311802
  • TBTPumpa
    #205379
    Az összecsapott verzió. Ez már a normális verzió. TressFX-nél sincs komolyabb FPS drop + Lara ruhája is átázik vizes környezetben.
  • IMYke2.0.0.0
    #205378
    Lehet kövezni, de engem a Far Cry 3 olcsósága jobban felcsigázott, mint ezek :)
  • wantonly
    #205377
    Nem ájultam el az áraktól. :(
  • Fpocok
    #205376
    Minek? PC-re van true definite edition 2k-ért...
  • Botond #205375
    Engem most nagyon elkapott a hearthstone, bár így az alapkártyákkal max 40% a nyerési arányom.
  • TBTPumpa
    #205374
    Ha lenne PS4 konzolom, ennyi pénzért be is rántanám ezt a drágaságot.
  • TBTPumpa
    #205373
    PlayIT akciók (április 26.)

    És a két legfontosabb akció :
  • wantonly
    #205372
    Jól összefoglaltad a lényeget!

    Engem sem zavar egy bizonyos határig. Én egy-egy off témát maximum néhány hozzászólás erejéig szoktam erőltetni, utána tudatosan leszállok a témáról, de úgy gondolom, hogy ez szerves részét képezi a topiknak és az ismereteinket bővíti, ha másról is beszélgetünk. Az általános játékos témák és a játék-akció linkelgetés ettől függetlenül továbbra is jelen van ahogy eddig, ez nem befolyásolja. A vásárlások meg heti néhány hozzászólást eredményeznek (vagy még ennyit sem, mert digitális vásárlásainkat ritkábban osztjuk meg), ismertetőt sem minden nap ír az ember, szóval valami kell, hogy betöltse a topik életét. Jómagam örülök is ennek, hogy ez így van, hogy nem a kockulásról van egész nap szó!

    Az egyetlen zavaró dolog az, hogyha az ember nincs pár napig és visszatérve több száz hozzászólás fogadja, aminek a nagy része off és így lemarad esetleg valamiről, ha nincs kedve átböngészni... De erre találta ki DS az akciós topikot, ami nincs túlságosan használva. Ez még nem működik, de ha mindenki betartaná, hogy a nagyon nem ide illő dolgokról csak néhány hozzászólás erejéig kommentelne (utána esetleg privátban folytatódna az illetékesek között), akkor áttekinthetőbb lenne az egész.
  • arty
    #205371
    én beláttam, hogy ez a betegség gyógyíthatatlan ;) - pláne, hogy reménytelen képet beszúrnom a nemlétező dobozos vásárlásaimról, a steamest megemlíteni ugyan meglehet, de értelme csekély... játékélményről lehet/lehetne, egen, azt elismerem.
  • grebber
    #205370
    Ennyire szar vagy mindenkinek megvan vagy hirtelen mindenki csóró lett?
  • TBTPumpa
    #205369
    Béta gift. De maga a játék is béta állapotban van.
    Ez is olyan lesz, mint a Dota 2 volt. Teleszemetelik vele a Steam felhasználók raktárát.
  • IMYke2.0.0.0
    #205368
    Gondolom, nem a full verziókat :)))
  • TBTPumpa
    #205367
    Dead Island: Epidemic érdekel valakit?
    Egy Steam-es kulcs révén kaptam további 6 Dead Island: Epidemic gift-et a raktáramba.
  • IMYke2.0.0.0
    #205366
    A topikban az OFF-olás már betegség - közösség vagyunk, beszélgetünk mindenről [néha zavar másokat, néha nem] -, és én is terjesztő vagyok, de próbálok gyógyulni, próbálom mérsékelni.
    Végül is, az lenne a cél, hogy azért javarészt játékokról [vásárlás, gyűjtemény, vélemény, élmény] szóljunk.
  • Totti5
    #205365
    Zavvi szemrebbenés nélkül hazudik. Egészen döbbenetes. Ugye BUY-oltam egy dolgot ami 24 órás akcióban volt, valamiért nem sikerült levonniuk ami mági nem értem, de erről küldtem mailt. Átnéztem, minden rendben volt, s írtam nekik hogy akkor most nyugodtan lehet szívni a pénzt... eltelt már 2 nap, s visszírtak, hogy szívják, akkor ha stockon lesz a cucc, addig türelem. Én az vagyok, csak egyetlen napig nem volt a cucc elfogyva, sőt naponta volt változó akciókban, de egy másodpercre nem volt out of stock, szóval akkor mi is a gond? hazudunk? miért?
  • tomsolo
    #205364
    Egyébként meg...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ...itt a húsvét, játékidő, hétvége ti meg megint egymást marjátok minden szarságon.


    Elterelő hadművelet: sikeres.

    Tojásokra figyeljetek!
  • tomsolo
    #205363
    Nem a csapatban elfoglalt helyed vitattam aRTY...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    -- Vérző mellbimbójú Xperia Z telefon képe --

    törölve



    ...de nem ezért járunk ide.

  • arty
    #205362
    Nem talán, hanem tutira - kipróbáltam, megoldotta :)

    Köszönöm!

    (bocs Tomsolo, ez megint elég felszopósnak tűnhet! :D )
  • Micsu
    #205361
    mondtam én hogy csak flémkeltésnek volt jó :D
  • tomsolo
    #205360
    Sajnálom, ha szándékom értelmezése túlmutat a "csoport" értelmi keretein.
  • arty
    #205359
    rajtam nem múlik, lépek - teszek egy kísérletet a gemini rue savegamem feltámasztására :(

  • Micsu
    #205358
    mivel volt előzménye nem tartom beböfögésnek, ellenben a te postoddal mert ez tényleg csak egy flémkeltő csula volt
  • Sippie
    #205357
    ha valaki ONtopik miatt jön be, hogy akciókat egyebeket lásson, akkor nem fogja a spoilereket lenyitogatni, és megkíméli magát az ilyen brrr gondolatoktól :D
  • tomsolo
    #205356
    Igen így tartod a színvonalt, de ezt kéne mellőzni.
  • Micsu
    #205355
    kedvenc
  • arty
    #205354
    demot néztem, nekem nem jött be - steamen is a kétharmad véleménye alapján kerülendő ;)

    (de 0.75ért mit kockáztatsz? nem sokat... ha videok alapján a téma bejön, go!)
  • Sir Quno Jedi
    #205353
    mondjuk az tényleg gáz volt, még spoilerben is. brrr
  • Rapid81
    #205352
    Nekem megvan bundliból, de még el nem indítottam. :D
    Fórumában annyira nem áradoznak róla.
  • Sippie
    #205351
    a vérző mellbimbó úgy emlékszem spoilerben ment, kényszerített bárki, hogy lenyisd, és megnézd a képet?
  • arty
    #205350
    Kretén.

    Remélem ez nem volt túl felszopó.
  • tomsolo
    #205349
    Engem ezek a felszopó benyögések frusztrálnak, tudnám miért kell ezt a tinis falka jelleget erősíteni.

    Mellőznéd. Htx.
  • Fpocok
    #205348
    #205333 valaki?
  • tomsolo
    #205347
    Sajna a TD mint játékforma a világ egyik legnagyobb baromsága.
  • tomsolo
    #205346
    Sok itteni off miatt nem vagyok sajna naprakész.
  • Rapid81
    #205345
    Semmilyen lélekbe gázolás nem történt, csak nem hasonlítható egy egész napos off-áradat a néha 1-1 kép beszúrásához. De ez csak az én véleményem.

    #205343
    Vettem a lapot. Ne aggódj. ;)
    A probléma az, hogy hetek óta semmi mást nem csinálok, csak "görgetek"...
  • arty
    #205344
    én még hozzátenném az "amit garantál a game: " részhez, hogy a pécén nem túl gyakori műfajból kaphat a vásárló egy remek merítést, tud mindent amit egy ilyen játéknak tudnia kell :)

    (karriert végigtoltam)
  • Zóanagyvarázsló
    #205343
    Én csak vicceltem :( Ami azt illeti, az említetteket mind át görgettem (bár a futás, mint téma érdekel), olvassa a... az Imy!
  • arty
    #205342
    neviccelj, szerintem kimondottan ügyes fotós rapid és én személy szerint bírtam, hogy be-beszúrogatott belőlük - nem egyszer fejeztem ki OFFTOPIK(!!!) elismerésem. az 1%-om ugyan más kapja, de szívesen utalok néha párezret 1-1 állatotthonnak is - jól jött, h néha erre is emlékeztetve lettem.

    rapid lelkébe én csupán a kettősmércéje miatt gázoltam, sajnos nem esett le neki.... :(

    én bírom a társaságot - hogy néha 1-1 musthave akcióról is értesülök vagy látom egy-egy extra kiadvány beszerzéséről a fotót, az már csak extra
  • grebber
    #205341
    Sonic & All-Stars Racing Transformed 4-es pack érdekel valakit (értelemszerűen 3 ember kellene) ~670ft/db-ra jönne ki (amit garantál a game: steam, acsik, kártyák, olcsó)



  • TBTPumpa
    #205340
    Sajnos a bejelentés óta nagy csönd van a játék körül, szóval biztos nem mostanában érkezik. Talán a Witcher 3 után 2016-ban.