311802
  • grebber
    #205259
    Lehet az én befordultságomat tükrözi,de nem értem a kiadókat.

    Raklap dlc, HD remake, mobilra játékok kiadása, mobilra kiadott cucc pc-re portolása ...stb

    Anno raklap rallys game jött. Colinok,Xpand Rallyk, V-Rally, Rallsport Challenge ..stb

    Ezek nagy sikerek voltak a maguk rajongói között.
    Akkor a véres ....ért nem csinálnak ezek egyikéből egy fullos mai grafikával 1az1 remake-et? Nem tudom megérteni.
  • Fpocok
    #205258
    Colin2-vel meg a V-rally 3-al játszottam PSen, a többit nem nagyon ismerem. Lehet megnézem utóbbit.
  • Sippie
    #205257
    A nevét meg rendesen le sem tudom írni... na mind1
  • Sippie
    #205256
    Richard Burns rally, de kontrollerrel... há nemtom :D Arra tényleg valami collin mcrea való
  • grebber
    #205255
    A múltban keresgélj a Colin 1-2 idején ,mert mostanában Rally-s game-et nem csinálnak :(
  • Fpocok
    #205254
    Dark Souls 2.

    MÁS: Melyik a legjobb rallys játék PCn szerintetek? Gamepadom van, nincs kormányom.
  • wantonly
    #205253
    Várja az új OW tesztet.
  • Maak
    #205252
  • DarkSector
    #205251
    Szerintem valami műtét lesz. :D

    /bocs alu a viccért. :D
  • grebber
    #205250
    Már megint milyen szart vársz?
  • Fpocok
    #205249
    [b]MÁR CSAK 6 NAP!!!
  • Tinman #205248
    Azt kivárom :-)
  • RoboKutya78
    #205247
    A előbbi hsz hozzászólásom nem tudom hova lett

    Köszi az infót.
  • Fpocok
    #205246
    Megbízható.
  • Sir Quno Jedi
    #205245
    Na nekem is becsúszott egy Hunted: The Demons Forge. Anno letolotam, most PC-re is berántottam.

    1x majd lehet újra letolom.
  • ratgab
    #205244
    Danih működteti. Sokszor vásároltam már tőle. Totálisan megbízható a srác.
  • RoboKutya78
    #205243
    Srácok erről az oldalról mit tudtok valaki vett már itt valamit?
    http://cdkulcsok.info/steam.html
    Space enginert keresek és meglepően olcsó itt minden.
  • ratgab
    #205242
    Most továbbra is játszod a nem szólsz hozzám játékot?
  • grebber
    #205241
    Ráfüggtem nagyon erre az androidos game-re: Heroes of Kalevala (Pár napja ingyen be lehetett szerezni)

    120. pályán vagyok és már 13 órát belepakoltam
  • Tinman #205240
    GoW 3 nekem kegyetlenül bejött, Bayonetta egyedi volt 1 patront megért, Lollipop nekem nem jött át, szóval ha olyan hatalmas nagy elvárásokkal nem ülsz elé, simán jól elleszel vele.
  • Evoluti0N
    #205239
    Hm... Ezek után felkerült a listámra. GoW 3 után bejött a Bayonetta és a Lollipop Chainsaw is (persze nem annyira, mint a GoW), akkor valószínűleg ez is tetszeni fog.
  • Tinman #205238
    Ha a Hunted tetszik valakinek el nem tudom képzelni, hogy miért ne szórakozna majd jól a Dante's Inferno-val, hacsak nem utálja a God of War és Darksiders-féle játékokat.

    Meta critics: 73
    User: 7.6

    Anno ezt gondoltam róla:

    Dante's Inferno letolva.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Tegnap este vittem végig... bizony 1x sem unatkoztam (khmmm...), elképesztően élveztem és mivel 3-4 nap alatt vittem végig [sajnos csak 2-3-max 4 óra jutott/nap] ezért magam is meglepődtem, amikor minden reggel a pokolbéli történeteken agyaltam... élet értelme, túlvilág, vallás, mítosz.

    Ergo a játék hangulata megérintett, gondolkodásra késztetett. Ez számomra azt jelenti -és most széllel szemben pisálok-, hogy ez a játék különleges, számomra mindenképpen...

    Végig remekül szórakoztam és igaz amit írtak, hogy a játék leül egy kicsit, veszít a varázsából, de nem az első negyedétől, hanem az utolsó negyedétől és ott sem vészesen, mindig van ami fenntartja az érdeklődét.

    GoW klón mondják. Magának a stílusnak vannak szinte kötelezően alkalmazandó jegyei és ez alól a Dante sem kivétel. Itt is megvannak azok a "klisék", amik a GoW-ban, de jól illeszkednek az egészbe emiatt szinte fel sem tűnnek, ráadásul kellőképpen pokolbélire vannak formálva, így megmondom a frankót, de nekem a kb. 10 órás gametime alatt csak 2x ugrott be, hogy na most ez GoW-os.
    Darksidersben nagyon gyakran éreztem ezt és míg a Dante-ban ez jó érzéssel töltött el -hiszen nagyoktól jól lopni bocsánatos bűn- addig a Darksidersben felháborított a túlságosan nyilvánvaló nyúlások ténye.

    A Darksidersben SOKKAL több minden van, mindenféle szempontból, de számomra pont ez a veszte. Nem szeretem, ha egy akciójátékban, a mozdulatok, fegyverek 60%-ára rá sem kell nézned, nem érdemes használnod azokat. Darksiders ilyen. Túl sok, too much.
    Dante letisztult, NAGYON könnyen kezelhető és igazán használhatók a kombók még egy magamfajta, hogykellafeketekutyátaDMCbenkinyírni láma számára is.

    Nagyon jól kiegyensúlyozott a nehézség, a hangulat szinte végig pokolbéli és BRUTÁLIS, van motiváció és eldöntheted, hogy a Szent vagy Szentségtelen irányba fejlődsz. Ez nekem oltári sokat jelentett. Fable-t is képtelen vagyok "rossz" módban játszani, RPG-kben is imádom a Crusader szerepét játszani és itt is dönthettem, hogy feloldozom vagy elkárhoztatom a velem szembe kerülőket, köztük számos történelmi személyt! Ennek megfelelően alakultak a támadásaim is... a játék 40%-án túl már szinte kizárólag csak a feszülettel ismertettem meg a démonok és elkárhozott lelkek arcát.

    A Dante nem csak, hogy megismerteti az embert Dante poklával, de még a régmúlt legendákról is sok dolgot elárul, hiszen a pokolban szenvedve nyögdécselve, jajveszékelve kiáltják az égbe bűneik!

    Anime után féltem tőle, hogy nem fog bejönni a játék, de nekem ez elképesztően kellemes csalódás.


    Szerintem 7/10 teljesen oké rá.
  • zzeN
    #205237
    7 fontért szerintem simán vállalható, nem egy GoW de nekem úgy ahogy tetszett.
  • ratgab
    #205236
    Oké. Köszönöm az észvevételed. Hallgatok is rá!
  • davidka003
    #205235
    Igen. Ezer éves, ráadásul hulladék is. Kb az első 20% élvezhető aztán gagyi lesz.
  • ratgab
    #205234
    Dante's inferno 7 fontért nagyon elhibázott döntés lenne?
  • IMYke2.0.0.0
    #205233
    És/vagy magasabb az ingerküszöbünk, elfogadóbbak vagyunk, ha egy játék szórakoztatni is tud. :)
  • ratgab
    #205232
    Hivatalos Imy. Mi vagyunk elbaszva a lentebbiek értelmében (Hunted meglátások)....XD
  • Evoluti0N
    #205231
    Nem is mondd. Van egy haverom, aki állandó co-op játszótársam. Ha egy olyan co-op játékról van szó, amiben csak két játékos van, akkor mindig vele szoktam játszani. A még annyira nem jó co-op játékokat is általában élvezni szoktuk, mert a szar kevésbé jó játékok is jó szórakozást tudnak nyújtani, ha mással játszol. Hát, a Hunted esetében alig vártuk, hogy vége legyen. Azóta is a legrosszabb közös játék élményként emlegetjük.
  • Tinman #205230
    Kimaxoltam The Swappert.

    Ilyennek kell lennie egy indie játéknak: 8.5/10.
  • Shep
    #205229
    Ja, kb. annyira jó, mint a CC, bár nem, mert az kevésbé volt dögunalom.
  • davidka003
    #205228
    +1 az 5/10-es értékelésnek.
  • Tinman #205227
    Borzalmas volt. Lehet, PC-n ez egy másik játék, de olyan unalmas, repetitív, unalmas, unalmas, unalmas, hogy egyszerűen nem értem, hogy lehet ezt a játékot a méltánytalanul leértéktelenítettek közé sorolni. Nem néz ki rosszul az tény, meg fura hangulata van a 2 főszereplő miatt, de nekem ez kevés volt, nagyon.

    Slusszpoén, hogy nekem a final boss legyőzésének mikroszekundumában fagyott ki a játék, így mehettem neki újra. Tudom nektek nem volt ilyen gondotok.

    Metán 6.5 a user score, a kritikusoké meg 61/100, nálam inkább olyan 5/10.
  • IMYke2.0.0.0
    #205226
    A "Hunted: The Demons Forge" szerintem méltánytalanul van leértéktelenítve mások által - remek játék az. Nem ok nélkül játszottam végig mindkét szereplővel.
    Jó, lehet, hogy én is a B- játékokkal játszom többet, éppúgy mint Te? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #205225
    Sajnos, csóró vagyok. :(

    De, remélem, azért már nem olyan sokáig.
  • wantonly
    #205224
    Kiadták a Mass Effect 3 béta magyarítását. A Citadel DLC még nincs benne lefordítva elvileg.
  • ratgab
    #205223
    Imy: Disciples Reincarnation GMG-n 6 font - ha aktiválható hozzá akkor kuponnal még olcsóbb.
  • ratgab
    #205222
    Húúú mennyi ideje vártam már ezt a jó árat! Hunted röppen a kosárba!
  • TBTPumpa
    #205221
    R9 270X?
    Hűha. Készülj fel, lesznek álmatlan éjszakáid!
  • Tinman #205220
    Nem merek rá válaszolni :-(