311802
  • IMYke2.0.0.0
    #204819
    "Az ilyen megjegyzéseidről "

    Összekeversz valakivel. Most írtam le először ilyesmit.
  • Seth
    #204818
    "A hangnem: lakonikus, nyugodt."

    Az ilyen megjegyzéseidről mindig a Mass Effect Elcor faja jut eszembe
  • IMYke2.0.0.0
    #204817
    Már pedig - bármily hihetetlen - nem kategorikus kijelentés volt. Legfeljebb a te szemüvegeden keresztül. Erről pedig abszolúte nem tehetek, legfeljebb és csakis te.
    Tudok jobbat: ha annyira zavarnak a hozzászólásaim, ne olvasd őket és nem lesznek összetűzéseid velem.

    A hangnem: lakonikus, nyugodt.
  • bon
    #204816
    Én rányomtam, semmi adatot nem kér, csak reseteli a jelszót és küld egy linket ahova az újat be kell írni. A küldött link meg már shift.gearboxsoftware.com oldalra mutatt.
  • Dzsini
    #204815
    Egy átjáró lehet a cím, amivel statisztikát készítenek, hogy hányan nyomnak rá az emailben küldött linkre?

    (nincs ilyesmim, csak tippelek)
  • bon
    #204814
    Nyugodtan rálehet nyomni, mert valós.
  • Dzsini
    #204813
    Csak az a baj, hogy a maradék 10% teszi ki az esetek 50 százalékát
  • ZsZso
    #204812
    Mindig tanul valamit az ember.
  • Botond #204811
    Kijött a hearthstone (vagy mi a blizzard kártyás játéka) iOSre is. Még volt időm tesztelni, csak letöltöttem.
  • grebber
    #204810
    Mivel nincs megerősítve csak xy szivárogtat és halották valahol ,persze hogy nem fogják 72-es betűmérettel 32 felkiáltójellel cikkezni!

    De szerencsére az ilyen infok 90%-a beigazolódik mindig.
  • Dzsini
    #204809
    És mondjuk pont most a Heartbleed környékén és utána jól lehet ilyesmikkel halászni, és bizonyára ezt sokan ki is használják.

    Nem árt egy kis paranoia, és tényleg megnézni, hogy valóban azon az oldalon járunk-e egy jelszóváltoztatásnál, ahol szeretnénk.
  • Malakai
    #204808
    Az elméletileg egy mail lista, email kampányokkal, ilyesmikkel foglalkozó cég, MailChimp, szóval ebből nem lehet megmondani, még lehet legál.
  • ZsZso
    #204807
    Szőr feláll a hátamon, amikor egy cikk címének végén kérdőjel szerepel. Mégis mit akarnak vele elérni? Azt jelenti, hogy még csak annyira sem biztosak a dolgokban mint amikor lehagyják a kérdőjelet? Pedig akkor is képesek hatalmas nagy blődségeket írni. Ennél már a Bors is igényesebb. Pfej.
  • Fpocok
    #204806
    Jó dolog a paranoia, de a levél legit volt.
  • Seth
    #204805
    Hát ha a Arc System Works csinálja, akkor ez csak valami rajzolt verekedős cucc lehet :) Mint a Betrayal volt, csak igényesebb, mert ehhez nagyon értenek ASW-nél .
  • grebber
    #204804
    Készülőben az új BloodRayne?
  • Rapid81
    #204803
    Talán mert a link a következő: gearboxsoftware.us-1.list-manage.com.....

    Szerinted honnan veszem?
  • Szabi #204802
    nem szoktam állandóan 120ft-os vackokkal szarakodni, ez most kivételes eset :DD

    viszont olyan játékok virtuális elindításával amik régóta megvannak, már több mint 7ezer ft összejött, és még csak sok játékom sincs.. viszont van egy csomó játék amiért nem is adott kreditet, hiába oldottam fel.. szóval ennél még jelentősen többet kellet volna már adjon arra hogy néha egy program fut a háttérben amíg amúgy is megy a gép.. :)
  • Fpocok
    #204801
    Ezt honnan veszed?
  • Rapid81
    #204800
    GMG-vel soha többet, semmit nem kötök össze... Elmehetnek az anyjukba. Meg azzal, hogy dollárban vásárolok, kb 10x annyit spórolok, mintha ezekkel a dolgokkal szórakoznék, amikkel te. :)
  • Rapid81
    #204799
    Akinek jött SHIFT jelszóváltoztatós email, rá ne nyomjon! A linknek sok köze nincs a Gearbox-hoz...
  • Szabi #204798
    nem volt 2 perc a vásárlás és a feloldás.. fél nap múlva meg jön vissza a kredit.. (utánna meg törlöm ami fel lett oldva) :D
  • zorrobomber
    #204797
    Annyi idő alatt míg ezt összetalicskázom regelek playfire-ra stb. a sokszorosát keresem meg ennek az 1 fityingnek.
  • Szabi #204796
    Poker Night at the Inventory gmg-n £0.81, -10%-os kóddal £0.73, £0.10-et visszaad a vásárlás miatt, playfire-n meg 6napig visszaad £0.95-öt.. tehát 0,73at költve a zsetonokból, visszajön 1,05 és még egy játékom is lett
  • ratgab
    #204795
    Utolsó pár gondolatot olvastam ott azért elég keményen megy az osztás, de biztos én látok bele többet, mint ami.
  • zorrobomber
    #204794
    ja, én is kihagyom, még a végén megnyerném :)
  • MerlinW
    #204793


    Személy szerint kihagyom, de le a kalappal :)

  • Zóanagyvarázsló
    #204792
    Én viszont hajlandó lennék, ha valaki beavatna. Persze lehet, hogy csak a szokásosról van szó: két ember nem ért egyet, és ezt egyesek balhénak vélik, ahogy arra Tinman is rá szokott mutatni.
  • genndy
    #204791
    #204759
  • ratgab
    #204790
    Nem használom a playfire-t.
  • darkling
    #204789
    ÉS Gun Monkeys playfire reward-os is még 4 napig.
  • Scooter
    #204788
    Köszönöm itt is ezt a nagyszerű kalandjátékot
  • ratgab
    #204787
    Nem vagyok hajlandó elolvasni, csak megrőkönyödésemet fejeztem ki.
  • Zóanagyvarázsló
    #204786
    Hol? Mikor? Törölte már valaki? Én nem látom.
  • ratgab
    #204785
    Félve mondom, de 3 közülük kártyás is...
  • wantonly
    #204784
    Beruháztam rá.

    A Gun Monkeys ad egy plusz giftet aktiváláskor!

    A Home Sheep Home pedig viccesnek tűnik. :)
  • ZsZso
    #204783
    Ingyen WildStar béta kulcsok.

    Beta Period: April 18, 7:00AM PDT - 20, 11:59PM PDT
  • Fpocok
    #204782
    Ez nem igaz... mé hazudsz? :D
  • Rapid81
    #204781
    Itt? Bárki, bármin képes. :D
  • ratgab
    #204780
    Már megint mi a szaron tudtatok összebalhézni?