311802
  • Fpocok
    #204939
    Hülye vagyok. Persze hogy internally damaged. Az azt jelenti, hogy a belső sérült.
  • Fpocok
    #204938
    Amúgy nekem is olyan, hogy ha rendes töltőről töltöm, akkor az érintőképernyő megörül, viszont ha gépről, usbn keresztül töltöm, akkor nincs gond.
  • Fpocok
    #204937
    externally damaged.
  • grebber
    #204936
    OFF:

    Paypal dispute-ban "jártas" valaki?

    Ebben kellene egy kis segítség.
  • Dzsini
    #204935
    Debut 12 Bundle - Indieroyale
    Yrminsul for: Greenlight Win, Mac, Linux - Desura, DRM free
    Selknam Defense for: Greenlight Win, Mac - Desura , DRM free
    Luna's Wandering Stars for: Greenlight Win, Mac - Desura, DRM free
    Rot Gut for: Greenlight Win- Desura, DRM free . OST
    Storm over the Pacific for: Greenlight Win - Desura, DRM free
    You Are Not A Banana: Chapter 1 for: Greenlight Win, mac - Desura, DRM free and OST
    Pester for: Greenlight Win - Desura, DRM free
    GEARCRACK Arena for: Greenlight Win - Desura, DRM free OST
  • Dzsini
    #204934
    Fénymásolópapírra se nagyon van pénz, szerinted 100 Win7-re van? A webszerverünk egy ugyanilyen Celeronos asztali gép... meséljek, hogy milyen jót tesz az SQL-nek, ha (talán)128K cache van a prociban? :)
  • kigyi
    #204933
    Nekem van, de nem használom :) Az egyik ügyfelem mondta, hogy válasszak neki egy jó navi-t és rendeljek kettőt egyet neki egyet meg nekem, hogy, ha segítség kell tudjak neki segíteni :D Na azóta is a polcon van :D
  • zorrobomber
    #204932
    Az ingyenes térképeket is megfizeti valaki. Szerintetek a térkép az csak úgy magától átrajzolódik?
  • kigyi
    #204931
    BF4 Premium 49.99€ :D :D
  • arty
    #204930
    egen, nekem is LY-re áll az agyam, de megtanultam h J a jó (ezért is nem akartam úgyhagyni: mások is lássák a hibát és ne kövessék el)
  • IMYke2.0.0.0
    #204929
    Meg kell vallani, ly-al szebbnek néz ki [nekem jobban tetszik úgy], de valóban j-vel írandó.
    S nem egyszer előfordult már velem az életben, hogy ly-al írtam, mert nekem szimpibb.
  • arty
    #204928
    muszáJ, azistenit.
  • Micsu
    #204927
    ezt próbáltam neki én is elmagyarázni
    én is csóró vagyok mert nem veszek meg minden bundlet 1 dollárért :(
  • arty
    #204926
    Száni. Originen megszoktható módon.
  • arty
    #204925
    Nem értem, hogyan nem látod, hogy attól még, hogy költesz 200 ezret a pécére, sajnálhatsz BIZONYOS játékokra ezerkettőt :) (miközben nap mint nap megteszed!!!! és nincs is ezzel gond, ahogyan azzal se, h másból meg 3 példányt preorderelsz - attól függően, h mit tartassz számodra értékesnek... )

    Szerintem az nem fizetésfüggő, hogy valaki 80 ezret sajnáljon egy szaros térképfrissítésre - egyszerűen az nagyon sok pénz ilyen témában. (lásd ingyenes ovimaps vagy a 8-10 ezerért élettartamfrissítéses sygic - nyilván valahol ez lesz a mérce és máris dacból SEM veszed meg, annyiér' dugják fel)

    Egyébként meg a lánchajtásnál nincs igazi döntéshelyzeted, szal az torz példa :P
    Gondolom ha nem lenne muszály hajtást cserélni, te akkor is mosolyogva kicsengetnéd, összekacsintva a másik álláson épp akkor 70et kipengető fiatossal ;)
  • wantonly
    #204924
    Origin: Battlefield Franchise Sale
  • Tinman #204923
    Érthetetlen.

    Ott van egy full extrás 20 millás verda és 80k-n szarakodni?

    Ennyibe kerül pont.

    Én sem verem agyon a Volvo szervizest, amikor közli, hogy ebbe az autóba a lánchajtás pakk 300k, sőt még csak azzal sem vágok vissza, hogy bezzeg a Fiat-ba 70-ből megvan -.-

    Más kategória, más világ. Akinek nincs 80k-ja navi frissítésre az ne vegyen 20 millás autót.
  • MerlinW
    #204922
    Én is csak külföldön. Magyarországon semmi értelme, max ha taxis vagy valamilyen sofőr vagy.
  • Botond #204921
    Én se használok navit, szégyellem is magam. :D
  • MerlinW
    #204920
    Egy komolyabb többprocesszoros szerver. Én is ilyeneket (mármint Supermicro gépeket) használok felhőszolgáltatáshoz, egyebekhez. Egy "kisebb" ilyen kiszolgál 50-100 távoli asztalelérést egy időben. Igaz millió körül indulnak, de még mindig olcsóbb, mint 100+ munkaállomást venni. Ráadásul elérhető minden tableten, laptopon, stb-n.
  • Sir Quno Jedi
    #204919
    "izmos vas"??!?!?
  • MerlinW
    #204918
    Fel kell dobni egy izmos vasra egy 2003 server-t és Linux-ról remote desktoppal használni:)
  • MerlinW
    #204917
    Arról nem is beszélve, hogy akinek sok pénze van, annak többnyire azért van sok pénze, mert tud vele bánni.
  • Rapid81
    #204916
    Win7 Thin még a vasalón is elfut. Ez a lényege. Egyébként meg pontosan biztonsági szempontból. Eddig is ment vele a szopás, hát még mostantól...
  • Sir Quno Jedi
    #204915
    Mondjuk fejlesztőknek ez csak púp a hátára, mert sok cucc van ami win7-re fel sem tehető, vagy nem megy. Így aztán marad virtuálgépen a sok XP és szíváshegyek. Lényeg, hogy a host win7 legyen vaze. Gratula.
  • arty
    #204914
    mitől lenne muszáj? csak mert nincs több hotfix xp-re (tuti lesz még...) nem áll meg a világ :)

    512 ram mellé meg az xp is cumi, a w7 az a használhatatlan kategória.
  • arty
    #204913
    Ő meg egy felnivel van vszeg pont ugyanigy :P

    Navira viszont (szerintem jogosan) sajnálja a 80 ezret.
    (hogy emellett nem használ külsőt se, mert csak, nos az már valamennyire minősíti ... de végülis, ha odatalál bárhova.... :D )
  • Rapid81
    #204912
    Itt is a 6-8 éves 2GHz-es Cerkákra megy 512-1GB RAM mellé a Win7 Thin. Muszáj...
  • Sir Quno Jedi
    #204911
    Nálunk gyakorlatilag mindent átcseréltek már win7-re, egy-két renitnes van még, akinek ez folyamatban (mint pl. én).

    Amelyik gépben nem volt elég RAM, abba TETTEK (volt rambeszerzési projekt) és voilá.
  • Tinman #204910
    Fogalmam sincs miről beszélsz.

    Jó játékért bármikor kifizetek, nem hogy 1200-at, de sokkal többet is.
  • zorrobomber
    #204909
    Persze, de olyat kell mondanom amit itthon is lehet kapni. Ha a Dacia-t nem is, az 5-ös Mazdát magamnak is megvettem volna, ha lett volna annyi cash.
  • Dzsini
    #204908
    Nálunk az informatikai osztály részéről a napi ima folyik, hogy ne derüljön ki olyan sebezhetőség, ami kritikus az XP-nek. Ennyi klienst nem tudunk lecserélni (100 új gépre nincs pénz), a mostaniakra nem megy fel semmi újabb (átlagban 512 mega ram, valami 7-10 éves celeron, ráadásul 100+ Win7-8 licencre szintén nincs pénz), az átlag user meg belepusztulna, ha linuxot kapna, ráadásul a word meg az excel se úgy működne, ahogy megszokta.
  • arty
    #204907
    Pont akkora tétel, mint neked az ezerkettő.

    Érzed, de bele semmiképp sem halnál - valamiért mégis sokallod: a szemedben az adott cucc nem ér annyit.
    De ha gondolod, csináld meg az osztást a 1m vs. 80k és a 100k* vs 1200ft közt ;)

    *és akkor még gáláns voltam ...
  • Dzsini
    #204906
    Azért ennél csak több helyre leszerződtetek már :)
  • Sir Quno Jedi
    #204905
    Ennyire mégsenem utálhatsz, hogy dácsiát ajánlasz nekem! Mit vétettem vaze?!
  • Rapid81
    #204904
    Nálunk most folyik az XP-s gépek Windows 7 Thin-re való cserélése. :)
  • zorrobomber
    #204903
    Árkategóriát se mondtam! :) Még mindig a Dacia-t javasolnám, vagy az új Mazda 5-öst :)
  • Tinman #204902
    Váááááá :-D
  • Dzsini
    #204901
    Office 2010? Azt hiszed olyan gazdagok vagyunk, hogy ilyen modern szoftvert használunk? :) ugyan már... (Office XP, alias 2002)
  • Tinman #204900
    ESET EP okozott olyan hibát télen, hogy egy update-je utána az Office 2010 nem indult el.

    Panda meg rendre okozott már olyat pár helyen, hogy a wifit megölte :-/

    Amúgy thx a linket, az a batch file-ba való, must have nekem, mert ma távkapcsolatba egész nap regeditet piszkálom.