311802
  • Sir Quno Jedi
    #204899
    Jaaaaa, értem, tehát speciális autót kell vegyek (8-48M HUF), hogy a 20k-s NAVI az jó legyen benne. Hát gratulálok.
  • Dzsini
    #204898
    Nálunk "csak" kilencvenvalahány XP-s kliens van, de szerencsére ESET Endpoint védi, és nem MSE. Lett volna különféle nyelveken szólás...
  • zorrobomber
    #204897
    Mondtam ilyet hogy a Lexusban jó cucc van? :) Nyugodtan mondd, minden info érdekes lehet számomra, főleg a sav.
  • Tinman #204896
    "i've got 250 pc, 150 pc on Windows xp."

    MS bmeg -.-
  • Sir Quno Jedi
    #204895
    Mondanék erre valamit, de nem. A jelenleg legújabb és legjobban felszerelt lexusban is ültem, tesztelgettük hazáig és akkor mi van!?!??! Gyári navi nem versenyezhet a folyton változó piaccal, csak ideig-óráig. ÉS horror ára van mindenbe.
  • ZsZso
    #204894
    Douglas Adams FTW. Csak el ne felejtsem a május 25 -i törülköző napot!
  • Dzsini
    #204893
    Találtam egy ilyet, talán kicsit gyorsabb, mint a regedites buhera.

    Talán kevesebb karikán kell átugratni távirányítással a usert.
  • Tinman #204892
    Nesztek Security Essential a k. életbe -.-

    A fasz ex-kollégám egy csomó helyen fennhagyta ahol XP-s vas van még.

    Az ÖSSZES XP-s gépen a mai nappal TOTÁLISAN befagyasztja a vasat. Asztalig eljut, üres asztal, egérkurzor.

    Csökkentett módba nem tudod szabályosan uninstallálni, mert nem engedni, marad a regedit, meg a buhera.

    Egész nap csörög a telefon emiatt a fos miatt. -.-
  • Tinman #204891
    4. kívánság: Igen, szerkeszd vissza. Komolyan! :-)
  • zorrobomber
    #204890
    Nyilván nem láttál még jót, megértem :)
  • Fpocok
    #204889
    Játék mappa.... de csak akkor tette át oda, amikor befejezte a letöltést.
  • Dzsini
    #204888
    Lehet, hogy Dirk Gently alapján Zen típusú navigációt használ: ami egyszerűen abból áll, hogy keres egy olyan autóst, akiről látszik, hogy tudja, hová megy; és azt követi.
  • genndy
    #204887
    Mármint a kettő közül végül hol? :)
  • Botond #204886
    Belátta, hogy a navi a gyengéknek való, az igazi férfiak papír alapú térképekkel is eltalálnak bárhova. Navi az olyan, mint a járókeret, nem mindenki szorul rá.
  • Micsu
    #204885
    hagyjuk ezt a csávót, látatlanba neked adok igazat vele kapcsolatban de azért ne általánosítsunk :)
  • Dzsini
    #204884
    Így nem poén, hogy utólag átszerkeszted - visszaszerkesszem? Most már lejárt az 5 perced :)
  • Tinman #204883
    Wut?
  • Sir Quno Jedi
    #204882
    Vagy térdelve bokázik.
  • Dzsini
    #204881
    Bokáig térdel?
  • Tinman #204880
    Nézd én azt látom, hogy mágnes golyós karkötőre 200k-ért telik, futja a kertbe napelemes törpére, kombuccsa ivókúrára, meg sarokba vágott abflexre, de a napi használatban levő térképfrissítésre nem, külön navit meg nem hajlandó használni. Száni.

    Amúgy igen... van olyan alkalmazottja, aki 6 órában 40k-t visz haza és bokáig a csirkeszarban gázol.
  • Micsu
    #204879
    meg lehet hozza ki az új a8ast jövő héten, minek frissítgessen :D
  • Tinman #204878
    Ha ezt Zorrobomber megHAJA!
  • Zóanagyvarázsló
    #204877
    A kategorikus minősítésnek köze nincsen a hangnemhez*, nem azt kritizáltam. A kiszólásokat is csak azért említettem meg, mert olyan érzése van tőle az embernek, mintha direkt erősítenéd, hogy neked van igazad, csakis neked. Értem én ezeket a retorikai fogásokat, el is fogadom, de megint csak a kategorikusságot erősíti.

    A konkrét kérdésben egyébként nem vagyok ellened, a modok és DLC-k szerintem is természetes ellenségek, és nem tudok egyértelmű ítéletet hirdetni az ügyben, mindössze felhoztam pár megfontolandó ellenpéldát. Éppen ezért viszont nem utasítanám el élből a Borderlands vs Skyrim felvetést sem. Más a helyzet, de annyira? Én nem tudom.

    Kategorikusság alatt azt értem, hogy kvázi tényként kardoskodsz a véleményed mellett, aztán persze ha komolyabb alátámasztás kér valaki, akkor már csak vélemény volt (tudom, hogy így is gondolod, de ha visszaolvasod, hogy milyen határozottsággal és mást elutasítóan adod elő, akkor megértheted, hogy ezt könnyen félre lehet érteni).

    Nyilván ha például tényekre hivatkozom (mikor volt mohácsi csata? hány százalékot kapott az Eredeti Játékok párt a hörcsögök választásán? stb.), akkor azokra tényként hivatkozom a hasra ütéssel született véleménnyel szemben. Ha véleményem van, azt meg nem erőltetem másra, hanem leírom - ha már felvállaltam -, hogy miért gondolom úgy. (Ugye gyakran adatokkal indoklom, és azokat tényként védem meg, ha valaki véleménykülönbség okán azokba is beleköt, nem csupán a következtetés logikájába. Ettől persze még tévedhetek konkrét esetekben, rá lehet erre világítani konkrétumokkal.)

    Nem én vagyok az egyetlen, aki téged "félreért". Eleve úgy gondolom, hogy alapvető kommunikációs dolgokról van szó. A fogalmazásodból fakad ez az egész, és én úgy gondolom, hogy vagy annyira értelmes, hogy ezt észrevedd. Én már megszoktam, és ahogy írtam, most sem kívántam rá reagálni, de miután a nekem címzett hozzászólásoddal úgymond bevontál ebbe, kifejtettem, hogy szerintem miért lyukadsz ki a vitapartnereiddel rendre ugyanott. Szerintem egy finomított kommunikációval könnyebben mehetne a ráhagyás is, és építőbbek lehetnének itt az eszmecserék.

    Persze ebben követtem el én is hibákat az évek folyamán, ahogy mások is, de részemről próbálok rajta javítani, és nem jobban áthozni a hangnemet másféle közegekből (baráti társaság, más fórum, "leáld"), mint itt szerencsés. Te is átértékelhetnéd néha a szavaidat, ha zavarnak a miattuk kapott reakciók, mert gyakran tehet róla az ember, ha félreértik, legalábbis az esélyét kis odafigyeléssel könnyen lehet, még efféle unalmas wall of textek nélkül is.
  • Sir Quno Jedi
    #204876
    gyári navik kocsikba mind vicc kategória

    amúgy is egy héten belül jobb van kint a piacon, ezzel nem tudnak versenyezni
  • Micsu
    #204875
    itt inkább annak a kezelésén volt a hangsúly
    ha mindenki egyetértene mindenkivel miről beszélgetnénk? :D
  • Fpocok
    #204874
    Kössz, tényleg ott volt.
  • Botond #204873
    Mindenkinek van pénze, csak mindenkinek más más mennyiségben. :D
  • Botond #204872
    Micsu: - te mindenkinek azt mondod, hogy nincs igaza
    Imi: - nem is, nincs igazad

    Sírvanevetős. :D
  • genndy
    #204871
    Játék mappáján belül leginkább.
    De lehet hogy a Kellékekben van (asszem Witchernél ott volt).
  • Fpocok
    #204870
    Xbone Pókember jegelve.

    Muhahaha.... jó csúnya lehetett akkor a konzolon :D
  • Micsu
    #204869
    igen, akinek van pénze az szórja a pénzt mindenre mivel meg se érzi LOL (nagyon buta gondolkodás, főleg hogy sok embernek már csak az elvei miatt is fáj sokmindenre lóvét kifizetni, olyan mindha a fogadat húznák és ez nem pénz kérdése)
    akinek cége és pénze van attól szívószállal akarja mindenki kiszívni a pénzt, az államtól kezdve különböző cégeken át mindenki, ilyen olyan ürüggyel, eléggé résen kell lenni, de te ezt alkalmazottként honnan tudnád ügyebár
    nameg van aki tudja hogy honnan indult ezért nem költ minden szir-szarra még ha megtehetné akkor sem
  • Fpocok
    #204868
    steames játékhoz volt digital artbook meg soundtrack. Ezeket hun tudom megnézni?
  • Micsu
    #204867
    túl gyorsan válaszoltál :)
  • Tinman #204866
    Csóró vagy, üdv a klubban.
  • Tinman #204865
    Elég részletesen leírtam milyen arc, többet tudok róla, mint kéne. Elég jól gondolom, mert tényeket írtam le.
  • Micsu
    #204864
    az kimaradt hogy mire van sok pénze

    nekem is van pénzem, de van amire 500ftot se adnék
  • Micsu
    #204863
    rosszul gondolod ha szerinted akinek "jó" kocsija van annak biztos hogy sok pénze van :)
  • Micsu
    #204862
    ez a kelet európai felfogás
    a nyugati meg az hogy van pénzem, simán megveszem az autót kpra is, de egy 5 éves hitelre, kis kamattal veszem meg inkább (na ez ami ritka Mon, főleg autóra) és így jól jár mindenki, főleg a gazdaság is (ügye nem kell sorolnom melyik országokban gondolkodnak így az emberek :))

    persze én se vennék kocsit itt Mon hitelre az biztos
  • Micsu
    #204861
    látod milyen, szeret ő kezdegetni :P
  • MerlinW
    #204860
    És élelmiszer birtoklási vágyam:) Kaja és fedél legyen a fejed felett, másra nincs szükséged az élethez:)
    Ha nem a gázszámlát fizeti be akkor... végül is állampapírral is lehet fűteni