311802
  • IMYke2.0.0.0
    #205219
    Hunted: The Demons Forge - GMG - STEAM - 75% - 2,49 font - O3H7FE-D4NFO0-F0LIGK - 2,00 font
    Ugyanitt (kóddal, STEAM):
    * GRID 2 - 4 font
    * Quake III Pack - 3 font
    * Return to Castle Wolfensein - 1,20 font
  • IMYke2.0.0.0
    #205218
    "Levédette a Nuka Colát a Zenimax

    Apró érdekesség, hogy a Bethesda-tulajdonos Zenimax három védjegyet is benyújtott a Fallout-játékokban megtalálható italra, a Nuka Colára. Ezekből kettő a videojátékokhoz kapcsolódik, míg a harmadik különböző ruházati termékekre és kiegészítőkre. Túl sokat nem érdemes belelátni, de azért ugrunk mindenre, ami a Fallouttal kapcsolatos."
  • Maak
    #205217
  • wantonly
    #205216
    Aki szeretne pénzt költeni: Bordlerlands 2 DLC-k akcióban.
  • grebber
    #205215
    Angol amazonon 3.5 font a CoD4!
  • MerlinW
    #205214
    Maga a vas természetesen többet ér, de itt a hangsúly ugye a használati értéken van. Ha kiszolgálónak kell otthonra, esetleg terminálnak (net, office használat), akkor érdemes ilyet venni, de 55k-ért már találsz "normális" konfigot is hardveraprón.
  • MerlinW
    #205213
    A használati értéke kb 20k. Én egy hasonló konfigot már 2011-ben is alig tudtam elsózni 45-ért.
  • wantonly
    #205212
    Nem éri meg szerintem ilyen régi használt cuccokkal szórakozni, bár a te döntésed.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Alaplap+proci+memória: 42.000Ft-ot számoltam újonnan(!), mivel ezek még kaphatóak.
    Videókártya: 6-7000Ft
    HDD: Rpm? Green/Blue? 3-4000Ft
    A tápegységet nem ismerjük, legyen mondjuk 4000Ft.
    random DVD író: 1000Ft (vagy kuka)
    Ház: kuka

    A magasabb árral számolva ez: 58.000Ft

    Tehát nagyjából árban van, de mivel használt minden cucc, ezért nem ér ennyit.
  • DarkSector
    #205211
    Jó nem csak te olvasod értelemszerüen, ha nem lenne hibaforrás nem mondanák. :D
  • zorrobomber
    #205210
    Nyilván fel fogok tölteni egy file-t bárkinek is :DDD Oké elfér itt, de te se gondolod komolyan hogy van ebben a topikban olyan aki ennek bedől :)
  • Sippie
    #205209
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pedig az Xperia V is vízálló, de mégis cserélhető az akksija, hivatalosan is, nem csak buherálva
  • Zóanagyvarázsló
    #205208
    A New Vegas eleve Steamworks volt már megjelenésekor is. Én úgy tudom, hogy a Fallout 3 is Steam-kulcsot, ha UPlayről veszi az ember, de nem első kézből. (Itt is így említette valaki, amikor karácsonykor 2,5 euró volt a GotY).
  • DarkSector
    #205207
    Figyuzzon mindenki azért, még ha pro felhasználók is vagytok:

    "Steam - komoly biztonsági rést találtak

    Az adathalászok egy aljas módszerrel megkerülik a teljes Steam Guard védelmet. Mindenki legyen nagyon óvatos!
    Rengeteg felhasználó van a Steamen, akik az alapvető személyes adataikon kívül még potenciálisan bankkártya-adatokat is megosztanak, így nem nagy meglepetés, hogy rosszindulatú hacerek újra és újra megpróbálják megfosztani a játékosokat a személyes adataiktól. A Steam Guard általában véve persze segít megvédeni ezeket az adatokat, de most sikerült ezt is kikerülni.
    A Steam Guard rendszer már biztos ismerős: hiába tudja a támadó a neved és a jelszavad, a megerősítő e-mailt akkor is te fogod megkapni, ha megpróbál egy másik gépről bejelentkezni. Az új módszer lényege, hogy a név és a jelszó mellé a csalók megkérnek rá, hogy tölts fel egy ún. SSFN fájl, amely arra való, hogy a Steam el tudja dönteni, hogy éppen szükség van-e a biztonsági ellenőrzésre. Ha ez a fájl a birtokukban van, akkor a Steam Guard által végrehajtott lépést teljesen meg tudják kerülni.
    Annyiból szerencsés a dolog, hogy a bankkártyádat még így sem tudják használni, viszont a Steam Wallet-ben tárolt összeget bármire el tudják költeni, illetve a tárgyaidtól is könnyen meg tudnak szabadulni.
    A Valve már tud a hibáról és velünk együtt arra kérnek, hogy legyetek nagyon óvatosak, és ne engedjetek senkinek, aki ilyesmi adatokat kér el tőletek, mert a valódi Valve biztos nem fog ilyesmit kérni."

    DURVA, ezekszerint a főmappában van egy ssfn fájl, ha ezt átmásolod egy másik gépre, akkor nem kell biztonsági kód? :D
    Ajjaj .
  • genndy
    #205206
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég régen raktam össze gépet, de ha nincs kedved rohangálni az alkatrészekért, hogy hátha megkapod olcsóbban, akkor szerintem jó vétel ennyiért. Főleg hogy ami nem kell azt még eladod belőle.
    De várj meg mást is, ez egy abszolút koca gémer véleménye aki csak a játék miatt rakja össze a saját gépeit.

    Többieknek: kijavítást elfogadok, leugatást nem kérek.
  • DarkSector
    #205205
    Next Car Game akció. 16 euro
  • lostprophet
    #205204
    Gépösszeállításban jártas emberek erről mit gondolnak?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ezt hirdeti az emberke 55.000-ért.

    MBO: Gigabyte F2A55M-DS2 - 3 év gari
    CPU: AMD Athlon X4 760K 3,8 Ghz - 3 év gari
    HDD: WD 300 GB 100/100
    ODD: DVD író
    VGA: Ati Radeon 4830 512 MB
    RAM: Kingston HyperX 4 GB 1600 Mhz 1 slotos - élettartam garancia
    TÁP: 500 WATT Chieftec
    HÁZ: NAGYON ALAP, SÉRÜLT, OLDALLAPJA HIÁNYZIK, AJÁNDÉKBA ADOM!

    HDD és VGA egyből menne eladásra (HDD-m van, VGA helyére pedig egy R9 270X kerülne, úgy olvastam, hogy azzal még elbír ez a proci). Táp pontos típusára rákérdeztem. Jó vásár(nak) tűnik?
  • Botond #205203
    Nekem steames van, azzal annyit csináltak, hogy kivették belőle a kötelező gfwl aktiválást, lehet cancelt nyomni, és enged játszani. De nem lettek steam works címek tudtommal, szóval uplayes, az uplayes marad, nem tudod steamre berakni.
  • kigyi
    #205202
    Lehet cserélni a probléma inkább a vízállóság megőrzésével van, mert ugye azt házilag.... Hát a probléma csak ennyi :D
  • Sippie
    #205201
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem cserélhető akksis telefonoknál mindegyiknél lehet így cserélni? (garivesztéssel) Vagy csak az N8 volt éppen ilyen? Z1C-n, vagy sima xperia Z-n is lehet cserélni?
  • Sir Quno Jedi
    #205200
    Quest Run milyen? Mer most olcsó a steam-en, de nem sok mindent találni róla.
  • Tinman #205199
    Válaszolok p.ü.-ben.
  • Dj Tommy
    #205198
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    N8: amíg a garancia tartott addig Te nem cserélhetted az akkut (csak a szerviz), mert akkor bukta lett volna a garancia. Viszont a 2 év lejárta után, már lehetett volna cserélni otthon is, nem is lett volna nehéz dolog.
    GPS:
    Sajna ha csak a beépített gps volt bekapcsolva a helymeghatározási módszereknél akkor tényleg lassú volt, viszont a kiegészített gps / a hálózat/wifi alapú-nál is lett volna pipa, akkor nem lett volna hosszú idő a várakozás.

    Amúgy grat az új telefonhoz.

    Én ezt a "párost" használom most:
    Nokia 808 PW + Nexus 7
  • benőmenő
    #205197
    Nekem bejött a bfg edition a "demo" alapján.
    A fényeken olyan hatalmas változást nem vettem észre, ellenben talán bizonyos fegyvereken van zseblámpa, igaz kisebb, mint a rendes.
    Ami nagyon tetszett, az a 3D támogatása volt, mert ment amd kártyán random aktív Samsung tv-vel is.
  • Tinman #205196
    Mire meghozza a futár a cuccot (ünnepek vannak), addigra lejár az akció.

    Hörcsög elv: Sokkal jobb egy megbízható emberek által ajánlott FELÉRE leárazott cuccot akciókor berántani, mind hagyni elúszni az akciót (22.-én jár le), majd 2x-es áron később megvenni, miután személyesen is kipróbáltam.

    Pont ezért offoltam itt spoilerben, mert érdekelt az itteniek véleménye.
  • Dzsini
    #205195
    Verébbel ágyúra... izé, fordítva :)
  • Fpocok
    #205194
    Köszi mindenki :D
  • MerlinW
    #205193
    Google Picasa:)
  • Dzsini
    #205192
    Irfanview nekem minden ilyen egyszerű célra megfelelt, tud kötegelve is dolgozni, kicsi, ingyenes.
  • Fpocok
    #205191
    OFF

    Mondjatok valami olyan programot, amivel egyszerűen lehet képeket szerkeszteni. Vágás, fényerő növelés, de ilyen alapszinten.
  • genndy
    #205190
    Ha játszottál a Doom3-mal és tetszett, akkor állítólag ahhoz képest rosszabb, mert elcseszték a fény-árnyékokat és messze nem olyan ijesztő. De én is csak hallomásból mondom (nekem már az eredeti Doom3 is elég nagy csalódás volt, aztán a Quake4 be is tette a kaput id játékok terén, Rage várakozhat, talán egyszer majd valamikor ránézek).
  • tomsolo
    #205189
    "lásd kipróbálás nélküli Sygic vásárlás"

    Igen, ez nagyon bölcs dolog volt.
  • Maak
    #205188
    en a doom 3 bfg-t huztam be 4.99 -20% kuponnal 4 fontert. Az gaz? vagy a bfg a gaz?
  • Tinman #205187
    Hát ez ilyen bizalmi kérdés. Pár emberkét innen/másik topikból régebb óta ismerek, mint a jelenlegi párom, szóval tényleg adok a véleményükre... lásd kipróbálás nélküli Sygic vásárlás. Arty és Totti bevállalták, annyira nem lehet szar :-)

    Ettől függetlenül, elnézést kérek, és ígérem befejeztem!
  • IMYke2.0.0.0
    #205186
    Ne viccelj már... ha mindig csak barátokkal beszélgetsz adott témáról, akkor nem jutsz nagyon előre.
  • Tinman #205185
    Egyik usert sem ismerem :-(
  • IMYke2.0.0.0
    #205184
    SG.hu - Mobil fórum.
  • benőmenő
    #205183
    Osztálytársnak compact van és meg van vele elégedve, nyilván hamarabb merül, mint a sima.
    Bele is kezdtem a medalba, régebben nehezebbnek tűnt
    Csúnyácska, az irányítás messze nem olyan szmúsz, mint a cod-ban, de a kezdetet látni kell.
  • Totti5
    #205182
    A nagytesó, a 'Z'
  • Tinman #205181
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát nem vagyok túl boldog, de most jelenleg ezt tűnt a legértelmesebb választásnak. Neked nem compact ugye?
  • Sippie
    #205180
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én se cserélném le a mostani nokiám, ha rendben lenne az érintőképernyője, de sajna a bal felső térnegyedet már lehetetlen benyomni, mert máshol érzékeli. De még döntögetős módszerrel elvagyok :D