311802
  • Totti5
    #205139
    Strider egy nagyon-nagyon jó cím, mintapéldája hogy kell reméket csinálni 2014ben.
  • arty
    #205138
    "bezzeg a régi codok még hosszuak voltak"

    :DDD
  • DarkSector
    #205137
    Nincs hozzá valami kupon? Túl drága. :D
  • grebber
    #205136
    Mass Effect 3 2.5 euro
  • zorrobomber
    #205135
    Azt hogy számomra pénzkidobásnak tűnik egyelőre.
  • Evoluti0N
    #205134
    Undead Nightmare DLC-t végigjátszottam 88%-on. Még nem tudom, hogy lesz-e ihletem 100%-ra kinyomni. Így is több, mint 10 órát belevittem. Durva. DLC: 10 óra. Sok játék nincs ilyen hosszú. Emígy jópofa, meg hangulatos, meg zombis és azt hiszem, hogy a challengek maradtak már csak hátra 100%-os teljesítésre, de azok meg már unalmasak, meg idegesítőek, meg nehezek.
  • Fpocok
    #205133
    Strider? Garden Warfare?
    Mondjuk nem lehet sok játék rá, de akkor is.
  • Totti5
    #205132
    Ezzel mit is szeretnél mondani?
  • Totti5
    #205131
    Attól még a hivatalos megjelenés fogja megdobni a számokat ( meg az árcsökkenés ami biztos lesz az ünnepi szezonra ), nem a szürkeimport... rekláma nincs, terjesztés nincs. Azt hogy én be tudtam szerezni konzolboltból egy dolog, csak éppen áruházláncokban nincs egy szál se, pedig az a lényeg.
  • zorrobomber
    #205130
    Ez számomra azért is érthetetlen, mert a játékfelhozatal eddig 0
    Best games for Xbox One

    Rayman Legends?
    A láthatóan pocsék Ryse?
    NfS Rivals??
    Peeegglee 2??? :D
  • Fpocok
    #205129
    Attól, hogy nem kapható valahol hivatalosan, még be lehet szerezni. Mint ahogy MO-n is már van aki tolja, pedig nem jelent meg.
  • zorrobomber
    #205128
    Apropó Alfa Kentauri: OFF
  • tomsolo
    #205127
    Fallout: New Vegas Ultimate Edition
    Fallout 3: Game of the year Edition

    4,5 EUR a UBi shopban

    Mivel nincs GWL, ezeket nem vette át a Steam?
  • Totti5
    #205126
    Nézőpont kérdése van amiben az egyik van amiben a másik. Mind a kettő gép sokkal jobban teljesít mint anno a PS3 és a 360. Ilyen rövid idő alatt ilyen nagy számokat senki nem várt. X1 idén szeptembertben fog megjelenni további 23 országban.
  • zorrobomber
    #205125
    nem meleget
  • zorrobomber
    #205124
    GOG EA weekend promo

    Ezek közül szerintem nem kap elég szeretetet(legalábbis nem eleget):
    Populous the Beginning!!
    Alpha Centauri!!!
  • DarkSector
    #205123
    Jegyezzük meg azt is hogy 25%-al drágább áron 5 millió, és úgy hogy egyenlőre csak kevesebb helyen kapható mint a PS4, csak a vita végett. :D
    Aki bármilyen játékgépet vesz ugyanúgy kisgyerek, mert játszik, te is az vagy, csak mert a gépedet darabokba rakosgatod össze és 5millió hiba jön elő mindig attól még ugyanúgy gyerekek vagyunk mi is.
  • IMYke2.0.0.0
    #205122
    Nem rossz - amúgy is a japán kütyü volt majd' mindenben jobb.
  • Fpocok
    #205121
    Xbone: 5 millió eladva a kiskereknek
    PS4: 7 millió eladott

  • IMYke2.0.0.0
    #205120
    Mindenki el van tévedve az SG.hu fórumrengetegében?
    Telefon, filmes off ezerrel - én meg azt hittem, hogy végre valami jó kis játék téma fennforgás van :(
  • DarkSector
    #205119
    Jah buzgárul van megcsinálva.

    Nekem magyar netes boltok kellenének maik árulnak online filmeket. Sokfélét.
    Ez az egyik amit találtam:

    DVDBLURAY.HU
  • Sippie
    #205118
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy nekem is rohadtul bejön a Z1C... csak nekem most is 6 éves telóm van, és abba már kellett egyszer cserélni akkumulátort, a gyárija szépen felduzzadt tavaly nyáron, emiatt félnék nem cserélhetőset venni... nálam ez a 2-3 évente telefoncsere téma nem játszik. Emiatt majd marad a V, az is vízálló, porálló, 4,0", kétmagos, 13 MPixeles kamera... jólesz.
  • grebber
    #205117
    CoD 1 kivégezve (ismét) 5 óra 21 perc volt az eligazításokat végighallgatva a küldetések elején a leírásokat végigolvasva ,normál szinten!
    Kezdem is a CoD 2-öt!
  • Tinman #205116
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    N8 akksija se volt cserélhető. :-)

    2.5 év alatti fagyások száma: 0
    2.5 év alatti újraindulások száma: 0

  • Tinman #205115
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem akarok gányolni. Ha akarnék lemennék wrz kutyába és enkórról már szedném az ájgóvalamit. Nem szeretnék ilyet tenni.

    Ez a 7.5k szerintem egy nagyon korrekt ár full EU, hangnavis cuccért, ha nagyon melléfogok vele jó lesz páromnak ez az app, neki Samu S2-je van.

    N8-at megtartani már necces volt. Gar már lejárt róla fél éve (2 év volt rá), és bár perfekt (gyári fólia még rajta elől hátul, mondom gyári!!!), de a Symbian-nak rég vége... nem bölcs dolog halott rendszeren még pár évet lehúzni, már így is tengernyi appról kellett lemondanom, de ami leginkább fájt, hogy az erőnléti edzések kis videóját a futó app ebbe a telefonba már egyszerűen nem töltötte le és nem is frissítik. Ez gáz. Fehér papírlappal lemenni edzeni elég kínos, miközben egy 20k-s droidos telón ez nem volt gond másnak -.-

    Droid gaming nekem ki fog merülni hidden object-be :-)

    Az amúgy megvan, hogy ezt a telót is KUPONNAL vettem (15% engedmény) :-D No meg a térképet 50%-os sale-be.

    Büszkék lehetnek rám hörcsik az tuti!
  • Sippie
    #205114
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na de nem cserélhető az akksija... 2 év, aztán kuka az egész telefon najó fogalmam nincs mikor kezd el csökkenni az akksi élettartama, de előbb utóbb biztos
  • arty
    #205113
    xmen díszdoboz is ilyen: első részen semmi, 2. és 3. már magyar is
    meg zavvin nemigazán van ez korrektül feltüntetve...

    úgyhogy az egész filmipar ámblokk bekaphassa, 6-8-10 ezerért nem veszek filmet (amit ráadásul közel ennyiért dvdn már 1x megvettem)
    amit moziban kifizetek feléjük, azt kell beosztani :P
  • arty
    #205112
    én anno azt írtam neki privibe, h az elvárásainak szvsz semelyik droidos teló nem felel meg :P
    moby is asszem a mostani telóját hozta ki győztesnek (azaz h tartsa meg az N8-at) ...
    egyszerűen ennyi igényre nincs megoldás :)

    gánydroid meg akkor gánydroid, ha valaki igényét érzi a gányolásnak - tinman informatikus, szal simán elszállhat.... :D
    pl: kollegám ifonról váltott nexus5re, első napokban rootolta, kernelt cserélt - ahogy tanítottuk (főleg egy másik kolléga...)
    pár nappal később már átkozta a napot, amikor droid mellett döntött... -> gyári állapot, unroot, apple szemlélettel használás (minden alapbeállításon :D ) -> no problémó. amire nincs app/könnyed megoldás/nem működik, azzal nem foglalkozik, elfogadja. azóta boldog :))

    ---

    Tinman: amazon storet szedd le rá, ott minden nap van ingyé app. előb-utóbb jön olyan, ami érdekel is majd ;)
    főleg egyébként játékok szoktak lenni, de ha droidon is nekiállsz gémelni, akkor még kevesebb szabadidőd lesz :D

    és sygic miatt se szidj, mert én elmondtam, hogy csak pesten próbáltam a trial-t és itt jó és ezért bátran megvettem :P
    van 1 hetes trial, ingyen is kipróbálhattad volna :P (22.-ig van akciós 50%-os ár, asszem)
  • Totti5
    #205111
    Üdv a klubban!
  • DarkSector
    #205110
    Hol látod hogy van magyar hang és felirat?
    Ja jólvan ott legalább kiirják.

    Amúgy elvileg a Robocop-nál pont fordítva, az első részen nincs és a 2-3-nak van a Trilogy-nál.
    Spiderman trilogy-nál csak a 3.-on írja. :D
  • DarkSector
    #205109
    Mondtam én hogy megéri felnézni. :)
  • Tinman #205108
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...és emberi méretű... nem lapát 5" vagy feletti. Azokkal én nem tudok mit kezdeni, az már nekem tablet méret.

    2 féle tel. tokom van.

    1: Jóféle Samsonite. Ha 4.3"-nál feljebb megyek még azt is cserélnem kellett volna, de nyilván nem ez volt a lényeg.

    2. Armband. Futáshoz. Ez se 1 Ft volt, semmi kedvem nincs lecserélni és ez még frankón belefér és úgy, hogy nem kényelmetlen a kezemen. Ennél nagyobb telefont nagyon, de nagyon nem szeretnék soha.
  • Botond #205107
    Nem rossz cucc ez, húgomnak is ilyet vettünk karácsonyra, szereti nagyon.
  • Botond #205106
    Zártsága a fő előnye. :)
  • Tinman #205105
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    iPhone sajna már olyan, mint a fekete BMW. Sztereotip előítélet generátor. Rossz karma.

    iPhone 4s-ek ára már röhejesen lement, nézegettem, de öreg konstrukció már, meg egy zárt rendszer alapvetően, nem szimpi ez sem.
  • Tinman #205104
    :-D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem fogom Sydney. Max Sygic miatt kap ő is meg, Totti is :-D
  • Micsu
    #205103
    az sztem nem lesz mert van egy olyan meggyőződése hogy iphonet csak divatból meg elitizmusból lehet venni :P
  • Tinman #205102
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    1. Itt Zala megyében olyan helyeken járok néha, hogy magam is meglepődök, hogy itt élek és még csak nem is hallottam róla, szóval, ha szar lesz a GPS progi arról elsőként fogtok értesülni az tuti :-)

    2. Fekete színű lett, még mindig megrögzött hetero vagyok :-D

    Tengervíz + Z1 compact + halacskák:



    Formavilág, design szerintem is rendben van, bár nem annyira érdekelt a külső inkább a belbecs.

    Így van! Kompromisszumot kellett kötnöm, mert sajna ezeket egyik létező telefon sem tudja:

    - Lumia 1020 kaliberű fotózási skill, Xenon vaku, Carl-Zeiss, 41MP, optikai képstabilizátor (Nem veszek digi fénygépet, eddig se kellett!)

    - 1080p@30fps videofelvétel.

    - droidos rendszer (Hát már most van nem is egy doridos humblim, meg mindig irigykedtem itten, amikor szedtétek a free cuccokat rá. ÉN IS AKAROK! :-)

    - Vízállóság, porállóság (előbbi futáshoz, utóbbi melóba kell, néha bizony ketteslétrán lan kábelt terelgetek... )

    - ingyenes GPS (Nem veszek külön GPS-t. Egyrészt magán verdába van, másrészt megszoktam az ingyen jót. Sygic 7.5k-ért korrektnek tűnik valóban.)

    - használható kijelző (N8 ebben béna volt. Napsütésben kb. láthatatlan szint, és az érintőkijelzője elég kínos volt még egy Samsung 30k-s tapitelefonhoz képest is.)

    - 2 év gyári gar (Nem bízom ezekben a random telefonboltokban. Anno N-Gage-emről is kiderült, hogy németből lopták, pedig boltban SZÁMLÁVAL vettem, az első N8-am meg 640x480-ba tudott csak fényképet lőni, visszaköveteltem a pénzem. Lumia 1020 kulturált helyről már 150k-t ostromolta. Az mocsok sok. Egyszerűen nem ér annyit. XZ1C 23k-val olcsóbb lett ennél, mínusz a régi telefonom ára, szóval 100k alatt végeztem :-)

    Szóval, igen a fotózási skillekből lejjebb adtam jócskán. Ez valahol az N8 szintjét hozza, bár sötétben MESSZE elmarad tőle.

    Szarja össze magát a Nokia, hogy nem tud, egy esőálló, androidos, ütős optikás telefont kitolni. Amíg ilyen nem lesz, marad ez.

    Amúgy, ha csak 2 magos lenne ez a teló az sem érdekelne... nem is értem minek 4 core? Há' minek?

    Még annyit, hogy Mio Alpha csuklóra tehető pulzusmérő 100% kompatibilis az XZ1C-vel is, szóval előbb utóbb beugrik egy olyan is és akkor aztán végre a pulzusszám alapú edzést is tudom csinálni és nem kell lemondanom a kedvenc eddig jól bevált Adidas miCoach appomról sem. Ez nekem nagyon fontos szempont volt.

  • zorrobomber
    #205101
    Lesz ebből még iPhone :D
  • Micsu
    #205100
    mostmár lehet szidni artyt ha szar valami
    kiváncsi vagyok a gánydroidos élményeidre, ne félj megosztani :)