311802
  • zorrobomber
    #205019
  • Szabi #205018
    kösszépen.. én trollkodni és képeket posztolni járok oda :D
  • MerlinW
    #205017
    Mindkettőt idióták lakják:)
  • Szabi #205016
    az agyhalottak száma :DD
  • zorrobomber
    #205015
    A két topiknak mi köze egymáshoz?
  • Szabi #205014
    ets2

    állítólag a jövőhónaptól kezdve havonta jön majd egy új kamion ingyen, kíváncsian várom.. :)
  • MerlinW
    #205013
    Nem játszom én vele csak ócsó vót...

    (Néha nyomogattam a warezt, kikapcsolódásnak jó zenehallgatás mellett:). A topikját pedig távolról kerülöm, ahogy a GTA topikokat is igyekszem:))
  • MerlinW
    #205012
    Ha maga szedte össze azt a milliárdot akkor igen. Ha örökölte/nyerte akkor nem.
  • zorrobomber
    #205011
    Na egyre többen ráraboltok a kamionozásra, helyes :) A topikjával óvatosan :D
  • Tinman #205010
    Egy milliárdosnak 80k az költés?

    Pont erről volt szó.
  • MerlinW
    #205009
    Eurotruck 2 Gold
    Jurassic Park
    Sam and Max S1, S2

    Mai hörcsöghíreimet olvashattátok xD
  • Micsu
    #205008
    olyanra nem költünk ami nem kell, valszeg ez neki kell :D

    egyébként meg 1 dollár az költés? :D
  • TBTPumpa
    #205007
    837 új üzenet. Nemsemmi mennyit tudtok termelni 4 nap alatt!

    Amúgy hogy vagytok?
  • zorrobomber
    #205006
    Ez valamennyire azért más tészta, nekem is rajta volt egy darabig a wishlist-emen, de az egyik takarító hadművelet áldozata lett.
  • Dzsini
    #205005
    A Shelter - borzcsalád-szimulátor kicsit művészre vette a dolgot, viszont nagyon jól bele lehet merülni, néhány órát eljátszogattam vele.
  • Sir Quno Jedi
    #205004
    Salvation Prophecy murvaolcsó a steamen (75%), marossnál meg mégolcsóbb.
  • zorrobomber
    #205003
    Hitman GO review
  • ratgab
    #205002
    Helyzetjelentés: Helyi sráctól 500 Gb-s 2,5"-os winyó megvéve a ps3-ba.
    Konzolvilág jóvoltából beépítőkeret csak holnap érkezik (tegnap reggel 8-kor rendeltem meg... mi a tököm tartott ennnyi ideig? Ma délben jött az üzenet, hogy átadták a futárnak és holnap jön).

    Holnap ha megjön nem biztos, hogy összeszerelem, de szombaton tuti és azzal a lendülettel már veszem is a Dragon's Dogma Dark Arisen-t 3,5k-ért és már töltöm is mint a huzat.
  • Sippie
    #205001
    Codért? nanáhogy drága... bundliba 1 dolcsiért jöhet :DD
  • Tinman #205000
    Tömören: Hülyeségre nem költünk.
  • Tinman #204999
    Csak ironizáltam :-)

    Tudod: Goat Sim
  • zorrobomber
    #204998
    Miért vennéd meg egy dollárért, mikor adhatsz nekik 80-at is és cserébe elneveznek rólad egy követ!
  • DarkSector
    #204997
    Mi az a 9 euro neked drága? WTF? 3000ft-tól olcsóbb lenne egy BO2?
  • zorrobomber
    #204996
    Mimi? Sebaj, elolvastattad velem a stretch goal-jaikat, vicc az egész. Egy fillért nem kapnak tőlem soha.
  • Tinman #204995
    Mit vettél?
  • Micsu
    #204994
    1 dolláros poénnak azért nem rossz, de hogy a mai eszmecseréhez mi köze majd elmesélitek
  • wantonly
    #204993
    Nem tetszik a kínálat és az árak sem jók szerintem.
  • Sippie
    #204992
    annyira sejtettem hogy a codnál lesz valami 128 dolláros alapár, amire persze jól mutat a 85% off, csak hát na... még így is drága :D
  • Sippie
    #204991
    azt hogy találtad? én nem is kaptam tőlük emailt, hogy rohattyanak mek
  • Tinman #204990
    Pfff, hát azt hiszed olyan könnyű megnyalni egy sárkányrepülőt?
  • zorrobomber
    #204989
    Értem én hogy nem éri meg ezekbe sok pénzt feccölni, sokkal egyszerűbb csinálni valami szart, és vírusmarketinggel szétkenni ócsón a világba, de volt azért olyan is amikor megpróbálták a témát komolyan venni:
    Wolf
    Nem azt mondom hogy ez jó volt(volt még más állattal is emlékeim szerint), de láthatóan nem egy vicc projektként kezelték. Szóval én ezeknek a szaroknak tuti nem fogok pénzt adni, majd ha rendes, komoly szimuláció lesz akkor esetleg.
  • Tinman #204988
    Ismét jól szavaztál a pénztárcáddal! Gratulálok!

    Szerencsére te nem adsz hülyeségre pénzt. Ennek őszintén örülök, különösen a mai napi eszmecsere után
  • DarkSector
    #204987
    miért? :D
  • zorrobomber
    #204986
    pre orderben néha jók a lopott kulcsokkal :)
  • arty
    #204985
    célegyenesben az év poénjátéka (nem, nem a goatsim!!!)

    "Congratulations!

    Thanks to you and 3870 other backers, Bear Simulator has been successfully funded. We will now charge your credit card.

    Pledge Summary
    Amount pledged: $1.00 USD
    Reward: No reward"
  • wantonly
    #204984
    Gyenge, mint mindig. :D
  • Totti5
    #204983
    Zavvi csinált impulzus vásárt DU. Jól ráhörcsögöltem hülye módon egy tételre, mert fele áron ment mint amúgy és limited és miért ne... Később írta nem tudja levonni az árat... WTF, 2 napja még letudta vonni, semmi nem változott...? még egyszer az arcába toltam az adatokat azóta porccessing. Közben a tétel ismét a duplája. Ha holnap nem vonja le és nem küldik akkor foglalom a repjegyet és megyek felgyújtom őket.
  • zorrobomber
    #204982
    Most nézem még megy a free trial? Na, kipróbálom itt mit tud :)
  • Totti5
    #204981
    Nem hiszem...

    1, próbáltam, sokat járok Budapestre, pontosan úgy vitt ahogy amúgy is mentem volna
    2, Olyan nem volt még hogy ne tartalmazta volna a címet, utcát ( nyilvn ezt sosem fogom tudni, hisz mindent járok be, anníit tudo hogy ahol jártam azt tudta, legyen város vagy falu )
    3, hangutasítást nem tudom hogy tudja e, nincs rá szükségem
    4, most megnéztem, 8 másodperc volt a lakásban, mire kiválasztottam a címet ( nem írtam be, hanem favoritból ) volt is jel
  • arty
    #204980
    vettem, igen
    pesten navigáltam eddig vele csak pár órát, ott jó volt - de ez a legkönnyebb terep
    most hétvégén balaton/egyéb vidék, meglátjuk - majd megírom :)