311802
  • zorrobomber
    #205299
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem meg az a véleményem, hogy néha túl sok a rinya amiatt hogy rinyálunk az offolásért. And so on.
  • tomsolo
    #205298
    Ez tök jó pofa

    Remélem benne lesz vmi bundléban előbb utóbb.
  • zorrobomber
    #205297

    Nem tudod abbahagyni ugye? :)
  • Sippie
    #205296
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem meg az a véleményem, hogy néha túl sok a rinya az OFF miatt... mintha nem férne el néhány hozzászólás, olyan témában ami esetleg 3-4 embert érdekel épp. Nincs bit limit, nem árt senkinek, pláne spoiler tag mögött. De mind1, nem offolok tovább :D
  • arty
    #205295
    az OS ki és el-használja mind a négyet, ne parázz :DD
  • Tinman #205294
    Igazából jogos, valahogy mindenből flame lesz, ami sokszor biztos az én hibám, így mától háttérbe vonulok, úgyis túl keveset foglalkozom a játékaimmal és túl sokat másokkal.
  • Fpocok
    #205293
    Nem kéne már megint az áldozatot és a sértődöttet játszani. Sippie viccesen kért, hogy nem kéne, te meg egyből visszatámadtál.
    Meghalt a gépem és kellett egy új táp, ehhez kértem segítséget. Ha ez szerinted ugyanakkora off, mint a futásról dumálni, akkor veled van a baj.
  • Sippie
    #205292
    csak tréfáltam ám :P

    próbáltam kicsit szarkasztikus lenni, a tegnapi alapján :D
  • Tinman #205291
    Hihetetlen mókás volt :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Még ilyet! Szakadok a röhögéstől
  • Tinman #205290
    Rendben, de akkor reméljük eztán ti sem toljátok.

    Ha véletlenül igen, akkor majd finoman jelezzük egymásnak. Mondjuk egy 4k-s "ne offoljál bazdmeg" meme-el.
  • ratgab
    #205289
    Nyilván amely téma valakit nem érint azt unalmasnak tartja (engem untat, nem érint: futás, telefon, gps, telefonos-gpses-vízállós-futós-ketyerék, masszív IT-s technoblabla, amiből egy szót nem értek... mostanában ez kiteszi a napi hsz szám 60%-át minimum).

    Inkább meg se szólalok, hogy lapozzunk, mert akkor én vagyok a paraszt...
  • Botond #205288
    "Vicc." Lezárást kivéve egyetértek.
  • zorrobomber
    #205287

    Fenti kép csak a móka kedvéért. Mindenesetre tény hogy nem a vérző mellbimbók miatt járok ide, arra megvan a másik bejáratott helyem. :D
  • Tinman #205286
    Miért nekem címzed?

    Ki kezdte?
  • Tinman #205285
    1. Nem én kezdtem.
    2. Még mindig nem fogjátok fel sokan (holott ti magatok is része vagytok), hogy bármennyire is nem tetszik, ez egy közösség, ahol bizony néha mást is megbeszélünk.
    3. Legutóbb mintha valaki tápegység ügyben kért volna tanácsot. Az on volt keményen. Értem.

    Vicc.
  • Sippie
    #205284
    a futás fórumba sem ismersz senkit, mi?

  • Fpocok
    #205283
    Akkor sem kéne ilyen hosszan.
  • Tinman #205282
    Psszt, ne offoljunk, mert elvesszük a helyet ettől a rengeteg játékokkal kapcsolatos hozzászólástól

  • grebber
    #205281
    Édes istenkém most nézem csak minden ilyen futó genyó elsődleges IOS cucc

    Pedig ez a TomTom elég best buy szagú eddig,de IOS miatt nem kell.
  • Sippie
    #205280
    ja, jó lenne az offolást befejezni, biztos van futás-fórum is az SG-n...

    :P
  • wantonly
    #205279
  • lalakov
    #205278
    Mellpánt? Bimbó? Mi van itt szado-mazo klub? :-D
  • lostprophet
    #205277
    No, úgy tűnik végre kedden lecserélem a dögledező laptopomat így 4 év után és a Metro LL is normális sebességgel fog futni :D
  • zorrobomber
    #205276
  • grebber
    #205275
    Futás közben kizárom a külvilágot és kb kikapcsolom az agyam szóval levenni biztos nem venném le.
    Ez csak egy "szimpla" mérő ha lenne benne gps ami méri a távot sebességet stb szó nélkül venném is. Egy szimpla pulzusmérőért ni nem adok 55k-t.
    A garmin tökéletes kiváltaná a mobilomat ami futás közben nem a legkényelmesebb valljuk be!

    Közben találtam ezt ez szintén karon már és gps is van benne de még csak pre order. Lehet ezt még megvárom mert jónak ígérkezik

    TomTom Runner Cardio
  • Tinman #205274
    Nekem az egyetlen aggályom az, hogy megveszel egy mellpántos pulzusmérő órát maratonra, a felénél meg jó eséllyel lehet, hogy leveszed. K. sok beszámolót olvastam róla, hogy futás közben levették.

    Magyar leírás. Persze nem csak iPhone-hoz jó.

    Persze a te pénzed! Őszintén szurkolok, hogy minden rendben menjen, mert ez nem kis dolog!
  • grebber
    #205273
    Nekem mellpánt nélkül is ki szokta dörzsölni a bimbom ha olyan cuccot veszek fel.De ez ellen lehet tenni ,ennyi!
    Engem továbbra is a garmin érdekel.(Az itt van magyarba ,magyar nyelvű)

    Erről a mio-ról magyar leírást nem is találok hogy mi ez meg mi a másik ami hozzá van mindkettő kell-e stb.
  • Tinman #205272
    Mellpánt? Soha.

    Nem. Az ott nem festék, meg ketchup.



    Nem véletlen, hogy egyre több gyártó oldja meg a pulzusmérést máshogy.
    A ruha is kidörzsöl 42 km-en, nem, hogy az a szar.

    Mio Alpha a miCoach appal is szinkronizálható.

    Video:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.youtube.com/watch?v=qCkxoBMgRjw&feature=youtu.be



    Esőálló telefon meglesz kedd/szerdán, ez a Mio Alpha is vízálló, akkor már teljes lesz a szett és egyik sem kényelmetlen. Telóhoz lehet kapni jobbnál-jobb armband-eket, a pulzusmérőt meg a másik karodra teszed és bódottá.

    Mellpánt = faszság.
  • IMYke2.0.0.0
    #205271
    Hihetetlen, hogy mennyire nincs szerencsém...
    "Deus Ex: Human Revolution" (még nem a Director's Cut) - helyből a legnehezebb fokozaton indítottam el és játszottam végig ["Give Me Deus Ex" nehézség], és EGYETLEN ellenfelet, ártatlant nem öltem meg a játékban, végig sunnyogtam, csak a főellenfeleket bántottam, és így egyszerre több achivementet (köztük olyat is, hogy sose legyen riadóztatás, vörös körvonalas térképpel) is le tudtam volna...

    ...erre a vége harc során megszívtam... :( A riadóztatást végül nem sikerült elkerülni :(
  • ratgab
    #205270
    Volt ott egy ha is...
  • grebber
    #205269
    Futáshoz kiegészítő OFF:

    GARMIN Forerunner 210 TEAL

    Ezt a teszt eléggé meggyőzött 9 órát bír GPS méréssel!!!!
    Nagy spur vagyok meg nem költök magamra de a nyárra tervezett maratonom miatt lehet beruházok egy ilyenre!

    (Most egész "jó áron" van mert kijött az újabb verziója de az 100K már)
  • Tinman #205268
    Keblemre tesvérem'
  • grebber
    #205267
    Az már mellékes hogy a videóban bemutatott gameek szintre rendre szebbek voltak Xbox One-on mint pc-n.



  • RatBaG #205266
    szerintem a Dirt 2 elég jól ki volt egyensúlyozva.
    arcade, de megvannak benne az apró szimulátoros finomságok, amitől élvezetes... lehet csapatni!
  • wantonly
    #205265
    Bármi ami nincs meg és kicsit is érdekel. Privátban elküldheted mit tudnál adni én meg visszajelzek, hogy érdekel-e. Ugyanúgy DLC is lehet
  • TBTPumpa
    #205264
    Mit kérsz érte cserébe?
  • wantonly
    #205263
    Valakit érdekel egy Borderlands 2 Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 DLC?

    A vásárlás után vettem észre, hogy már megvan. Nem rémlett, hogy valamikor megvettem volna, a Season-ban pedig a Pack 2 elvileg nincs benne. Vagy mégis? Na mindegy, a lényeg, hogy csere is érdekel valami apróságra, mert nem tudok vele mit kezdeni. Ha senki nem jelentkezik valószínűleg feldobom SG-re.
  • Fpocok
    #205262
    Gamespot feldobott két videót: Hogyan építsünk gamer gépet xbone költségvetésből. Erre még rájön a jobb irányítás és az olcsóbb játékokt =
    PC MASTER RACE.

    AMD
    INTEL

    Ja... és benne van az árban a winfos is 100 dollárral.
  • Tinman #205261
    Új MS üzletpolitika, kemény!

  • Tinman #205260
    "nem muszáj nekünk kommunikálni egymással"

    "nincs miről beszélgetnünk, de nem csak táp témában, hanem semmilyenben"

    -írtad, kérted.

    Teljesítem.