311802
  • Tinman #205179
    Erről mindig ez jut eszembe :-D

  • Sippie
    #205178
    ráadásul az van oda írva hogy MAC only...
  • Tinman #205177
    Spoilerbe tettem végig :-(

    Sajnos csak itt vannak tudomásom szerint mindenféle telós emberkék, szóval bármily hihetetlen hallgatok a tanácsokra.
  • Tinman #205176
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eszem ágában nem lett volna, hogy cseréljem a telóm, ha nem Symbian alapú. A CiB bankban kb. körberöhögtek, hogy mindenki mobilos tokent app-ot kapott, nekem meg hiába volt ott az okos telóm, azt mondták az nem támogatott, csak a WP, iOS és az Android.

    Aztán most már edzőtárs is jelezte finoman, hogy rám kell várni, mert még mindig nem talál GPS jelet a teló. Ok, ez nyilván az energiatakarékos és az offline mód miatt van, de elég kínos volt, hogy rám kell rendre várogatni, kezdtem magam handycapesnek érezni.

    Remélem ez a Sony telóm most min. 3.5 évig kitart, ez a célom vele.

    4 mag... ezen még mindig ki vagyok akadva? Mi a faxnak ez bele? SEMMI az ég világon nem használja ki. Pfff.

  • wantonly
    #205175
    Rage nem steam-es.
  • DarkSector
    #205174
    Bioshock Infinite+Borderlands 2+Rage

    Ezek érik meg 10 fontba többi nem.
  • wantonly
    #205173
    GameFly - Build Your Own Bundle

    3 Games for £10
    4 Games for £13
    5 Games for £15
  • wantonly
    #205172
    Megnéztem sorban mind a hármat, van benne ötlet, poén! Tudnak valamit a srácok.
  • Fpocok
    #205171
    Bazz... VG24/7 -en kicenzúrázták a beregisztrált nick nevem...
  • DarkSector
    #205170
    Ez de kemény!
  • TBTPumpa
    #205169
    Én anno behúztam az összes DLC-t hozzá, meg a Dragon Age 2-höz is. Mass Effect 3-at azóta sem játszottam végig. Lassan időszerű lenne, de "sajnos" van más játék is, amit végig kéne játszani.

    Napi zene
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sok dal tesz arra, mi van veled. De az nem ez!
  • Micsu
    #205168

    ez lassan olyan mint a megélhetési bűnözés :D
  • TBTPumpa
    #205167
    Csak a From Ashes DLC-t tartalmazza. A Leviathan, Omega és Citadel DLC-ket már nem, és sajnos pont ezek azok, amik sok BW pontba fájnak.
  • Micsu
    #205166
    +1, nameg a civ5 dlcje nem olyan hogy az alapjáték félkarú rabló nélküle
    vagy mint a dishonored dlc ami más szemszögből mutatja be a dolgokat, vagy esetleg az infinite dlcje, mert ha kimarad sincs gond, de ha végignyomod még többet tudsz meg a storyról
    a bioware meg bekaphatja, nálam már rég leszerepeltek
  • zorrobomber
    #205165
    És ezzel nem azt mondom hogy ne szedd le, nincs igazad, stb., hanem hogy ne legyen már megideologizálva a lopás. Nem vagyok álszent, nekem is még pörög valamennyire az ncore account, de én nem reklámozom!

    Hozzáteszem, ME2-n én is felkrtm az agyam amikor meg akartam venni a DLC-ket, nem ment! Végül inkább hagytam az egészet a francba. Next game.
  • zorrobomber
    #205164
    Én akkor is tartom, hogy ez ugyanaz mintha azt mondanánk hogy irány kirabolni az OTP-t, mer az Unicredit-nél sokkal olcsóbb a havidíj és még netbank is van. Nem igaz hogy ennyire értetlenek vagytok.
  • Dzsini
    #205163
    ME3-at From Ashes, Leviathan és Citadel nélkül nem szabad, a sztori fele kimarad.

    Én egy olyasmi stílust várnék el a DLC-s játékoktól, mint ami a Civ5-nél történt. Bejelnetették az utolsó kiegészítőt, az kijött, és egy héten belül a "boltokban" volt normális áron a játék Complete Edition változata, ami egy klikkből megoldja ezeket a problémákat.

    az Fpocok által említett forrás mind a 3 részből 1 indítással telepíthető és azonnal működő, teljes változattal rendelkezik... ha egy külsősnek nem okozott gondot, valószínűleg a készítőknek se okozna, és nem kellene 15 karikán átugrálni hozzá, és egy sok éves játéknál sokszoros árat fizetni legalább 3 különféle helyen
  • grebber
    #205162
    Cod 2-t gyors felraktam , és csak elindítottam belenézni fut-e egyáltalán.
    És hát már az intro is keresztbe alázz az egész cod 1 game-et és ezzel el is mondtam mindent!
  • genndy
    #205161
    fpocok/Aullah!
    Írtam Skyrim topikba borderless windows gyorstalpalót.
  • benőmenő
    #205160
    Medal of Honor Warchestet be is rámoltam.
    A cod után anno már butának tűnt nagyon, ideje pótolni. A srácokkal meg majd nyomunk mariokartot meg wipeout-ot emulátorral a sonic racing helyett :D
  • IMYke2.0.0.0
    #205159
    Hú... mindig elszörnyedek, amikor eszembe jut, hogy sosem lesz teljes Mass Effect 3-am, hacsak rám nem szakad a Nemzeti Bank.
  • wantonly
    #205158
    Kihagyhatatlan akciók.

    A legjobb 4-8-9% OFF
  • zorrobomber
    #205157
    Pisztolyt tartanak a fejedhez hogy megvedd? Nem értem miért él még sok emberben ez a tévképzet, hogy ha valami drága akkor már fel vagy jogosítva arra hogy ellopd. Nézd már meg a fejlécet hol vagy.
  • wantonly
    #205156
    Bizony. Erősen elgondolkoztam rajta, de amikor ránézek arra a sok egyéb tartalomra, akkor elmegy a kedvem az egésztől.

    Simán megérne most 1500Ft-ot, de ez még csak egy alapjáték és ennek a többszörösét költhetném rá utána, hogy amit lehet beszerezzek, márpedig ezek nélkül nem sok értelme van játszani vele. És ahogy ismerem magam, addig el se kezdeném, amíg nincsenek meg legalább a legfontosabb, a játék történetet komolyan befolyásoló DLC-k, amiből nem is kevés van, és nem olcsóak, ahogy elnézem. Elborzaszt, hogy külön kell megvenni még a játék végét is!

    Szóval inkább nem. Kapják be.
  • Fpocok
    #205155
    A ME3 az egyik legundorítóbb példája a DLCzésnek. Ha nem akarják egyben árulni, akkor csak támogatni tudom az alternatívát.
  • zorrobomber
    #205154
    Értem az iróniát, de azért
  • Fpocok
    #205153
    Nem és nem is lesz.
    Vagy is van, én ezt ajánlom:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mass.Effect.3.Ultimate.Collectors.Edition-3DM
  • zorrobomber
    #205152
    Miért pont remake? Akkor már miért nem 2. rész?
  • DarkSector
    #205151
    Nem.
  • grebber
    #205150
    Nézegetve ezt a gog-ot Clive Barker's Undying-ból jöhetne egy fullosan csillivilli ultra hd rimék!
  • IMYke2.0.0.0
    #205149
    Az a 4,99 euro fincsi.
    Nincs olyan kiadvány a Mass Effect 3-ból, ami mindent tartalmaz.
  • Micsu
    #205148


    régi EA
  • Micsu
    #205147
    "Mind a kettő gép sokkal jobban teljesít mint anno a PS3 és a 360"

    vastaps, várta egyáltalán ezt valaki a nextgentől?
  • Zóanagyvarázsló
    #205146
    A PS3-ból is több fogyott kezdetben, mint PS2-ből, pedig egy jó darabig közröhej volt.
  • Totti5
    #205145
    Több jó van rá.
  • wantonly
    #205144
    Van hozzá szintén 2,5-ért Digital Deluxe Edition Upgrade, az összesen €5.

    A Deluxe Edition ehhez képest €10, tehát így jobban megéri. :D

    Azt nem vágom, hogy ez tartalmaz minden DLC-t? Azt se tudom már mennyi jelent meg ehhez, nem igazodok ki.
  • benőmenő
    #205143
    teló off:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az nem a fagyás miatt gáz.
    Inkább azért, mert naponta kell tölteni ezeket a cuccokat, így tényleg olyan 2 évet bírnak az akksik. Természetesen bele is lehet nyúlni, illetve ki lehet fogni olyat is, ami tovább bírja.
    Engem az első droidom után az is vezetett a lumia 620-hoz, mert olcsó, nem akad/fagy annyit és úgy, mint a hasonló kategóriájú készülékek, illetve cserlélhető az akksi (samsungban pont 2 évet bírt), és a hátlappal együtt cserélhető a jack csati is (samsungban kontaktos lett 3 év után, gyakorlatilag csak a bal hangszóró szól vele).
  • darkling
    #205142
    Bocs, 3.24 font a Rage.
  • darkling
    #205141
    Call of Cthulhu Dark Corners of The Earth 1.5 font
    Quake IV 3.74 font
    Rage 3.74 font
  • zorrobomber
    #205140
    Ok, van 1 jó indiefos rá :) Én ránézésre amúgy még a Dead Rising 3-at tolnám.