311802
  • jetblack
    #205419
    Bocs en voltam de remelem legalabb a Djangot sikerult beaktivalni
  • DarkSector
    #205418
    Zavvi Support:

    "Kérdésem ez volt:

    I have an issue with something else.

    Issue: Help with placing an order
    Details: I would like some information about a product
    Customer info:
    Dear recipient!

    These products include Hungarian language?
    Or Hungarian subtitle?

    product:
    Robocop Remastered:
    http://www.zavvi.com/blu-ray/robocop-remastered/10881316.html
    Robocop Trilogy:
    http://www.zavvi.com/blu-ray/robocop-trilogy/10227043.html
    Robocop 2014:
    http://www.zavvi.com/blu-ray/robocop/10908460.html
    Robocop 2014 Steelbook:
    http://www.zavvi.com/blu-ray/robocop-steelbook-edition/10908461.html

    The answer thank you very much in advance!

    Zavvi válaszol:

    Hello xxxxx,

    Thank you for getting in touch about RoboCop.

    I'm sorry but after looking around on various websites, I have been unable to find reliable information on the language options of these RoboCop Blu-rays.

    Please accept my sincerest apologies for any inconvenience or disappointment caused.

    If there is anything else that we can do, then please do not hesitate to get in touch and a member of our team will be happy to help.

    Kind regards,
    Ryan

    Zavvi.com Customer Service Team"

    Pofám leszakad.
  • arty
    #205417
    cod waw pc verzában van kontrolleres célzás?
  • ratgab
    #205416
    PS Store-ból vettem. Beraktam kosárba, majd kiírta, hogy töltsem fel a walletet. Oké, mondom akkor paypallal fogom feltölteni (5-10-20 stb fontottal lehet feltölteni... 10-el akartam). Kiválasztom paypal-t és az összeget, bedob a Paypal oldalára. Beírom a kódot, jóváhagyom az üzletet, aztán visszadob a PS walletfeltöltési oldalára, hogy a tranzakció meghiúsult.

    Először levonták a számlámról az összeget, 2 perc múlva jóváírták rajta, hogy törölt tranzakció. Ezt eljátszottuk kétszer (terhelés-jóváírás is megvolt). Aztán meguntam beírtam a walletfeltöltésnél, hogy kártyával fizetek. Kitöltöttem a kártyaadatokat, annyit vont le, amennyi a játék ára volt és kész is voltam.

    Nem tudom mi gyíkja volt a paypallal, de kártyával simán megoldottam elsőre (igaz megjegyezte a kártyaadatokat, de ezt rögtön vásárlás után töröltem is... Nem kell PS store-nak tudnia a bankkártyám adatait, majd megadom én ha kell).
  • arty
    #205415
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    pilótacsajt meg tudtad menteni? én anno el se tudtam képzelni, h meglehet... csak miután hagytam meghalni, esett le h youtuben utána kéne nézni... de addigra késő volt, nem volt előtti mentésem :(((

    namajd a DC alatt....
  • arty
    #205414
    ha lesz pénzed, dirt2-t se hagyd ki - ott is van 2-3 olyan rally pálya, ami mai szemmel is gyönyörű, fizika ott is kellemes, menün meg túllépsz :))

    gameflyon, gamersgaten szokott lenni fillérekért steam kulcs, bár sajna konkrétan steamről már eltűnt, sietni a beszerzéssel!
  • arty
    #205413
    nem értem.
    de a lényeg, hogy megoldódott :)
  • Fpocok
    #205412
    Biztos hogy félre. Nem nagyon értem így sem, hogy mire gondolsz, de biztos nem arra.
  • arty
    #205411
    Mármint az wsadegér mindennél fosabb? Vagy félreolvastalak?
  • Botond #205410
    Ha véletlenül arra a következtetésre jutnátok, hogy az összes CoV, 576, PCX, Gamestar, meg a dobozos játékaitok csak a port fogják, és lehet időszerű lenne elpasszolni mind, akkor hogy kezdenétek neki? Hol hirdetnétek? Hogy adnátok el? Csomagban, egyesével?
  • Zóanagyvarázsló
    #205409
    Én tudok benne ugrani. Nem túl nagyot, de egy vöröshangyát még éppen átviszek így. Tény, megfelelő augmentáció nélkül az ember egy két falábbal megáldott kalózkapitánynak érzi magát, ha ugrabugrálni próbál.
  • Totti5
    #205408
    Túl sok támadási felületet adott mind az 5 mind a 6, a Revről nem is beszélve... olyat csináljanak amibe nem lehet beleköpni. Nincs azzaé gond hogy akciós, de akkor az legyen olyan minőség hogy úthenger szerűen menjen át az emberen, mint pl anno a Dead Space 1.
  • zorrobomber
    #205407
    Miért nem csinálunk egy EJ off topikot ahol lehetne kutyákról, macskákról, vérző mellbimbóról, bármiről beszélni?
  • TBTPumpa
    #205406
    Remélem a készülő Tomb Raider-t is bejelentik. Lassan már 1 éve készül és már TressFX 2.0 is van!
  • ratgab
    #205405
    Dragon's Dogma helyzetjelentés: Ez a térkép murvanagy! Ismétlem Murvanagy! Már értem a kollégát, aki ezek után elkedvetlenedett a játéktól(én is jól elkalandoztam és összefutottam olyan szörnyikkel, amiket az acélkardom meg sem karcolt...)
  • Fpocok
    #205404
    Reméljük betartják amit ígértek
  • grebber
    #205403
    Montas újabb indie horror.
  • IMYke2.0.0.0
    #205402
    Ha olyan "rossz" lesz a 7. epizód, mint a 6-os volt, akkor én már boldog leszek - habár, így is, úgy is játszani fogok vele :)
  • Totti5
    #205401
    Ajjaj:) szerencsére lesz The Evil Within ami kellemesnek tűnik, mondom tűnik:)

    Kíváncsi vagyok merre mennek el, s hogy végre megtalálják a széria helyes irányát és kivitelezését, s hogy only nextgen lesz e ( ebben reménykedjünk )

  • IMYke2.0.0.0
    #205400
    Anonymous nyerte a "Sleeping Dogs"-ot.
    Kettő induló közül sem sikerült nyerni ;-)
  • grebber
    #205399
    Resident Evil 7 - bejelentik az E3-on?
  • Fpocok
    #205398
    Hamarosan jön a Perpetuum STEAM-re. HA jól látom magyarok csinálják?
  • lostprophet
    #205397
    Softpediánál csak 1 napig rengeteg ingyenes kulcsot osztanak ki népszerű programokhoz:
    Softpediánál megérkezett a húsvét
  • Totti5
    #205396
    Codemasters játékok mind konzolon, mind PCn kiválóan optimalizáltak, és szépek. Ezzel sosem volt gond ( azzal már van hogy PCn folyamatosan elfelejti a kormány beállításokat :( mind a Dirt, mind az F1 )
  • IMYke2.0.0.0
    #205395
    Nos, első kör véget ért a "Deus Ex: Human Revolution"-túrámban.

    A térkép: useless shit.
    Fejlesztés nélkül nem tud ugrani: whaddafakk?

    Amúgy meg: jó sztori, jó játékmenet [osonósban nyomtam csak az alapjátékot, és a kieget is. Legközelebb már rambózok].
    Nem pontozok, mert még a van benne végigjátszás - makszi öcsi -, és ott a Director's Cut makszi öcsi is.
  • Fpocok
    #205394
    Köszönöm mindenkinek, aki ajánlotta a Dirt3-at. Azt hiszem az első rész volt az, amitől agymenést kaptam, mikor egy csomó ideig kellett hallgatnom a süket dumát a lakókocsinál. Szerencsére itt nincs ilyen.
    A játék egyből mindent high-ra lőtte be magát + élsimítás... és legnagyobb megdöbbenésemre nagyon jól futott. 100fps körül volt és 75-nél kisebbre nem esett le. Az irányítás is oké.
    Most le is töröltem, mert öregszem vagy mi, de nem akarok tört játékkal játszani (kivéve ha a kiadó kényszerít rá), szerzek pénzt, megadom pedrónak, amivel tartozom, aztán valami akció keretén belül megveszem. Rákerült a listámra!
  • ratgab
    #205393
    Mit csináljak, ha szórakoztat némelyik eme stílus képviselői közül? Végülis ha railshootert játszol vagy sandboxból küldetéseket akkor is ugyanezt csinálod, csak éppen akkor te támadsz és az ellenfél védelmét bontod le, hogy eljuss egy adott pontba.

    Sokban nem különbözik a többi stílustól csak más megközelítés.
  • lalakov
    #205392
    Megvettem a Sanctum 2-höz a DLC-ket, ezzel megduplázódott a játszható pályák száma. Bárcsak minden játékhoz ilyen DLC-ket adnának.
  • ratgab
    #205391
    Ne aggódj én is mostanában elég sokat görgetek/skippelek. Ami nemérdekel általában átugrom. Sőt mostanában próbálok már vérmérsékletet is gyakorolni. Név szerint amire reagálnék, de tudom, hogy kicsit csípősre sikeredik azt inkább pár másodperces felülértékelés után törlöm.

    Önmérséklet azonban nem mindig sikerül (Tinman tudna mesélni... Képtelen vagyok haragudni bárkire is. Nekem az ilyen viták okozta pillanatnyi feszült állapotom már harmadnapra mintha nem is lettek volna). De ígérem dolgozom rajta.
  • ratgab
    #205390
    Utolsó 4 évszakos fotója kifejezetten nagyon jó volt, ha már itt tartunk.
  • Totti5
    #205389
    Tudtommal az irányítás minden platformon megegyezik, csak a beviteli eszköz más, ami meg már egyéni preferencia. Én egérrel nem tolnám, te kontrollerrel nem.
  • ratgab
    #205388
    Bloodrayne esetleg. Igaz ő nem kiborg, hanem vámpír, de a pengék stimmelnek.
  • ratgab
    #205387
    Uk acc igen. Épp mai nap vásároltam meg a DRagon Dogma Dark Arisen-t. Paypal-t rendre visszadobálta (kétszer próbáltam), aztán végül inkább beírtam a kártyaadatokat. Megvettem pick-pack a játékot, majd szépen töröltem a kártyaadatokat.

    Kb. 2 órát szöszölt a letöltéssel (azért nem is voltam pc-n addig online) és még 30-45 percet az installal.
  • TBTPumpa
    #205386
    No, a múltkor meg is említettem, de úgy látszik már a CD Galaxisnak is leesett, hogy ideje Nextgen cuccokat is árulni.
  • Fpocok
    #205385
    És akkor még ott van az irányítás is, ami mindennél fontosabb.
  • Fpocok
    #205384
    Engem csak tényekkel lehet meggyőzni, azok meg engem igazolnak, szóval...
  • grebber
    #205383
    Kár neki magyarázni. A pcsek 90%-a nem képes felfogni,hogy nem a hardware kraft a lényeg és hogy az agyonsajnál már rég elavultnak kikiáltott konzol há már hogy tudna szebb lenni.
  • Totti5
    #205382
    Ez jó ár? jelenleg 12.200 zavvin. És lesz ott még olcsóbb is, csak figyelni kell a napi akciókat.
  • Totti5
    #205381
    Miben? mivel fejlesztettek a fényeken, effekteken is, 1-2 látványbeli apróságokon, nem az. PC a legszebb képminőségben, mindig is az volt és mindig is az lesz.
  • Fpocok
    #205380
    Tress fx valóban egy fos, de attól még mindig a PC a legjobban kinéző verzió.