311802
  • IMYke2.0.0.0
    #204859
    Esküszöm, ha bundle-ba lesz azonnal megveszem, még ha nem is játszok vele rögtön :)
  • Botond #204858
    Mindig, kivéve, amikor mégsem. Értem. Szóval akkor neked beteges lakásbirtoklási vágyad van. :D

    Meg akinek van 100 forintja, és abból vesz vmit 90ért, és a felét behitelezteti, annak akkor most futotta arra a valamire, avagy sem? :D És most vegyük azt az esetet, amikor az el nem költött 45 forintjából nem befizeti a gázszámlát, vagy vesz még egy színes tv-t, hanem mondjuk leköti, állampapírt vesz, részvényt, szóval vmi likvid cuccban tartja.
  • MerlinW
    #204857
    Én mindig addig nyújtózkodtam, ameddig a takaróm ért. Mondjuk nekem sosem voltak ilyen beteges birtoklási vágyaim. Amire futja és szükségem van azt megveszem, amire nem futja azt nem veszem meg. Ez alól - ahogy korábban már írtam -kivétel az ingatlan téma.
  • Tinman #204856
    Nem.

    A magunkfajtának 1200 Ft se kevés, neki a 120k is annyi, hogy meg sem érzi. Több, mint 1 milkás havi fizetése van, ZRT-je, számtalan háza, autója... a 80k neki nem tétel. Semmilyen szinten nem az.
  • arty
    #204855
    Trials Fusion 20$ (usa accosoknak)

    -20% kód: O3H7FE-D4NFO0-F0LIGK

    = 16 $ / ~3500-3600ft

    (season passos verza 32$, azaz 7200ft, egyelőre ennyit nekem nem ért - evolution dlc-ivel se haladok túl jól :D )
  • Botond #204854
    Már hogy az a kérdés, hogy melyik a több. :D
  • Botond #204853
    Van 100 forintod. Kinézel vmit ami 90 forintba kerül. Van két lehetőséged, az egyik, hogy megveszed 90 forintért, és marad 10 forintod, a másik, hogy megveszed 45ért, és felveszel 45 forint hitelt és marad 55 forintod. Innentől kezdve már csak az a kérdés, hogy a hitel futamideje alatt fizetett vagy az ugyanezen időszak alatt forgatott el nem költött 45 forint hozama (illetve ezek nettó jelenértéke a több). Ez sima matek.

    Persze lehet elvi/meggyőződés alapon is megközelíteni dolgokat. Én például azt hiszem, hogy aki ész nélkül vásárol az hitellel és hitel nélkül is ész nélküli, akinek meg esze van, az a hitelt is tudja megfelelően és a helyén kezelni, merthogy ezekhez a dolgokhoz a hitelnek amúgy semmi köze. :)
  • MerlinW
    #204852
    Aki hardvert vesz hitelre, annak úgy kell:) A világ legnagyobb butasága hitelre venni valamit aminek másnak felére esik az értéke, az csúcsélettartama meg 2-3 év. Kb mint az új autó esete. Aki csak hitelre tud venni autót az használtat vegyen, mert mi értelme venni hitelre egy 6 millás kocsit aminek az értéke 4 milla lesz abban a pillanatban ahogy kigurul a szalonból?:)

    Az a baj az emberekkel, hogy ész nélkül vásárolnak. Persze ugyanakkor nagyon jó a világgazdaságnak:)
  • arty
    #204851
    Ez tuti megy és még 4 játékos osztott-képernyő is van, a kérdés - lehet billel is menni a kontrolleresek mellett?
    Sajna nekem már nincs fent, nem tudom kipróbálni.
  • grebber
    #204850
    Nem fogy az új Thief -66% MÁR MOST!!!

    Kuponnal 8.16 font

    Akkor még várok lassan bundleba lesz
  • Rapid81
    #204849
    Úgy néz ki megy benne.
  • arty
    #204848
    Next Car Game

    még mindig megvehető 25$-ért, steam early accest ad.
    ma jött hozzá egy 2 gigás frissítés: új pálya!
  • Botond #204847
    Óriási ez a komment így! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #204846
    Mindenek előtt: örülök, hogy nagyjából egy véleményen voltunk - egyező ugye sosem lesz, hiszen az emberek már csak ilyenek, de ezzel egyáltalán nincs is baj.
    A nagy általánosságos dologra: én csak akkor merülök bele egy-egy komolyabb beszélgetésbe (vitába - nézőpont kérdése), amikor van önálló véleményem, amit igaznak, védhetőnek érzek - ezért is eszkalálódik ugye, hiszen a másik fél meg ragaszkodik a saját vélt/valós igazához.
    Előfordult nem is egyszer, hogy hagytam a francba az egészet, mert a "vita" partner olyan magasságokban járt már, amihez semmi kedvem nem volt, vagy személyes síkra terelte, vagy nonszensz volt már az egész... várjunk csak... de hisz a való életben is így folynak a beszélgetések... (okos enged, bolond szenved - nem félreértendő!)
    Van, amikor a "ráhagyás" a legjobb megoldás a béke érdekében. Én utóbbit tartom szem előtt, semmit az esztelen, és parttalan vitákat - arról meg aztán nem is beszélve, hogy amit élőszóban le lehetne tudni mondjuk 2-5 perces dumcsival, az itt, a fórum keretein belül akár 1-2 napos is lehet... ehhez meg nekem sosem volt és lesz kedvem, hiszen az internet mellett eltölthető idő kevés és drága [főképp, ha mást is szeretnék csinálni - játszani, olvasni, keresni stb.]
  • benőmenő
    #204845
    Sonic versenyzőst megnézem, hátha van az itteni sparban.
    Azt lehet split screen coop-ban tolni, úgy hogy az egyik játékos kontrollerrel a másik pedig billentyűzettel?
  • Micsu
    #204844
    ebben a vitában nagyjából veled értettem egyet, meg én is próbáltam az igazam linkkkel alátámasztani, ezért írtam hogy általánosságban mert nem ere a vitára gondoltam


  • IMYke2.0.0.0
    #204843
    Arról meg aztán ne is beszéljünk, hogy sem genndy, sem Zó nem érvelt mással, csak azzal, amit [i]ők[/i]] tartanak igaznak és hihetőnek - mi alapján is? ha már az én véleményemet megtámadják? -, miközben az egész piacról beszélgettünk mi, kis porszemek.
  • IMYke2.0.0.0
    #204842
    "én nem is emlékszem olyanra hogy meggyőzött volna valaki téged"

    Látod, ebben (is) tévedsz.
  • Botond #204841
    Karibost ne hagyd ki semmiképpen! Most több helyen láttam 1000-1500 pénzért dvdn, sehova nem regisztrálható, és sehol nem is lehet online megvenni, ezért sajnos nem annyira forog közkézen, de ennek ellenére az a csúcsa ennek a kategóriának (fenntartva a jogot, hogy marvel,kaland és hobbit ismeretlen számomra, szóval lehet már csak 4. legjobb :D).

    xbox liveon 3k, ott van egyedül online letölthető, ami számomra elérhető. :)
  • Micsu
    #204840
    mondjuk abban Zónak igaza van (ettől a vitától eltekintve, általánosságban is) hogy egy ellenvéleményt nehezen tudod befogadni/kezelni, én nem is emlékszem olyanra hogy meggyőzött volna valaki téged a saját igazáról, a tiéddel szemben
    mikor már unod (ami 1-2 post után bekövetkezik) jön az off, ne olvasd a hozzászólásaim, kiszálltam stb stb
    nem értem miért kell egyből ignoránsan viselkedni ha másnak más a véleménye? sztem mindent meg lehet beszélni még ha kicsit eluralkodnak az indulatok akkor is
    és nem támadni akartalak csak egy észrevétel mielőtt én is hasonlókat kapok mint Zó :D
  • Rapid81
    #204839
    Sonic, nem Sony.
  • Rapid81
    #204838
    HAWX 1-2 (2 UPlay-es), Splinter Cell Double Agent, Sony All-Stars Racing Transformed (Steam), PoP Forgotten Sands és PoP Sands of Time 999 HUF az Intersparokban.

    Itt Szolnokon még mindig van Euro Truck Sim 2 + Going East.
  • benőmenő
    #204837
    Bocsi, közben megoldódott.
    Ha valakinek hasonló gondja lenne nekem ez megoldotta:
    http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=59385385&postcount=102
  • Dzsini
    #204836
    A Star Wars részek nagyon profik, a III-ban van egy "stratégiai" játék amitől annyira nem voltam elájulva, de azon kívül mindegyik korrekt.

    Nekem a Harry Potterek maradtak ki (most szemezek is velük), meg a Hobbit és a Movie persze.

    Igazán rossz rész összességében nincs köztük - persze értem azt is, aki a sokadik példánynál már nyűglődik a "kaptafa" érzés miatt. Én élvezem, szórakoztató kikapcsolódás, főleg ha arra jár egy unokaöcsi, és lehet ketten rombolni :)
  • Botond #204835
    Marvel, hobbit, legokalandról semmi infóm.
  • Botond #204834
    Nálam a karibos a csúcs, de HP1-2 is élvezetes volt. Batman1-2 jópofa,jópofa, de nem az igazi, lotr-ba belekezdtem, de még nem tartok sehol, meg sw-ost tolom néha, az is jónak ígérkezik. Sajnos az indijánosok kimaradtak, illetve az egyiknek a demóját toltam.
  • Dzsini
    #204833
    Nem nyúltál mellé, mert marha jó szórakozás az is, ízig-vérig LEGO játék. Én csak annyit írtam, hogy nekem a Marvel és a Batman2 jobban bejött. De ez mondjuk egy 10-es skálán számomra 8,5 (LoTR) 8,75 (Batman2) és 9 (Marvel) pontot jelent :) És ha a kölöknek jobban bejön az a világ, akkor meg végképp nincs kérdés. Jó móka mindegyik ilyen nyílt világos játék.
  • benőmenő
    #204832
    Srácok, valaki tudna küldeni egy motionjoy ds3 tool install fájlt?
    Letölteném én is de, megszűnt az oldaluk
  • arty
    #204831
    nabasszus :D
    akkor lehet mellényúltam... valahogy a marvel-lego figurák annyira nem tetszettek, talán a kölöktől is távolabb áll (nemsokára 8 éves) :/

    mindegy, mostmár ez marad - amíg nem jön egy 5eurós SW :)
  • ZsZso
    #204830
    Nekem nagyon bejött a LOTR! HP -k után talán ez volt a legjobb (ízlések és pofonok). Asszonykával 100% -ra toltuk végig, úgyhogy jó pár órát beleöltünk. Jó vásárt csináltál!
  • arty
    #204829
  • Dzsini
    #204828
    A LOTR-tól én annyira nem voltam elájulva. Persze van benne bőven tennivaló, a szokásos milliónyi karakter, és van pár zseniálisan felépített (és nem is túl egyszerű) pálya benne, de személyesen nekem a Batman2 és a Marvel jobban bejött, valahogy több lehetőséget érzek bennük.

    A végén Szauronnal végigrombolni a pályákat mindenesetre nagyon jó móka :)
  • arty
    #204827
    vettem most egy 5$-os LEGO LOTR-t, állítólag az jó (én csak star warst nyomtam anno kollegával, ill indiana1-et egyedül kicsit)

    star wars pótléknak (anyád lukácsarc!), lányomat is megpróbálom ráállítani és akkor kóp :D
  • IMYke2.0.0.0
    #204826
    Nemrégiben még te írtad valakinek, hogy ne gondolkozzon végletekben...

    Mi van, ha X emberkének azért duruzsol az "i7 meg a GTX nagyonsok a gépében", mert 0% THM-s hitellel vásárolta?
  • Dzsini
    #204825
    ...és közben ott duruzsol az i7 meg a GTX nagyonsok a gépében.
  • arty
    #204824
    "Q5-ös Audis ügyfél sajnál 80k-t a térképfrissítésre inkább nem is használja. Száni."

    ez akkor olyan ember lehet, mint akik itt nem adnak 1200at egy jó játékért, mert "még drága" ...
  • arty
    #204823
    NNa. Megvolt amerika kapitány 2.
    Sajnos nem értünk oda az elővételes jegyeinkre, ezért eléggé messze kerültünk a vászontól, ez egy akciofilmnél nagy baj... tehát majd a második nézés itthon lesz reálisabb ;)

    Annyira nem voltam elájulva. Sztori jó, látvány is a helyén, de hiányzott a többi karakter :D
    Előző részben ugye ő egyedül szerepelt, így ott ez nem volt gond, itt viszont a csapat "fele" megvolt, tehát nekem egyszerűen hiányzott a többi.
    A credits utáni bevágás meg az eddigi marvel filmek leggyengébbje, legsemmitmondóbbja.

    Nálam továbbra is az Avengers 1 a tuti, ill. nagyon bízok még az elkövetkező Xmenben (lemaradtam a bővített trélerről is :(((( )
  • IMYke2.0.0.0
    #204822
    Mondom, összekeversz valakivel.

    Ezt is azért írtam oda, hogy Zó még véletlenül se értse rosszul, nem sértegetés, vagy harag beszélt belőlem.
  • Seth
    #204821
    Nem, rengetegeszer láthattuk már tőled, hogy odaírod éppen milyen hangnemben,lelki állapotban írsz
  • Evoluti0N
    #204820
    Köszi. Be is rántottam egyet. Habár most a The Secret Worldre vagyok rákattanva és havidíjas MMO-t többször úgyse veszek, de azért kíváncsi vagyok rá, hogy mitől van mindenki annyira oda érte.