is bőven pakoltam alá, alt+tab is megy. Na de majd az okosak biztos segítenek(topikban kérdezgetnék a helyedben), az én óraszámom nudli :)
  • zorrobomber
    #204766
    Amúgy meg:
  • Fpocok
    #204765
    Igen.
    De modok nélkül is állandóan crashelt nekem. Alt tabról meg már nem is álmodom.
  • zorrobomber
    #204764
    Modokat telepítettél? Ha nem, akkor inkább a géped háza táján keresgélnék, mert alapból elég stabilnak kéne lennie.
  • kill3r21
    #204763
    Nem tudhatod :)
  • Fpocok
    #204762
    Ezzel az unoff patch-el lehetséges, hogy kevesebbet crashel a játék? Nálam ez a gamebreaker... állandóan összefossa magát.
  • lalakov
    #204761
    Köszi. :)
  • kigyi
    #204760
    Dobtam rá én is egy share-t, köszi a lehetőséget! Igaz, hogy nyerni nem fogok, de szép felajánlás!

    ui: közel 4 hónapja nem nyerek steamgifts-en sem pedig elköltöm a max pontot mindig :D
  • genndy
    #204759
    DLC-k és ára(i)k :)
  • genndy
    #204758
    Kössz.
  • lalakov
    #204757
    213 hsz. ? Mi volt ma a vita tárgya? :)
  • genndy
    #204756
    Azt egy percig sem vitatom, hogy a modolás tök jó dolog, és rendes is a Bethesda részéről hogy közzétették az eszközt, amivel tényleg javítani és változtatni lehet a játékon, meg rengeteg plusztartalmat belevinni. Nekem is rengeteg mod van fönt a Skyrimhez (köztük az unoff.patchek is). Ezért is játszok PC-n, mert itt megvan erre a lehetőség.
    A hangsúly azon volt, hogy a modolható játék miatt összességében nem fogy kevesebb DLC - állítom én.
  • Rapid81
    #204755
    Íme!







  • kill3r21
    #204754
    Majd toljuk boxon :D
  • tomsolo
    #204753
    " mindegy hogy a játék modolható vagy sem, és milyen jó modok jönnek ki hozzá"

    Nekik lehet, hogy mindegy de játékosként egyáltalán nem mindegy főleg amikor az összeerőlködött DLC hibáit végre ki tudja javítani vki, ingyen és bérmentve.
  • grebber
    #204752
    Amúgy ennyi szenvedést nem ér meg nekem! Saját accountommal jelentkeztem úgyse nyerek soha semmit.

    Meg ilyen gépigény mellett majd 2 év múlva 1500-ért berántom az übergoty-os minden dlc-vel!
  • kill3r21
    #204751
    Sejtettem :D
  • genndy
    #204750
    Az szép, köszi!
    (nincs facem, kihagyom, több esélyük van másoknak)
  • DarkSector
    #204749
    Felesleges...jóba vagyok Killer-el. :D
  • grebber
    #204748
    Köszi! El is kezdem gyártani a facebook illetve youtube accountokat!
    Epic!!!
    Haverjaimat is aktiválom!
  • kill3r21
    #204747
    Szívesen, sok sikert annak aki jelentkezik ;)
  • genndy
    #204746
    Elfogadom, ha legalább a nagyságrend stimmel, vagy legalább van egy szám. De nincs, tehát csak találgatsz.
    Azt el tudom fogadni, hogy tényleg kevesebb DLC fogy PC-n olyan játékhoz, ami modolható. Viszont, állítom, hogy a konzolosok miatt (akik egyelőre nem tudnak modolni) ez nem jelentős: ők eleve többségben vannak az alapjáték vásárlásánál is, és nem tudnak kiegészítőt készíteni, tehát abból is gyárit vesznek -> nem észrevehető a DLC-t-nem-vásároló PC-sek száma. Annyira biztos hogy nem, hogy a kiadó is észrevegye -> továbbra is fognak DLC-ket készíteni, és jó eladásokat produkálni, mindegy hogy a játék modolható vagy sem, és milyen jó modok jönnek ki hozzá.

    Micsu: oké, lehet hogy nem stimmel az érték, de amit ki akartam hangsúlyozni, az igaz: a konzolosok vettek/vesznek több Skyrimet, konzolon jobban fogyott, és a modolhatóság hiánya miatt biztos hogy vették a DLC-ket is.

    Rapid: gratula, ez marha jó lett! Tedd már hozzáférhetővé a négy eredetit is légyszi.
  • Fpocok
    #204745
    Kössz a többiek nevében!
    [apro][off]Nekem ez sok, úgyhogy kihagyom.
  • DarkSector
    #204744
    Oks van egy Watch Dogs-om. :DDDDDDD
  • kill3r21
    #204743
    Sziasztok srácok, bocs az inaktívkodásért!
    Feldobtam egy Watch Dogs nyereményt, ha valaki gondolja katt ide :)
  • zorrobomber
    #204742
    Jó gyorsan!
  • ZsZso
    #204741
    Hatalmas! Ügyes vagy! Nekem ilyen sose jutna eszembe, azt se tudnám hogy kezjdek hozzá.
  • DarkSector
    #204740
    :D