311802
  • DarkSector
    #204979
    G2A odabaszós akciók. paypal only
  • Tinman #204978
    Hörcsög topig!

    Feléért vette az már faxa, többi nem lényeg :-)
  • zorrobomber
    #204977
    Hát, azért van még pár szempont ami alapján lehet értékelni egy navit. Vagy szerinted ha elindul akkor már fasza? :D Dzsizösz.

    Pl. nézd meg milyen útvonalat tervez(józan ésszel te is arra mennél -e), mennyire pontos/friss a térkép(egyáltalán tartalmaz -e minden utat), szinkronban van -e a hangutasítás, mennyi idő alatt talál GPS jelet.
  • Totti5
    #204976
    Megvettem, letöltöttem az egész EUt. Ott pihen. Amikor kell beröffentem és visz. Amúgy mit kell(ene) tapasztalni?
  • zorrobomber
    #204975
    Az okosok azt mondják ha sale van azon a héten nem szoktak weeklong deal-t indítani most meg van. Szóval ezen elmélet alapján nem lesz.
  • zorrobomber
    #204974
    Devolver és a Luftrauser ponnincs benne, ehh
  • w77d
    #204973
    szerintetek Easter steam sale lesz most?
  • zorrobomber
    #204972
    Hirtelen most nem rémlik hogy te is vettél -e, általánosságban aki innen vett Sygic app-ot, az majd írja már meg a tapasztalatait!
  • wantonly
    #204971
    Humble Weekly
  • w77d
    #204970
    én csak azért nem fogom azonnal megvenni, mert szerintem durván optimalizálatlan lesz. Részről részre egyre inkább a high end konfigokat célozzák meg.

    Legfeljebb konzolra veszem, egy PS4 beszerzésén úgy is nagyon agyalok.
  • grebber
    #204969
    Én meg kici ocó indiaikatól 2.5 euroért valahogy akiknek facebookon ingyen szórták
  • Szabi #204968
    Grid2-t megjelenés napján vettem... nehéz lesz meggyőzniük hogy mégegyszer elkövessek hasonló hibát..
  • ZsZso
    #204967
    Vagy nem?!
  • grebber
    #204966
    Készül az új Prince of Persia?

    Batman Blackgate után szabadon?
  • grebber
    #204965
    Valaki a Rallisport Challenge-et karolhatná már fel az nagyon jó volt anno!
    Megelégednék egy csillivilli hd rimékkel is.
  • Rapid81
    #204964
    Megjelent a Life Goes On!
  • Totti5
    #204963
    Hát ez az amit nem várok:( F1et!!! Dirtet!!!
  • ZsZso
    #204962
    OMG! Láttátok? Putt-putt és társai Steamen! Gyerekkorom egyik legkedveltebb játéka. Asszem mennek egyébként ScummVM -mel is és úgy már nem is olyan csúnyácskák a mai szemnek.
  • Rapid81
    #204961
    Május 20-ig még van idő!

  • Fpocok
    #204960
    Jövőhéten új Grid bejelentés, visszatér a cockpit nézet. :=)
  • arty
    #204959
    max a cég porlad szét (én erre látok is esélyt, ha elfogy a zseton, simán csak újat alapítanak...), mert a licenszem vihetem másik droidos eszközre, az accomon ott lesz a térkép (friss)

    ismerősnek akartam segíteni anno a tuaregjébe frissítést szerezni, de csak németesíteni sikerált :(
    ott is kiló körül kértek érte, amennyit nem szánt rá ... (20k esetén szemrebbenés nélkül ment volna minden évben)
    az átlag gondolom kifizeti, így jobban megéri százezerért adni :(

    biztos jó a beépített navi (nem lopják el), de nekem az ablakra cuppantott teló jobban a szemem előtt van - az extrákra költhető pénzből biztos nem ilyet kérnék :) (nyilván nem is nekem szól, mert amire nekem telik (astra, focus), abban ez általában nem opció :D )
  • wantonly
    #204958
    20% OFF Voucher: O3H7FE-D4NFO0-F0LIGK − £0.99
  • IMYke2.0.0.0
    #204957
    Euro Truck Simulator 2 Gold - 5 font
  • Totti5
    #204956
    Ez olyan mint minden más ( lol :) )

    Szóval a gyártó szakszervíz annyiért adja amennyiért akarja, az autós cuccok kurva mód túl vannak árazva. Bármit veszel hozzá az arany árban van. Namost én havonta adok ( vagyis a cég ) ki pl a Toshibának fél centis ó-gyűrű javító készletért sok 100 ezer forintot. Semmi extra, de gyártótól ennyi a géphez ( nyilván vehetek utángyártottat is hazai cégtől, de ha elszáll és önlik az olaj és megáll a gép, akkor meg gond van... persze a gyártóé is elszáll ugyan úgy egy idő után ). Filléres cucc, de elképesző árakon adják, de ez igaz minden másra is.

    Intézek szervízeket is, 1-1 javítás 300-400 ezer alsó hangon. Mi indolkolja? semmi az ég világon, de kizárólagos MOn, a gyártótól és ennyi. Senki nem kérdezi, senki nem nézi.
  • zorrobomber
    #204955
    Szoftvereladásokból térképet tuti nem finanszíroz a Sygic, inkább szerintem arra apellál hogy 2 év után úgyis szétporlad a kütyü és nem lesz mit frissíteni. Az autómárkák árképzése pedig mindig is olyan volt amilyen, aláírom hogy drága a 80k-s frissítés.
  • arty
    #204954
    nyilván a nokia a készülékbevételekből fizeti a térképészeket, a sygic az ujabb és ujabb szoftvereladásokból ... 80 ezret akkor sem indokol semmi - jade, a 20 milliós autó ár és a "gazdag, kifizeti ugyis" mentalitás ;)
  • zorrobomber
    #204953
    lol

    [GMG] Square Enix deal extended

    komment:
    "Better be fast, it may be a whole week before these games go on sale again"
  • Totti5
    #204952
    Pénz, kiadói igények, koncepció és persze a fejlesztők kvalitása.
  • MerlinW
    #204951
    OFF
    Ez jópofa:)
  • zorrobomber
    #204950
    Pedig nem lenne nagy kunszt eladható játékot csinálni csak a Batman receptjét kellene lemásolni. Vagy lehet a Batman is szar játék csak a hype nagy körülötte? :)
  • Totti5
    #204949
    Nem ment át a kötelező MS rostán, ami annyit tesz hogy működésképtelen a cucc ( a játéknak a kertrendszerrel az appokkal, önmagában és minden egyébbel patentul és hibátlanul kell mennie, teszem azt ha elkezdem nyomogatni az Xbox gombot, ki-be lépkedek, elindítok mást, videót veszek fel barátokat nézek, csevegek bárhol bármikor, bárhogy akkor annak mennie kell ) Erre van egy igen hosszú lista és teszt, ami ha ott nem megy át akkor azzal még foglalkozni kell. Senki nem fog most a szívéhez kapni hogy úristen mi lesz, ha nem jön akkor nem jön, 360on is ugyan azt a gyenge filmadaptációt kapjuk majd, ami a videükat nézve ugyan az mint az első, ami sziontén gyenge volt ( a városban száguldozás tetszett, de maga a játékmenet nagyon gyatra és unalmas )
  • wantonly
    #204948
    Akkor épp nem figyeltem ezek szerint. Ami linkeltél az alatt érdekes a ""Steam győzelmétől tartanak a kiadók" 2009-es cikk is. :)
  • Tinman #204947
    Vótmá' tárgyalva, de ha már:

    A Steam-ről letöltött játékok harmadával nem játszik senki
  • Fpocok
    #204946
    Tudtommal nem kaszálták, csak jegeltél. Mi más miatt döntöttek volna így?
  • wantonly
    #204945
    Sosem játszunk a steames játékaink nagy részével
  • zorrobomber
    #204944
    Home/Consumer electronics szerintem.
  • Totti5
    #204943
    Csúnya? amiatt sosem kasználtak még el játékot, viszont az hogy használhatalan, nem működik már inkább fedheti a valóságot.
  • wantonly
    #204942
    Bejelölheted a külső/belső sérülést is (externally, internally damaged), elvégre a gomb besüllyedés talán már külső sérülésnek számít?

    Ha nem, akkor csak a belsőt. A többit hagyd üresen.

    Alul válaszd a "Home/Consumer Electronics" (szórakoztató elektronika) opciót.
  • zorrobomber
    #204941
    A hangerő gomb külső szóval az externally-t is be lehet esetleg pipázni.
  • grebber
    #204940
    És a telefon melyik kategóriába tartozik alul.